Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Mosley ,Kendrick és Babin hatalmas csalódás.ritka szar az egész D igazából.ki kell rugni Peest.

több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Passing CP/AT YDS TD INT
J. McCown 36/51 457 2 0

Nem tudom van e lentebb ,középszerű QB-k dobálnak ellenünk 400 y fölött.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Kikaptunk. Otthon. A BROWNSTÓL!!!
Tényleg nem tudom hova lehet még süllyedni... Senkinek ne legyen kétsége: ha BigBen játszik, most 0-5 lenne a mérlegünk. Pöppet túláradtak a pozitív gondolatok a topikban, most kicsit visszazuhantunk a valóságba: TOP10 (ha nem TOP5) között fogunk húzni a drafton 😕
több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Boldin visszatérhetne.Lényegtelen,hogy nem a jövő,a jelen szebb lenne vele.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Van már arról valami hír, vagy nyilatkozat, hogy vajon mire lehet számítani Givens és Aiken között megosztást tekintve?
TheBerzerker
Pár napja érkezett.nem hiszem,hogy túlbonyolítják nála.pár screen,play action utáni hosszú pasz várható.Aiken azért régebben van itt.ha nem megy a futás akkor az megint más tészta.
Peter
Gondolkodtam, hogy felkapom fanatsyban. De végülis halálosan nagy szükségem nincs rá. Csak aztán ha esetleg berobban tuti elviszik előlem, mint mindenkit, akit eddig kinéztem.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Van már arról valami hír, vagy nyilatkozat, hogy vajon mire lehet számítani Givens és Aiken között megosztást tekintve?
TheBerzerker
Pár napja érkezett.nem hiszem,hogy túlbonyolítják nála.pár screen,play action utáni hosszú pasz várható.Aiken azért régebben van itt.ha nem megy a futás akkor az megint más tészta.

több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Lényegtelen mekkora,Joe a 6'6" magas elkapót is mellbe dobja többnyire csakhogya DB-nek is legyen esélye.egyébként hiába kicsi a caphitje idén jelenpillanatban nincs is pénzünk rá mert az a 2mill minusz Givens már tényleg biztonsági tartalék.arról nem is beszélve,hogy a Lionsnak úgy hiányzik az a rakat deadmoney amit maga után hagy Tate mint mókusnak az erdőtűz.az a kérdés mikor jön vissza Smitty,Perriman és mi a terv Pittaval aki tulajdonképpen egy slot elkapó.elvileg Smitty egy-két hét múlva játszik.Perriman kb egy hónap,Pitta szintén szóval arra a kis időre nem adnék fel draftpicket.az még elképzelhető,hogy mivel Marlon Caldwell alatt volt jó egy Tate-Marlon+draftpick trade összejön egy szerződés átalakítás után.akkor megvan a hely az 53-ban is és a sapi alá is befér.

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Van már arról valami hír, vagy nyilatkozat, hogy vajon mire lehet számítani Givens és Aiken között megosztást tekintve?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Alacsony.
Tudod, hogy szol a mondas: ha kicsi a Tate,...
(egyebkent johetne, de draga lenne)

Egy magas WR kéne. Andre Johnson jellegu.. csak jobb formaban. Boldin back? 😊 Frisconak ugyis mindegy..

Vagy Patterson/Hunter, valamilyen ilyesmi bebukott height/speed WR-rel egy probat Perriman helyen.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
tate brutális lenne, de whiteért nem adnék már fel semmit.
több mint 8 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Kezdosororunk: Aiken-M. Brown-Waller
Most valakinek kell dobalni a ladbat alapon persze Aiken, de egyebkent a Joisten irgalmazzon nekunk a heten 😕 (alapesetben kb ilyen 4-5-6. szamu elkapokrol beszelgetunk)

mas: felroppentek a hirek egy Roddy White / Golden Tate traderol.Tekintve, hogy Sr visszavonul, Predator korhaz a varos szelen es a maradok acelos gardabol is Aiken es M. Brown is FA lesz - haha oriasi kereslet lesz rajuk- johetne az Oz varazslat!
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Late-For-Work-107-Trade-Speculation-On-WRs-Roddy-White-Golden-Tate/177fc242-bbf3-4ef6-866b-5924b32b4c9e
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Megpróbáltam pozitív lenni:
Jobb mint Devard Darling.

Ennyi, más nem jutott eszembe..

Nálunk most a héten, nagy nehezen elment 20 csapatos ligában, de ha nincs Smith/Gillmore, és Givens is gyenge lesz, akkor meccsenként 70-80 yardra jó lehet.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
lenne egy fantasy kérdésem . Steve Smith volt eddig a kezdö wr em mivel most megsérült potolnom kell mi a véleméynetek eröl a Kamar Aiken gyerekröl érdemes megprobálni?
csupi4
Most 1.számú WR-ünk lesz 😀 talán szerencséd lesz.
Egyébként nem.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
lenne egy fantasy kérdésem . Steve Smith volt eddig a kezdö wr em mivel most megsérült potolnom kell mi a véleméynetek eröl a Kamar Aiken gyerekröl érdemes megprobálni?
több mint 8 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130


itt a Rookie season! A nagy R Sherman jól lemaradt! 😊



Az idei preseason!
Nagyon gyors a srác!!! Szép volt Ozzie! 😀
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
2017/7-ert? Hulyek a Rams-nel.
Igor
Köszönjük!
süti
plusz ezt tudjuk 😛

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ha jól használjátok, nagy play-eket fog csinálni. gyors és elkapja a labdákat. a mi OC-ink fogalmatlanok voltak vele kapcsolatban.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
2017/7-ert? Hulyek a Rams-nel.
Igor
Köszönjük!
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Ha vannak még komoly célok, akkor a Cleveland-Frisco párost nélküle is ütni kell, a Cards szerintem vele se menne, vagyis a SD elleni meccsre kellene összedrótozni, mert az nagyon fontos lehet az esetleges wild card szempontjából. Utána meg úgyis bye week, lehet még rehabilitálni. 😊

több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Sources: Ravens WR Steve Smith Sr. has four broken bones in his back
psychocska
Nem tudom eddig mi volt a csapat hivatalos járműve, de idén egyértelműen a szopóroller 😕
Mi a tapasztalat, mennyi idő alatt szoktak felépülni egy ilyen sérülésből?
Szacsi
Nekem két bordám volt törve legutóbb és igy van egy lélegzetvétel is fájdalmas.kb egy hónap után tudtam edzeni persze mindenféle kütyü és kémia nélkül.

több mint 8 éve
Szacsi Baltimore Ravens 23 — The power of dreams
Sources: Ravens WR Steve Smith Sr. has four broken bones in his back
psychocska
Nem tudom eddig mi volt a csapat hivatalos járműve, de idén egyértelműen a szopóroller 😕
Mi a tapasztalat, mennyi idő alatt szoktak felépülni egy ilyen sérülésből?

Sárkány ellen sárkányfű. Edgar Allan Poe.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
2017/7-ert? Hulyek a Rams-nel.
LOL, Ozzie egy kinai piacon a kofat is megrikatna.

Persze nem jatszott semmit elesbe (bar preseason-ban, amit nem nezek, allitolag jo volt), szoval nagy kerdes mire megyunk vele, de
1) gyors. Nagyon gyors. Legalabb lesz aki megnyujtja a palyat, a nagy/lassu WR-ek es TE-k elott
2) ennyiert?

Lehet hogy szereztunk egy olyan embert, mint Travis Benjamin a Barnaknal. Az is egy acelos WR-sor mondjuk...

Amikor leirtad hogy Aiken-Brown-Waller (+Nick Boyle), hangosan felzokogtam a metron 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Akkor most kellene elnyomni azokat akikkel nem akarunk hosszabbítani, és draftolni egy jót, túl sok a sérült húzóember.

Tudni kell elengedni a szezont, mert egy 6-10es mérleg szarnak sem jó.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Sr ugye nem dol ki hetekre?
Flacco5
Négy bordája eltört; egy mély sóhajtás is pokoli fájdalom. Szerinted?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Camp -> IR (csak a szokasos: egy impressziv performansz utan egybol serultlista)

Sr ugye nem dol ki hetekre? Az katasztrofa lenne :l
Feltetelezve h Givensnek azert meg fog kelleni par het mire belezanul a dolgokba, kicsit vad lenne felallni ezzel az Aiken-Brown-Waller kezdo trioval!