Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért nekem vannak kétségeim afelől, hogy Perriman térdszalagját most kell csak műteni, miután rásérült az előző sérülésére, nem pedig előtte kellett-e volna, csak éppen reménykedett az orvosi stáb, hogy majd javul az magától, hiszen Perriman fiatal még, gyorsan regenerálódik.

Egy kicsit úgy jön le az egész szitu, mintha másfél-két hónapon keresztül töketlenkedtek volna és halogatták a dolgokat, most meg végül rájöttek, nem ússzák meg a műtétet, amivel értékes heteket veszítettek el a játékosnál.

több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@AdamSchefter: Ravens 1st-round pick Breshad Perriman is out indefinitely after undergoing arthroscopic knee surgery on his PCL, as @RapSheet reported.

Gondolom már tudja mindenki.már megy a találgatás egy estleges traderől.2,3-al vagynk a sapi alatt ha jól emlékszem.karcsú.egy gyors Yanda extension segíthetne.

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Oct 1 @Pittsburgh W
Oct 11 Cleveland W
Oct 18 @San Francisco W
Oct 26 @Arizona L
Nov 1 San Diego W
Week 9 BYE
Nov 15 Jacksonville W
Nov 22 St. Louis W
Nov 30 @Cleveland W
Dec 6 @Miami W
Dec 13 Seattle L
Dec 20 Kansas City L
Dec 27 Pittsburgh W
Jan 3 @Cincinnati L

9-7

napi optimista
gedam
Ámen!
(De azért ez így ebben a formában nekem túl optimista.)
Szacsi
szerintem azért fejlődött a csapat folyamatosan, ha nem is rohamtempóban, de a cinci ellen már volt jó 2 negyedünk, amikor a védekezés és támadás is működött. ráadásul mindhárom meccset a végén buktuk, a negyedik negyedekben valamiért totál összezuhanunk (kondi?). a picbörg jelenleg szerintem nekünk egy egész jól meccselhető ellenfél, így, hogy big ben megsérült. a futás ellen szerintem jók leszünk, a nagyon erős cinci falat sikerült párszor összeomlasztani, a picbörgé lényegesen gyengébb. ráadásul még sosem vezettünk, egyszer már csak fogunk előnyből playeket hívni.
gedam
Az OL lehet h gyengébb mint a cicáké de most nem Hillt meg Bernardot kell megfogni hanem Bellt! Most fog csak igazán hiányozni Suggs! 😢
Ravens best defense
Kb ilyen statjai lesznek 12-15 futas, 25 yard, 8-10 elkapas 100 yard.

Futni nem fognak.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szerintem pedig Trestman itt és Chicagoban is sok pontot hozó o#-t rakott össze... mindkét helyen a d# bukja/bukta a meccset. Eddig az o# 20+ pontot pakol fel átlagosan, ami azért nem rossz. a d# meg 30-at enged. Ami azért rossz. Szerintem.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Egy nagy rakás szarnak látom.Denver ellen nincs td.Cincy ellen egy félidő alatt szintén 0 pont.megaszar timemanagement.2 min drillek szintén szarok.hosszú passzok Aikennek,double coverba,tényleg?ugyanazoknak a playeknek a tömkelege amik pre meccsen voltak?3-ik és rövidre hosszú passzok minden meccsen úgy,hogy nincs mélységi célpontunk és a fal sem ad időt rá?futójáték ohne.nem a játékosok skillsettjéhez írt playek.ez minden csak nem wc offense.
Peter
Ezzel nem értek egyet.
Trestman alapból egy passhappy sémát futtat, mi meg egy Kubiak féle alapvetően run heavyt akartunk. Valakinek engednie kellett és ez Trestman lett nyilvánvalóan, Nem hozhatta egy az egyben a playbookját neki is át kellett alakítania.
Arról nem tehet, hogy Flacconak folyamatosan hátsó lábról ütemtelenül kell elengednie a passzait mert Hurst nem képes egy play erejére sem megvédeni (nem mintha Wagner jobb lenne...) miközben 1 db Wr-ünk van aki képes megverni az emberét. A többi passz mind már az eldobás pillanatában fifty fifty mert ezek a játékosok ennyit tudnak csak. Ráadásul Flacco sincs éppen csúcsformában
Play actiont meg hiába vársz, ha nem tudunk futni és ugyan miért is tudnánk, ha a falunk visszaesett (ennyit arról mennyire volt Castillo keze munkája) és a Wr-nket halál nyugodtan ott lehet hagyni egy az egyben és tölteni a boxot.

Ilyen skill felhozatallal csak akkor tudtunk/tudnánk eredményesek lenni, ha tudnánk kontrollálni a LOS-t, de ugye az nem megy.

Akit én kib-sznék a picsába az Pees. Viheti a f-szba a hülye védelmi sémáját az ultrakonzervatív sz-rakodásával. Megtörtént a generációváltás. megvan a védelem gerince a fiatalokkal akikkel most pont ellehetne kezdeni egy új emberrel a munkát. De minden évben valami megmenti (legyen az érülés, vagy egy két jobb meccs, mert azt nem lehet tagadni, hogy azért voltak jó meccsei), és félek idén Suggs kiesése lesz az ami itt tartja majd...
Blaise
értelek de ezek szerint csak nekem tűnik úgy,hogy visszahoztuk Cameront?egy jó OC tudja mi a játékosának az erőssége és a gyengesége.egy possesion WR-re nem hív hosszú paszt főleg úgy,hogy mint ahogy Te is írod a fal nem védi meg elég ideig a qb-t.egy jó OC nem hívja egy az egyben ugyanazokat a playeket amit már másik meccsen korábban hívott.timemanagement?Oakland ellen,2:19 van hátra,Oaklandnek egy időkérése van már csak,20 yardos felé járunk valahol és hív két fos passz playt?ami persze incomlete és még az idő sem megy vele.ez pont abba a meccsbe került konkrétan.tele volt a box ok,de legalább hívott volna valami screent amivel megy az idő.komoly taktikai gondok vannak az emberrel szerintem.

Peesnek mennie kell majd szerintem is.

több mint 8 éve
Szacsi Baltimore Ravens 23 — The power of dreams
Állítólag Gillmore-nak vádlisérülés miatt ki kell hagyni egy meccset. Faxa.

Szerkesztette: Szacsi

Sárkány ellen sárkányfű. Edgar Allan Poe.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Nem gondolnám, hogy sokkal rosszabb lenne az OL-tek, de hogy elit, azt is túlzásnak érzem. edit: Stabilnak mondanám A kérdés, hogy a mi front7-ünk milyen formát hoz. Fellángolás volt a Cincy valóban elitnek tűnő fala ellen a játék, vagy végre lesz passrush. Ez kulcskérdés lesz. Amúgy valami kevés pontos meccset várok. Remélem Ravens sikerrel.
Collapo
Nekem se tűnik annak, de szakértők nagyon áradoztak róla (főképp amikor még Pouncey volt középen)
Amit viszont hétvégén műveltek az nagyon nem tetszett. Nem működött igazán a futásunk, És ugye a Big Ben sérüléséhez vezető drive-ban első, második és harmadik playre is sack-et nyeltünk be.
Úgyhogy bármennyire is szeretném ezt gondolni, nem tartom elitnek a falat, főképp a Bengals falához képest. Ugyanakkor azt megfigyeltem, hogy egy-egy ilyen rosszabb teljesítmény után, eléggé a helyükre szokták rakni a srácokat, ebben most is nagyon reménykedek, mert ugye Suggs hiánya, most nem sokat jelent, annak fényében, hogy éppen ki jön most Vick-nek a vakoldalra.
több mint 8 éve
gedam 5 700
egyrészt hasonlóan gondolom, mint blaise, másrészt azt is látni kell, hogy a keretünk nevek alapján a liga második felének alján van, mind támadó, mind védő oldalról. egyetlen sztárunk egy visszavonulni készülő senior, aki máshol egy fontos kiegészítőember lenne a kora miatt, nem egy húzó igásló. védőknél meg doom, aztán ennyi. a 3 csapatból, akikkel találkoztunk, mindháromnak erősebb volt a rostere. igen, még az oaklandnek is.

Szerkesztette: gedam
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Egy nagy rakás szarnak látom.Denver ellen nincs td.Cincy ellen egy félidő alatt szintén 0 pont.megaszar timemanagement.2 min drillek szintén szarok.hosszú passzok Aikennek,double coverba,tényleg?ugyanazoknak a playeknek a tömkelege amik pre meccsen voltak?3-ik és rövidre hosszú passzok minden meccsen úgy,hogy nincs mélységi célpontunk és a fal sem ad időt rá?futójáték ohne.nem a játékosok skillsettjéhez írt playek.ez minden csak nem wc offense.
Peter
Ezzel nem értek egyet.
Trestman alapból egy passhappy sémát futtat, mi meg egy Kubiak féle alapvetően run heavyt akartunk. Valakinek engednie kellett és ez Trestman lett nyilvánvalóan, Nem hozhatta egy az egyben a playbookját neki is át kellett alakítania.
Arról nem tehet, hogy Flacconak folyamatosan hátsó lábról ütemtelenül kell elengednie a passzait mert Hurst nem képes egy play erejére sem megvédeni (nem mintha Wagner jobb lenne...) miközben 1 db Wr-ünk van aki képes megverni az emberét. A többi passz mind már az eldobás pillanatában fifty fifty mert ezek a játékosok ennyit tudnak csak. Ráadásul Flacco sincs éppen csúcsformában
Play actiont meg hiába vársz, ha nem tudunk futni és ugyan miért is tudnánk, ha a falunk visszaesett (ennyit arról mennyire volt Castillo keze munkája) és a Wr-nket halál nyugodtan ott lehet hagyni egy az egyben és tölteni a boxot.

Ilyen skill felhozatallal csak akkor tudtunk/tudnánk eredményesek lenni, ha tudnánk kontrollálni a LOS-t, de ugye az nem megy.

Akit én kib-sznék a picsába az Pees. Viheti a f-szba a hülye védelmi sémáját az ultrakonzervatív sz-rakodásával. Megtörtént a generációváltás. megvan a védelem gerince a fiatalokkal akikkel most pont ellehetne kezdeni egy új emberrel a munkát. De minden évben valami megmenti (legyen az érülés, vagy egy két jobb meccs, mert azt nem lehet tagadni, hogy azért voltak jó meccsei), és félek idén Suggs kiesése lesz az ami itt tartja majd...
több mint 8 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
Oct 1 @Pittsburgh W
Oct 11 Cleveland W
Oct 18 @San Francisco W
Oct 26 @Arizona L
Nov 1 San Diego W
Week 9 BYE
Nov 15 Jacksonville W
Nov 22 St. Louis W
Nov 30 @Cleveland W
Dec 6 @Miami W
Dec 13 Seattle L
Dec 20 Kansas City L
Dec 27 Pittsburgh W
Jan 3 @Cincinnati L

9-7

napi optimista
gedam
Ámen!
(De azért ez így ebben a formában nekem túl optimista.)
Szacsi
szerintem azért fejlődött a csapat folyamatosan, ha nem is rohamtempóban, de a cinci ellen már volt jó 2 negyedünk, amikor a védekezés és támadás is működött. ráadásul mindhárom meccset a végén buktuk, a negyedik negyedekben valamiért totál összezuhanunk (kondi?). a picbörg jelenleg szerintem nekünk egy egész jól meccselhető ellenfél, így, hogy big ben megsérült. a futás ellen szerintem jók leszünk, a nagyon erős cinci falat sikerült párszor összeomlasztani, a picbörgé lényegesen gyengébb. ráadásul még sosem vezettünk, egyszer már csak fogunk előnyből playeket hívni.
gedam
Az OL lehet h gyengébb mint a cicáké de most nem Hillt meg Bernardot kell megfogni hanem Bellt! Most fog csak igazán hiányozni Suggs! 😢
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem gondolnám, hogy sokkal rosszabb lenne az OL-tek, de hogy elit, azt is túlzásnak érzem. edit: Stabilnak mondanám A kérdés, hogy a mi front7-ünk milyen formát hoz. Fellángolás volt a Cincy valóban elitnek tűnő fala ellen a játék, vagy végre lesz passrush. Ez kulcskérdés lesz. Amúgy valami kevés pontos meccset várok. Remélem Ravens sikerrel.

Szerkesztette: Collapo

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Oct 1 @Pittsburgh W
Oct 11 Cleveland W
Oct 18 @San Francisco W
Oct 26 @Arizona L
Nov 1 San Diego W
Week 9 BYE
Nov 15 Jacksonville W
Nov 22 St. Louis W
Nov 30 @Cleveland W
Dec 6 @Miami W
Dec 13 Seattle L
Dec 20 Kansas City L
Dec 27 Pittsburgh W
Jan 3 @Cincinnati L

9-7

napi optimista
gedam
Ámen!
(De azért ez így ebben a formában nekem túl optimista.)
Szacsi
a nagyon erős cinci falat sikerült párszor összeomlasztani, a picbörgé lényegesen gyengébb.
gedam
Talán vmivel gyengébb, de lényegesen biztosan nem. Konkrétan elit, vagy elitközeli kategória az OL-ünk. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gedam 5 700
Oct 1 @Pittsburgh W
Oct 11 Cleveland W
Oct 18 @San Francisco W
Oct 26 @Arizona L
Nov 1 San Diego W
Week 9 BYE
Nov 15 Jacksonville W
Nov 22 St. Louis W
Nov 30 @Cleveland W
Dec 6 @Miami W
Dec 13 Seattle L
Dec 20 Kansas City L
Dec 27 Pittsburgh W
Jan 3 @Cincinnati L

9-7

napi optimista
gedam
Ámen!
(De azért ez így ebben a formában nekem túl optimista.)
Szacsi
szerintem azért fejlődött a csapat folyamatosan, ha nem is rohamtempóban, de a cinci ellen már volt jó 2 negyedünk, amikor a védekezés és támadás is működött. ráadásul mindhárom meccset a végén buktuk, a negyedik negyedekben valamiért totál összezuhanunk (kondi?). a picbörg jelenleg szerintem nekünk egy egész jól meccselhető ellenfél, így, hogy big ben megsérült. a futás ellen szerintem jók leszünk, a nagyon erős cinci falat sikerült párszor összeomlasztani, a picbörgé lényegesen gyengébb. ráadásul még sosem vezettünk, egyszer már csak fogunk előnyből playeket hívni.

Szerkesztette: gedam
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Perriman is back on the field.
Voice
Végre valami jó hír!
Szacsi
azért az sokat mond az elkapóbrigádról, hogy nálunk az a jó hír, ha egy nflben még nem játszó újoncot várunk megváltóként.
gedam
A várakozás húzódik még egy kicsit mert rásérült a térdére a meccs előtti bemelegítés során.hurrá!

több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Big Ben 4 hétre lepihent. 😊 Jobbulást neki, de azért nem baj, hogy csütörtökön nem áll fel ellenünk.
(Legszebb öröm a káröröm. Mert nincsen benne irigység 😉 😀 )
Szacsi
Hányszor is kaptunk ki 2-ik számú irányítótól a Harbough érában?Charlie Batch neve dereng még?

több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Biztos korai a kérdés a 3. meccs után, de érdekelne, hogy Trestman munkásságát milyennek látjátok?
Szacsi
Egy nagy rakás szarnak látom.Denver ellen nincs td.Cincy ellen egy félidő alatt szintén 0 pont.megaszar timemanagement.2 min drillek szintén szarok.hosszú passzok Aikennek,double coverba,tényleg?ugyanazoknak a playeknek a tömkelege amik pre meccsen voltak?3-ik és rövidre hosszú passzok minden meccsen úgy,hogy nincs mélységi célpontunk és a fal sem ad időt rá?futójáték ohne.nem a játékosok skillsettjéhez írt playek.ez minden csak nem wc offense.

több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
az O jól halad. a D-t nem lehet szavakkal leírni.
Collapo
A meccs elejéről lemaradtam, az első bengals drivera értem gép elé és így indul a meccs: Upshaw fejjel akarja levenni az Intet, majd Hill csinál második és 20ból első és 10-et és a végén Mosley repül árnyékra Dalton testcsele után.

Gondoltam oké láttam már mindent, de...
Jimmyt szerintem a meccs után csak a DNA teszttel tudták beazonosítani annyira szénné égették.
A futást legalább fogtuk, B-Will fasza volt, ő átlibbent az oaklandi leolvadás után és ismét mindent megállított ami felé ment, de szerintem a Dline alles zusammen sokkal jobb volt (ahhoz meg amit vártam főleg) csak a sec... sok egymást alulmúló teljesítmény volt és a fájó, hogy pont attól a két embertől akit a legkevésbé gondoltunk problémának.

Az offense meg fene tudja. Futás nincs, mondjuk nehéz is ha pikk pakk hátrányba kerülünk, az elkapóink meg akiket nem Steve Smithnek neveznek kedves srácok meg 4. számúak egy tisztességes WR corpban...

A 9-7 még nem teljesen esélytelen, de hatalmas javulás kell (és a következő meccsen két W) és nem érzem, hogy benne lenne a csapatban, de nem akarok (most még) károgni 😀
több mint 8 éve
Szacsi Baltimore Ravens 23 — The power of dreams
Oct 1 @Pittsburgh W
Oct 11 Cleveland W
Oct 18 @San Francisco W
Oct 26 @Arizona L
Nov 1 San Diego W
Week 9 BYE
Nov 15 Jacksonville W
Nov 22 St. Louis W
Nov 30 @Cleveland W
Dec 6 @Miami W
Dec 13 Seattle L
Dec 20 Kansas City L
Dec 27 Pittsburgh W
Jan 3 @Cincinnati L

9-7

napi optimista
gedam
Ámen!
(De azért ez így ebben a formában nekem túl optimista.)

Sárkány ellen sárkányfű. Edgar Allan Poe.
több mint 8 éve
Aspect 87
Irigylem az optimizmusodat.
több mint 8 éve
gedam 5 700
Oct 1 @Pittsburgh W
Oct 11 Cleveland W
Oct 18 @San Francisco W
Oct 26 @Arizona L
Nov 1 San Diego W
Week 9 BYE
Nov 15 Jacksonville W
Nov 22 St. Louis W
Nov 30 @Cleveland W
Dec 6 @Miami W
Dec 13 Seattle L
Dec 20 Kansas City L
Dec 27 Pittsburgh W
Jan 3 @Cincinnati L

9-7

napi optimista
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
az O jól halad. a D-t nem lehet szavakkal leírni.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
gedam 5 700
Biztos korai a kérdés a 3. meccs után, de érdekelne, hogy Trestman munkásságát milyennek látjátok?
Szacsi
az első meccsen betlizett a liga egyik legjobb védelme ellen, a két ucssó meccsünkre nem lehet panasz, szerintem jó playeket hívott, egy a nevek alapján legrosszabb támadóegységre. bejött sajnos amitől tartottam és forsettnek a tavalyi egy kifutott szezon volt. a ravens mindig is azzal nyerte a meccseket, hogy bárkit 20 pont alatt tudott tartani.
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Én nem szeretek 3 meccs vagy egy idény alapján ítélkezni egy koordinátor felett. Nem vagyok elragadtatva a playhívásoktól de nem is érzem annyira katasztrofálisnak a dolgot. Most inkább Flacco az aki nálam a fekete bárány mert az utóbbi meccseken sokszor hoz rossz döntést és/vagy nem találja el a célpontot, ami persze lehet hogy nem az ő hibája hanem az elkapóé de látványosan nincs meg a kémia. Most fel hozhatnánk példának azt, hogy Kubiak 1 év alatt összehozta a legjobb támadóegységet Baltimorban, vagy azt hogy Haley két évig balfaszkodok a harmadik évére pedig NFL legjobb támadójátékát hozta össze a Vasasoknál. Szerintem korai még őt hibáztatni. Azt láttom, hogy a TE-ek elég jól használja, illetve SSS is jól muzsikál. Inkább az OL gyengélkedik, illetve a futóknak nem megy a szekér.... az biztos hogy a másodrangú elkapóinak nagy lehetősége van hogy a Vasas sec ellen mutassanak valamit.
több mint 8 éve
Szacsi Baltimore Ravens 23 — The power of dreams
Biztos korai a kérdés a 3. meccs után, de érdekelne, hogy Trestman munkásságát milyennek látjátok?

Sárkány ellen sárkányfű. Edgar Allan Poe.
több mint 8 éve
Szacsi Baltimore Ravens 23 — The power of dreams
Big Ben 4 hétre lepihent. 😊 Jobbulást neki, de azért nem baj, hogy csütörtökön nem áll fel ellenünk.
(Legszebb öröm a káröröm. Mert nincsen benne irigység 😉 😀 )

Szerkesztette: Szacsi

Sárkány ellen sárkányfű. Edgar Allan Poe.