Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
John Harbaugh announced that TE Dennis Pitta will head to IR this season.
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Van két 1200 yard és 10 TD felé robogó elkapójuk nekünk meg egy fogalmatlan cornerállományunk. Bortlesnek pedig voltak idén már egészen jó meccsei. Idén már bizonyítottuk, hogy bármikor és bárkitől ki tudunk kapni. Egyáltalán nincs semmi okunk lenézni a Jaxt idén. Sajnos itt tartunk.
Blaise
Megkövetem magam, bár tény, hogy nem sok Jax meccset láttam idén...

Az AFC-ben a Jags 12, mi 13-ak vagyunk, ugyanúgy 2-6-os mérleggel, 50-50% ez a meccs így.

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Van két 1200 yard és 10 TD felé robogó elkapójuk nekünk meg egy fogalmatlan cornerállományunk. Bortlesnek pedig voltak idén már egészen jó meccsei. Idén már bizonyítottuk, hogy bármikor és bárkitől ki tudunk kapni. Egyáltalán nincs semmi okunk lenézni a Jaxt idén. Sajnos itt tartunk.
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
top 3-at kizártnak tartom. Nagyon nagy eséllyel a Lions, 49ers, Titans, Browns, Jaguars/Texans, s talán még a Bears/Bucs is előttünk húzhat majd. Ha nem táltosodunk meg (amire reálisan nézve nem sok esély van, de ki tudja?) akkor szerintem a top 10 lesz reális.
Vrij6
A forduló után rögtön jobbak az esélyeink.
Blaise
Jah, nyert a 49ers meg a Titans is. Előbbi Gabberttel... Alakul ez... 😀 Bár nem tudom elképzelni, hogy a Jagstől kikapjunk a kövi hétvégén.
Vrij6
De ha jagstől is kifeszülünk akkor már reális? És az mellett h nyertek, 9erstől meg a barnáktól már megfeszültünk! Jags Rams meg a barnák verhetö a többi sima zakó lesz. Azért egy 4-12vagy5-11el nem leszünk 10.
Ravens best defense
Szerintem még túl sok forduló van, hogy ezt jól belőjük. Majd 3-4 körrel a vége előtt sokkal jobban lehet látni, hogy kikkel "harcolunk" majd ezért. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Jah, nyert a 49ers meg a Titans is. Előbbi Gabberttel... Alakul ez... 😀 Bár nem tudom elképzelni, hogy a Jagstől kikapjunk a kövi hétvégén.
Vrij6
Ne olyan sietősen ezzel. Tegnap 381 passzolt yardot produkáltunk Revis & co ellen. Ha jól tudom, a ti secondarytek meg nem éppen ligaelit kategória jelenleg. Chris Ivoryt 23 futásból 26 yardon tartottuk. És csak nem adjuk el megint négyszer a labdát, mint tegnap..
iktriad
No offense. 😉 A secondarynk szar, ezt aláírom, szóval sok pontos meccset várok mindenképpen.

Csak az elmúlt éveket elnézve, ha kikapunk tőletek (is), akkor kérem idén a top3-as draft cetlit. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Jah, nyert a 49ers meg a Titans is. Előbbi Gabberttel... Alakul ez... 😀 Bár nem tudom elképzelni, hogy a Jagstől kikapjunk a kövi hétvégén.
Vrij6
Ne olyan sietősen ezzel. Tegnap 381 passzolt yardot produkáltunk Revis & co ellen. Ha jól tudom, a ti secondarytek meg nem éppen ligaelit kategória jelenleg. Chris Ivoryt 23 futásból 26 yardon tartottuk. És csak nem adjuk el megint négyszer a labdát, mint tegnap..
iktriad
Ha próbálkoznátok is annyiszor eladni mi biztos nem szednénk össze őket.
több mint 8 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
top 3-at kizártnak tartom. Nagyon nagy eséllyel a Lions, 49ers, Titans, Browns, Jaguars/Texans, s talán még a Bears/Bucs is előttünk húzhat majd. Ha nem táltosodunk meg (amire reálisan nézve nem sok esély van, de ki tudja?) akkor szerintem a top 10 lesz reális.
Vrij6
A forduló után rögtön jobbak az esélyeink.
Blaise
Jah, nyert a 49ers meg a Titans is. Előbbi Gabberttel... Alakul ez... 😀 Bár nem tudom elképzelni, hogy a Jagstől kikapjunk a kövi hétvégén.
Vrij6
De ha jagstől is kifeszülünk akkor már reális? És az mellett h nyertek, 9erstől meg a barnáktól már megfeszültünk! Jags Rams meg a barnák verhetö a többi sima zakó lesz. Azért egy 4-12vagy5-11el nem leszünk 10.
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
.Attól ti még ugyanúgy a Jacksonville Jaguars maradtok 😛
Löfli
Ez is igaz.
iktriad
és érdekes módon mégis 8-10 az örökmérleg oda... amilyen formában vagyunk nem írnám én le ezt a meccset annyira könnyedén...
 www.pro-football-reference.com/boxscores/game_query.cgi?tm1=rav&tm2=jax&yr=all

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
.Attól ti még ugyanúgy a Jacksonville Jaguars maradtok 😛
Löfli
Ez is igaz.
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Jah, nyert a 49ers meg a Titans is. Előbbi Gabberttel... Alakul ez... 😀 Bár nem tudom elképzelni, hogy a Jagstől kikapjunk a kövi hétvégén.
Vrij6
Ne olyan sietősen ezzel. Tegnap 381 passzolt yardot produkáltunk tegnap Revis & co ellen. Ha jól tudom, a ti secondarytek meg nem éppen ligaelit kategória jelenleg. Chris Ivoryt 1.5 yard/carry tartottuk. És csak nem adjuk el megint négyszer a labdát, mint tegnap..
iktriad
Attól ti még ugyanúgy a Jacksonville Jaguars maradtok 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jah, nyert a 49ers meg a Titans is. Előbbi Gabberttel... Alakul ez... 😀 Bár nem tudom elképzelni, hogy a Jagstől kikapjunk a kövi hétvégén.
Vrij6
Ne olyan sietősen ezzel. Tegnap 381 passzolt yardot produkáltunk Revis & co ellen. Ha jól tudom, a ti secondarytek meg nem éppen ligaelit kategória jelenleg. Chris Ivoryt 23 futásból 26 yardon tartottuk. És csak nem adjuk el megint négyszer a labdát, mint tegnap..

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Bízom benne, hogy most áttörés lesz... tudom ti az 1/1-re gyúrtok de én még nem tettem le egy szép mérlegről...Ha Piss-t bezárják a karéjba egész hétre ,akkor talán a segédedzők előállnak vmi épkézláb gameplannel.
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
top 3-at kizártnak tartom. Nagyon nagy eséllyel a Lions, 49ers, Titans, Browns, Jaguars/Texans, s talán még a Bears/Bucs is előttünk húzhat majd. Ha nem táltosodunk meg (amire reálisan nézve nem sok esély van, de ki tudja?) akkor szerintem a top 10 lesz reális.
Vrij6
A forduló után rögtön jobbak az esélyeink.
Blaise
Jah, nyert a 49ers meg a Titans is. Előbbi Gabberttel... Alakul ez... 😀 Bár nem tudom elképzelni, hogy a Jagstől kikapjunk a kövi hétvégén.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
top 3-at kizártnak tartom. Nagyon nagy eséllyel a Lions, 49ers, Titans, Browns, Jaguars/Texans, s talán még a Bears/Bucs is előttünk húzhat majd. Ha nem táltosodunk meg (amire reálisan nézve nem sok esély van, de ki tudja?) akkor szerintem a top 10 lesz reális.
Vrij6
A forduló után rögtön jobbak az esélyeink.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Brent Urban has been taken of IR/Designated to Return and he’ll practice today. He tore his biceps in camp.
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
nem kell parázni! nem fogunk 8ból 7 megnyerni! az öreg is megsérült, igy is gyengécske O# vége van! top 3 leszünk drafton. 😊 Csak azt remélem h Pees végre eltakarodik.
Ravens best defense
top 3-at kizártnak tartom. Nagyon nagy eséllyel a Lions, 49ers, Titans, Browns, Jaguars/Texans, s talán még a Bears/Bucs is előttünk húzhat majd. Ha nem táltosodunk meg (amire reálisan nézve nem sok esély van, de ki tudja?) akkor szerintem a top 10 lesz reális.

Mindenesetre bye week, van egy kis idő rendezni a sorokat, és felkészülni a Jaguars ellen, az is olyan meccs, hogy bár a Jaguars talán már nem olyan elveszett idén, de fél szemmel hozni kellene,még ilyen állapotok között is.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
nem kell parázni! nem fogunk 8ból 7 megnyerni! az öreg is megsérült, igy is gyengécske O# vége van! top 3 leszünk drafton. 😊 Csak azt remélem h Pees végre eltakarodik.
több mint 8 éve
gedam 5 702
nem szép dolog, de jelenleg ahogy állunk annak kell szurkolni, hogy kapjunk ki. meggyőződésem, ha hozzunk egy 8-8-as szezont, nem lesznek nagy változások és a főbűnös pees kidumálja magát, annak ellenére, hogy 80%-ban az ő sara, hogy jelenleg itt tartunk. meg ugye flacco szerződését is könnyebb volna kalapálni.
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Annál jobban szereti,tiszteli Jacobyt,hogy a frankot mondja.

több mint 8 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
jacobyt meg kibaszta a sandy
gedam
de leigazolta a vasas 😕
gedam
és legalább nem is kellett nekünk 😊
Collapo
Annyira jó, hogy Haribó lenyilatkozta, hogy mindent meg fogunk tenni, hogy megszerezzük... Nem mintha bármit is segített volna (ST-ben megkopott, WR-ben már semmit nem tudott hozzátenni). DE óriási fan favorit volt. Nem ok nélkül, nekem még JJ mezem is van. Ami inkább aggasztóbb, hogy már nem először nyilatkozik a Mester összevissza, ami után biztosak lehetünk, hogy az ellentéte fog történni annak, amit mondott. Nem is kell mondanom ugye, hogy a legutóbbi nyilatkozata a 8-0 volt 😀
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
jacobyt meg kibaszta a sandy
gedam
de leigazolta a vasas 😕
gedam
és legalább nem is kellett nekünk 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
gedam 5 702
jacobyt meg kibaszta a sandy
gedam
de leigazolta a vasas 😕
több mint 8 éve
gedam 5 702
jacobyt meg kibaszta a sandy
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Chuck Jacobs WR érkezett ex niner.
Peter
PS-ba.Joe Morgan ex Saints az aktív keretbe.

több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Chuck Jacobs WR érkezett ex niner.