Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Idén még nem láttam a 'Friscot játszani, szerintetek mit várhatunk a holnapi meccstől?
cikesz
Kaep karrier dayt azok után, hogy totál homály volt eddig idén...
Blaise
És tudja...😊 Jó meccs volt, azért az utolsó Hail Marynál kicsit megállt bennem az ütő..

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 266 — a new hope (again)
Forsett fog játszani?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Naon Kiváncsi vok ezen a meccsen PÍÍÍZ mivel rukkolázik elő. Nem lenne baj, ha kevesebbet zonáznánk és többet üttnék Torrey-t vagy Boldin az LOS-en ..... de furán is hangzik ez .
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Idén még nem láttam a 'Friscot játszani, szerintetek mit várhatunk a holnapi meccstől?
cikesz
Kaep karrier dayt azok után, hogy totál homály volt eddig idén...
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Yanda Raven4life tetszik.
Collapo
Próbáltam likeolni, de nem hajnal 5-kor részegen kéne telórol.. és krva lassú mobilbetröl.

Legjobb Ravens falember Ogden óta (és a kettöjük összevetése is érdekes lenne.. bár Ogden azért valszeg poszt miatt nyerne) legjobb guard Shields/Hutch óta. (Igen, jobb mint Nicks, Evans v Grubbs)

Az tuti (és szégyen), hogy nem first ballot lesz, de legalább a HoF karrierjét itt fejezi be. (remélhetöleg)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Bush tényleg jó játékos.
Viszont, ha CB akkor én Hargreavest hoznám el, ő nagy kedvencem a Gatorsból, bár nagyon hamar kiviszik szerintem top3 CB-ben benne lesz és, ha TOP pickünk lesz, ami az eddig látottak alapján könnyen megeshet, akkor én inkább pass rushert hoznék.

Idén még nem láttam a 'Friscot játszani, szerintetek mit várhatunk a holnapi meccstől?
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Yanda Raven4life tetszik.

Szerkesztette: Collapo

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
És a cornereknél?
Peter
Vernon Hargraves (vagy hogy írják a nevét 😀) tűnik a legjobbnak, de nem a mostanában tipikus langaléta atléta. Jalen Ramseyt (Florida State) kedvelem nagyon Ő megfordul a sec minden szegletében. Egyébként még: Cameron Sutton (Tennessee), Kendall Fuller (Virginia Tech) Keivare Russel(Notre Dame) Tredavious White (LSU, lehet az ő nevét is lemészároltam), Michael jordan (Missouri Western), William Jackson (Houston), Will Redmond (Miss. State) akit érrdemes most figyelni a szakik szerint

Megint csak teljesség igénye nélkül, de most azt hiszem mindannyian draft eligible játékosok.
Blaise
Ez jól hangzik:
"Jalen Ramsey is the most versatile defensive back in the country. He can play safety or corner and does both at an elite level. Ramsey is a playmaker. Ramsey has a knack for coming up with the big time interception or forcing a fumble that changes the momentum in a game.

Any team in need of defensive back help will be watching this game and hoping that they are in a position to select him in the 2016 NFL Draft."

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Deon Bush adná magát a U-ról, gondolom BD is neki örülne 😊
egyébként több jó FS is lesz a classban, így Bush akár a 2-3. körben is elérhető lesz még, de hosszú távon nem rossz befeketetés. (lásd: az 5. körös Adrian Amos is egész jól elkaristol a Bearsben)

több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
És egy utolsó.safety class milyen?egy classic FS is jól jönne.

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ravens announced they signed G Marshal Yanda to a four-year contract extension.

több mint 8 éve
no Baltimore Ravens 6 652
a gepem elromlott ezert csak most tudok irni. Peest ki kell rugni vagy felfele buktatni ahol nem hivhat jatekot. Ot falat rendbe hozni (szerzodni es trUstman rendszeret elsajatitani) Ha ok eleg idot adnanak nr5 a mostani elkapoink is jobbak lennenek+ a futas megoldasaval. persze tamogatnam az erosebb felhozatalt. Es bomba TE kellene. A vedoknel szinten a fal, utana olb, cb. Persze a falra mint alap kell, egy magas picket oda nem aldoznek.
több mint 8 éve
no Baltimore Ravens 6 652
És a cornereknél?
Peter
Vernon Hargraves (vagy hogy írják a nevét 😀) tűnik a legjobbnak, de nem a mostanában tipikus langaléta atléta. Jalen Ramseyt (Florida State) kedvelem nagyon Ő megfordul a sec minden szegletében. Egyébként még: Cameron Sutton (Tennessee), Kendall Fuller (Virginia Tech) Keivare Russel(Notre Dame) Tredavious White (LSU, lehet az ő nevét is lemészároltam), Michael jordan (Missouri Western), William Jackson (Houston), Will Redmond (Miss. State) akit érrdemes most figyelni a szakik szerint

Megint csak teljesség igénye nélkül, de most azt hiszem mindannyian draft eligible játékosok.
Blaise
En ulpianus altal emlitett japan fickot szeretnem, birom a munkahoz valo hozzaallasukat. 😉
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
És a cornereknél?
Peter
Vernon Hargraves (vagy hogy írják a nevét 😀) tűnik a legjobbnak, de nem a mostanában tipikus langaléta atléta. Jalen Ramseyt (Florida State) kedvelem nagyon Ő megfordul a sec minden szegletében. Egyébként még: Cameron Sutton (Tennessee), Kendall Fuller (Virginia Tech) Keivare Russel(Notre Dame) Tredavious White (LSU, lehet az ő nevét is lemészároltam), Michael jordan (Missouri Western), William Jackson (Houston), Will Redmond (Miss. State) akit érrdemes most figyelni a szakik szerint

Megint csak teljesség igénye nélkül, de most azt hiszem mindannyian draft eligible játékosok.
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
És a cornereknél?

több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Passrusherek között kit érdemes figyelni?
Peter
Ha tovább hajtjuk páros lábbal a szopórollert akkor Joey Bosa (Ohio State). Én kedvelem DeForest Bucknert (Oregon) is. Idén egészen impresszív Carl Nassib (Penn State) is bár túlságosan komoly ellenfelek ellen még nem játszott és tavaly sem volt a teljesítményétől hangos a média.
Egyéb: Shilique Calhoun (Mich. State) / Darron Leee (Ohio State) Emanuel Ogbah (Oklahoma State)
Mondjuk ők 4-3 endek és ahhoz hogy belőlük valami legyen könnyes búcsút kell vennünk Peestől.
3-4 Olb (Jordan Jenkins/Leonard Floyd - Georgia, Shaq Lawson - Clemson)

Hogy mindenki draft eligible-e az passz, nyilván ez csak pár név és a teljesség minden igényét nélkülözi 😊

Szerkesztette: Blaise
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Passrusherek között kit érdemes figyelni?
Peter
Aki jo.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Bucknert nem szeretném.. Arik Armstead 2.0?

Treadwell/Boyd igeretes, de olyan magasan nem leszunk, his vasárnap is nyerni fogunk! (valahogy, talán..)
Esetleg egy OT is johet, vedelem nem kéne..

A vedelem meg eleg sok picket kapott, oda boven talalunk kesobb is.
De Week 6 van hagyjuk a draftot inkabb.. 😕 Forsett 150 yard, Aiken 120, Buck 80 es három Flacco futott TD - easy win!
Igor
Armsteadnél már tavaly is jobb volt, idén meg szerintem a Bosa/Garrett duó után ő a harmadik legjobb rusher.

OT szerintem felesleges. Wagnert nem írnám le, tavaly jó volt idén egyelőre fogalmazzunk úgy van hova fejlődni, Monroe pedig megkapta a nagy lóvét dolgozzon meg érte. Ráadásul egyik sincs harmincon túl, miközben a premier passrushereinkről ez közel sem mondható már el.

De oké hagyjuk a draftot viszont egy Raiders majd Brown itthon vereség után már kevésbé tudok lelkesedni, hogy megverünk bárkit is.
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Passrusherek között kit érdemes figyelni?

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bucknert nem szeretném.. Arik Armstead 2.0?

Treadwell/Boyd igeretes, de olyan magasan nem leszunk, his vasárnap is nyerni fogunk! (valahogy, talán..)
Esetleg egy OT is johet, vedelem nem kéne..

A vedelem meg eleg sok picket kapott, oda boven talalunk kesobb is.
De Week 6 van hagyjuk a draftot inkabb.. 😕 Forsett 150 yard, Aiken 120, Buck 80 es három Flacco futott TD - easy win!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Taliaferro IR, Buck biztos fog kapni lehetoseget, de mivel Forsett se 100%, ezen a poszton is eleg keves hasznalhato "anyagunk" maradt...

Fél szemmel belenéztem a jövö évi WR classba, de nem tetszik.. Inkább menjünk PO-ért : )
Igor
Én a pass rushert nagyobb gondnak érzem, főleg ha tényleg top 10-en belül (vagy még magasabban..)fogunk kikötni akkor szvsz inkább egy Buckner mint egy Treadwell.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Két 4 és egy 5 pontos vereség, valamint két OT. Az 1-4 nagyon rosszul fest, de a következő 3 meccsen dől(het) el az év. Ha sikerülne nyerni friscoban (nem lehetetlen) és otthon elkapni a SD-ot még lehet itt valami. Ha az a két győzelem megvan bye után egész vállalható a sorsolás.
Drukkolok!


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Mostert jött.magnéztem pre meccseken,akkor még Philliben volt.nekem tetszik.Ő is volt elkapó mint Buck.

több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Taliaferro IR, Buck biztos fog kapni lehetoseget, de mivel Forsett se 100%, ezen a poszton is eleg keves hasznalhato "anyagunk" maradt...

Fél szemmel belenéztem a jövö évi WR classba, de nem tetszik.. Inkább menjünk PO-ért : )
Igor
És passrusherrekkel mi a helyzet ? Arra is lőhetunk első kört sőt CB sem elképzelhetetlen...
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Taliaferro IR, Buck biztos fog kapni lehetoseget, de mivel Forsett se 100%, ezen a poszton is eleg keves hasznalhato "anyagunk" maradt...

Fél szemmel belenéztem a jövö évi WR classba, de nem tetszik.. Inkább menjünk PO-ért : )

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)