Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 4 éve
gedam 5 702
 twitter.com/jeffzrebiec/status/1201260976781381633?s=21

ez itt a lényeg.
lamra mpv

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 351 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Sosem szoktam jopofa lenni az ellenfellel, de eddig ok a legerosebb csapat akikkel talalkoztunk idén, Seahawks is eros volt, de talan meg egy szinttel feljebb van a sixers.
Voice
Sixers? Az egy másik sport 😊
bcsarli
Okay 49ers.
Voice
Egyébként grat! Ma nem volt nagyon nagy gála, de ez így értékesebb. Ilyen meccset is tudtok nyerni, ez később jól jöhet!

több mint 4 éve
gedam 5 702
az eső, a bírók és a niners o jól védekezte le lamart, a védelmünk kevésbé a futásaikat.a végén autotuck vagy tuckomat vagy ki szólt lamarnak, hogy 50-en turul akarja berúgni, hogy biztosan afc specko best legyen a héten, de az elbaszta.
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Sosem szoktam jopofa lenni az ellenfellel, de eddig ok a legerosebb csapat akikkel talalkoztunk idén, Seahawks is eros volt, de talan meg egy szinttel feljebb van a sixers.
Voice
Sixers? Az egy másik sport 😊
bcsarli
Okay 49ers.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 351 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Sosem szoktam jopofa lenni az ellenfellel, de eddig ok a legerosebb csapat akikkel talalkoztunk idén, Seahawks is eros volt, de talan meg egy szinttel feljebb van a sixers.
Voice
Sixers? Az egy másik sport 😊

több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Sosem szoktam jopofa lenni az ellenfellel, de eddig ok a legerosebb csapat akikkel talalkoztunk idén, Seahawks is eros volt, de talan meg egy szinttel feljebb van a 9ers.

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Kiszenvedtük a liga kb legjobb csapata ellen, a többi nem is érdekel..Ennek kell most örülni,jó meccs volt.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 889 — !SuPeR6BoWL!
Azért remélem beleköpünk a levesbe 😛 az SB-t illetően 😎

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Jackson az MVP.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 346 — . . .
Grat, mint mondtam szerintem még találkozunk 😀

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 978 — Csodabogár
Grat! ezt gondoltam, hogy szoros lesz és tényleg egy FG dönt.

Next stop az SB velünk! 😀

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kemeny, old school foci volt. Jo meccs. Mindketto csapat megerdemelte volna a W-t. Nektek jott be jobban a felido vegi FG. Nagyon jo a csapatotok, sok oromotok lesz meg benne. AFC- bol Ti mentek SB- ba.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 818 — Слава Україні! Героям слава!
Kellett egy ilyen győzelem is. 😀

Üldözzük azt az első kiemelést továbbra is. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát mondjuk megnézném mit kezdenek a Bears D-vel ha egészséges Hicks és Trevathan... Persze a ratyi O miatt kiszopnánk, de a D 20 pont környékén tartaná a Ravenst szerintem.
Tomcsik
Szerintem pont a ratyi O miatt nem tudnátok. Egy ilyen offense-t nem lehet még limitálni se nagyon, ha folyton újra nekifuthatnak mert a saját offense sorban 3&out-ol. A Pats járt még leginkább közel, hogy "ratyi támadósorral" meccsben maradjon, de egyrészt az ő "ratyi" soruk azért a Bearsénél jobb, másrészt kellett hozzá pár csúnya turnover is a Ravenstől. És ők se úszták meg 30 pont alatt.

A Ravens ellen a jelenlegi legjobb fegyver a turnoverek és/vagy a támadás. Az előbbi bizonytalan, de ha támadásban sikerül pontokat felrakni, közben ölni az időt, és lent tartani LJ-t, akkor meccsben lehet maradni, és a végére akkor "felgyorsul az óra", ami már nem feltétlenül nekik kedvez.
peterk2005
Azért a 0-10-es Bengalsnak majdnem a Brownsnak meg sikerült is 😀
Nehéz kiszámítani meddig lehet ilyen jó a Ravens O, tavaly ugye a Ramsé volt a csoda O, azt hitték nem lehet őket megállítani, aztán egy offseason alatt mégis sikerült
kapitnono
Mi azt a csoda O-t is kivégeztük... Onnantól mindenki másolta amit csináltunk. A PO-ban meg is mondta McVay hogy a Pats a Bears playbookot használta...
Tomcsik
Persze, remek a Bears, csak valahogy azokkal a Lions 2. és 3. számú irányítókkal ne kellene találkozni. Persze, hiányzik két játékos, szóval ha ők vannak, akkor nem csak az első meccses irányítót sikerülne megfogni, hanem mindenki mást is. Szerintem legyen akkor Hicks az év védője, hiszen látszik, hogy nélküle mekkora a visszaesés
Wyatt
Azért ez a D még mindig top5 kapott pontok tekintetében...
Tomcsik
Remek, egy 3. számú, full újonc kezdő azért csak felpakolt 20 pontot úgy, hogy a végén fordítani kellett a meccsért, majd ez az irányító vihette a csapatot a győzelemért egy olyan csapatban, ami a legutóbbi hét meccséből hatot elveszített. Egyelőre ezzel kellene valamit kezdeni, nem azt magyarázni, hogy ezt a Ravens támadósort bezzeg megfogná a csapat
Wyatt
Ez mind hipotetikus. Az viszont tény hogy ez a Bears D a csapatok nagy többségét 20 pont körül tartja már 2 éve. Ezek között a csapatok közt voltak kifejezetten erős O-k. Itt arról volt szó hogy milyen féle D-k foghatnák meg ezt a Ravenst és itt elkezdték a Coltsos kollégák hogy egy Colt féle D lehet a megoldás. Én erre felvetettem hogy a Bears D-ben megvannak azok a dolgok amiket felsoroltak és hogy úgy gondolom valamelyest meg tudnánk fogni a Ravens O-t. Az ilyen 3. számú QB-k meg mindig veszélyesek. Nincs róluk videó, nehéz felkészülni belőlük. Mivel tudják hogy nem sűrűn kerülnek pályára ezért sokmindent bevállalnak. Az első negyedben meglepett minket, előfordul.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát mondjuk megnézném mit kezdenek a Bears D-vel ha egészséges Hicks és Trevathan... Persze a ratyi O miatt kiszopnánk, de a D 20 pont környékén tartaná a Ravenst szerintem.
Tomcsik
Szerintem pont a ratyi O miatt nem tudnátok. Egy ilyen offense-t nem lehet még limitálni se nagyon, ha folyton újra nekifuthatnak mert a saját offense sorban 3&out-ol. A Pats járt még leginkább közel, hogy "ratyi támadósorral" meccsben maradjon, de egyrészt az ő "ratyi" soruk azért a Bearsénél jobb, másrészt kellett hozzá pár csúnya turnover is a Ravenstől. És ők se úszták meg 30 pont alatt.

A Ravens ellen a jelenlegi legjobb fegyver a turnoverek és/vagy a támadás. Az előbbi bizonytalan, de ha támadásban sikerül pontokat felrakni, közben ölni az időt, és lent tartani LJ-t, akkor meccsben lehet maradni, és a végére akkor "felgyorsul az óra", ami már nem feltétlenül nekik kedvez.
peterk2005
Azért a 0-10-es Bengalsnak majdnem a Brownsnak meg sikerült is 😀
Nehéz kiszámítani meddig lehet ilyen jó a Ravens O, tavaly ugye a Ramsé volt a csoda O, azt hitték nem lehet őket megállítani, aztán egy offseason alatt mégis sikerült
kapitnono
Mi azt a csoda O-t is kivégeztük... Onnantól mindenki másolta amit csináltunk. A PO-ban meg is mondta McVay hogy a Pats a Bears playbookot használta...
Tomcsik
Persze, remek a Bears, csak valahogy azokkal a Lions 2. és 3. számú irányítókkal ne kellene találkozni. Persze, hiányzik két játékos, szóval ha ők vannak, akkor nem csak az első meccses irányítót sikerülne megfogni, hanem mindenki mást is. Szerintem legyen akkor Hicks az év védője, hiszen látszik, hogy nélküle mekkora a visszaesés
Wyatt
Azért ez a D még mindig top5 kapott pontok tekintetében...
Tomcsik
Remek, egy 3. számú, full újonc kezdő azért csak felpakolt 20 pontot úgy, hogy a végén fordítani kellett a meccsért, majd ez az irányító vihette a csapatot a győzelemért egy olyan csapatban, ami a legutóbbi hét meccséből hatot elveszített. Egyelőre ezzel kellene valamit kezdeni, nem azt magyarázni, hogy ezt a Ravens támadósort bezzeg megfogná a csapat

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Hát mondjuk megnézném mit kezdenek a Bears D-vel ha egészséges Hicks és Trevathan... Persze a ratyi O miatt kiszopnánk, de a D 20 pont környékén tartaná a Ravenst szerintem.
Tomcsik
Szerintem pont a ratyi O miatt nem tudnátok. Egy ilyen offense-t nem lehet még limitálni se nagyon, ha folyton újra nekifuthatnak mert a saját offense sorban 3&out-ol. A Pats járt még leginkább közel, hogy "ratyi támadósorral" meccsben maradjon, de egyrészt az ő "ratyi" soruk azért a Bearsénél jobb, másrészt kellett hozzá pár csúnya turnover is a Ravenstől. És ők se úszták meg 30 pont alatt.

A Ravens ellen a jelenlegi legjobb fegyver a turnoverek és/vagy a támadás. Az előbbi bizonytalan, de ha támadásban sikerül pontokat felrakni, közben ölni az időt, és lent tartani LJ-t, akkor meccsben lehet maradni, és a végére akkor "felgyorsul az óra", ami már nem feltétlenül nekik kedvez.
peterk2005
Azért a 0-10-es Bengalsnak majdnem a Brownsnak meg sikerült is 😀
Nehéz kiszámítani meddig lehet ilyen jó a Ravens O, tavaly ugye a Ramsé volt a csoda O, azt hitték nem lehet őket megállítani, aztán egy offseason alatt mégis sikerült
kapitnono
Mi azt a csoda O-t is kivégeztük... Onnantól mindenki másolta amit csináltunk. A PO-ban meg is mondta McVay hogy a Pats a Bears playbookot használta...
Tomcsik
Persze, remek a Bears, csak valahogy azokkal a Lions 2. és 3. számú irányítókkal ne kellene találkozni. Persze, hiányzik két játékos, szóval ha ők vannak, akkor nem csak az első meccses irányítót sikerülne megfogni, hanem mindenki mást is. Szerintem legyen akkor Hicks az év védője, hiszen látszik, hogy nélküle mekkora a visszaesés
Wyatt
Azért ez a D még mindig top5 kapott pontok tekintetében...
Tomcsik
Nagyon jo a D-tek.
De statisztikak elvalasztjak a rosszakat a joktol. Azokon belul nehezen lehet veluk dolgozni mert nem lehet elvalasztani a tobbi korulmenytol. Alapvetoen nem aggodik a D-tek miatt az ellenfel, mert az O gyenge. Kepzeld el ha lenne csak egy eros kozepes O-tek. A D statisztikai meg jobbak lennenek, pedig ugyanaz a csapat.

Egyoldalu csapat csak akkor tud nyerni ha korszakos, de az nagyon ritka. ( es azok sem teljesen egyoldaluak ). Annyira viszont nem jo, de kivanom. Ateltuk sokszor mi is.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát mondjuk megnézném mit kezdenek a Bears D-vel ha egészséges Hicks és Trevathan... Persze a ratyi O miatt kiszopnánk, de a D 20 pont környékén tartaná a Ravenst szerintem.
Tomcsik
Szerintem pont a ratyi O miatt nem tudnátok. Egy ilyen offense-t nem lehet még limitálni se nagyon, ha folyton újra nekifuthatnak mert a saját offense sorban 3&out-ol. A Pats járt még leginkább közel, hogy "ratyi támadósorral" meccsben maradjon, de egyrészt az ő "ratyi" soruk azért a Bearsénél jobb, másrészt kellett hozzá pár csúnya turnover is a Ravenstől. És ők se úszták meg 30 pont alatt.

A Ravens ellen a jelenlegi legjobb fegyver a turnoverek és/vagy a támadás. Az előbbi bizonytalan, de ha támadásban sikerül pontokat felrakni, közben ölni az időt, és lent tartani LJ-t, akkor meccsben lehet maradni, és a végére akkor "felgyorsul az óra", ami már nem feltétlenül nekik kedvez.
peterk2005
Azért a 0-10-es Bengalsnak majdnem a Brownsnak meg sikerült is 😀
Nehéz kiszámítani meddig lehet ilyen jó a Ravens O, tavaly ugye a Ramsé volt a csoda O, azt hitték nem lehet őket megállítani, aztán egy offseason alatt mégis sikerült
kapitnono
Mi azt a csoda O-t is kivégeztük... Onnantól mindenki másolta amit csináltunk. A PO-ban meg is mondta McVay hogy a Pats a Bears playbookot használta...
Tomcsik
Persze, remek a Bears, csak valahogy azokkal a Lions 2. és 3. számú irányítókkal ne kellene találkozni. Persze, hiányzik két játékos, szóval ha ők vannak, akkor nem csak az első meccses irányítót sikerülne megfogni, hanem mindenki mást is. Szerintem legyen akkor Hicks az év védője, hiszen látszik, hogy nélküle mekkora a visszaesés
Wyatt
Azért ez a D még mindig top5 kapott pontok tekintetében...

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Valahol még mindig szurkolok neki,hogy térjen vissza,aztán cáfoljon rá a liga véleményére,miszerint egy szar.
LeviPoki
Nem a liga véleménye az hogy Kaepernick szar, hanem ő bizonyította, hogy szar ember. Meglepne ha lenne olyan csapat, aki együtt akar vele dolgozni. Amerikában sokkal komolyabban veszik a nemzetellenes, hazafiatlan dolgokat, még akkoris, ha elfogadóbbak, toleránsabbak, liberálisabbak és integratívabbak is sok mindenben, mint a legtöbb országban.
Nálunk Bud Spencerrel nem lehet viccelni, az USA-ban a nemzeti jelképekkel. Túl sok háborúban túl sokan haltak meg a közelmúltban is és túl sok gyászoló hozzátartozótt hagytak hátra ahhoz, hogy ezeket gyalázni lehessen, hogy ne vegyék komolyan, mivel akkor minden áldozat értelmetlenné válna, azt meg nem viselné el az amerikai néplélek.
Sobri Jóska
szar ember, de csak hírből ismered.
le lett rágva ezerrel, de pont egy ex-katona állt ki mellette először, aki megjárt egy rakat háborút. lehet utálni, vagy egyetérteni, de ez pont kapóra jött az NFL-nek hogy példát statuáljon.
petey
Azért pl a jelenlegi Lions QB helyzetet elnézve, kicsit vicces, hogy Kaep meg nem kell senkinek... :/
Vrij6
És ha visznek egy közepes futót, akkor jobb lesz a Lions QB-helyzete?
Wyatt
Pont annyival, mint ahogy egy TE javitja. 😊
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valahol még mindig szurkolok neki,hogy térjen vissza,aztán cáfoljon rá a liga véleményére,miszerint egy szar.
LeviPoki
Nem a liga véleménye az hogy Kaepernick szar, hanem ő bizonyította, hogy szar ember. Meglepne ha lenne olyan csapat, aki együtt akar vele dolgozni. Amerikában sokkal komolyabban veszik a nemzetellenes, hazafiatlan dolgokat, még akkoris, ha elfogadóbbak, toleránsabbak, liberálisabbak és integratívabbak is sok mindenben, mint a legtöbb országban.
Nálunk Bud Spencerrel nem lehet viccelni, az USA-ban a nemzeti jelképekkel. Túl sok háborúban túl sokan haltak meg a közelmúltban is és túl sok gyászoló hozzátartozótt hagytak hátra ahhoz, hogy ezeket gyalázni lehessen, hogy ne vegyék komolyan, mivel akkor minden áldozat értelmetlenné válna, azt meg nem viselné el az amerikai néplélek.
Sobri Jóska
szar ember, de csak hírből ismered.
le lett rágva ezerrel, de pont egy ex-katona állt ki mellette először, aki megjárt egy rakat háborút. lehet utálni, vagy egyetérteni, de ez pont kapóra jött az NFL-nek hogy példát statuáljon.
petey
Azért pl a jelenlegi Lions QB helyzetet elnézve, kicsit vicces, hogy Kaep meg nem kell senkinek... :/
Vrij6
És ha visznek egy közepes futót, akkor jobb lesz a Lions QB-helyzete?

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát mondjuk megnézném mit kezdenek a Bears D-vel ha egészséges Hicks és Trevathan... Persze a ratyi O miatt kiszopnánk, de a D 20 pont környékén tartaná a Ravenst szerintem.
Tomcsik
Szerintem pont a ratyi O miatt nem tudnátok. Egy ilyen offense-t nem lehet még limitálni se nagyon, ha folyton újra nekifuthatnak mert a saját offense sorban 3&out-ol. A Pats járt még leginkább közel, hogy "ratyi támadósorral" meccsben maradjon, de egyrészt az ő "ratyi" soruk azért a Bearsénél jobb, másrészt kellett hozzá pár csúnya turnover is a Ravenstől. És ők se úszták meg 30 pont alatt.

A Ravens ellen a jelenlegi legjobb fegyver a turnoverek és/vagy a támadás. Az előbbi bizonytalan, de ha támadásban sikerül pontokat felrakni, közben ölni az időt, és lent tartani LJ-t, akkor meccsben lehet maradni, és a végére akkor "felgyorsul az óra", ami már nem feltétlenül nekik kedvez.
peterk2005
Azért a 0-10-es Bengalsnak majdnem a Brownsnak meg sikerült is 😀
Nehéz kiszámítani meddig lehet ilyen jó a Ravens O, tavaly ugye a Ramsé volt a csoda O, azt hitték nem lehet őket megállítani, aztán egy offseason alatt mégis sikerült
kapitnono
Mi azt a csoda O-t is kivégeztük... Onnantól mindenki másolta amit csináltunk. A PO-ban meg is mondta McVay hogy a Pats a Bears playbookot használta...
Tomcsik
Persze, remek a Bears, csak valahogy azokkal a Lions 2. és 3. számú irányítókkal ne kellene találkozni. Persze, hiányzik két játékos, szóval ha ők vannak, akkor nem csak az első meccses irányítót sikerülne megfogni, hanem mindenki mást is. Szerintem legyen akkor Hicks az év védője, hiszen látszik, hogy nélküle mekkora a visszaesés

több mint 4 éve
gedam 5 702
jó kis esős meccs várható
gedam
Az talan nekunk jobban kedvez.
LeviPoki
hát inkább mondjuk azt, hogy a védelmeknek, a fumbliknak és sérülésnek kedvez, lassítani fogja lamart és a dinamikát. persze majd meglátjuk milyen állapotú lesz a pálya.
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
jó kis esős meccs várható
gedam
Az talan nekunk jobban kedvez.
több mint 4 éve
gedam 5 702
jó kis esős meccs várható
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 919 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/75562956_188581168940773_7598422892076877820_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=t6lGZZYjFZsQ7kNvgEv1_Sn&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYCSy7gHGjFKx1r5IoD6-r4Ph1pY1mF-F4YtLmxCGJlg1A&oe=66504E2B
NFL on Instagram: "Ray Lewis (MLB), Junior Seau (MLB), Dick Butkus (MLB) and Doug Atkins (DE) have been selected to the #NFL100 All-Time Team! [SWIPE]"
240K likes, 805 comments - nfl on November 29, 2019: "Ray Lewis (MLB), Junior Seau (MLB), Dick Butkus (MLB) and Doug Atkins (DE) have been selected to the #NFL100 All-Time Team! [SWIPE]".
több mint 4 éve
gedam 5 702
uccsó 3 meccs:



Szerkesztette: gedam