Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
QB kérdés izgalmas új kérdéseket vethetne fel nálatok.
Flacco nem jó alapszakasz QB, ahogy Eli sem. Képtelen a hátán vinni a csapatot egy sima alapszakasz meccsen többnyire, viszont amikor már komoly téttel bíró meccs van, akkor képes extra teljesítményre.

A jó kérdés szerintem az, hogy mennyire éri meg egy olyan irányítót tartani, aki csak arra a pár meccsre képes klasszis teljesítményt nyújtani, viszont lehet, hogy be sem fog jutni a csapat a PO-ba, mert a regular seasonban elbalfaszkodja.

Érdekes lehet Daltonnal párhuzamban megvizsgálni ezt a kérdést, mert ő pedig pont az ellentetje Flacconak.

Én személy szerint nem cserélném le Flaccot, mert ő bőven Top 10-s QB jelenleg és persze, ha kap megfelelő skill playereket, akkor az ő teljesítménye is jobb lehet az alapszakaszban.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
gedam 5 700
Az 1/1-es pick kétségtelenül értékesebb, mint mondjuk az 1/20, de egyrészt előbbivel is lehet bustot húzni és utóbbival is future Hall of Famert, másrészt van olyan csapat, amelyik évek óta top 10-ben draftol, még sincs sehol, más pedig már egy évtizede nem járt ott, mégis minden évben SB contender. Nem megbántva senkit, ez az "inkább kapjon ki a csapatom, mint nyerjen" felfogás egy vicc. Nyilván a csapat és a játékosok esetében szóba sem jöhet, de szurkolói részről is érthetetlen számomra. Ahogy Herm Edwards mondta: "You play to win the game."

Peace.
vassadi
én sem feladásról beszéltem. nem is kell, de az idei szezonban a rájátszás már elúszott. van a csopinkban két superbowl esélyes csapat, a mi keretünknél erősebb rosterrel. a maradék meccseken én már a következő szezonra készülnék, úgy, hogy az eredmény másodlagos. használjuk fel értelmesen, ami még hátra van a szezonból, hogy szebb legyen a holnap.
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
azért amellett se menjünk el hogy régen is volt elsőszámú WR-ünk és őt sem drafton szereztük be.... persze ez még mindig semmiresem jó de szerintem idén nagyon alul teljesítünk, emellett sok a sérültünk is.... kvázi bármennyire gáz a csapat ez nem a valós kép. Kell egy DC aki jól tudja használni a DB állományt és vastagon kell BPA-zni: értsd ha csúszik egy falember 1-2 kört rámenni, ez bejött Davis és Jernigen esetében nem jött be KLM-nél, de ég így se rossz a helyzet, és emellett meglesni a steeelers WR draft boardját és az alapján választani WR-t, szerintem ebszolút nem számít hogy 1/5-ön vagy 1/10 húzunk ha azt jól csináljuk. Kell Passrusher/WR/DB illetve ahogy eddig is BPA alapon bárki...
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Givens,Aiken,Brown,Ross mind UFA vagy ERFA.szezon után csak Camp,Perriman és Waller lesz szerződés alatt ha Smittyt nem nézzük.mindenképpen jönni fog még WR ha Givenst és/vagy Rosst sikerül olcsón megtartani akkor is.

több mint 8 éve
lucio 324
Évek óta jellemző ránk, hogy szoros meccseket játszunk, eddig többnyire nyertünk, most veszítünk pár pontokkal. Ez szerintem nem ugyanaz, mintha 20 ponttal aláznának és közünk se lenne a játékhoz. Szóval ne essünk abba a hibába, hogy a fürdővízzel kiöntjük a gyereket, és ne tegyünk úgy, mintha eddig minden jól ment volna, most meg rosszul. Szerintem menni kell tovább, nekünk nem kell franchise qb, így kb. mindegy, hol draftolunk. Már csak azért is, mert azokon a posztokon, ahol skill problémáink vannak (WR, CB, S) jellemzően vagy lassabban épülnek be a játékosok, vagy hagyományosan bénán draftolunk. Azonnali kezdő faljátékost vagy LB-t pedig nem csak az egyszámjegyű draftpozíciókon lehet találni és ezeket pl a késői körökben is hagyományosan jól szűrjük ki. Én gőzerővel mennék tovább, de pl CB és WR posztokon biztosan próbálgatnék új játékosokat. Viszont ha nem találunk újat, akkor el kéne felejteni ezeken a posztokon a draftot, a drafton inább fal és LB pozíciókra építkeznék. Még ha az az ár is, hogy Osemelét nem tudjuk megtartani, de egy-két már bizonyított játékost hozni kéne WR és S posztra, bár Smith visszavonulását és Perrimen térdét nézve akár két WR-t is. Mert ezen a poszton Smith tüktört tart teljesítményével: őt sérülten is meg lehet találni, a többit meg sehogy sem = óriási képességbeli hiányok vannak a többieknél. Kérdés persze acap helyzet, nem tudom, mennyi dead money szabadul fel jövőre, illetve milyen lesz Flacco új szerződése.
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Oz foltozott de ez van. A masodik aranykornak vege. Lehet epitkezni.

Ha Perriman tud jatszani ha nem kell wr. Ha a fene fenet eszik kell rusher es kell fal. Ol inkabb de Cantyt is valtani kell. Es baromira kell egy ballhawk es meg egy jimmy jo formaban jatszo cb. Ahol jok vagyunk az joe justin/lorry/buck es Te.

Ha viszont nem figyelunk arra h az erkezok mennyit birnak fizikalisan akkor zgy is mindegy. KLM Kindle MacAddoo Perriman. Sorolhatjuk... Uvegtestu high risk jatekosok. Egyenlore nem is jottek be.... Ez scout baj pedig elv sajat es nem rossz scout teamunk van...

Tavaly pedig mar leirtam. A jatekosainkat valahogy meg kell tartani. Az edzoket is. Peest nem. Ha ezek mennek talan lesz kovetkezo aranykor. Telefonrol emnyit. Ha typo van sry.
Collapo
Pont az építkezést próbálom körülírni. Néha muszáj rombolni, hogy nekitudjál állni az építkezésnek Most aki azt mondja, hogy márpedig kell 5 győzelem mert... Az kb ugyanaz mint amikor a legdurvább másnaposságot okozó piát tolod egész este (esetemben ouzo ). Egy este qwa boldog vagy (5 győzelem, hurrá, hogy nem kettő) a következő két nap meg folyamatosan a papért kiabálok, hogy adja fel az utolsó kenetet annyira másnapos vagyok tőle. Nem csinálunk mást mint potenciális boldogságot veszünk kölcsön a következő nap(ok) kárára.

Foci nyelven nincs fiatal pass rusherünk/azonnal impact játékosunk (Nevezzük akár Bosának akár Nkemdichenek) de cserébe idén nagyon boldogok leszünk ha megverjük mondjuk a Chiefst vagy a Jaguarst vagy bárkit és húzunk egy a posztján sem a legjobbnak tartott játékost.
Azt fel sem dobom, hogy a draftjaink az elmúlt időszakban miként ültek.

Cb draft teljesen felesleges, úgyis a szezon 3. meccsén lesérül majd bárkit is húzunk...

A WR kérdést én fel sem merem hozni. Ugye egy Allen Robinson mennyivel többet nyomna a latba mint... és nem folytatom unalomig ismételtem már mit gondolok a 2014-es draftról..

Szerkesztette: Blaise
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Küzdelem nélkül feladni a szezont?
Noooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Egyrészt egy olyan demoralizáló gondolkodást palántálna el az ifjak agyában,ami konzerválna minket az alsóházban.
kátrány
A szezonunk elúszott, most nem a Balmazújvárosról beszélünk, akiknél az elvárás a 4 győzelem minden plusz után már természetben kapják a bónuszt. A szezon kezdete előtt ha halványan is de a sb contenderek között voltunk több helyen. Most meg egy hulladék az egész. Mi a fenéért küzdjünk már? Legyen 6 (jézus de nagy szám is ez jelenleg) győzelmünk.
Azt mondjuk adom, hogy ne ez legyen a mentalitás, de 7-8 meccs alatt nem fog egy sportoló mentalitása megváltozni. Vagy ha igen, az régen rossz.

Harmadrészt,már asszem 2.szezon,mikor Harbs-t összeboronálják vmely egyetemi csapattal.Most az USC-vel és lehet már most belefásult és válthat(?) Nem elképzelhetetlen,hogy onnan büdösödik a hal.
Még pár All-Pro QB 😀 az ellenoldalon és nem Peessel fejezzük be a szezont.Szal az edzői gárda sem biztos,hogy marad.
kátrány
Ha jövőre is Peesel futunk neki a szezonnak, akkor mehet a gyerekligába a tesója után Harbs a fenébe, de Oz-t is végigfuttatnám az agyrázkódás protokollon...

Az 1/1 sem biztos,hogy érték,ha nem QB-t akar vki draftolni.Bár Joe nem elit és idén elég sz*r ,sztem hiba lenne lecserélni.
Mindenképp küzdeni kell az önbecsülés és szurkolói megbecsülésért mindenképp.
Biztos,hogy negatív szezont zárunk és 10 környékén még vannak jó játékosok vagy értékes trade alap lehet.
kátrány
Joet nem akarja lecserélni senki szerintem. Egy rettenetesen egészségtelen szituáció amit évek óta OC és skill player poszton folytatunk [amikor rövid időre csoda vagy bármi folytán mind a kettő valahogy a helyére tudott kerülni rögtön sb-t nyertünk]. Attól nem kell félni, hogy Trestmant valaki elviszi, így a kontinuitás nem fog megszakadni, kivéve ha kirúgjuk (ami szerintem rettenetesen nagy f*szság lenne), de ha már kontinuitás megvan akkor biztosra megyünk és megkötjük a szerencsétlen kezét, hogy mi márpedig a Kubiak playbookot akarjuk veled, a sajátodat meg tedd el a széfedbe mert nem kell...
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezt biztos nagyon sokszor leírtam már, de leírom most is... Az, hogy valakit 1/10-en vagy 1/5-ön húznak nem számít, ott a fizikális különbségek minimálisak, inkább azon múlik a dolog, hogy az edzői stáb melyik csapatnál jobb, ki az aki kitudja hozni a játékosból a potenciált? Mert lehet hogy, van egy legújabb X-boxom, ha én csak szupermáriót tolok rajta akkor minek. Ha nincs olyan edző, aki kihozza a maxot a játékosokban akkor lehet bárki egy fizikális szörny.
Szerintem a keret egészséges, mármint az összetétele nem rossz. DC váltás lehet már nagyon érik, ha sok 4 negyedes vereséget szedünk még össze akkor jöhet a HC váltás is. Mondjuk el tudnám képzeli Teryl Austint DC-ként nálunk.. vagy esetleg Fishert, ha kivágják a Ramstől, bár rá kicsi az esély.

Engem még nem győzött meg Trestman arról hogy mennie kéne ... azért elkapó nélkül nehéz az élet. Flacco meg lehet idén sok hibával játszik, de mutass nekem olyan irányítót aki konstans jó teljesítményt nyomot négy különböző OC alatt... nem fogsz találni. Ráadásul tegyük hozzá, hogy meccsenként 42 passzkísérlete van korábbi években meg volt átlagban 35, szóval már nem az a jól van ha nagyon muszáj akkor egyet egyet passzolok srácok.-
malkav
De a tízben és mondjuk 25ön húzni már óriás különbségek lehetnek
jól kell most draftolni, nem nyünyükézni, húdejóljárunkkozni, reachelésre figyelni, hanem pozicióra húzni instant embert, mer mire az edző kinyomja a potenciált, addigra elszáll a madárka, nem a szerződés lejárós évében kell hasítania, mer mijen jó kompenzációt kapunk érte, hanem négy évig, amíg lowcoast dolgozzon magas színvonalon. És hajj ha öt helyen múlik Bosa, én mennék érte, ha nem mégy POba nem zöldmindeggy, akinek bibis az ujja megy IR-re, ha megfújja a szél már probable, asziszitek nem lehet tankolni szépen, pedig de.

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem ertem a problemat. Evek ota oroszrulettezunk a szoros meccseinkkel. Tavaly is rohadt sok yardot kaptunk es elotte is. Annyi van most h nem nyerjuk a meccseket. Pont.

A csapatoa evek ota szethordjak mert nincs sapka alatt kb egy buznyak se.

Oz foltozott de ez van. A masodik aranykornak vege. Lehet epitkezni.

Ha Perriman tud jatszani ha nem kell wr. Ha a fene fenet eszik kell rusher es kell fal. Ol inkabb de Cantyt is valtani kell. Es baromira kell egy ballhawk es meg egy jimmy jo formaban jatszo cb. Ahol jok vagyunk az joe justin/lorry/buck es Te.

Ha viszont nem figyelunk arra h az erkezok mennyit birnak fizikalisan akkor zgy is mindegy. KLM Kindle MacAddoo Perriman. Sorolhatjuk... Uvegtestu high risk jatekosok. Egyenlore nem is jottek be.... Ez scout baj pedig elv sajat es nem rossz scout teamunk van...

Tavaly pedig mar leirtam. A jatekosainkat valahogy meg kell tartani. Az edzoket is. Peest nem. Ha ezek mennek talan lesz kovetkezo aranykor. Telefonrol emnyit. Ha typo van sry.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Végül is igaz, focizgasson még egy évet a semmiért gyerekek között plusz kockáztasson valami sérülést vs keressen milliókat és mellette megmutathatja, hogy a nagyok között is domináns játékos lehet. Nyilván maradnék én is egyetemen.Blaise
Nem azt mondtam, hogy ezt kellene tennie, hanem hogy ez is benne van, jelen pillanatban semmi sem garantálja, hogy egyáltalán jelentkezik a draftra. Volt már olyan, a posztján top prospectnek vélt játékos, aki azt mondta, hogy a milliók várhatnak, maradok még egy évet egyetemen.

Másrészt ennyi erővel ne is draftolj senkit mert nem garantálja a PO-t meg bust lesz. Hagyjuk már.Blaise
Ez megint csak a kiforgatása annak, amit írtam, nem ismétlem meg újra.

Azért mert van egy ilyen szurkoló, aki így látja, nem kell egyből okoskodni. Egyrészt ő így látja, ez van, nem értem minek kell kioktatni bárkit is, másrészt szerintem sokan vagyunk akik egyetértünk a véleményeddel, de most akkora az elkeseredés, hogy a negatív hullámok lettek úrrá ezen fórumon, valahol teljesen jogosan.horipapa92
Nem okoskodtam, csak leírtam a véleményemet. Tudtommal erre való a fórum, de javíts ki, ha tévedek.
több mint 8 éve
Aspect 87
Az 1/1-es pick kétségtelenül értékesebb, mint mondjuk az 1/20, de egyrészt előbbivel is lehet bustot húzni és utóbbival is future Hall of Famert, másrészt van olyan csapat, amelyik évek óta top 10-ben draftol, még sincs sehol, más pedig már egy évtizede nem járt ott, mégis minden évben SB contender. Nem megbántva senkit, ez az "inkább kapjon ki a csapatom, mint nyerjen" felfogás egy vicc. Nyilván a csapat és a játékosok esetében szóba sem jöhet, de szurkolói részről is érthetetlen számomra. Ahogy Herm Edwards mondta: "You play to win the game."

Peace.
vassadi
Azért mert van egy ilyen szurkoló, aki így látja, nem kell egyből okoskodni. Egyrészt ő így látja, ez van, nem értem minek kell kioktatni bárkit is, másrészt szerintem sokan vagyunk akik egyetértünk a véleményeddel, de most akkora az elkeseredés, hogy a negatív hullámok lettek úrrá ezen fórumon, valahol teljesen jogosan.
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ezt biztos nagyon sokszor leírtam már, de leírom most is... Az, hogy valakit 1/10-en vagy 1/5-ön húznak nem számít, ott a fizikális különbségek minimálisak, inkább azon múlik a dolog, hogy az edzői stáb melyik csapatnál jobb, ki az aki kitudja hozni a játékosból a potenciált? Mert lehet hogy, van egy legújabb X-boxom, ha én csak szupermáriót tolok rajta akkor minek. Ha nincs olyan edző, aki kihozza a maxot a játékosokban akkor lehet bárki egy fizikális szörny.
Szerintem a keret egészséges, mármint az összetétele nem rossz. DC váltás lehet már nagyon érik, ha sok 4 negyedes vereséget szedünk még össze akkor jöhet a HC váltás is. Mondjuk el tudnám képzeli Teryl Austint DC-ként nálunk.. vagy esetleg Fishert, ha kivágják a Ramstől, bár rá kicsi az esély.

Engem még nem győzött meg Trestman arról hogy mennie kéne ... azért elkapó nélkül nehéz az élet. Flacco meg lehet idén sok hibával játszik, de mutass nekem olyan irányítót aki konstans jó teljesítményt nyomot négy különböző OC alatt... nem fogsz találni. Ráadásul tegyük hozzá, hogy meccsenként 42 passzkísérlete van korábbi években meg volt átlagban 35, szóval már nem az a jól van ha nagyon muszáj akkor egyet egyet passzolok srácok.-
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
remélem most má rámegyünk az 1/1-re, nem balfaszkodjuk el egy 8-8-al a megújulást
gedam
Az a vicc (nem vicc), hogy még ha akarnánk se tudnánk nyerni. Isteni csoda, hogy a BigBen nélküli meccset valahogy vérthugyozva behúztuk, mert amilyen impotens a csapat, rámentünk volna a 0-16 szezonra.
Haribó meg azóta is tolja a bullshitstormot: "Panic just isn't in ravens' DNA". HAHAHA
Flacco5
Pedig igy van ahogy Harbough mondja és ezzel egyet is értek Kátrányékkal.hosszútávon nagyon sokat ártana ha 1/1-re mennénk és az sem garancia semmire.sosem szabad feladni!

több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
1/1 sem akkor kincs, ha nem QB hiányos a csapat és nem jön a draftra egy elit prospect. Eléggé betudja határolni a választási lehetőségeket.

Pl ha nektek CB kell és kijön egy elit CB prospect. akkor aligha vinnétek ki 1/1-re, persze lehet cserélni, ha van kivel.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Szerencsére nem tudunk az esélytelenek nyugalmával nekimenni az Arizona meccsnek a Ravensnek frusztráló az esélytelenség.Ilyen 2007 óta nem volt,hogy ennyire rosszak legyünk.Nincs hozzászokva senki.
Ez van.
Rosszak vagyunk,valahogy mindig sikerül elveszíteni a meccset és mivel senki nem most kezdte a szurkolói karrierét - beleértve a soccert is - tudjuk,hogy egy rossz csapat megtalálja a módját,hogy kikapjon. 😊 😛 Ez a '49rs kb olyan gyenge,mint mi vagyunk mégsem tudtuk őket megverni...
Per pillanat fogalmam sincs kit fogunk megverni,mert a Steelers is inkább önmagát verte meg.

Küzdelem nélkül feladni a szezont?
Noooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Egyrészt egy olyan demoralizáló gondolkodást palántálna el az ifjak agyában,ami konzerválna minket az alsóházban.

Másrészt 1-14-nél is leülök több millió sporttársammal a gép/tv elé,szal ilyet nem csinálhatnak velünk,ez arcul köpés lenne.

Harmadrészt,már asszem 2.szezon,mikor Harbs-t összeboronálják vmely egyetemi csapattal.Most az USC-vel és lehet már most belefásult és válthat(?) Nem elképzelhetetlen,hogy onnan büdösödik a hal.
Még pár All-Pro QB 😀 az ellenoldalon és nem Peessel fejezzük be a szezont.Szal az edzői gárda sem biztos,hogy marad.

Az 1/1 sem biztos,hogy érték,ha nem QB-t akar vki draftolni.Bár Joe nem elit és idén elég sz*r ,sztem hiba lenne lecserélni.
Mindenképp küzdeni kell az önbecsülés és szurkolói megbecsülésért mindenképp.
Biztos,hogy negatív szezont zárunk és 10 környékén még vannak jó játékosok vagy értékes trade alap lehet.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Az 1/1-es pick kétségtelenül értékesebb, mint mondjuk az 1/20, de egyrészt előbbivel is lehet bustot húzni és utóbbival is future Hall of Famert, másrészt van olyan csapat, amelyik évek óta top 10-ben draftol, még sincs sehol, más pedig már egy évtizede nem járt ott, mégis minden évben SB contender. Nem megbántva senkit, ez az "inkább kapjon ki a csapatom, mint nyerjen" felfogás egy vicc. Nyilván a csapat és a játékosok esetében szóba sem jöhet, de szurkolói részről is érthetetlen számomra. Ahogy Herm Edwards mondta: "You play to win the game."

Peace.
vassadi
Szerencsére ezt a játékot PO győzelmekre és nem alapszakasz győzelmekre játsszák 😊 Előbbire pedig semmi esélyünk szóval ha idei (még) 10 vereség hozzájárul ahhoz, hogy jövőre visszatérjünk a PO-ba ám legyen. Végeredményben idén 31 másik csapattal kerülünk egy sorba az év végén, de cserébe húzhatunk egy párját ritkító tehetséget. Szóval inkább 2-14 és Joey Bosa (és ha van Isten - Pees) mint néggyel több teljesen irreleváns győzelem és egy mlb...

Persze az megint más kérdés, hogy nincs 6 győzelem ebben a csapatban.
Blaise
És biztos, hogy Bosa akkora király lesz? Nem. Vagy hogy egyáltalán kijön a draftra? Az sem. 100%, hogy őt draftolná a stáb, még ha lehetősége is adódna rá? Nem. Vele garantált lenne a PO jövőre? Megintcsak nem a válasz. És még folytathatnám...

Ha úgy áll a dolog, hogy utolsó forduló, és egy vereségen múlik, hogy 1/1-es lesz-e a csapat, akkor még esetleg megértem, ha azt mondja a szurkoló, hogy ezt inkább engedjük el, de a szezon nagy részében meccsről meccsre azért szurkolni, hogy veszítsen a kedvenc csapat... No comment.
vassadi
Végül is igaz, focizgasson még egy évet a semmiért gyerekek között plusz kockáztasson valami sérülést vs keressen milliókat és mellette megmutathatja, hogy a nagyok között is domináns játékos lehet. Nyilván maradnék én is egyetemen.

Másrészt ennyi erővel ne is draftolj senkit mert nem garantálja a PO-t meg bust lesz. Hagyjuk már.

Egyébként meg nem kell szurkolni. Évről évre fostuk a D-be a draftpickeket és jelenleg a liga legszarabb védelme a miénk (miközben Kaep, Carr, McCown kaliberű irányítók szedtek minket szanaszét) ami egymagában garancia arra, hogy ne tudjunk meccset nyerni. Egyetlen ember van aki képes kiemelkedni a többi színtelen szagtalan szürke senki közül. Az én szememben ez sokkal inkább a szembe köpés.
Éppen ezért innentől kezdve nem érdekel az idei csapat, hanem már a jövő évi lebeg a szemem előtt. Ennyi.
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Az 1/1-es pick kétségtelenül értékesebb, mint mondjuk az 1/20, de egyrészt előbbivel is lehet bustot húzni és utóbbival is future Hall of Famert, másrészt van olyan csapat, amelyik évek óta top 10-ben draftol, még sincs sehol, más pedig már egy évtizede nem járt ott, mégis minden évben SB contender. Nem megbántva senkit, ez az "inkább kapjon ki a csapatom, mint nyerjen" felfogás egy vicc. Nyilván a csapat és a játékosok esetében szóba sem jöhet, de szurkolói részről is érthetetlen számomra. Ahogy Herm Edwards mondta: "You play to win the game."

Peace.
vassadi
Szerencsére ezt a játékot PO győzelmekre és nem alapszakasz győzelmekre játsszák 😊 Előbbire pedig semmi esélyünk szóval ha idei (még) 10 vereség hozzájárul ahhoz, hogy jövőre visszatérjünk a PO-ba ám legyen. Végeredményben idén 31 másik csapattal kerülünk egy sorba az év végén, de cserébe húzhatunk egy párját ritkító tehetséget. Szóval inkább 2-14 és Joey Bosa (és ha van Isten - Pees) mint néggyel több teljesen irreleváns győzelem és egy mlb...

Persze az megint más kérdés, hogy nincs 6 győzelem ebben a csapatban.
Blaise
És biztos, hogy Bosa akkora király lesz? Nem. Vagy hogy egyáltalán kijön a draftra? Az sem. 100%, hogy őt draftolná a stáb, még ha lehetősége is adódna rá? Nem. Vele garantált lenne a PO jövőre? Megintcsak nem a válasz. És még folytathatnám...

Ha úgy áll a dolog, hogy utolsó forduló, és egy vereségen múlik, hogy 1/1-es lesz-e a csapat, akkor még esetleg megértem, ha azt mondja a szurkoló, hogy ezt inkább engedjük el, de a szezon nagy részében meccsről meccsre azért szurkolni, hogy veszítsen a kedvenc csapat... No comment.
vassadi
Nem kell ezt ilyen komolyan venni... kicsit mindenkinek kinőtt az agyfazsa, majd lenyugszanak. A legrosszabb az hogy nem értjük miért megy ennyire szarul, amikor a csapat alapvetően nem rossz. Az Oval még nincs is gond mert azért senki nem várt a tavalyinál jobbat, és ennyi sérülttel, új OC-vel nem is rosszak, de hogy a D-vel mi történt.... Hogy nem képesek egy támadó sorozatot megállítani ezt nehéz elképzelni... Lehet jövőhéten a pintyek ellen beindul a szekér és ki tudja ... messze még a vége.
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Az 1/1-es pick kétségtelenül értékesebb, mint mondjuk az 1/20, de egyrészt előbbivel is lehet bustot húzni és utóbbival is future Hall of Famert, másrészt van olyan csapat, amelyik évek óta top 10-ben draftol, még sincs sehol, más pedig már egy évtizede nem járt ott, mégis minden évben SB contender. Nem megbántva senkit, ez az "inkább kapjon ki a csapatom, mint nyerjen" felfogás egy vicc. Nyilván a csapat és a játékosok esetében szóba sem jöhet, de szurkolói részről is érthetetlen számomra. Ahogy Herm Edwards mondta: "You play to win the game."

Peace.
vassadi
Szerencsére ezt a játékot PO győzelmekre és nem alapszakasz győzelmekre játsszák 😊 Előbbire pedig semmi esélyünk szóval ha idei (még) 10 vereség hozzájárul ahhoz, hogy jövőre visszatérjünk a PO-ba ám legyen. Végeredményben idén 31 másik csapattal kerülünk egy sorba az év végén, de cserébe húzhatunk egy párját ritkító tehetséget. Szóval inkább 2-14 és Joey Bosa (és ha van Isten - Pees) mint néggyel több teljesen irreleváns győzelem és egy mlb...

Persze az megint más kérdés, hogy nincs 6 győzelem ebben a csapatban.
Blaise
És biztos, hogy Bosa akkora király lesz? Nem. Vagy hogy egyáltalán kijön a draftra? Az sem. 100%, hogy őt draftolná a stáb, még ha lehetősége is adódna rá? Nem. Vele garantált lenne a PO jövőre? Megintcsak nem a válasz. És még folytathatnám...

Ha úgy áll a dolog, hogy utolsó forduló, és egy vereségen múlik, hogy 1/1-es lesz-e a csapat, akkor még esetleg megértem, ha azt mondja a szurkoló, hogy ezt inkább engedjük el, de a szezon nagy részében meccsről meccsre azért szurkolni, hogy veszítsen a kedvenc csapat... No comment.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bosa bust lesz (az elvárásokhoz képest.) Ne legyen igazam persze, de azért mert Watt most két szezonon át a liga legjobb játékosa volt, nem Bosában kell a megváltót látni.

Gametapet láttam, az teljesen OK. Ha olyan SPARQ-számokat, és 10 yard dasht tol, mint Watt, beszélhetünk újra. Csak nem fog sztem. Erös, de nem olyan gyors. Az Ole missbéli srác jobb lesz szvsz, dehát izlések.. neked Bosa a kedvenc, nekem Diche.

Ettöl függetlenül böven nem vagyunk annyira szarok, mint egy csomó más csapat (Houston, JAX, Detroit, söt az Oak/SF közül is egyet megelözünk majd, figyeld meg), kb bottom 7-10-ben végzünk,és nem lesz esélyünk egyikre se, és letradel majd Ozzie.

Az meg hogy szezont feladni, elképzelhetetlen... undorito.
Ilyet nem lehet tenni, mert a szurkoloidat (bérleteseidet) köpöd szembe. Még ha megértenék és kérik (suckforluck), akkor se.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Az 1/1-es pick kétségtelenül értékesebb, mint mondjuk az 1/20, de egyrészt előbbivel is lehet bustot húzni és utóbbival is future Hall of Famert, másrészt van olyan csapat, amelyik évek óta top 10-ben draftol, még sincs sehol, más pedig már egy évtizede nem járt ott, mégis minden évben SB contender. Nem megbántva senkit, ez az "inkább kapjon ki a csapatom, mint nyerjen" felfogás egy vicc. Nyilván a csapat és a játékosok esetében szóba sem jöhet, de szurkolói részről is érthetetlen számomra. Ahogy Herm Edwards mondta: "You play to win the game."

Peace.
vassadi
Szerencsére ezt a játékot PO győzelmekre és nem alapszakasz győzelmekre játsszák 😊 Előbbire pedig semmi esélyünk szóval ha idei (még) 10 vereség hozzájárul ahhoz, hogy jövőre visszatérjünk a PO-ba ám legyen. Végeredményben idén 31 másik csapattal kerülünk egy sorba az év végén, de cserébe húzhatunk egy párját ritkító tehetséget. Szóval inkább 2-14 és Joey Bosa (és ha van Isten - Pees) mint néggyel több teljesen irreleváns győzelem és egy mlb...

Persze az megint más kérdés, hogy nincs 6 győzelem ebben a csapatban.
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Az 1/1-es pick kétségtelenül értékesebb, mint mondjuk az 1/20, de egyrészt előbbivel is lehet bustot húzni és utóbbival is future Hall of Famert, másrészt van olyan csapat, amelyik évek óta top 10-ben draftol, még sincs sehol, más pedig már egy évtizede nem járt ott, mégis minden évben SB contender. Nem megbántva senkit, ez az "inkább kapjon ki a csapatom, mint nyerjen" felfogás egy vicc. Nyilván a csapat és a játékosok esetében szóba sem jöhet, de szurkolói részről is érthetetlen számomra. Ahogy Herm Edwards mondta: "You play to win the game."

Peace.
több mint 8 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
remélem most má rámegyünk az 1/1-re, nem balfaszkodjuk el egy 8-8-al a megújulást
gedam
Az a vicc (nem vicc), hogy még ha akarnánk se tudnánk nyerni. Isteni csoda, hogy a BigBen nélküli meccset valahogy vérthugyozva behúztuk, mert amilyen impotens a csapat, rámentünk volna a 0-16 szezonra.
Haribó meg azóta is tolja a bullshitstormot: "Panic just isn't in ravens' DNA". HAHAHA
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
remélem most má rámegyünk az 1/1-re, nem balfaszkodjuk el egy 8-8-al a megújulást
gedam
Jaja:
ingyen és bérmentve egy bajnok esélyeshez elengedni Smittyt
kirúgni Peest a fenébe
irány az 1/1 és Bosa

Ez a három lépéses terv az idény hátralevő részére
több mint 8 éve
gedam 5 700
remélem most má rámegyünk az 1/1-re, nem balfaszkodjuk el egy 8-8-al a megújulást
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Inkább ezt a srácot igazolnám le cb-nek. 😀
 9gag.com/gag/aMQWZ66