Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Megtörtént a WR trade, Chris Givens érkezik St. Louisból.
vassadi
Ez tetszik.

Sources: Ravens WR Steve Smith Sr. has four broken bones in his back
psychocska
Ez nem

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
rkstzz Baltimore Ravens 305 — justinblackmonpohara
Sources: Ravens WR Steve Smith Sr. has four broken bones in his back
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Megtörtént a WR trade, Chris Givens érkezik St. Louisból.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Tucker kettobol harmat 😀
Igor
Ó fijam ez bearanyozta a napom, maga az igazság eszenciája. Justin Da Weapon, imádom.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Nagyon kevés amit az elkapósor hoz, több kell, több TE játék kell, igaz ma Gilmore is kihagyta a meccset, Perriman/Torrey Smith ÉS Suggs nélkül pedig középcsapat lettünk, aki épp eltud verni egy QB-t vesztett közepes steelerst...

Hozni kell egy elkapót, mindegy hogy miképp, de kell egy 7-900 yardos emberke az öreg mellé, mert különben nem lesz itt PO.
Voice
fel kéne hozni Rosst a PS-ből,ott van sebesség és ha Camp most kiesik akkor returnerként is alkalmazható.trade útján nemtudom ki lehetne elérhető,meg mire betanul 3-4 hét addigra lehet midegy is.

több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Nagyon kevés amit az elkapósor hoz, több kell, több TE játék kell, igaz ma Gilmore is kihagyta a meccset, Perriman/Torrey Smith ÉS Suggs nélkül pedig középcsapat lettünk, aki épp eltud verni egy QB-t vesztett közepes steelerst...

Hozni kell egy elkapót, mindegy hogy miképp, de kell egy 7-900 yardos emberke az öreg mellé, mert különben nem lesz itt PO.

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nem tudom, hogy mit gondolnál fordított esetben a meccsről, de amikor 2:04-el a vége előtt labdát szerzel az ellenfél 29-esén, úgy hogy 1 FD-re vagy 1 FG-re vagy a győzelemtől mit gondolnál, de szerintem az agyonnyert kifejezés a találó.
Mindezt úgy, hogy nem egy elkapó vagy egy RB sérül meg a csapatodban vagy egy OT, hanem a frencsi QB, úgyhogy azért van baj egyelőre bőven nálatok.
De remélem hamar magára talál a Ravens, mert ezek az év legizgalmasabb éjszakái, csak ne egy ilyen f@szkalap rúgónk lenne...
Klaci79
Agyonnyert meccs amit az elejétől a végéig dominálsz, nem pedig úgy vezetsz, hogy a CB-d csinál egy év végi highlight összeállításba illő fumble recoveryt (--> short field TD) meg a liga legfakezűbb elkapója összekaparja vért izzadva a labdát az nedzoneban. Ebből volt 14 pontotok. És ezen kívül plusz a ST játék talán Spencetől az ég adta egy világon semmi.
Az., hogy nálatok ki hiányzott ki nem, arra írtam, hogy tud a védelmetek nyerni meccset. hangya és az űrutazás.

A rúgótok meg f*szkalap, de mire gondoltatok mi lesz? A heinzen az egyik legnehezebb rúgni a ligában Scoobe meg a Jaxben sem rúgta 75% felett a 40-49 yardosokat.
több mint 8 éve
Szacsi Baltimore Ravens 23 — The power of dreams
No akkor megvan az első 😊 Reméljük, hogy mentálisan ez ad egy boostot a srácoknak, mert még bármi lehet 😊
Most, hogy megnéztem felvételről is igazán kíváncsi lennék, hogy hol volt ez "agyonnyerve" a vasas által, mert lehet, hogy nem voltunk jobbak, de ők is mérföldekre voltak attól, hogy agyonnyerjék. Persze ugye a steelers D képe meccset nyerni (ezen azért nevettem egy egészségeset) után már bármi megtörténhet.

Érintettük a témát, szerintem az Oline javult. Volt coverage sack, meg scrambling utáni sack és a blitz felvétel egészen szar volt, de ahhoz képest hogy Hurst és Wagner kétszemélyben képes volt meccseket elveszíteni ahhoz képest sokat javultak ÉS végre tudtunk futni ami eddig egyáltalán nem ment. Az meg, hogy crunch timeban is tudtunk futni miközben az elkapósorunk Aikenből a korábban két labdát is droppoló Brownból meg két rookie TE-ből állt... de a steelers D képes meccset nyerni 😀. Troll off.

A D rendben volt, persze Vick ellen szóval helyén kell kezelni. Bell viszont parádés volt. Az a türelem amivel fut...
Ezen kívül a kornereink klasszisokkal jobbak voltak mint eddig bármikor idén. Webb pl egészen jó volt szerintem és végre Hill is jól játszott. Hogy aztán ez mennyire forma javulás vagy az ellenfél az majd elválik a továbbiakban.
Blaise
Csak szeretném az általában reális képet festő Igor hosszászólását idézni:
"Ez valoban fura, mert kb. semmi kozunk/jogunk nem volt ezt a meccset megnyerni..de neha ez is kell."

Nem tudom, hogy mit gondolnál fordított esetben a meccsről, de amikor 2:04-el a vége előtt labdát szerzel az ellenfél 29-esén, úgy hogy 1 FD-re vagy 1 FG-re vagy a győzelemtől mit gondolnál, de szerintem az agyonnyert kifejezés a találó.
Mindezt úgy, hogy nem egy elkapó vagy egy RB sérül meg a csapatodban vagy egy OT, hanem a frencsi QB, úgyhogy azért van baj egyelőre bőven nálatok.
De remélem hamar magára talál a Ravens, mert ezek az év legizgalmasabb éjszakái, csak ne egy ilyen f@szkalap rúgónk lenne...
Klaci79
stattok alapján nem volt ez egy agyonnyert meccs tőletek, sőt.. ha nem adjuk el egyszersem a labdát simán nyerünk. második felesben már drive-ot csak a mi bénázásainkból tudtatok felépíteni.
gedam
Ha... De a túloldalon is volt ha bőven. Ha pl. legalább az egyiket berúgják. Ricsi mondta is a közvetítésben, hogy mindkét csapat mindent megtesz a másik győzelméért. Szerintem ez qrvára igaz volt. Örülök, hogy nyertünk, de nem látom továbbra sem, hogy jelentősen javult volna a játékunk. Apró jelek persze vannak, de az még - főleg ezzel a sorsolással - kevés lesz.

Sárkány ellen sárkányfű. Edgar Allan Poe.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az AB drop/OT nem nyom annyit a latban nalam.. mert az egyik tul koran volt, es onnantol mi lett volna, ha kerdeskor... az OT-ben a lelektani elony meg nalunk volt.

Inkabb a ket FG miatt mondtam, hogy elvileg nem lett volna szabad megnyernunk a meccset. A legtobb NFL-rugo kettobol legalabb egyet bever. Tucker kettobol harmat 😀

De leginkabb azert mondtam, mert megint futottunk az eredmeny utan, egesz meccsen. Nincs olyan meccs ahol mi tudnank vezetni/kontrollalni a jatekot. Ez zavar foleg, es akarmennyire tipikus, hogy az uccso 2 v 5 percben kezdunk el All-Madden szinten jatszani, minden meccset nem fogunk tudni megforditani...

No mindegy, en kb 8-8-nak erzem a csapatot jelenleg, de OL javulassal, vagy valami ugyeskedessel Offense oldalon, lehet ebbol 10-6, de mind a 10-et nem fogjuk az uccso 2 percben megnyerni.

Es ha Flacco minden meccsen 5 sacket kap, azzal NFL-rekordot allit fel.. szoval sok.
Es coverage sack is sok lesz, ha Aiken v Brown tiz masodperc alatt se tudja tisztara jatszanak magat.
More Camp, more TEs please.

PS: az "agyonnyert" kifejezes mast jelent nalam, az a Pats-Bills volt. Szoval ebben meg a Ravenses kollegakkal ertek egyet: ha egy TD-vel mesz, azert az meg nem az 😊 de amint irtam, mi futottunk vegig az eredmeny utan.. erre utaltam.
Szerencsere pici volt a hatrany, es visszahoztuk.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Legutóbb amikor lesajnáltál minket egész messzire eljutottunk.hátha idén is bejön.
Peter
Hátha. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Legutóbb amikor lesajnáltál minket egész messzire eljutottunk.hátha idén is bejön.

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AB drop az end zone-ban és a 2 simán berúgahtó FG-vel 13 pontot hagytunk a pályán. És így is kb 4-5 esély kellett, hogy nyerjetek végre.

Ehhez a meccshez annyi közötök volt, mint hangyának az űrkutatáshoz.

Egyébként Klacival egyetértve nagyon remélem, hamar, már jövőre újra visszatértek ti is a jó csapatok táborába, mert imádom ezt a rivalizálást, de ez a Ravens 6-10-nél nem lesz jobb. Sajnos a védelem nem bírja el Suggs hiányát (30 pontokat kapni Raiders és Cincytől), az offense-ben meg nincsenek fegyverek. Mind a négy meccseteket láttam, vagy részben láttam és az összkép lesújtó és ami a legrosszabb, mind a 4 meccsen az volt. Hangsúlyozom, sajnos. Én azt szeretem, ha ez a két csapat öldökli egymást a PO-ért, de itt most nem erről van szó. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gedam 5 700
No akkor megvan az első 😊 Reméljük, hogy mentálisan ez ad egy boostot a srácoknak, mert még bármi lehet 😊
Most, hogy megnéztem felvételről is igazán kíváncsi lennék, hogy hol volt ez "agyonnyerve" a vasas által, mert lehet, hogy nem voltunk jobbak, de ők is mérföldekre voltak attól, hogy agyonnyerjék. Persze ugye a steelers D képe meccset nyerni (ezen azért nevettem egy egészségeset) után már bármi megtörténhet.

Érintettük a témát, szerintem az Oline javult. Volt coverage sack, meg scrambling utáni sack és a blitz felvétel egészen szar volt, de ahhoz képest hogy Hurst és Wagner kétszemélyben képes volt meccseket elveszíteni ahhoz képest sokat javultak ÉS végre tudtunk futni ami eddig egyáltalán nem ment. Az meg, hogy crunch timeban is tudtunk futni miközben az elkapósorunk Aikenből a korábban két labdát is droppoló Brownból meg két rookie TE-ből állt... de a steelers D képes meccset nyerni 😀. Troll off.

A D rendben volt, persze Vick ellen szóval helyén kell kezelni. Bell viszont parádés volt. Az a türelem amivel fut...
Ezen kívül a kornereink klasszisokkal jobbak voltak mint eddig bármikor idén. Webb pl egészen jó volt szerintem és végre Hill is jól játszott. Hogy aztán ez mennyire forma javulás vagy az ellenfél az majd elválik a továbbiakban.
Blaise
Csak szeretném az általában reális képet festő Igor hosszászólását idézni:
"Ez valoban fura, mert kb. semmi kozunk/jogunk nem volt ezt a meccset megnyerni..de neha ez is kell."

Nem tudom, hogy mit gondolnál fordított esetben a meccsről, de amikor 2:04-el a vége előtt labdát szerzel az ellenfél 29-esén, úgy hogy 1 FD-re vagy 1 FG-re vagy a győzelemtől mit gondolnál, de szerintem az agyonnyert kifejezés a találó.
Mindezt úgy, hogy nem egy elkapó vagy egy RB sérül meg a csapatodban vagy egy OT, hanem a frencsi QB, úgyhogy azért van baj egyelőre bőven nálatok.
De remélem hamar magára talál a Ravens, mert ezek az év legizgalmasabb éjszakái, csak ne egy ilyen f@szkalap rúgónk lenne...
Klaci79
stattok alapján nem volt ez egy agyonnyert meccs tőletek, sőt.. ha nem adjuk el egyszersem a labdát simán nyerünk. második felesben már drive-ot csak a mi bénázásainkból tudtatok felépíteni.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Akkor az előző három meccsünket mi is agyonnyertük hiszen mindegyik egy playen múlt.
Peter
hát...ha ezt érted ki a mondandómból akkor igen...mindegyiket agyonnyertétek
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Akkor az előző három meccsünket mi is agyonnyertük hiszen mindegyik egy playen múlt.

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
No akkor megvan az első 😊 Reméljük, hogy mentálisan ez ad egy boostot a srácoknak, mert még bármi lehet 😊
Most, hogy megnéztem felvételről is igazán kíváncsi lennék, hogy hol volt ez "agyonnyerve" a vasas által, mert lehet, hogy nem voltunk jobbak, de ők is mérföldekre voltak attól, hogy agyonnyerjék. Persze ugye a steelers D képe meccset nyerni (ezen azért nevettem egy egészségeset) után már bármi megtörténhet.

Érintettük a témát, szerintem az Oline javult. Volt coverage sack, meg scrambling utáni sack és a blitz felvétel egészen szar volt, de ahhoz képest hogy Hurst és Wagner kétszemélyben képes volt meccseket elveszíteni ahhoz képest sokat javultak ÉS végre tudtunk futni ami eddig egyáltalán nem ment. Az meg, hogy crunch timeban is tudtunk futni miközben az elkapósorunk Aikenből a korábban két labdát is droppoló Brownból meg két rookie TE-ből állt... de a steelers D képes meccset nyerni 😀. Troll off.

A D rendben volt, persze Vick ellen szóval helyén kell kezelni. Bell viszont parádés volt. Az a türelem amivel fut...
Ezen kívül a kornereink klasszisokkal jobbak voltak mint eddig bármikor idén. Webb pl egészen jó volt szerintem és végre Hill is jól játszott. Hogy aztán ez mennyire forma javulás vagy az ellenfél az majd elválik a továbbiakban.
Blaise
Csak szeretném az általában reális képet festő Igor hosszászólását idézni:
"Ez valoban fura, mert kb. semmi kozunk/jogunk nem volt ezt a meccset megnyerni..de neha ez is kell."

Nem tudom, hogy mit gondolnál fordított esetben a meccsről, de amikor 2:04-el a vége előtt labdát szerzel az ellenfél 29-esén, úgy hogy 1 FD-re vagy 1 FG-re vagy a győzelemtől mit gondolnál, de szerintem az agyonnyert kifejezés a találó.
Mindezt úgy, hogy nem egy elkapó vagy egy RB sérül meg a csapatodban vagy egy OT, hanem a frencsi QB, úgyhogy azért van baj egyelőre bőven nálatok.
De remélem hamar magára talál a Ravens, mert ezek az év legizgalmasabb éjszakái, csak ne egy ilyen f@szkalap rúgónk lenne...
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
No akkor megvan az első 😊 Reméljük, hogy mentálisan ez ad egy boostot a srácoknak, mert még bármi lehet 😊
Most, hogy megnéztem felvételről is igazán kíváncsi lennék, hogy hol volt ez "agyonnyerve" a vasas által, mert lehet, hogy nem voltunk jobbak, de ők is mérföldekre voltak attól, hogy agyonnyerjék. Persze ugye a steelers D képe meccset nyerni (ezen azért nevettem egy egészségeset) után már bármi megtörténhet.

Érintettük a témát, szerintem az Oline javult. Volt coverage sack, meg scrambling utáni sack és a blitz felvétel egészen szar volt, de ahhoz képest hogy Hurst és Wagner kétszemélyben képes volt meccseket elveszíteni ahhoz képest sokat javultak ÉS végre tudtunk futni ami eddig egyáltalán nem ment. Az meg, hogy crunch timeban is tudtunk futni miközben az elkapósorunk Aikenből a korábban két labdát is droppoló Brownból meg két rookie TE-ből állt... de a steelers D képes meccset nyerni 😀. Troll off.

A D rendben volt, persze Vick ellen szóval helyén kell kezelni. Bell viszont parádés volt. Az a türelem amivel fut...
Ezen kívül a kornereink klasszisokkal jobbak voltak mint eddig bármikor idén. Webb pl egészen jó volt szerintem és végre Hill is jól játszott. Hogy aztán ez mennyire forma javulás vagy az ellenfél az majd elválik a továbbiakban.
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ha minden igaz Bye Week-ig jön a Browns, SF, Cards, Bolts, ebből ha végre lessz szerencsék akkor illik a Browns-t és az SF megruházni, a Boltsot pedig jó lenne megverni, a Cards esélytelennek tűnik. De így 4-4 gyel mehetnénk pihenni, az 0-3 után felüdülés lenne.
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Olyan szörnyű lett volna a pass-prot?az 5 sackből a végén volt egy coveridge sack és az elején egy LB blitz.a maradék 3-nál 2 rossz snap és egy Flacco scramble ha jól emlékszem.ez tulajdonképpen két sack.

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez valoban fura, mert kb. semmi kozunk/jogunk nem volt ezt a meccset megnyerni..de neha ez is kell.

Remeljuk OL javulgat picit passblockingban is, es akkor mar lehet keresnivalonk.. plane ha esetleg a Browns bekever, siman van meg sanszunk. Elegge szorosnak tunik az AFC, 10-6 siman WC lehet, sot.
Az East kaotikus, mint mindig a Pats mogott, a South rohejes, es a West is szorosabb lehet iden..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
gedam 5 700
Gratulálok, de ezt a meccset mi nyerettük meg veletek! Ettől függetlenül a W az W.
Haggans
ugyanezt írtam volna, ha ti nyertek. nem egy ördöglakat volt ellenetek a gameplan. futni és vigyázni a labdára. ennyi bénázással, amit mi csináltunk nem szoktunk meccset nyerni. hálisten nálatok tegnap több volt.
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Ilyenkor mutatkozik meg, hogy mit is jelent a kicker és kicker közti különbség. Nem az első W, amit nagyban Tuckernek lehet köszönni, és nem is az utolsó.

Bár a kép alapján nem csak Justin verte be ma kőkeményen.

alatriste (ex-balazs799)
Plusz az is, hogy miért keres néhány kicker 2-3 milliót évente.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ilyenkor mutatkozik meg, hogy mit is jelent a kicker és kicker közti különbség. Nem az első W, amit nagyban Tuckernek lehet köszönni, és nem is az utolsó.

Bár a kép alapján nem csak Justin verte be ma kőkeményen.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Még nem láttam a mecset, de hallom a Steelers el-Cundiffolta ezt a meccset.... Akkor végre megvan az első W most majd kell még kb. 10-11 / 12 meccs. : P
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Gratulálok, de ezt a meccset mi nyerettük meg veletek! Ettől függetlenül a W az W.

" class="embed">