Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
igazából egyetlen bajom van ebben a szezonban... bárki dob a fourhary ellen 300+ yardot, úgy pedig nehéz lesz... a game-winning drive Vöritől 3 playből állt... azért az úgy sok.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A mai napra:

 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/12074778_10153000377911431_4633528487132761658_n.jpg?oh=25868529a930e2bf8d376030d7f6ac68&oe=568F1CF0

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
ha a héten kimismásoljuk a bengáli cicusokat akkor nincs veszve semmi.
malkav
Elég nagy upset lenne... Oké a Chargersnek nincsenek atom pass rusherei, de kb teljesen esélytelenek voltak, hogy akár megközelítsék Daltont. A támadófaluk egészen brutális és megkockáztatom az egyik legjobb 5össel rendelkeznek a ligában ami a skill pozíciókat illeti. A Raiders elleni D teljesítményt átmentjük a bengals ellen akkor csúnyán ki fognak minket p-csázni mielőtt megkapjuk a kistestvérét ugyanennek a következő héten
Blaise
 www.youtube.com/watch?v=pw4at_-OYhY
kátrány


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
ha a héten kimismásoljuk a bengáli cicusokat akkor nincs veszve semmi.
malkav
Elég nagy upset lenne... Oké a Chargersnek nincsenek atom pass rusherei, de kb teljesen esélytelenek voltak, hogy akár megközelítsék Daltont. A támadófaluk egészen brutális és megkockáztatom az egyik legjobb 5össel rendelkeznek a ligában ami a skill pozíciókat illeti. A Raiders elleni D teljesítményt átmentjük a bengals ellen akkor csúnyán ki fognak minket p-csázni mielőtt megkapjuk a kistestvérét ugyanennek a következő héten
Blaise


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
Szacsi Baltimore Ravens 23 — The power of dreams
Perriman is back on the field.
Voice
Végre valami jó hír!

Sárkány ellen sárkányfű. Edgar Allan Poe.
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Perriman is back on the field.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
ha a héten kimismásoljuk a bengáli cicusokat akkor nincs veszve semmi.
malkav
Elég nagy upset lenne... Oké a Chargersnek nincsenek atom pass rusherei, de kb teljesen esélytelenek voltak, hogy akár megközelítsék Daltont. A támadófaluk egészen brutális és megkockáztatom az egyik legjobb 5össel rendelkeznek a ligában ami a skill pozíciókat illeti. A Raiders elleni D teljesítményt átmentjük a bengals ellen akkor csúnyán ki fognak minket p-csázni mielőtt megkapjuk a kistestvérét ugyanennek a következő héten
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Fél ideig néztem a meccset .... Gilmore egy állat : D... Védelem szopikázta a rövidyardos passzokat, meg azért benyalt pár hosszú play-t is. Nyomás szerintem azért volt Carr-on de egy-két sack elfért volna. Viszont nem tudom mi volt Daryllel, de vagy 5 misstacklet láttam tőle ami szokatlan. Lewis kevésnek tűnt. Nekem itt inkább Pees tűnt hibásnak mit maga a csapat. Támadó oldalon voltak naon pozitív jelek(GILMOOOORE), de Flacco nem volt az igazi (most jöttem rá hogy írhatnám azt is, hogy Deflacco és ezzel még a pats fanokat is lehet hergelni : D) nem találta el rendesen a célpontjait, az meg megér egy misét hogy 5 yardra az endzonetól miért a 160cm SSS-nek vagy a lyukaskezű Aikennek dobunk labdát. Van két TE és egy Waller.... összességébe nem volt rossz a meccs, most ezt benyaltuk de ha a héten kimismásoljuk a bengáli cicusokat akkor nincs veszve semmi.
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Aztán jött a legvégén a felismerés, hogy ti meg 120 milliót adtatok egy szintén közepes irányítónak? 😛Amadeus91
Gagesz, ne nevettess 😀 31 csapatnak -világfájdalom sajnos, de - nem lehet Bradyje, nekünk földi halandóknak be kell érnünk a maradékkal.
Nézz már körül, hogy milyen irányítóknak dobálnak százmilliókat?! Kaep, Vörös, Newton stbstb. Ha nem mi adtuk volna közülük elsőként 100+M-t, akkor senkinek nem beszélne erről a 'Flacco hú 120M tönkreteszi a csapatot dologról'... (mert ennyi az ára ma egy franchise qb-nek).
Inkább legyen egy stabil irányítónk, aki mellé a mostani szarkupacból megint csapatot építünk, mint SB ready csapat QB nélkül.
Flacco5
Csak húzom az agyatok apa 😀 apropó, téged vasárnap óta még nem láttalak suliban 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Aztán jött a legvégén a felismerés, hogy ti meg 120 milliót adtatok egy szintén közepes irányítónak? 😛Amadeus91
Gagesz, ne nevettess 😀 31 csapatnak -világfájdalom sajnos, de - nem lehet Bradyje, nekünk földi halandóknak be kell érnünk a maradékkal.
Nézz már körül, hogy milyen irányítóknak dobálnak százmilliókat?! Kaep, Vörös, Newton stbstb. Ha nem mi adtuk volna közülük elsőként 100+M-t, akkor senkinek nem beszélne erről a 'Flacco hú 120M tönkreteszi a csapatot dologról'... (mert ennyi az ára ma egy franchise qb-nek).
Inkább legyen egy stabil irányítónk, aki mellé a mostani szarkupacból megint csapatot építünk, mint SB ready csapat QB nélkül.

Szerkesztette: Flacco5
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Do not feed a troll.... Kill it with fire!!!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
Szacsi Baltimore Ravens 23 — The power of dreams
Még nem láttam a meccset, de láttom Haley takarodj hangulat van... Nem kell beszarni a Ravens mindig nehezen indul..
malkav
Borzasztó idegesítő volt.
Nyeltük a yardokat a rettegett D nulla volt.Aztán mikor kezdtünk első dühünkön úrrá lenni ráébredtünk,hogy nem Rogers csinál bohócot belőlünk,hanem egy közepes irányító Crabtree-vel karöltve. 😛
kátrány
Aztán jött a legvégén a felismerés, hogy ti meg 120 milliót adtatok egy szintén közepes irányítónak? 😛
Amadeus91
Azért annak a közepes irányítónak van egy gyűrűje, amit nem a Vámház krt. 9-ben vett 😉

Sárkány ellen sárkányfű. Edgar Allan Poe.
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Még nem láttam a meccset, de láttom Haley takarodj hangulat van... Nem kell beszarni a Ravens mindig nehezen indul..
malkav
Borzasztó idegesítő volt.
Nyeltük a yardokat a rettegett D nulla volt.Aztán mikor kezdtünk első dühünkön úrrá lenni ráébredtünk,hogy nem Rogers csinál bohócot belőlünk,hanem egy közepes irányító Crabtree-vel karöltve. 😛
kátrány
Aztán jött a legvégén a felismerés, hogy ti meg 120 milliót adtatok egy szintén közepes irányítónak? 😛

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Még nem láttam a meccset, de láttom Haley takarodj hangulat van... Nem kell beszarni a Ravens mindig nehezen indul..
malkav
Borzasztó idegesítő volt.
Nyeltük a yardokat a rettegett D nulla volt.Aztán mikor kezdtünk első dühünkön úrrá lenni ráébredtünk,hogy nem Rogers csinál bohócot belőlünk,hanem egy közepes irányító Crabtree-vel karöltve. 😛


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Még nem láttam a meccset, de láttom Haley takarodj hangulat van... Nem kell beszarni a Ravens mindig nehezen indul..
malkav
Ha jót akarsz magadnak nem is nézed meg.
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Még nem láttam a meccset, de láttom Haley takarodj hangulat van... Nem kell beszarni a Ravens mindig nehezen indul..
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Késői körös pickért megszereztétek a Miamitól Will Davis CB-t.
Soldados
7. körért jött.
Soldados
Ki Ő?vajon upgrade Asahoz és a zoknis sráchoz képest?
Peter
A Dolphins szobába azt írják, hogy két karton Millerért ment a trade. LoL. Ebből úgy gondolom nem tartják sokra.
Szacsi
Az bíztató.Egyébként akkor Melvin sérülése is súlyosabb?késöbb jön vissza?

több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
A Bengals jelenleg jobb csapat, ilyen D teljesítménnyel Dalton közelébe sem fogunk kerülni, szóval ha nem táltosodnak meg a srácok jelenleg meglepetés kategóriába esne a W még otthon is...
Blaise
Nem mérvadó, de akkor is: a fogadóirodáknál 2.5 pontos favorit a Ravens ellenünk.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
no Baltimore Ravens 6 657
OFF: Jelenleg tudtommal nem lehet kitiltani az új környezetben

ON: Azért az elmúlt mondjuk 6-7 évben vastagon jutott a jóból, szóval nem meglepő, hogy a generációváltásnál akadozunk. Erről - igaz csak a D# kapcsán - írtam is valahova egy blogbejegyzést. Nincs csak nagyon öreg, vagy nagyon fiatal játékosunk. A sikercsapatok átka, mivel a nagy pénzzel szétkapnak minket, mint az a bizonyos gyerek azzal a játékkal. A D#-re ez sokszorosan igaz, bár az O# is hasonló gondokkal küzd.

Ilyen teljesítmény mellett kell optimistának és szurkolónak maradni. 😛
Collapo
nem csak az elmult 6-7 evben, onnantol konstans jonnek az eredmenyek, de elotte olyan vedelem volt itt hogy richtofittal kenegette magat meg a riporter is ( en meg elegedetten mentem aludni eredmenytol fuggetlenul).
ps- nem szeretem ezt a hajlik de nem torik felfogast, teszem hozza regen nem hajlott ritkan anyaghibas volt es tort. Tudom mas a korulmeny stb, de szeretnem vissza azt amikor az ellen ugy indult ellenunk " ok tudunk nyerni, ha minden jol megy, de biztosan meg leszunk abajgatva "
több mint 8 éve
Szacsi Baltimore Ravens 23 — The power of dreams
Késői körös pickért megszereztétek a Miamitól Will Davis CB-t.
Soldados
7. körért jött.
Soldados
Ki Ő?vajon upgrade Asahoz és a zoknis sráchoz képest?
Peter
A Dolphins szobába azt írják, hogy két karton Millerért ment a trade. LoL. Ebből úgy gondolom nem tartják sokra.

Sárkány ellen sárkányfű. Edgar Allan Poe.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Késői körös pickért megszereztétek a Miamitól Will Davis CB-t.
Soldados
7. körért jött.
Soldados
Ki Ő?vajon upgrade Asahoz és a zoknis sráchoz képest?
Peter
2013-ban asszem 3. körös választott volt, tavaly meg térdszalag-szakadást szenvedett, ha jól emlékszem. Egy próbát 7. körért sztem megért, de a Finsesek gondolom, többet tudnak róla mondani.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Késői körös pickért megszereztétek a Miamitól Will Davis CB-t.
Soldados
7. körért jött.
Soldados
Ki Ő?vajon upgrade Asahoz és a zoknis sráchoz képest?

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Késői körös pickért megszereztétek a Miamitól Will Davis CB-t.
Soldados
7. körért jött.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Késői körös pickért megszereztétek a Miamitól Will Davis CB-t.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Uraim,tényleg nem kéne ennyire negatívnak lenni.2 meccset buktunk igaz de mindkettőt az utolsó percben.múlt héten egy Sr vagy Gillmore elkapásra voltunk a W-től és a D pedig nem nem engedett TD-t PManningnek és társainak.tegnap szintén nagyon picin múlt a dolog.nem volt szép azt adom és frusztráló igen,de nem előszőr látunk a csapatunknál ilyet nem?ez a Baltimore Ravens,itt valamelyik csapategység mindig szopni fog.ha 200 yardot futunk,400-at passzolunk,a D is villog akkor majd a returner fumblizik 2-szer.ezek vagyunk mi,cseppet sem tökéletesek de azért szerethetőek.ezért leszünk mindig is underdogok.fel a fejjel!
Peter
Nem adtam/uk fel sztem, de az a baj, hogy kinezetre egyelore eg es fold van koztunk es a Bengals/Steelers kozt. Engem nem a ket meccs hatrany zavar, ha soporjuk a Bengals, mar le is dolgoztuk.. csak azt hogyan majd.

Az OL/futojatek lesz jobb is, de az hogy Aiken-nek kell majd 100 yardot szerezni, nonszensz... nem megyek bele.
Es a vedelem is aggaszto, 0 passrush, es Crabtree+Seth Roberts jellegu emberek alazzak a D-t.. nézd meg a ket divrivalisnak milyen WR-sora van.

Remeljuk a tegnapi volt a melypont.. es hogy optimista legyek: meg a 2000-es rekordszezonban is szoptunk egyszer 36 pontot (prime-time Jimmy Smithtol), es az is week 2 volt! 😉
Szoval mostantol Mosley beindul es hatha lesz jobb 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)