Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Bakker Steve Smith 18 pontot szerzett a fantasyban, és én meg padoztattam..Ennyit jelentene Suggs kiesése a csapatnál? Azt tudom hogy vezéregyéniség de azé.

Szerkesztette: Coolearie

több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Uraim,tényleg nem kéne ennyire negatívnak lenni.2 meccset buktunk igaz de mindkettőt az utolsó percben.múlt héten egy Sr vagy Gillmore elkapásra voltunk a W-től és a D pedig nem nem engedett TD-t PManningnek és társainak.tegnap szintén nagyon picin múlt a dolog.nem volt szép azt adom és frusztráló igen,de nem előszőr látunk a csapatunknál ilyet nem?ez a Baltimore Ravens,itt valamelyik csapategység mindig szopni fog.ha 200 yardot futunk,400-at passzolunk,a D is villog akkor majd a returner fumblizik 2-szer.ezek vagyunk mi,cseppet sem tökéletesek de azért szerethetőek.ezért leszünk mindig is underdogok.fel a fejjel!

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Hanyingerem van a csapattol... Mi ez a fostalicska?! Legyen csak 0-4 es hagyjuk a szezont a francba
Flacco5
Mi ez a borzalmas hozzáállás? Két éve 0-4-ről indultunk, aztán egy teljesen vállalható szezon végén a béna Succop-nak köszönhetően nem lett PO. Tényleg valami hiányzik most a Ravensből, de nem úgy ismerem a csapatot, mint aki fel szokta adni, mert van egy-két rosszabb meccs. A gyengébb védekezésnek köszönhetően ez a meccs elment, na de azért a két W hátrány a Bengals-al szemben nem vészes...azért a temetői hangulat engem eléggé meglep....
több mint 8 éve
no Baltimore Ravens 6 657
En a kilatastalansag def es off reszerol, a legrosszabb scenario 7-8 win eseteben is azt viselem a legrosszabbul, hogy olyan puhan utkoznek a fiuk, fizikailag sehol sem voltunk. Kovetkezo vasarnap ujra probalkozunk.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Nemtudom mit művelhetett itt az a nemtom ki, de már eltakarították mert semmi durvát nem látok itt 😊
peach
Eredménykövető, barátom, eredménykövető (ott se látod a teljes munkásságát, mert jó pár hsz-ét töröltem).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Nemtudom mit művelhetett itt az a nemtom ki, de már eltakarították mert semmi durvát nem látok itt 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
OFF: Jelenleg tudtommal nem lehet kitiltani az új környezetben

ON: Azért az elmúlt mondjuk 6-7 évben vastagon jutott a jóból, szóval nem meglepő, hogy a generációváltásnál akadozunk. Erről - igaz csak a D# kapcsán - írtam is valahova egy blogbejegyzést. Nincs csak nagyon öreg, vagy nagyon fiatal játékosunk. A sikercsapatok átka, mivel a nagy pénzzel szétkapnak minket, mint az a bizonyos gyerek azzal a játékkal. A D#-re ez sokszorosan igaz, bár az O# is hasonló gondokkal küzd.

Ilyen teljesítmény mellett kell optimistának és szurkolónak maradni. 😛

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
lucio
Jelenleg nincs jó csapatunk. Flacco Denver elleni teljesítményéről nem érdemes levonni semmit, mert Hurst és Wagner letolt nadrággal és a másik irányba pucsítva játszott. Ma is szar volt mind a kettő, de legalább nem szabotálták el két személyben a meccset. Viszont hajnalban Joenak volt 4-5 olyan dobása ami teljesen reménytelen volt. Alul dobja az elkapót akinek van 3 lépés előnye? Wallernek a mellkasát célozza az endzoneban? Smittynek persze tud jó magasat dobni. Nyilván se neki se Trestmannek (fade Smittyre az endzoneban...) nincs egyszerű dolga, mert ez a Wr sor megkockáztatom a legrosszabb a ligában, de ezt tudtuk. A baj az lesz, hogy el fog menni a szezon mire (ha egyáltalán) játszhat Perriman és azt sem tudjuk mire képes. Mondjuk kezdésként ha meg tudná nyitni a pályát a sebességével és biztosítana még egy célpontot aki felé legalább odanézhet Joe már az is sokat segítene.

A támadófal rossz. A Wagnerrel mi a jó franc van azt nem tudom, de KO is gyenge (nem lesz így nagy pay day, nálunk meg biztosan nem) és Yanda sem önmaga. --> nincs futásunk --> vergődik az offense, mert a skill pozíciós felhozatalunk gyenge. A TE-ink jók lesznek de Gilmoretól azok után, hogy kb csak blokkolni hoztuk fel tavaly azt várni, hogy vigye az offenset az sok. Maxx meg 21 éves, sokat kell fejlődnie

A D meg nem tudom a meleg vagy Suggs kiesése volt ekkora gyomros, de terített betli A-tól Z-ig már egyéni szinten. Webb reménytelen, neki lefőtt a kávé, ha elmegy az idény inkább játszassuk Walkert szerezzen rutint. Jimmyvel mi a jó franc volt tegnap az is megérne egy misét. Már nem tudom melyik score előtt, de a Hill Lewis piruett is oktatni való volt. És mind ez rosszabb lesz csak, mert jobb irányítók, jobb skill playerek fognak velünk szembe jönni miközben nyomás nicns, blitzelni Pees amikor piros hó esik, szenvedjünk a 3 emberes pass rushal ami se eddig se ezután nem fog sehova vezetni. Nyomást biztosan nem fog generálni

A Bengals jelenleg jobb csapat, ilyen D teljesítménnyel Dalton közelébe sem fogunk kerülni, szóval ha nem táltosodnak meg a srácok jelenleg meglepetés kategóriába esne a W még otthon is... Aztán 4 nap múlva vasas a szokásos hétfői idegenbeli meccs, megint nem néz ki jól. Utána Browns majd irány a nyugati part megint két hétre. Egy 2-5ös kezdés igencsak kinéz, mire megenyhül a sorsolás, de a váge megint piszok nehéz, félek kiszenvedünk egy 8-8t valahogy és se draft hely se PO nem lesz.
több mint 8 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
norbi180-at innen ki lehet tiltani?
ThundersNFL
Elsö héten ugyan ez volt, már akkor kellett volna. Amugy igen. Majdnem én is repültem tegnap az úriember miatt!
több mint 8 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Hanyingerem van a csapattol... Mi ez a fostalicska?! Legyen csak 0-4 es hagyjuk a szezont a francba
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
norbi180-at innen ki lehet tiltani?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Egy embert tudok tegnapról dicsérni, az Gilmore. Szégyen ami megy.

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Lehet tul optimista voltam, es a pass rush-sal tenyleg gondok lesznek. Carr/Cooper tehetsege ide vagy oda, ez tragikus teljesitmeny volt D oldalon.
Az O resze nem volt "tragikus", de azert az se Steelers/Bengals-szint. Mondjuk ebbol az anyagbol, Trestmannak nincs konnyu dolga.. Hajjaj.. alszom ra egyet.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
lucio 324
Az "idénynek ennyi" vészmadárkodásból szerintem annyi igaz, hogy a jövő héten kb. playoff meccset játszunk. Ha kikapunk, akkor utána max az adott napi meccseken izgulhatunk, az idénynek kb lőttek. De ha nyerünk is, jó pár hétig csak a csoportellenfeleink hátát fogjuk nézni, ami pszichésen sem lesz könnyű.
Szerintem vannak tökre eltaktikázott meccseink. Tavaly pl. a Houston ellen voltunk fogalmatlanok, ma pedig a D taktika nem működött.
Emellett a meccs záróképe ugyanaz volt, mint a múlt héten, droppolt Smith passz (bár a mai nehezebben volt fogható).
Jó csapatunk van, de így két meccs után azt érzem, hogy a generációváltás ára az általában 1 TD-vel megnyert meccsek helyett a szűk vereségek lettek. Sok jó játékosunk van, de kevés a klasszisunk. Van potenciál az O-ban, de a végső drive-ban pont egy jó passz hiányzott mindkét héten. A D pedig a múlt héten a Denver utolsó drivejánál 12 perc után engedett TD-t, ma meg láttuk, két perc se kellett az utolsó drive-ban, noha előtte fölénybe kerültek - a döntő drive-ban két meccsből kétszer kaptunk TD-t.
több mint 8 éve
Szacsi Baltimore Ravens 23 — The power of dreams
Szólt valaki a srácoknak, hogy ez már nem az előszezon?!
Valahogy nagyon össze kéne kapni magunkat mert ez is fos. Ha csak kicsit gyúrunk rajta akkor maximum szar lesz. Mert jó lenne nem a sereget hajtani.....

Sárkány ellen sárkányfű. Edgar Allan Poe.
több mint 8 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Győzelem eseten is egy nagy rakas szar lett volna ez a meccs,na de igy : SZÉGYEN !!!!!
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ennyit rólunk... hosszú idény lesz
több mint 8 éve
Aspect 87
Perrimanről lehet tudni mi baja? Meddig nem lesz biztosan? Nagyon kellene. Én elég pesszimistán állok ehhez az évhez. :/ Nem túl meggyőző a helyzet és a Defensből is esnek ki az emberek. Suggs pótolhatatlan. Elkapónk meg egy se. Talán több TE játék kellene...
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Monroe out, megint Hurst fogja terrorizálni Joet. Perriman továbbra sem edz, szintén out. Jernigan, Talia és Forsett probable, sanszosan játszani fognak, ahogyan Babin is bemutatkozhat lilában.
több mint 8 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
Én nem bízok Babinban, azt viszont remélem, hogy Upshaw nem csak futás ellen lesz hasznos, hanem összeszed 8-9 sacket is. Za'Darius Smith-t nem tudom még hova tenni. Kell valamilyen veterán WR, nem értem miért csak most vált egyértelművé a csapatnál...
Voice
Upshaw van minimum 12 kiló plus. Csoda h nem ér oda sose. Én biztam benne 12ben h majd esetleg ö lesz Suggs utodja de ez felejtös, szerintem egy jó run stopper és enyi, elsö köröstöl ez a sack szám nagyon kevés volt! Megkapta új szerzödését most már jó lenne villantani valamit! Babin futás ellen nem a legjobb és ez még enyhe kifejezés de annál jobb pass sietetö. A WR meg nem értem miért nem hoznak valakit ha predator oktoberre várják visza. Jól meghúzodhatott! 😕😕😠
több mint 8 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
És ha valakit esetleg érdekel az okostelóra baba kis Raveses hátlap!
 popshop.hu/nfl/3715-acdc-hatlap.html
a fa és a képen látható műanyag megrendelés, pipa! 😀Ravens
Műanyag istant get 😊
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Én nem bízok Babinban, azt viszont remélem, hogy Upshaw nem csak futás ellen lesz hasznos, hanem összeszed 8-9 sacket is. Za'Darius Smith-t nem tudom még hova tenni. Kell valamilyen veterán WR, nem értem miért csak most vált egyértelművé a csapatnál...


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130

A mi új sorozatgyilkosunk! 😊
És ha valakit esetleg érdekel az okostelóra baba kis Raveses hátlap!
 popshop.hu/nfl/3715-acdc-hatlap.html
a fa és a képen látható műanyag megrendelés, pipa! 😀
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kiesett 10 sack, es valszeg Dumervil is gyengebb lesz, de a Jerni, Davis, B-Will, Canty negyes minimum 20+ sacket odatesz majd.. az eleg lesz. Amugy is az up the middle pressure a lenyeg, nem a sackek szama.
En nem aggodok a D miatt.

Vagy van meg a Mosley/Smith es az Arrington/Melvin duo, majd ok is odateszik magukat 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szerintem azért Bwill/Timmeeeee Jernigan + Upshaw elég kell hogy legyen. Babin, meglátjuk.
Az O-tól sokkal több kell, ezen áll v bukik minden.
Igor
Az offenztől nyilván több kell, nem is kapnám le róluk a keresztvizet, de Forsett is gyenge volt a két OT meg egyenesen katasztrófa, viszont a másik dologgal nem értek egyet.
Upshaw nulla mint passrusher, még annyi sem. B-Will amennyire imádom Ő sem passzsiettető. Felfalja a futást középen nevetve, de a qb kergetés nem az ő dolga. JElenleg egy injury prone Jernigan meg egy meccsekre eltűnő Dummervilleünk van. Ez kevés.