Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Detroit nyert, így ha jól látom van 6 csapat 2 győzelemmel: Baltimore, Cleveland, Detroit, Tennessee, Dallas, San Diego.
Vrij6
San Diego necces, mert ők most már csak PO-ért kaparó csapatokkal fognak játszani igaz közte van egy Jax meg egy Phins elleni hazai.
Blaise
Mi is a playoffért kaparunk. 3-6 os mérleggel is csak 1 meccsel vagyunk a Colts mögött lemaradva. 😊
iktriad
Nem állítottam a fenti postomban ennek az ellenkezőjét.
Blaise
Vedd úgy, hogy nem szóltam.
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Detroit nyert, így ha jól látom van 6 csapat 2 győzelemmel: Baltimore, Cleveland, Detroit, Tennessee, Dallas, San Diego.
Vrij6
San Diego necces, mert ők most már csak PO-ért kaparó csapatokkal fognak játszani igaz közte van egy Jax meg egy Phins elleni hazai.
Blaise
Mi is a playoffért kaparunk. 3-6 os mérleggel is csak 1 meccsel vagyunk a Colts mögött lemaradva. 😊
iktriad
Nem állítottam a fenti postomban ennek az ellenkezőjét.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Detroit nyert, így ha jól látom van 6 csapat 2 győzelemmel: Baltimore, Cleveland, Detroit, Tennessee, Dallas, San Diego.
Vrij6
San Diego necces, mert ők most már csak PO-ért kaparó csapatokkal fognak játszani igaz közte van egy Jax meg egy Phins elleni hazai.
Blaise
Mi is a playoffért kaparunk. 3-6 os mérleggel is csak 1 meccsel vagyunk a Colts mögött lemaradva. 😊
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Detroit nyert, így ha jól látom van 6 csapat 2 győzelemmel: Baltimore, Cleveland, Detroit, Tennessee, Dallas, San Diego.
Vrij6
Dallas szerintem Romoval azért fog meccseket nyerni majd, de ha nem akkor sem tartanám ördögtől való gondolatnak a QB draftot, felkészülve a Romo utáni időkre meg a gyakori Romo mentes időkre.
San Diego necces, mert ők most már csak PO-ért kaparó csapatokkal fognak játszani igaz közte van egy Jax meg egy Phins elleni hazai.
A Titanst előzni kellene, mert náluk simán BPA ha előttünk húznak és nem lehet arra bazírozni,hogy majd QB-t visznek.
A Browns... amilyen nyomorultak vagyunk idén még így sem tudom elképzelni, hogy előttük draftoljunk... de legalább a QB reális opció náluk.
Lionsnál bőven vannak verhető ellenfelek még a menetrendben
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Iden a harmaharmadik meccs amit vezetesrol a vegen adtunk le... Nice.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért a facemaskért jön neki az egész Jaguars egy vacsorával.
 twitter.com/ryanohalloran/status/666021398683516932
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
a válogatott meccs miatt nem láttam a 2. félidőt, az elsőben igazából fej-fej mellett haladtunk, Gilmore és Maxi is szerzett egy szép TD-t, Flacco pedig jól dobált. AZtán ahogy látom az O részéről teljes reset volt, és ismét szoros meccsen vereség.

Detroit nyert, így ha jól látom van 6 csapat 2 győzelemmel: Baltimore, Cleveland, Detroit, Tennessee, Dallas, San Diego.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ki szabad lassan mondani vagy meg mindig eretlenseg az 1/1? Lions W (Packers ellen...) teljesen realissa teszi a dolgot. Nem kell a csapat ellen szurkolni, eleg ha annyit kerunk, hogy tegyenek meg minden toluk telhetot a gyozelemert
több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nem érdemeltünk Wt,de mégis nyertünk. Az égiek, vagy az NFL nagyon nem akarta, hogy nyerjetek ma. Nagyon jó kis csapat ez, és jövőre Ozie majd elit játékosokat draftol a korai pickekkel. Sok sikert a továbbiakban.
iktriad
Sokkal többet mi sem tettünk a w-ért.
A 15 yardokat nem értettem szégyen miket fújtak.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Igy is sikerült kikapni...
Doom fejében mi játszódhatott le?


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem érdemeltünk Wt,de mégis nyertünk. Az égiek, vagy az NFL nagyon nem akarta, hogy nyerjetek ma. Nagyon jó kis csapat ez, és jövőre Ozzie majd elit játékosokat draftol a korai pickekkel. Sok sikert a továbbiakban.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindenkit nem lehet megtartani.az meg nem rossz üzlet,hogy az 5-ikben draftoltuk,nyertünk vele egy SB-t és kapunk majd érte egy min 4-ik körös comp picket.de tény,jó lenne ha itt lenne.
Peter
Attól még fáj az elvesztése még ha nehezen is lehetett volna kivitelezni -ha lehetett volna egyáltalán- a megtartását. A komp pickkel viszont kitörölhetjük, sanszosan nem fogunk fr. pass rushert húzni vele.
Blaise
Mi ugyanígy vagyunk Daryllel és mi még kompenzációs picket se kaptunk anno érte. 😕
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Mindenkit nem lehet megtartani.az meg nem rossz üzlet,hogy az 5-ikben draftoltuk,nyertünk vele egy SB-t és kapunk majd érte egy min 4-ik körös comp picket.de tény,jó lenne ha itt lenne.
Peter
Attól még fáj az elvesztése még ha nehezen is lehetett volna kivitelezni -ha lehetett volna egyáltalán- a megtartását. A komp pickkel viszont kitörölhetjük, sanszosan nem fogunk fr. pass rushert húzni vele.
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Mindenkit nem lehet megtartani.az meg nem rossz üzlet,hogy az 5-ikben draftoltuk,nyertünk vele egy SB-t és kapunk majd érte egy min 4-ik körös comp picket.de tény,jó lenne ha itt lenne.

több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 www.footballoutsiders.com/film-room/2015/film-room-pernell-mcphee

A Bears topicból...
Ozzyék nagyon elszámolták magukat Pernell barátunkkal kapcsolatban. 😕


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Egy OFF kérdés srácok.
Kamar Aikenen kívül mindenki FA a ligámba, érdemes akár valamelyik TE-et vagy WR-t behúzni, ha amúgy is gondom van a 7. O playa személyével? SS kidőlése kinek hozhat főleg targeteket?
alatriste
Szerintem Chris Givens lehet egy Torrey light verzió, meccsenként néhány hosszabb passz, aztán ha egyet-kettőt leszed, már megérte. Gilmore mint TE nyilván opció, ha éppen nem nyavalyás, a többiekre nem nagyon mennék rá, Marlonbrando sose volt, sose lesz jó, nyílván most lesz ezek után 60+ yardos meccse TD-vel, a többiek meg még annyira sem.

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egy OFF kérdés srácok.
Kamar Aikenen kívül mindenki FA a ligámba, érdemes akár valamelyik TE-et vagy WR-t behúzni, ha amúgy is gondom van a 7. O playa személyével? SS kidőlése kinek hozhat főleg targeteket?


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Az ok hogy helyett kell csinálni, de mindkettő visszajöhetett volna? Smúgy jelenleg Urban az aktív keretben van a honlap szerint
malkav
Igen vissza.Urban nincs az aktív keretben csak aktválták a visszatérős IR-ről.ilyenkor 3 héten belül kell betenni az 53-ba különben automatikusan végleges IR-re kerül.

több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Az ok hogy helyett kell csinálni, de mindkettő visszajöhetett volna? Smúgy jelenleg Urban az aktív keretben van a honlap szerint
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Mi köze Pittanak Urban roster helyéhez?Pitta PUP-s volt,nem volt tagja az aktív keretnek.ahhoz,hogy Urban játszon valakit majd cutolni vagy IR-ezni kell az aktív keretből.
Peter
Nyilván, de ha PUP-ról viszajött volna Pitta- gondolom bár nem vagyok benne biztos- akkor Urban nem tudott volna visszajönni.. vagy a pup listás nem számít bele az egy visszatérős nem rostert foglaló helybe ?
malkav
Nem.Mindkettőnek helyet kell csinálni külön-külön.

több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mi köze Pittanak Urban roster helyéhez?Pitta PUP-s volt,nem volt tagja az aktív keretnek.ahhoz,hogy Urban játszon valakit majd cutolni vagy IR-ezni kell az aktív keretből.
Peter
Nyilván, de ha PUP-ról viszajött volna Pitta- gondolom bár nem vagyok benne biztos- akkor Urban nem tudott volna visszajönni.. vagy a pup listás nem számít bele az egy visszatérős nem rostert foglaló helybe ?
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Azt a dead money-t még lehet tolni 2017-re, de igazából lényegtelen, őt el kell engedni. Ismertek, én mindig pozitívan állok a szezonhoz, de most úgy érzem kicsit tovább kellene lépni. PO nagyon távol van a jó szezon pedig, szerintem nem olyan lényeges ebben az állapotban. Ideje a fiataloknak lehetőséget adni a bizonyításra. El kell felejteni azt a kombinációt, hogy Aiken és Brown egyszerre a pályán van.. egyik oldalon próbáljuk Givenst vagy Morgent játszatni, hátha belőlük lesz valami. Zuttah helyet kezdjük el Urschelt játszatni és próbáljuk több 2 TE-s játékot hozni, elvégre ők lesznek majd tovább Flacco mellett. Talán a falat is lehetne kicsit variálni, és megcserélni kicsit Hurstot és Wagnert hátha abból is kisül valami. Védelemben pedig Brooks over Lewis, Jimmyt hagyjuk shutdown cornernek a túloldalon pedig rotáljuk Webbyt és Walkert. És most már ideje letenni arról hogy Upshaw passrusher, helyette inkább ZSmitht erőltessük. Tudom most a fél kezdő sort lecseréltem, de talán nagyobbat nyerünk ha a fiatal játékosoknak adunk időt a pályán fejlődni. Év végén pedig ki lehet próbálni Predit, szóval őt mindenképpen tartsuk roszteren. Jövőre pedig első körben Passrushert kell húzni, aztán tölteni a WR, CB állományt esetleg az OL-t. Suggsra már nem számíthatunk szerintem és Doom is közel vana végéhez. Ja és be kellene ruházni valami értelmesebb orvosi és erőnléti gárdára, hogy ne kerüljön két hét alatt a fél csapat IR-re. Erről jut eszembe ha Pista IR-re megy akkor még van remény arra, hogy Urban játszon idén.
malkav
Walker még nem kész,spec teambe sem nemhogy D-ben.oka van annak,hogy inaktív és nemcsak az a két zászló az amit rádobtak ST holding miatt az év elején.szerintem hiba lenne bedobni a mély vízbe ugyanis a fejlődését nem segítené ha kap meccsenként 2-3 TD-t és 200yardot.Smith,Maxx,Davis az utóbbi pár hétben nem volt faktor persze kaphatnak több snapet.Brooksra kíváncsi lennék mit tud,Lewisnál nem hiszem ,hogy rosszabb.már ha az mérce egyáltalán.Arrington borzalom,ha így folytatja jövőre mehet amerre lát.Esetleg Brokks kaphatna a snapjeiből.
Elkezdtem nézegetni a következő draft classt és szerintem ahol mi várhatóan húzunk (8-12) nincs elit pass rusher LB akire egy ilyen korai picket áldoznék.inkább elkapók,OL esetleg corner.persze ezek sem jönnek rosszul és ez még változhat.

Szerkesztette: Peter

több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Mi köze Pittanak Urban roster helyéhez?Pitta PUP-s volt,nem volt tagja az aktív keretnek.ahhoz,hogy Urban játszon valakit majd cutolni vagy IR-ezni kell az aktív keretből.

Szerkesztette: Peter

több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Azt a dead money-t még lehet tolni 2017-re, de igazából lényegtelen, őt el kell engedni. Ismertek, én mindig pozitívan állok a szezonhoz, de most úgy érzem kicsit tovább kellene lépni. PO nagyon távol van a jó szezon pedig, szerintem nem olyan lényeges ebben az állapotban. Ideje a fiataloknak lehetőséget adni a bizonyításra. El kell felejteni azt a kombinációt, hogy Aiken és Brown egyszerre a pályán van.. egyik oldalon próbáljuk Givenst vagy Morgent játszatni, hátha belőlük lesz valami. Zuttah helyet kezdjük el Urschelt játszatni és próbáljuk több 2 TE-s játékot hozni, elvégre ők lesznek majd tovább Flacco mellett. Talán a falat is lehetne kicsit variálni, és megcserélni kicsit Hurstot és Wagnert hátha abból is kisül valami. Védelemben pedig Brooks over Lewis, Jimmyt hagyjuk shutdown cornernek a túloldalon pedig rotáljuk Webbyt és Walkert. És most már ideje letenni arról hogy Upshaw passrusher, helyette inkább ZSmitht erőltessük. Tudom most a fél kezdő sort lecseréltem, de talán nagyobbat nyerünk ha a fiatal játékosoknak adunk időt a pályán fejlődni. Év végén pedig ki lehet próbálni Predit, szóval őt mindenképpen tartsuk roszteren. Jövőre pedig első körben Passrushert kell húzni, aztán tölteni a WR, CB állományt esetleg az OL-t. Suggsra már nem számíthatunk szerintem és Doom is közel vana végéhez. Ja és be kellene ruházni valami értelmesebb orvosi és erőnléti gárdára, hogy ne kerüljön két hét alatt a fél csapat IR-re. Erről jut eszembe ha Pista IR-re megy akkor még van remény arra, hogy Urban játszon idén.
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Felesleges Pittát erőltetni, főleg egy ilyen szezonra. Én úgy alles zusammen sem veszélyeztetném az egészségét. Az a két sérülés nem vicc. Főleg a második non contact. 😕

Van három fiatal TE-nk, nagyon szükség sincs rá. Nyelhetjük a dead moneyt mint kacsa a nokedlit.