Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mivel mi ismét nem leszünk PO résztvevők ismét beállok a 2. kedvencem mellé 😊

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/PaulHembo/status/1199322176664539136?s=19


Sztem ezt a Ravenst egy Colts def felfogasu/semaju def allithatna meg. Nyilvan nem a mienk, de abban a stilusban. Futas ellen jo DEk a fal szelen, tobbnyire zona def ahol egy S (Hooker) kiveszi a hosszut, a tobbiek meg maguk elott tartjak az elkapoikat (bend but don't break). Illetve az hogy minden playben 5-6 vedo van a labdason. Ezzel a nagy playek kivehetoek, de meg igy is kell egy jo offense hogy pontokat rakjanak fel a Ravens defnek.

Persze mindezt kb hiba nelkul kellene vegrehajtani, mert egy elrontott szog es homerun.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A beten még mindig a Pats (4.00), utána Ravens (4.20), Saints (6.50), 49ers (7.00)

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Annyira passzbuzi lett a liga (és reagáltak, épültek erre a védelmek), hogy logikus, hogy a nagy “újítás” a futás.
Ha ehhez van egy QB, aki jól dob és szintén jól fut, akkor (lehet one year wonderként) egy fullratolt futócsapat tarolhat egyet. Ami idén simán SB győzelmet érhet.
Én már 10 éve azt reméltem, hogy ez a BB-Tebow páros lesz, csak annak nem volt akkor racionalitása, de Harbaugh, ha kényszerből is, de bevállalta, és eddig nyilvánvaló, hogy be is jött.
Mindennek van ellenszere, de egyrészt a mai Ravensét még nem találták ki, és ha valaki ki is találja, még a PO-ban, SB-ban meg is kell tudni valósítani az alapvetően passz ellen optimalizált védelmekkel, vagy túl kell dobni Bradynek, Mahomesnek.
Szerintem a legnagyobb győzelmi esélye a jelenlegi Ravens ellen a Seahawksnak van, leginkább Wilson zsenije miatt.
A 49ers elleni meccs meg azért nem mérvadó, mert alapvetően tét nélküli meccs mindkét oldalról, és ha 40 ponttal nyer is bármelyik csapat, az semmit se jelent egy PO meccsre nézve. Belefér mindkét csapatnak.
Ami külön tetszik ebben a Ravensben az az, hogy a futás miatt még az óra is kontroll alatt van.
Nem néztem vegasi oddsokat, de meglepne ha nem a Ravensé lenne a legkisebb a SB winre.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan a bajnok es az MVP. Gratula
Wyatt
Azért ez még mindig nagyon korai..
malkav
Jynxel csak. 😉
Vrij6
Az ilyesmit bízzátok csak szakemberre. 😉
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bajnoki címet vizionálni meg ebből annyira érdemes, hogy nyilván annak van rá esélye, aki bejut a PO-ba. Ez megvan. Ha jól emlékszem, a legutóbbi Ravens bajnokcsapat utolsó 6 alapszakasz meccséből négyet bukott, mégis...Az első meg a végén szinte nem veszített meccset (izé... nem kapott TD-t) - nincs recept.
Azért a PO-ban kétségtelenül sikeresebb az, aki valamit emelni tud a fordulatszámon. Ez az AFC-ben a Patsben és a Chiefsben van benne, a Houstonnál szerintem ehhez nem elég jó a szakmai stáb, a Billsnél és az Oklandnél meg tán a játékosállomány. Mi pedig ehhez képest szerintem nem tudunk sok újat letenni, ami zavaró lehet.lucio
Szerintem nyugodtan lehettek ennél magabiztosabbak is. Ez a Ravens most baromira együtt van, és az esélyek is jók. Az offense egy proaktív, a defense pedig egy reaktív műfaj, ritkán fordul elő, hogy csapatok offense területén lépjenek előre az idény végén. Ez a defense-ekre sokkal jellemzőbb. Viszont ez a Lamarr féle offense jelenleg tényleg annyira "foolproof", amilyenre én nem emlékszem az elmúlt évek elit offense-eiből. Mindegyik sokkal érzékenyebb volt matchupra, időjárásra, pályára (dome vs szabad tér), idegen pályára, ez a Ravens offense meg alig. És eközben a védelem is kezd szépen összeállni, ami még javulhat is pontosan ezeknek a faktoroknak (is) és a reaktív jellegének köszönhetően.

Ha a vetélyársakat nézitek, akkor a Chiefsnél az offense Mahomessel nagyon jó, de nagyon függ attól, hogy ki egészséges, és ez nem csak Mahomesre vonatkozik. Ha bárki kiesik (Hill elsősorban, de Kelce, Watkins, vagy a futás is) akkor az utóbbi hónapokban van már blueprint arra, hogy hogyan is lehet limitálni. A defense-ük pedig néhány hét reményteljes fellángolás után bestagnálni - illetve inkább visszaesni - látszik. Tavaly a passrush miatt volt mire mutatni, mint lehetséges mentőmellényre, idén nem látom a mentőmellényt. A Patriots pedig defense oldalon olyan szenzációs, hogy ennél aligha van feljebb. És elsősorban a turnover mutatóban nagyok, ami a legkevésbé kiszámítható. Ha nem jön a turnover, akkor az a front7 azért átjátszható. Offense oldalon pedig a proaktív jelleg miatt nagy tartalékok nincsenek. Ha lennének, annak már látszania kellett volna / kellene.

Persze egy meccsen minden megtörténhet, és megértem, ha nem akarjátok eljinxelni túlzott optimizmussal. Én viszont tét nélkül dumálhatok, így nálam jelenleg a Ravens az egyértelmű favorit. 😊

(A vasárnapi meccs lesz szerintem az eddigi legkomolyabb tesztje az offense-nek. Érzésem szerint a Niners defense matchupban rosszabb, mint a Pats vagy a Chiefs volt. Nem is optimális, hogy meccselni kell most velük, mert egy esetleges SB rematch esetén a Niners def vs Lamarr offense több muníciót adhat a Ninersnek, mint a Niners off vs Ravens def adhat a Ravensnek.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Megvan a bajnok es az MVP. Gratula
Wyatt
Azért ez még mindig nagyon korai..
malkav
Nem. Most megvan. Legfeljebb februárra elmúlik. 😛

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 639
Roman egy zseni. Kiment a ket csapat es elkezdtek focizni ahogy elvarhato volt. Ahogy vartam erobol megprobaltuk es ami viszont meglepo volt az hogy nem birtak meg lassitani se rajta. Skura aki fejlodik folyamatosan es ugysem igazan egy top C, de a csereje...Ki latott kulonbseget?

Yanda HOF 35 evesen inkabb hozzatesz a jelolesehez
Ingram meg...
no
ez az o-fal is azért.. nem lehet egyszerű lamar előtt játszani, de elképesztően jók. ha futás van méteres lukakat ütnek, a passznál a zsebet tartják 4-5 sec-ig bárki ellen, parádés.
gedam
Az OL azert remek mert a feladatuk megoldhato. MM alatt Flacco-val Skura pocsek, de most Boz es a C kivette Donald-ot ugy hogy inkabb mi adtunk a tobbi csapatnak gondolkodni valot, hogy lehet ellene, mint ok LJ ellen.
no
Azóta azért skura is fejlődött és ebben az OL-ben nagyon benne van a edző munkája is.....
malkav
Olvasd el mi lett ideirva osszesegeben, utana barmirol beszelhetunk amirol szeretnel, kiveve a gyevi biro
több mint 4 éve
rkstzz Baltimore Ravens 305 — justinblackmonpohara
A drive-ok 56 százalékában pontszerzés van, ami az elmúlt 80 évben a legjobb arány.

Szerkesztette: rkstzz
több mint 4 éve
lucio 324
Szerintem felesleges aggódni ("formaidőzítés") és a következő meccsnél előbbre gondolni. Nekem is szokatlan, hogy nem kell sorsolást néznem, csak élvezni egy Ravens meccset. Amíg a rendszert meg nem fejtik, azaz a helyes taktikát ki nem találják, valószínűleg nyerni fogunk. Legyen akár a SF49 az ellenfél. Ha valaki rájön, kivel mit kell túltölteni, hogy a futásunk akadozzon, nos...hm.(És ez lehet a Jets is. ) Azért örömteli, hogy a D is javul, mert tán ha ez megesik, akkor is van mire támaszkodni.
Bajnoki címet vizionálni meg ebből annyira érdemes, hogy nyilván annak van rá esélye, aki bejut a PO-ba. Ez megvan. Ha jól emlékszem, a legutóbbi Ravens bajnokcsapat utolsó 6 alapszakasz meccséből négyet bukott, mégis...Az első meg a végén szinte nem veszített meccset (izé... nem kapott TD-t) - nincs recept.
Azért a PO-ban kétségtelenül sikeresebb az, aki valamit emelni tud a fordulatszámon. Ez az AFC-ben a Patsben és a Chiefsben van benne, a Houstonnál szerintem ehhez nem elég jó a szakmai stáb, a Billsnél és az Oklandnél meg tán a játékosállomány. Mi pedig ehhez képest szerintem nem tudunk sok újat letenni, ami zavaró lehet. Ezért el kell kerülni, hogy egy csapatnak két hete legyen ránk, illetve jó lenne olyan ellenfél, akivel még nem játszottunk (ez bajosan lesz meg, ez aggasztóbb, mint a korai jó forma). A hazai pályát nem érzem fontosnak, az 1-2 helyet igen, de amiatt, hogy ne legyen ideje az ellennek 2 hetet készülni ránk.
több mint 4 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Megvan a bajnok es az MVP. Gratula
Wyatt
Azért ez még mindig nagyon korai..
malkav
Jynxel csak. 😉
Vrij6
Annak sem örültök, ha gratulál az ember és elismeri a teljesítményt?
Wyatt
Ezek után mi már semminek nem tudunk örülni 😀 😀 deal with it !! 😀
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megvan a bajnok es az MVP. Gratula
Wyatt
Azért ez még mindig nagyon korai..
malkav
Jynxel csak. 😉
Vrij6
Annak sem örültök, ha gratulál az ember és elismeri a teljesítményt?

több mint 4 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Roman egy zseni. Kiment a ket csapat es elkezdtek focizni ahogy elvarhato volt. Ahogy vartam erobol megprobaltuk es ami viszont meglepo volt az hogy nem birtak meg lassitani se rajta. Skura aki fejlodik folyamatosan es ugysem igazan egy top C, de a csereje...Ki latott kulonbseget?

Yanda HOF 35 evesen inkabb hozzatesz a jelolesehez
Ingram meg...
no
ez az o-fal is azért.. nem lehet egyszerű lamar előtt játszani, de elképesztően jók. ha futás van méteres lukakat ütnek, a passznál a zsebet tartják 4-5 sec-ig bárki ellen, parádés.
gedam
Az OL azert remek mert a feladatuk megoldhato. MM alatt Flacco-val Skura pocsek, de most Boz es a C kivette Donald-ot ugy hogy inkabb mi adtunk a tobbi csapatnak gondolkodni valot, hogy lehet ellene, mint ok LJ ellen.
no
Azóta azért skura is fejlődött és ebben az OL-ben nagyon benne van a edző munkája is.....
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
Megvan a bajnok es az MVP. Gratula
Wyatt
Azért ez még mindig nagyon korai..
malkav
Jynxel csak. 😉

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Megvan a bajnok es az MVP. Gratula
Wyatt
Azért ez még mindig nagyon korai..
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 094
“Not bad for a running back”
KeyG
Asszem ez official szállóige lett... Innentől hivatalosan használható bármire. Pl kemencében csinálok vmi király kaját (történetesen télleg előfordul), akkor mehet arra is 😀 (főleg hogy végülis én se vagyok szakács...)
Rolf
Raszolgalt LJ hogy szalloige legyen. Es hol van meg a vege? 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
Rolf Baltimore Ravens Alabama Crimson Tide 63
“Not bad for a running back”
KeyG
Asszem ez official szállóige lett... Innentől hivatalosan használható bármire. Pl kemencében csinálok vmi király kaját (történetesen télleg előfordul), akkor mehet arra is 😀 (főleg hogy végülis én se vagyok szakács...)

Szerkesztette: Rolf
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 094
“Not bad for a running back”

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
Fuss Lamar fuss.
És fut.
Egyszerű sikerrecept.
Sobri Jóska
Egyszerű ez a sport, szerezz több pontot a meccs végéig, mint az ellenfeled, s a siker garantáltan nem marad el. 😉

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Elnézve a highlightsot az estéről, illetve pár meccseket idén, azaz érzésem hogy Lamar Rookie szinten tolja az NFL-t. 😕

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Fuss Lamar fuss.
És fut.
Egyszerű sikerrecept.

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 639
Megvan a bajnok es az MVP. Gratula
Wyatt
Ilyen nagy a baj, hogy jinxelni kell? 😊
Matthew99
Jelen állás szerint nagyon nagy a baj. A jinx szerintem most édeskevés. Egyedül valóban abban van esély, hogy kitart-e a forma az idény végéig. Mert ha igen, akkor itt nem lesz kérdés
Wyatt
Ugyan mar. A Pats-et hanyszor temettek mar el az alapszakaszban. Ki merne fogadni ra hogy a Pats O a PO-ban is akadozni fog. 10-1 a merleg meg igy is 😊
no
nem is a patsről beszélt, de jelen állás szerint a liga legjobbjait minimum 2 td-vel, a rájátszás szintű csapatokat 4 td-vel verjük. van egy top1 o, top3 spec. team, top 5 def., mellé egy rutinos, jól meccselő hc, egy zseni oc és egy jó dc. azért ez a kombó elég ritka.
gedam
Csak féltünk titeket 😊 Innen fájó nem bajnoknak lenni.
bcsarli
Szerintem nem feltetlenul elvaras most a bajnoki cim. Mármint a mostanaban mutatott játék alapján az esély meg van rá, de ha egy AFC dontoig jutunk is elégedett leszek, mert van fejlődés és egy olyan koncepcio ami működik végre, szóval ez nem az a tipikus egy eves csodának tűnik, hanem egy konstans jo iránynak. De ha LJ megmarad ilyennek, max még fejlodik is, akkor az elkovetkezendo 1-3evben boritekolhato a gyűrű
LeviPoki
Elvarasnak nem elvaras, de a korulmenyek miatt nagyon jo lehetoseg.
A koncepcio remek, a fejlodes az O es a D es LJ reszerol is boven lehetoseg, nincsenek kozel sem a csucson.
Viszont ez egy egyszeri liga, a boritekolhato gyuru az nem kijelentheto. A lenyeg a mi reszunkrol a fejlodes es majd meglatjuk mire lesz eleg.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 639
Megvan a bajnok es az MVP. Gratula
Wyatt
Ilyen nagy a baj, hogy jinxelni kell? 😊
Matthew99
Jelen állás szerint nagyon nagy a baj. A jinx szerintem most édeskevés. Egyedül valóban abban van esély, hogy kitart-e a forma az idény végéig. Mert ha igen, akkor itt nem lesz kérdés
Wyatt
Ugyan mar. A Pats-et hanyszor temettek mar el az alapszakaszban. Ki merne fogadni ra hogy a Pats O a PO-ban is akadozni fog. 10-1 a merleg meg igy is 😊
no
nem is a patsről beszélt, de jelen állás szerint a liga legjobbjait minimum 2 td-vel, a rájátszás szintű csapatokat 4 td-vel verjük. van egy top1 o, top3 spec. team, top 5 def., mellé egy rutinos, jól meccselő hc, egy zseni oc és egy jó dc. azért ez a kombó elég ritka.
gedam
Hat nem gondolom, hogy ugy van a Ravens-el mint en a NO Saints-el. Ha ugy is van akkor is ahogy fogalmazott es a csapatat nezve nem ertunk aggodik.

De ok a Pats-et mar leirtam, a KC-nek is van eselye hisz pont az o QB-juk egy felturbozott teniszlabdaadogato es minimalis idovel is elboldogul. A lenyeg nem egyertelmu a baj a szempontjukbol.

Amugy a statokhoz meg annyit hogy az egesznek ( kiveve a ST, ami ennyire nem is donto de nagyon fontos ) az alapja a futojatek. Ha az egyszer megakad akkor lesz a fo kerdes hogy milyen lesz a passzjatekunk es a D.

Kivancsi lennek a tavalyi evad akkori statjaira ahol LJ kezdett, ugy gondolom hasonlo lenne es ezek semmit nem szamitanak.
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Megvan a bajnok es az MVP. Gratula
Wyatt
Ilyen nagy a baj, hogy jinxelni kell? 😊
Matthew99
Jelen állás szerint nagyon nagy a baj. A jinx szerintem most édeskevés. Egyedül valóban abban van esély, hogy kitart-e a forma az idény végéig. Mert ha igen, akkor itt nem lesz kérdés
Wyatt
Ugyan mar. A Pats-et hanyszor temettek mar el az alapszakaszban. Ki merne fogadni ra hogy a Pats O a PO-ban is akadozni fog. 10-1 a merleg meg igy is 😊
no
nem is a patsről beszélt, de jelen állás szerint a liga legjobbjait minimum 2 td-vel, a rájátszás szintű csapatokat 4 td-vel verjük. van egy top1 o, top3 spec. team, top 5 def., mellé egy rutinos, jól meccselő hc, egy zseni oc és egy jó dc. azért ez a kombó elég ritka.
gedam
Csak féltünk titeket 😊 Innen fájó nem bajnoknak lenni.
bcsarli
Szerintem nem feltetlenul elvaras most a bajnoki cim. Mármint a mostanaban mutatott játék alapján az esély meg van rá, de ha egy AFC dontoig jutunk is elégedett leszek, mert van fejlődés és egy olyan koncepcio ami működik végre, szóval ez nem az a tipikus egy eves csodának tűnik, hanem egy konstans jo iránynak. De ha LJ megmarad ilyennek, max még fejlodik is, akkor az elkovetkezendo 1-3evben boritekolhato a gyűrű
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 321 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Megvan a bajnok es az MVP. Gratula
Wyatt
Ilyen nagy a baj, hogy jinxelni kell? 😊
Matthew99
Jelen állás szerint nagyon nagy a baj. A jinx szerintem most édeskevés. Egyedül valóban abban van esély, hogy kitart-e a forma az idény végéig. Mert ha igen, akkor itt nem lesz kérdés
Wyatt
Ugyan mar. A Pats-et hanyszor temettek mar el az alapszakaszban. Ki merne fogadni ra hogy a Pats O a PO-ban is akadozni fog. 10-1 a merleg meg igy is 😊
no
nem is a patsről beszélt, de jelen állás szerint a liga legjobbjait minimum 2 td-vel, a rájátszás szintű csapatokat 4 td-vel verjük. van egy top1 o, top3 spec. team, top 5 def., mellé egy rutinos, jól meccselő hc, egy zseni oc és egy jó dc. azért ez a kombó elég ritka.
gedam
Csak féltünk titeket 😊 Innen fájó nem bajnoknak lenni.
bcsarli
❤️
gedam
Just Not The Pats, tudod 😊