Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Abban is egyetértek hogy kellene egy ballhawk, de azt szerintem nehezebb szerezni, beépíteni, inkább várjuk meg Brooksból mi lesz, vagy BPA-unk egyet ha úgy alakul.
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem kell mindenért a bírókat hibáztatni. mi és épp elég balfaszok voltunk ahhoz hogy kikapjunk, inkább a pozitív dolgokat kell észrevenni.. Jövőre úgy néz ki két elég jó TE-nk lesz, Gilmore egy állat és nekem Boyle játéka is nagyon tetszik, Monroenak kéne kicsit visszatalálni a helyes útra és akkor KO el lehet engedni szerintem Ursula meg fogja oldani azt az oldalt. Flacco szerződését át kell cicomázni és keríteni kell egy produktív veterán WR-t. Emellett érdemes drafton WR-t és falembert húzni, akkor is ha Predi felépül és még lesz belőle valaki. A védelem az ami aggasztó két év alatt nem sikerült a secet rendbe tenni. Egyelőre sem Walkerről sem Brooksról nem lehet pozitívan nyilatkozni, vagy nagyotfejlődnek vagy ismét be kell ruházni a DB szekcióba. A Dfal nem tűnik rossznak, és az ILB-k is okésak, de OLB-be kell még egy playmaker, Upshaw kuka rá nem érdemes pénzt költeni, de Doom és Suggs is öregszik, Smith pedig még kevés.... Mi a ti véleményetek?
Annyira akartam a Csapatba Stefon Diggset, de lecsúztunk róla és most a Vikingsban csinálja a playeket...ÁÁÁÁÁ
malkav
Boyle jól nyomja igen.jól blokkol és elkapóként is hasznos.KO-t felejtsük el.jelen pillanatban kb 8 millánk van/lesz ha 10-el emelik a capet és ebben nincs benne a rookie class vagy FA igazolás.éppen ezért a Flacco cicoma alap,anélkül kukázás sincs nemhogy valami nagy név.
produktív veterán WR? kit választanál innen azok közül akikre reális esély van?
 www.spotrac.com/nfl/free-agents/wide-receiver/
Vagy öreg,vagy drága,vagy marad a csapatánál,vagy balhés.nehéz asszem.De vagy éppen ezért kell még WR a draftról is.akire Én pénzt költenék az inkább egy ballhawk safety,az nagyon kéne nekünk.
Walkerről és Brooksról nem lehet pozitívan nyilatkozni mivel még nem láttak D snappet idén.Brooks egyszer volt nikkel egy negyeden át amikor Webb lesérült oszt annyi.szegény most,hogy Lewis sérült bizonyíthatna,pech.
Peter
Hát azért erről a listáról tudnék választani, persze nem drágát de valaki olyat akiben lehet kraft... Sanu, Crabtreee Travis Benjamin, Gordon... ezekre mindegyikre kapásból rápróbálnek persze low cost áron ...
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 775 — Слава Україні! Героям слава!
Nem kell mindenért a bírókat hibáztatni. mi és épp elég balfaszok voltunk ahhoz hogy kikapjunk, inkább a pozitív dolgokat kell észrevenni.. Jövőre úgy néz ki két elég jó TE-nk lesz, Gilmore egy állat és nekem Boyle játéka is nagyon tetszik, Monroenak kéne kicsit visszatalálni a helyes útra és akkor KO el lehet engedni szerintem Ursula meg fogja oldani azt az oldalt. Flacco szerződését át kell cicomázni és keríteni kell egy produktív veterán WR-t. Emellett érdemes drafton WR-t és falembert húzni, akkor is ha Predi felépül és még lesz belőle valaki. A védelem az ami aggasztó két év alatt nem sikerült a secet rendbe tenni. Egyelőre sem Walkerről sem Brooksról nem lehet pozitívan nyilatkozni, vagy nagyotfejlődnek vagy ismét be kell ruházni a DB szekcióba. A Dfal nem tűnik rossznak, és az ILB-k is okésak, de OLB-be kell még egy playmaker, Upshaw kuka rá nem érdemes pénzt költeni, de Doom és Suggs is öregszik, Smith pedig még kevés.... Mi a ti véleményetek?
Annyira akartam a Csapatba Stefon Diggset, de lecsúztunk róla és most a Vikingsban csinálja a playeket...ÁÁÁÁÁ
malkav
Diggset én is nagyon szívesen láttam volna a csapatnál... 😕

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 775 — Слава Україні! Героям слава!
Üdv, Ex-Vrijbloed vagyok, meguntam, hogy nem tudtam valamiért a sima jelszavammal belépni, így regisztráltam újra. 😀

Nagyon felemás érzéseim vannak az idénnyel kapcsolatban, gyakorlatilag mind a 7 meccsünk szoros volt, Broncos 6 pont, Raiders 4 pont, Bengals 4 pont, Steelers 3 pont, Browns 3 pont, 49ers 5 pont, és most Cardinals 8 pont...

Tehát elmondható, hogy az összes meccsen egy TD-nyi különbségen belül voltunk, ez rettenetesen bosszantó és frusztráló.

Persze látszik, hogy rengeteg dolog szorul javításra, de szerencsénk sincs sok esetben.

Mindegy, ez egy ilyen szezon, ha a szívemre hallgatok, akkor természetesen nem akarnám, hogy "leadjunk meccseket" egy jobb draft-pozíció miatt, ha meg az eszemre, akkor meg rendre az jut eszembe, hogy ez a szezon így már kuka...

Viszont legalább 5-6 csapat van, akik sokkal kilátástalanabbak idén, mint mi, és szerintem biztosan nem fogunk top 5-ben húzni tavasszal...

Jön a Chargers, ők se éppen a bombaformájukról híresek, jó kis szenvedős meccs lesz.

Szarok én rá, csak a Vasast oda-vissza! 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Nem kell mindenért a bírókat hibáztatni. mi és épp elég balfaszok voltunk ahhoz hogy kikapjunk, inkább a pozitív dolgokat kell észrevenni.. Jövőre úgy néz ki két elég jó TE-nk lesz, Gilmore egy állat és nekem Boyle játéka is nagyon tetszik, Monroenak kéne kicsit visszatalálni a helyes útra és akkor KO el lehet engedni szerintem Ursula meg fogja oldani azt az oldalt. Flacco szerződését át kell cicomázni és keríteni kell egy produktív veterán WR-t. Emellett érdemes drafton WR-t és falembert húzni, akkor is ha Predi felépül és még lesz belőle valaki. A védelem az ami aggasztó két év alatt nem sikerült a secet rendbe tenni. Egyelőre sem Walkerről sem Brooksról nem lehet pozitívan nyilatkozni, vagy nagyotfejlődnek vagy ismét be kell ruházni a DB szekcióba. A Dfal nem tűnik rossznak, és az ILB-k is okésak, de OLB-be kell még egy playmaker, Upshaw kuka rá nem érdemes pénzt költeni, de Doom és Suggs is öregszik, Smith pedig még kevés.... Mi a ti véleményetek?
Annyira akartam a Csapatba Stefon Diggset, de lecsúztunk róla és most a Vikingsban csinálja a playeket...ÁÁÁÁÁ
malkav
Boyle jól nyomja igen.jól blokkol és elkapóként is hasznos.KO-t felejtsük el.jelen pillanatban kb 8 millánk van/lesz ha 10-el emelik a capet és ebben nincs benne a rookie class vagy FA igazolás.éppen ezért a Flacco cicoma alap,anélkül kukázás sincs nemhogy valami nagy név.
produktív veterán WR? kit választanál innen azok közül akikre reális esély van?
 www.spotrac.com/nfl/free-agents/wide-receiver/
Vagy öreg,vagy drága,vagy marad a csapatánál,vagy balhés.nehéz asszem.De vagy éppen ezért kell még WR a draftról is.akire Én pénzt költenék az inkább egy ballhawk safety,az nagyon kéne nekünk.
Walkerről és Brooksról nem lehet pozitívan nyilatkozni mivel még nem láttak D snappet idén.Brooks egyszer volt nikkel egy negyeden át amikor Webb lesérült oszt annyi.szegény most,hogy Lewis sérült bizonyíthatna,pech.

több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Igazából a bírókat sincs kedvem anyázni, pedig megérdemelnék...

Szóval nyert a Chiefs és a Jags, de mindkét csapat továbbra is simán verhető. A Texans totál homály, de a tankunk szerencséjére kell játszania egymással a szintén szar Titans - Jags - Texans triónak és olyan nincs, hogy valamelyik ne szerezzen legalább fél pontot.
A Browns szintén kuka, de azzal, hogy ledobták a ballasztot Miamiban őket most nem sorolom az általunk is verhetőek közé.
Ez tehát 3 tankcsapda meccs + a vasas becsületből.
Blaise
A QB class milyen lesz?a letrade miatt kérdezem bár nemhiszem,hogy miénk lesz az 1/1.
Peter
Egy JAred Goff és slussz, a többiekből max azt nézem ki, hogy egy elkeseredett csapat felmozog a másodikból az első végére hátha bejön alapon. Ha top 2 pick lesz és nem visszük Bosat vagy Nkemdichet akkor mehetünk a picsába. Ők ketten toronymagasan kiemelkednek. A letraddel szintén mehetünk oda ahova gondolom. Az elmúlt évek draftjai alapján egy Elam Upshaw/Jernigan duót hoznánk ki belőle...
Blaise
Nem feltétlenül egy egész körre gondoltam de pár helyet megérné lemenni szerintem ha lenne pár QB és a jobb OT-kért feljönne valaki.egy plusz második kör nem jönne rosszúl pl meghát most nem 1/25-ről megyünk le.egyébként így is lesz 9-10 pickünk,amiből ki lehet hozni akár két első köröst is.

több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Igazából a bírókat sincs kedvem anyázni, pedig megérdemelnék...

Szóval nyert a Chiefs és a Jags, de mindkét csapat továbbra is simán verhető. A Texans totál homály, de a tankunk szerencséjére kell játszania egymással a szintén szar Titans - Jags - Texans triónak és olyan nincs, hogy valamelyik ne szerezzen legalább fél pontot.
A Browns szintén kuka, de azzal, hogy ledobták a ballasztot Miamiban őket most nem sorolom az általunk is verhetőek közé.
Ez tehát 3 tankcsapda meccs + a vasas becsületből.
Blaise
A QB class milyen lesz?a letrade miatt kérdezem bár nemhiszem,hogy miénk lesz az 1/1.
Peter
Egy JAred Goff és slussz, a többiekből max azt nézem ki, hogy egy elkeseredett csapat felmozog a másodikból az első végére hátha bejön alapon. Ha top 2 pick lesz és nem visszük Bosat vagy Nkemdichet akkor mehetünk a picsába. Ők ketten toronymagasan kiemelkednek. A letraddel szintén mehetünk oda ahova gondolom. Az elmúlt évek draftjai alapján egy Elam Upshaw/Jernigan duót hoznánk ki belőle...
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem kell mindenért a bírókat hibáztatni. mi és épp elég balfaszok voltunk ahhoz hogy kikapjunk, inkább a pozitív dolgokat kell észrevenni.. Jövőre úgy néz ki két elég jó TE-nk lesz, Gilmore egy állat és nekem Boyle játéka is nagyon tetszik, Monroenak kéne kicsit visszatalálni a helyes útra és akkor KO el lehet engedni szerintem Ursula meg fogja oldani azt az oldalt. Flacco szerződését át kell cicomázni és keríteni kell egy produktív veterán WR-t. Emellett érdemes drafton WR-t és falembert húzni, akkor is ha Predi felépül és még lesz belőle valaki. A védelem az ami aggasztó két év alatt nem sikerült a secet rendbe tenni. Egyelőre sem Walkerről sem Brooksról nem lehet pozitívan nyilatkozni, vagy nagyotfejlődnek vagy ismét be kell ruházni a DB szekcióba. A Dfal nem tűnik rossznak, és az ILB-k is okésak, de OLB-be kell még egy playmaker, Upshaw kuka rá nem érdemes pénzt költeni, de Doom és Suggs is öregszik, Smith pedig még kevés.... Mi a ti véleményetek?
Annyira akartam a Csapatba Stefon Diggset, de lecsúztunk róla és most a Vikingsban csinálja a playeket...ÁÁÁÁÁ
több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
@SBNation: The refs said John Urschel didn’t report as eligible, but he did:  t.co/BUkjgtvM2C  t.co/WNBzTJBiYd


Bevezethetnék már a ref fine-t és eltiltást.botrány amit műveltek tegnap.
Peter
ezt se látták, meg azt se, hogy már lenn volt a térde és csak utána indult el a labda, meg hogy megállt a forward progress, de pass int.-et látnak, amikor nincs.
gedam
Ez tényleg ordas nagy bírói hiba volt, mint ahogy a lost fumble sem volt az, szerintem is lent volt már a térde a returnernek.
Az a bizonyos CJ2K futás tényleg kérdéses, az biztos hogy a futó nem ért talajt, a play lefújása meg a bírókon múlik, ők hagyták menni a játékot. Az, hogy kb az összes védő leállt a játékkal, nem tudom miért volt, talán hallottak sípot, talán csak úgy gondolták, hogy itt a vége. Ezért inkább nem hibáztatnám a bírókat.
Mint ahogy egyetlen egy PI-nél sem láttam, hogy hibásan döntöttek volna. Ellenben dobtak egy holdingot ellenünk (Gresham TE), ami kurvára semmi nem volt.

Mindegy, a lényeg hogy a bírók voltak a meccs mélypontja, az biztos.
csongi
CJ playnél egyértelműen leállt a játék,3 mp-ig tartotta B-Will,ekkor le szokták fújni a playt.
Persze nem kell megállni,csak a "szövegkörnyezet" ismeretében újabb mérkőzést befolyásoló hiba volt.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Igazából a bírókat sincs kedvem anyázni, pedig megérdemelnék...

Szóval nyert a Chiefs és a Jags, de mindkét csapat továbbra is simán verhető. A Texans totál homály, de a tankunk szerencséjére kell játszania egymással a szintén szar Titans - Jags - Texans triónak és olyan nincs, hogy valamelyik ne szerezzen legalább fél pontot.
A Browns szintén kuka, de azzal, hogy ledobták a ballasztot Miamiban őket most nem sorolom az általunk is verhetőek közé.
Ez tehát 3 tankcsapda meccs + a vasas becsületből.
Blaise
A rossz csapat megtalálja a módját,hogy veszítse el az aktuális összecsapását.
Ilyen még nem volt,hogy ekkora bírói tévedésekkel kapjunk ki.
Vasárnap kíváncsi leszek a két balf@sz csapat közül melyik lesz bénább...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
@SBNation: The refs said John Urschel didn’t report as eligible, but he did:  t.co/BUkjgtvM2C  t.co/WNBzTJBiYd


Bevezethetnék már a ref fine-t és eltiltást.botrány amit műveltek tegnap.
Peter
ezt se látták, meg azt se, hogy már lenn volt a térde és csak utána indult el a labda, meg hogy megállt a forward progress, de pass int.-et látnak, amikor nincs.
gedam
Ez tényleg ordas nagy bírói hiba volt, mint ahogy a lost fumble sem volt az, szerintem is lent volt már a térde a returnernek.
Az a bizonyos CJ2K futás tényleg kérdéses, az biztos hogy a futó nem ért talajt, a play lefújása meg a bírókon múlik, ők hagyták menni a játékot. Az, hogy kb az összes védő leállt a játékkal, nem tudom miért volt, talán hallottak sípot, talán csak úgy gondolták, hogy itt a vége. Ezért inkább nem hibáztatnám a bírókat.
Mint ahogy egyetlen egy PI-nél sem láttam, hogy hibásan döntöttek volna. Ellenben dobtak egy holdingot ellenünk (Gresham TE), ami kurvára semmi nem volt.

Mindegy, a lényeg hogy a bírók voltak a meccs mélypontja, az biztos.
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Igazából a bírókat sincs kedvem anyázni, pedig megérdemelnék...

Szóval nyert a Chiefs és a Jags, de mindkét csapat továbbra is simán verhető. A Texans totál homály, de a tankunk szerencséjére kell játszania egymással a szintén szar Titans - Jags - Texans triónak és olyan nincs, hogy valamelyik ne szerezzen legalább fél pontot.
A Browns szintén kuka, de azzal, hogy ledobták a ballasztot Miamiban őket most nem sorolom az általunk is verhetőek közé.
Ez tehát 3 tankcsapda meccs + a vasas becsületből.
Blaise
A QB class milyen lesz?a letrade miatt kérdezem bár nemhiszem,hogy miénk lesz az 1/1.

több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Igazából a bírókat sincs kedvem anyázni, pedig megérdemelnék...

Szóval nyert a Chiefs és a Jags, de mindkét csapat továbbra is simán verhető. A Texans totál homály, de a tankunk szerencséjére kell játszania egymással a szintén szar Titans - Jags - Texans triónak és olyan nincs, hogy valamelyik ne szerezzen legalább fél pontot.
A Browns szintén kuka, de azzal, hogy ledobták a ballasztot Miamiban őket most nem sorolom az általunk is verhetőek közé.
Ez tehát 3 tankcsapda meccs + a vasas becsületből.
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ismét egy szokásos meccs, nem voltunk messze a győzelemtől pedig szarul játszottunk, de nem volt se szerencsénk, se birói segítség, semmi. Ennek a szezonnak sajna reszeltek, idén valahogy olyan gödörben vagyunk ahonnan nincs kiút. Legalább Flacco szerződés módosításánál nem kell sokat harcolni.
több mint 8 éve
gedam 5 700
@SBNation: The refs said John Urschel didn’t report as eligible, but he did:  t.co/BUkjgtvM2C  t.co/WNBzTJBiYd


Bevezethetnék már a ref fine-t és eltiltást.botrány amit műveltek tegnap.
Peter
ezt se látták, meg azt se, hogy már lenn volt a térde és csak utána indult el a labda, meg hogy megállt a forward progress, de pass int.-et látnak, amikor nincs.
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@SBNation: The refs said John Urschel didn’t report as eligible, but he did:
https://cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/4201393/fatguy.0.gif
A botched call blew the Ravens' nifty OL screen
Hey, look, the Baltimore Ravens are involved in another weird ruling about eligible receivers.
 t.co/WNBzTJBiYd


Bevezethetnék már a ref fine-t és eltiltást.botrány amit műveltek tegnap.

több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ahogy várható volt cuttoltuk Mcgeet és felhoztuk Butlert.

több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Most volt a tv-ben az Atyaég! című Zs kategóriás Adam Sandler vígjáték, és k__va ismerős volt az egyik szereplő ..... és basszus a Rex Ryan cameozott benne!!! Beszarok 😀
malkav
Igen és ha jól emlékszem a magyar verzióból kivágták azt a jelenetet amikor mutatják Rex irodájának a falát rajta egy Brady poszterrel. 😀
ervinator
Kész vagyok ettől az embertől, mondjuk valszeg őt könnyebb volt rávenni ilyesmire, mint mondjuk Belicske bácsit? : D
malkav
Most miért mondod?BB tök laza. 😊

több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Most volt a tv-ben az Atyaég! című Zs kategóriás Adam Sandler vígjáték, és k__va ismerős volt az egyik szereplő ..... és basszus a Rex Ryan cameozott benne!!! Beszarok 😀
malkav
Igen és ha jól emlékszem a magyar verzióból kivágták azt a jelenetet amikor mutatják Rex irodájának a falát rajta egy Brady poszterrel. 😀
ervinator
Kész vagyok ettől az embertől, mondjuk valszeg őt könnyebb volt rávenni ilyesmire, mint mondjuk Belicske bácsit? : D
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Most volt a tv-ben az Atyaég! című Zs kategóriás Adam Sandler vígjáték, és k__va ismerős volt az egyik szereplő ..... és basszus a Rex Ryan cameozott benne!!! Beszarok 😀
malkav
Igen és ha jól emlékszem a magyar verzióból kivágták azt a jelenetet amikor mutatják Rex irodájának a falát rajta egy Brady poszterrel. 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Most volt a tv-ben az Atyaég! című Zs kategóriás Adam Sandler vígjáték, és k__va ismerős volt az egyik szereplő ..... és basszus a Rex Ryan cameozott benne!!! Beszarok 😀
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
'There are only a few schemes used in pass defense and everybody knows them. It’s a matter of how well those schemes are played,'

No comment... ha ezt a faszt nem rúgják ki akkor nagyon komoly gondok vannak a front officeban
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
John Harbaugh says TE Dennis Pitta (hip) will practice for the first time today. He’s been pushing for a comeback.
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Eric Galko új mockjában 3. helyről Jalen Ramseyt teszi hozzánk (Bosa-Nkemdiche az első kettő).

Top 7 még Stanley és Tunsil (ők azért meglepőek lennének hozzánk még ha Monroe nem éppen egy vasember, bár szerintem Stanley príma lesz) valamint: Buckner és Hargreaves. Az utánuk következő 10 név már nem kimondottan vonzó.
több mint 8 éve
gedam 5 700
QB kérdés izgalmas új kérdéseket vethetne fel nálatok.
Flacco nem jó alapszakasz QB, ahogy Eli sem. Képtelen a hátán vinni a csapatot egy sima alapszakasz meccsen többnyire, viszont amikor már komoly téttel bíró meccs van, akkor képes extra teljesítményre.

A jó kérdés szerintem az, hogy mennyire éri meg egy olyan irányítót tartani, aki csak arra a pár meccsre képes klasszis teljesítményt nyújtani, viszont lehet, hogy be sem fog jutni a csapat a PO-ba, mert a regular seasonban elbalfaszkodja.

Érdekes lehet Daltonnal párhuzamban megvizsgálni ezt a kérdést, mert ő pedig pont az ellentetje Flacconak.

Én személy szerint nem cserélném le Flaccot, mert ő bőven Top 10-s QB jelenleg és persze, ha kap megfelelő skill playereket, akkor az ő teljesítménye is jobb lehet az alapszakaszban.
ervinator
azért nézd már meg kiknek dobál dalton, brady és kiknek flacco. a liga leggyengébb elkapósorával rendelkezünk. ahhoz képest a támadósor erőn felül teljesít. támadó oldal: pontokban 11., yardokban 9.. teszem azt itt lenne a denveri dífenz, most bőven 6-0-val állnánk.