Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Meglepne ha fejhullás nélkül kezdenénk az új évet.ti kit/kiket látnátok szívesen teszem azt DC-ként?
Peter
Chuck Pagano?
iktriad
Nekem is ő jutott eszembe. Ha a Coltstól kirúgják, logikus választás lenne, nekünk is, neki is.
lucio
Ha elküldjük, szerintem tuti kap HC állást. Minden évben playoffba mentünk eddig, szerintem csupán ennyi elég hozzá, hogy egy tulajdonos rámutasson.
Höri
Vagy ha jó akkor egy évvel később történik meg.Én a kontinuitásra szavaznék ami nagy problémánk.mármint a hiánya.tehát inkább promotálnék valakit vagy olyan külsőst hoznék aki jó eséllyel marad egy pár évig.ugyanez OC-nél,Trestman is húzzon a francba.aki 3-ik és rövidnél 5-ödszörre húzza ugyanazt a toss futást az alkalmatlan.

Szerkesztette: Peter

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Zuttah szezonjának is vége.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Meglepne ha fejhullás nélkül kezdenénk az új évet.ti kit/kiket látnátok szívesen teszem azt DC-ként?
Peter
Chuck Pagano?
iktriad
Nekem is ő jutott eszembe. Ha a Coltstól kirúgják, logikus választás lenne, nekünk is, neki is.
lucio
Ha elküldjük, szerintem tuti kap HC állást. Minden évben playoffba mentünk eddig, szerintem csupán ennyi elég hozzá, hogy egy tulajdonos rámutasson.

több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Asa,Perriman IR.Ross cut.jött egy TE és egy WR.

Szerkesztette: Peter

több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Cassius Vaughn visszatér úgy néz ki.

több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem zebra kérdés, a TO mutató... azzal amit ezen a ponton hozunk, azzal nem kell bíró... szarok vagyunk

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Idén az évtizedre elegendő Bad luck-ot kikaparjuk, aztán már csak malacunk lesz az elkövetkezendő időkben. 😀
A Zebrák nem szeretnek minket.
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Harbaugh said that he spoke to league about last play. "It's pretty obvious about what happened as far as them not being set."the league knows that the Jaguars weren't set.the play should have not been allowed. Said he's not allowed to comment on what's league response was.Would have been a procedural call. Play dead (no face mask), 10-second run off and game over. "It's unfortunate,"
Peter
Nem tudom, hogy lehet e ennél nevetségesebb módon meccset veszíteni, de azért az sokat elmond, hogy én Harbs helyében nem látnék a dühtől, Ő meg csak elrendezi egy "Its unfortunate-el"...
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Harbaugh said that he spoke to league about last play. "It's pretty obvious about what happened as far as them not being set."the league knows that the Jaguars weren't set.the play should have not been allowed. Said he's not allowed to comment on what's league response was.Would have been a procedural call. Play dead (no face mask), 10-second run off and game over. "It's unfortunate,"

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
szóval kiért tankoltok fiúk? :/
petey
Sherman?
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Pagano jó lenne, de felőlem Schwartz is jöhet, mondjuk az átállással járna, de azt sem bánnám túlságosan. Rob Ryan viccnek is rossz volt.
szóval kiért tankoltok fiúk? :/
petey
Évek óta számolatlanul jön DT / S és MLB szóval N'kemdiche / Buckner / Ramsey / Jaylon Smith vagy valami alabamai D játékos a fenti posztokra aki a profik között már semmit sem tud fejlődni (Ragland/Reed/Robinson) simán játszik.
De ha nem akarok szarkasztikus lenni akkor Bosa. Mondjuk Bucknert sem nagyon lehet idén megállítani.
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Azért nem hasít annyira a colts Védelme, hogy Pagano olyan vonzó lenne..
malkav
Most már Rob Ryan is szabad...

Ez szégyen ... kikaphatunk bárkitől csak ne a Jagstől 😛 ...Szegény doom
malkav
Idén már a Bills és a Dolphins is kikapott tőlünk, szóval talán már nem annyira égő tőlünk vereséget szenvedni.
iktriad
Tudtam hogy csak meg kell legyintenem a trollfát és már ugrasz is... nyilván csak heccelni akartalak...
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
szóval kiért tankoltok fiúk? :/

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ti kis pecc bérencek vagytok
sutianap
Mi csak ecc-pecc kimehetszben veszünk részt. Megbízást nem vállalunk, mert teljesen megbízhatatlanok vagyunk.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Azért nem hasít annyira a colts Védelme, hogy Pagano olyan vonzó lenne..
malkav
Most már Rob Ryan is szabad...

Ez szégyen ... kikaphatunk bárkitől csak ne a Jagstől 😛 ...Szegény doom
malkav
Idén már a Bills és a Dolphins is kikapott tőlünk, szóval talán már nem annyira égő tőlünk vereséget szenvedni.
iktriad
Ti kis pecc bérencek vagytok


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért nem hasít annyira a colts Védelme, hogy Pagano olyan vonzó lenne..
malkav
Most már Rob Ryan is szabad...

Ez szégyen ... kikaphatunk bárkitől csak ne a Jagstől 😛 ...Szegény doom
malkav
Idén már a Bills és a Dolphins is kikapott tőlünk, szóval talán már nem annyira égő tőlünk vereséget szenvedni.
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Azért nem hasít annyira a colts Védelme, hogy Pagano olyan vonzó lenne..
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ez szégyen ... kikaphatunk bárkitől csak ne a Jagstől 😛 ...Szegény doom
több mint 8 éve
gedam 5 702
Sajna nem láttam tegnap a meccset, hogy sikerült kikapni?! Mert a statok alapján nem voltunk rosszak...
malkav
én vesztemre megnéztem, pedig megfogadtam, hogy nem kínzom magam.
több mint 8 éve
lucio 324
Meglepne ha fejhullás nélkül kezdenénk az új évet.ti kit/kiket látnátok szívesen teszem azt DC-ként?
Peter
Chuck Pagano?
iktriad
Nekem is ő jutott eszembe. Ha a Coltstól kirúgják, logikus választás lenne, nekünk is, neki is.
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Sajna nem láttam tegnap a meccset, hogy sikerült kikapni?! Mert a statok alapján nem voltunk rosszak...
malkav
Nincsenek rá szavak, javaslom az nfl.comon az összefoglalót:  www.nfl.com/gamecenter/2015111506/2015/REG10/jaguars@ravens#menu=gameinfo|contentId%3A0ap3000000580775&tab=recap

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Sajna nem láttam tegnap a meccset, hogy sikerült kikapni?! Mert a statok alapján nem voltunk rosszak...
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Detroit nyert, így ha jól látom van 6 csapat 2 győzelemmel: Baltimore, Cleveland, Detroit, Tennessee, Dallas, San Diego.
Vrij6
Dallas szerintem Romoval azért fog meccseket nyerni majd, de ha nem akkor sem tartanám ördögtől való gondolatnak a QB draftot, felkészülve a Romo utáni időkre meg a gyakori Romo mentes időkre.
San Diego necces, mert ők most már csak PO-ért kaparó csapatokkal fognak játszani igaz közte van egy Jax meg egy Phins elleni hazai.
A Titanst előzni kellene, mert náluk simán BPA ha előttünk húznak és nem lehet arra bazírozni,hogy majd QB-t visznek.
A Browns... amilyen nyomorultak vagyunk idén még így sem tudom elképzelni, hogy előttük draftoljunk... de legalább a QB reális opció náluk.
Lionsnál bőven vannak verhető ellenfelek még a menetrendben
Blaise
Szerintem a Dallas fog meccseket nyerni, szerintem utánunk húznak majd.

San Diego nagyon durván alulteljesít, szerintem ők is több győzelemmel állnak majd, mint mi a végén.

Titanst nem tudom, őket nem tudom hova rakni, hogy hány győzelmet szereznek még.

Browns... szerintem ők előttünk húznak majd, Lions meg szerintem meg fog ettől a győzelemtől táltosodni, ebben biztos vagyok.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meglepne ha fejhullás nélkül kezdenénk az új évet.ti kit/kiket látnátok szívesen teszem azt DC-ként?
Peter
Chuck Pagano?
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Meglepne ha fejhullás nélkül kezdenénk az új évet.ti kit/kiket látnátok szívesen teszem azt DC-ként?