Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Indy run stat:
Ball 2.91ypc
McCoy 3.95ypc
Gerhart 3.56ypc
Sankey 5.67ypc (on 6 carries)
Greene 3.33ypc (on 3 carries)
nem olyan rosszak futás ellen.
szerintem sok múlik azon,hogy Webb,Canty,Sizzle játszik e és ha igen akkor hogyan.ha Canty nem játszik Lawrence Guy fogja pótolni akinek van kezdő tapasztalata de kérdéses a minőség.nekünk jobb a front7 nekik a cornereik jobbak ,a safetyk ott sem jók de nem tudom ki áll be az eltiltott Landry helyett.Mathis kiesésével elég gyenge lett a passrushuk viszont mi meg Hursttel állunk fel aki jól játszott a múlt héten de ott is lehet bármi.
24-21-es ravens győzelmet tippelek,Tucker utolsó másodperces GWFG-jával és Asa Jackson első interspersionjét.

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
PFF lehozta az első negyed éves all-star csapatát és egész szép számmal vagyunk képviselve.

Dzsúsz a legjobb fullback, K.O és Yanda a két legjobb guard. Smitty a 2 csere szélső elkapó egyike, Wagner pedig a csere RT.

D oldalon Elam érthetetlen módon nem került be, viszont Sizzle igen, Cameron Wake párjaként

(Y)Blaise
Sizzle.. nem is tudom, én tőle még ennél is többet várok. Nálam KO/Yanda (és a múlt heti után talán Smitty is, bár WR-eknél mindig túl sok a jelölt) érdemli meg a jelölést.. azért ez nagyon nagy ugrás/javulás tavaly óta.. és nem kis szerepte van abban, hogy Joe-nak miért megy jobban.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Na jön egy jól passzoló csapat, ahol még elkapók is vannak, lehet rettegni, remélem többet dobunk mint kapunk. 😊


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Meglepő fordulatot vett a csapatodhoz való hozzáállásod... remélem ez nem azt jelenti hogy egy L-t gyűjtünk be a hétvégén mert akkor az a sorsod hogy az egész évben szidalmazd a csapatot és csendben örülj a sikereknek 😀
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A vasas topicba szánsájn kolléga velem példálózott, hogy mi mehet gallyra hollófalván, ezért gondoltam írok valami karakteridegen módon optimista hsz-t. Alanyul pedig a hétvégi meglehetős' látványosnak ígérkező indianapolisi vendégjátékunkat választottam. Aggodalmaimat korábban már leírtam, most nézzük a naposabbik oldalt.

Ha már Ravens nem lehet máshol kezdeni mint a D. Mewhort out, így az egyik legjobb emberük kidőlt az egyébként pass protban papíron meglepően jól szuperáló Indy falból (abba, hogy a teljesítményük papíron jó mennyire Luck érdeme, most az érdeklődésemen kívül esett). Hogy ez a szuperálás kitart-e Doomék ellen az már kérdéses, A Jags és a Titans többek között pass rushban sincs sehol, ez azért jelentősen javít az osztaguk megítélésén, ráadásul szerintem ilyen erős pass rush osztaggal nem találkoztak még. Ami viszont a mi malmunkra hajtja a vizet, hogy run block mint olyan kb nulla erre jön, hogy Richardson nem éppen AP (esetleg egy féllábú AP szintjét jobb napjain talán megüti) és Pep Hamilton szereti tömni labdával. Isten tartsa meg jó szokását mert egy 2es átlag megint kinéz neki labdacipeléseknél. D ezzel vége is mert, hogy Luck várhatóan, hogyan gyalázza majd le a secondarynk az nem fér bele az optimizmus keretébe.
+1 hiába ismerheti Pagano a D-t jól, szerintem ez nem faktor. Passzból agyonszopatna az is minket aki nem akar, eredményesen futni meg annyira nem képes az indy, hogy ezen Pagano ismeretei sem segíthetnek.

Ahol viszont lehet optimizmus az az Offenz. Pass protban a falunk még az Indynél is jobb (top 3-5) és az ellenfélnél pass rush mint olyan nem létezik 😊 Joe idén szép csendben minden csini stat nélkül (pont ellentéte Luck aki a kilátástalanul gyenge Titans Jax duón tett erőszakot és szert nagy média hypera) egészen jó évet fut. Minden felelősség nem az Ő vállán lesz hiszen a parádés falunk a futójátékot is feljavította. Az pedig tovább javíthatja, hogy nagyítóval kell keresni (ez sem garantál sikert) rosszabb futás elleni védelmet mint ami Indianapolisban van. Papíron jó match up, reméljük, hogy ebből a legtöbb megvalósul gyakorlatban is

Nagyon lebutítva. Indokolatlanul sokat fut és többnyire reménytelenül sikertelenül a Colts, míg a futás védelmünk egész jó. (passzt ugorjuk az optimizmus kritériuma miatt)
Másik oldalon, nulla pass rush és kriminális futásvédelem vár ránk, ami nem lehet megoldhatatlan feladat, az eddigi mutatott játék alapján. 😊

Szóval éljen a győz... izé, győzelemre fel 😊
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szokatlan hogy a támadó oldalról több ember van mint a védőoldalról... nem ezt szoktam meg a ravensnél
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
PFF lehozta az első negyed éves all-star csapatát és egész szép számmal vagyunk képviselve.

Dzsúsz a legjobb fullback, K.O és Yanda a két legjobb guard. Smitty a 2 csere szélső elkapó egyike, Wagner pedig a csere RT.

D oldalon Elam érthetetlen módon nem került be, viszont Sizzle igen, Cameron Wake párjaként

(Y)
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Imádom ezt az embert :
 nextimpulsesports.com/2014/09/28/steve-smith-plays-hide-football-ref/
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Brownnak megvolt az esélye,hogy kiverje a campben Moesleyt.nem sikerült.special team értéke sem lehet sok ha Harbs volt ST edzőként nem Őt teszi be hanem Orrt éa Mclallent (aki egyébként volt kezdő is nálunk, assszem amikor Lewis,Jameel lesérült és jól játszott tehát nem csak ST játékos plusz OLB-t és ILB-t is tudja) de megértem a másik oldalt is többet ér a srác minthogy az oldalvonalnál álldogáljon.

itt egy videó Brown ST értékéről,bár tudom,hogy csak egy play meg rookie volt.


több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
olvasom harbough BS-esőjét Arthur Brown ügyben, hát móni!

mi az hogy egy második körös - remekül dolgozó, amúgy gyors és intelligens játékosnak legalább a teamsben nincs hely ? ez hogy van ? megdugta hárbónét vagy mi van itt ?gabtsi
Az egész Brown szituáció teljesen nevetséges és érthetetlen. Visszük Orrt meg McClellant aktívon mert jobb ST játékosok (mérete és sebessége alapján nem tudom elképzelni, hogy szar ST játékos legyen Brown, de mindegy is), de Mosley és Smith egy D snappet nem jön le a pályáról, mondjuk pihenni. Az, hogy a két ST only úriembernél jobb játékos nem lehet kérdés. Az meg, hogy ha lehetne vinni plusz két embert, hja kedves John nem kellett volna olyan posztokra draftolni ahol megvagyunk (BTW ha teljesen egészséges minden Dlineman Jernigan sem nagyon lát pályát). Közbenugye Bynest is sikeresen elmartuk a csapattól, aki Brownt megelőzve kapta a snappeket TC-n és a preseasonben.
Elnézve a secondarynket ami összeomlani sem tud mert ahhoz valaminek állnia kell, hatalmas szükség volt -játsszon akár jól is- egy első körös ILB-re.
Tradelni ugye macerás Brownt, mert ki a f*sz adna egy játékosért bármit is aki alig látott nfl pályát ráadásul Bynest is elpocsékoltuk a semmiért aki előtte volt a DC-n. Szóval, nem értem mi ez a nagy ködösítés. Ha szar vagy képtelen agyilag felfogni Pees atombonyolult D sémáját mondják ki, és mindenki továbblép. Azon ugye nehezebb lesz, hogy második kört + feltrade adtunk érte [khmmm scout team]. Így viszont rugózhatunk mindenféle összeesküvés elméleten.Blaise
Azt ne felejtsd el, hogy az eredmények a döntéshozókat igazolják és ez a legfontosabb.

Remélem sikerül A.Brown-t úgy eltradelni, hogy 2-4. kört kapjunk érte, hisz tavaly játszott.Voice
Igen a döntéshozókat igazolják meg nem is: Kubiak hozza amire nem mertünk számítani, hogy azonnal rendberakja a falat és ezzel a futójátékot. Kikupálják Joe mozgását a zsebben, és főleg a lábmunkáját, növelve a pontosságát a rövid passzokon, ezzel azonnal WCO kompatitbilis lesz. Az, hogy Wagner ilyen jó a legmerészebb álmunkban sem fordulhatott elő, az, hogy Smitty ennyire brutál szintén. Ez nekem nem igazolás, sokkal közelebb van a gamblinghez. Bejött és örülhetünk.
D oldalon pedig nem igazolnak semmit. Jernigan ha egészséges minden falemberünk Ngata-B-Will-Canty-KLM-Tyson mögött 6. ember. Mosley jól játszik, bár a legutóbbi pff gradejéért küldheti a virágokat a panthers fostalicska falának és sérült futóinak, na meg persze Ngatanak és B-Willnek, mert mellettük egy pöppöt nehéz futni. Mosley jó lehet, ez nem kétséges, a tehetségét nem lehet vitatni én sem teszem. De nincs akkora impactje a játékra. Miért?
- voltak opcióink a posztra, nem egy darab fa volt a kezdő Smith mellett.
- főleg akkor nincs impactje, ha hozzávesszük, hogy lecserélhetnénk Asa-t v Brown (az egyikük fogalmatan coverben, a másik képtelen egy szerelést megcsinálni) esetleg találhattunk volna mondjuk olyan játékost aki Elam mellé illik, azzal, hogy ilyen nincs van egy alapból szar safetynk meg egy szar szituba bekényszerített és - nagyon remélem, most már inkább csak remélni merem a mutatott játékánál - jobb safetynk aki megint csak szar. Plusz persze Webb is lerobbant, ami ugye szökő évente szokott előfordulni. Jah nem. Szóval hoztuk Mosleyt, de -feltételezve, hogy Brown tényleg játékra alkalmatlan- akkor kifuthattunk volna a Bynes Smith kezdővel és ennél vannak sokkal rosszabb opciók az nflben. Most van két aldown ilb-nk meg egy hátvédsorunk ami nevetség tárgya Jimmy kivételével. Megjegyzem, ha én vagyok Jimmy ügynöke minden meccsel egyre boldogabb lennék, mert most már nem csak a csillagokat kérheti, de még a Napot is mellé.

És itt jön, hogy nem bizonyít semmit. Mert az, hogy fos a secondarynk nem a semmiből felbukkant probléma. Lehetett sejteni, hogy nagy gáz lehez. És lett is. Ha a jövő héten nem tudunk hosszú támadó driveokat vezetni (képes az offenz rá, ez nem vita, főleg mert az ellen D nem egy elit egység) és nem tudjuk Luckot nyomás alá venni (erre is képesek vagyunk) akkor bizony olyan előadásnak leszünk szemtanúi a Elaméktól, hogy az külön fogalom, mert Luck úgy szétdobál minket, hogy azt hosszú ideig megemlegetjük.

Brown eltrade, ha van csapat aki ad érte egy 4. kört már meglepő lenne, mert mire fel adna? Egy folyamatosan inaktív játékosért?Blaise
Nekem nem hiányzik A.Brown, Mosley-t jobb játékosnak tartom az eddigi meccsek alapján jobb is. Tavaly játszott 14 meccsen nem sok mindenre emlékszek tőle. Mosley 4 meccs alatt többet tett a pályán. Ettől függetlenül lehetne Brown csere, nem hiszem hogy rosszabb mint a két ST játékos.

Mindenesetre én nem sírom vissza.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
És itt jön, hogy nem bizonyít semmit. Mert az, hogy fos a secondarynk nem a semmiből felbukkant probléma. Lehetett sejteni, hogy nagy gáz lehez. És lett is. Ha a jövő héten nem tudunk hosszú támadó driveokat vezetni (képes az offenz rá, ez nem vita, főleg mert az ellen D nem egy elit egység) és nem tudjuk Luckot nyomás alá venni (erre is képesek vagyunk) akkor bizony olyan előadásnak leszünk szemtanúi a Elaméktól, hogy az külön fogalom, mert Luck úgy szétdobál minket, hogy azt hosszú ideig megemlegetjük.

Blaise
valami oka lehet annak,hogy sem Franks sem Cox nem tudott itt maradni akik olcsók is voltak.

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
olvasom harbough BS-esőjét Arthur Brown ügyben, hát móni!

mi az hogy egy második körös - remekül dolgozó, amúgy gyors és intelligens játékosnak legalább a teamsben nincs hely ? ez hogy van ? megdugta hárbónét vagy mi van itt ?gabtsi
Az egész Brown szituáció teljesen nevetséges és érthetetlen. Visszük Orrt meg McClellant aktívon mert jobb ST játékosok (mérete és sebessége alapján nem tudom elképzelni, hogy szar ST játékos legyen Brown, de mindegy is), de Mosley és Smith egy D snappet nem jön le a pályáról, mondjuk pihenni. Az, hogy a két ST only úriembernél jobb játékos nem lehet kérdés. Az meg, hogy ha lehetne vinni plusz két embert, hja kedves John nem kellett volna olyan posztokra draftolni ahol megvagyunk (BTW ha teljesen egészséges minden Dlineman Jernigan sem nagyon lát pályát). Közbenugye Bynest is sikeresen elmartuk a csapattól, aki Brownt megelőzve kapta a snappeket TC-n és a preseasonben.
Elnézve a secondarynket ami összeomlani sem tud mert ahhoz valaminek állnia kell, hatalmas szükség volt -játsszon akár jól is- egy első körös ILB-re.
Tradelni ugye macerás Brownt, mert ki a f*sz adna egy játékosért bármit is aki alig látott nfl pályát ráadásul Bynest is elpocsékoltuk a semmiért aki előtte volt a DC-n. Szóval, nem értem mi ez a nagy ködösítés. Ha szar vagy képtelen agyilag felfogni Pees atombonyolult D sémáját mondják ki, és mindenki továbblép. Azon ugye nehezebb lesz, hogy második kört + feltrade adtunk érte [khmmm scout team]. Így viszont rugózhatunk mindenféle összeesküvés elméleten.Blaise
Azt ne felejtsd el, hogy az eredmények a döntéshozókat igazolják és ez a legfontosabb.

Remélem sikerül A.Brown-t úgy eltradelni, hogy 2-4. kört kapjunk érte, hisz tavaly játszott.Voice
még jobb lenne ha megfelelően fejlődne és maradna már ha ez az oka az inaktivitásának.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
olvasom harbough BS-esőjét Arthur Brown ügyben, hát móni!

mi az hogy egy második körös - remekül dolgozó, amúgy gyors és intelligens játékosnak legalább a teamsben nincs hely ? ez hogy van ? megdugta hárbónét vagy mi van itt ?gabtsi
Az egész Brown szituáció teljesen nevetséges és érthetetlen. Visszük Orrt meg McClellant aktívon mert jobb ST játékosok (mérete és sebessége alapján nem tudom elképzelni, hogy szar ST játékos legyen Brown, de mindegy is), de Mosley és Smith egy D snappet nem jön le a pályáról, mondjuk pihenni. Az, hogy a két ST only úriembernél jobb játékos nem lehet kérdés. Az meg, hogy ha lehetne vinni plusz két embert, hja kedves John nem kellett volna olyan posztokra draftolni ahol megvagyunk (BTW ha teljesen egészséges minden Dlineman Jernigan sem nagyon lát pályát). Közbenugye Bynest is sikeresen elmartuk a csapattól, aki Brownt megelőzve kapta a snappeket TC-n és a preseasonben.
Elnézve a secondarynket ami összeomlani sem tud mert ahhoz valaminek állnia kell, hatalmas szükség volt -játsszon akár jól is- egy első körös ILB-re.
Tradelni ugye macerás Brownt, mert ki a f*sz adna egy játékosért bármit is aki alig látott nfl pályát ráadásul Bynest is elpocsékoltuk a semmiért aki előtte volt a DC-n. Szóval, nem értem mi ez a nagy ködösítés. Ha szar vagy képtelen agyilag felfogni Pees atombonyolult D sémáját mondják ki, és mindenki továbblép. Azon ugye nehezebb lesz, hogy második kört + feltrade adtunk érte [khmmm scout team]. Így viszont rugózhatunk mindenféle összeesküvés elméleten.Blaise
Azt ne felejtsd el, hogy az eredmények a döntéshozókat igazolják és ez a legfontosabb.

Remélem sikerül A.Brown-t úgy eltradelni, hogy 2-4. kört kapjunk érte, hisz tavaly játszott.Voice
Igen a döntéshozókat igazolják meg nem is: Kubiak hozza amire nem mertünk számítani, hogy azonnal rendberakja a falat és ezzel a futójátékot. Kikupálják Joe mozgását a zsebben, és főleg a lábmunkáját, növelve a pontosságát a rövid passzokon, ezzel azonnal WCO kompatitbilis lesz. Az, hogy Wagner ilyen jó a legmerészebb álmunkban sem fordulhatott elő, az, hogy Smitty ennyire brutál szintén. Ez nekem nem igazolás, sokkal közelebb van a gamblinghez. Bejött és örülhetünk.
D oldalon pedig nem igazolnak semmit. Jernigan ha egészséges minden falemberünk Ngata-B-Will-Canty-KLM-Tyson mögött 6. ember. Mosley jól játszik, bár a legutóbbi pff gradejéért küldheti a virágokat a panthers fostalicska falának és sérült futóinak, na meg persze Ngatanak és B-Willnek, mert mellettük egy pöppöt nehéz futni. Mosley jó lehet, ez nem kétséges, a tehetségét nem lehet vitatni én sem teszem. De nincs akkora impactje a játékra. Miért?
- voltak opcióink a posztra, nem egy darab fa volt a kezdő Smith mellett.
- főleg akkor nincs impactje, ha hozzávesszük, hogy lecserélhetnénk Asa-t v Brown (az egyikük fogalmatan coverben, a másik képtelen egy szerelést megcsinálni) esetleg találhattunk volna mondjuk olyan játékost aki Elam mellé illik, azzal, hogy ilyen nincs van egy alapból szar safetynk meg egy szar szituba bekényszerített és - nagyon remélem, most már inkább csak remélni merem a mutatott játékánál - jobb safetynk aki megint csak szar. Plusz persze Webb is lerobbant, ami ugye szökő évente szokott előfordulni. Jah nem. Szóval hoztuk Mosleyt, de -feltételezve, hogy Brown tényleg játékra alkalmatlan- akkor kifuthattunk volna a Bynes Smith kezdővel és ennél vannak sokkal rosszabb opciók az nflben. Most van két aldown ilb-nk meg egy hátvédsorunk ami nevetség tárgya Jimmy kivételével. Megjegyzem, ha én vagyok Jimmy ügynöke minden meccsel egyre boldogabb lennék, mert most már nem csak a csillagokat kérheti, de még a Napot is mellé.

És itt jön, hogy nem bizonyít semmit. Mert az, hogy fos a secondarynk nem a semmiből felbukkant probléma. Lehetett sejteni, hogy nagy gáz lehez. És lett is. Ha a jövő héten nem tudunk hosszú támadó driveokat vezetni (képes az offenz rá, ez nem vita, főleg mert az ellen D nem egy elit egység) és nem tudjuk Luckot nyomás alá venni (erre is képesek vagyunk) akkor bizony olyan előadásnak leszünk szemtanúi a Elaméktól, hogy az külön fogalom, mert Luck úgy szétdobál minket, hogy azt hosszú ideig megemlegetjük.

Brown eltrade, ha van csapat aki ad érte egy 4. kört már meglepő lenne, mert mire fel adna? Egy folyamatosan inaktív játékosért?
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
olvasom harbough BS-esőjét Arthur Brown ügyben, hát móni!

mi az hogy egy második körös - remekül dolgozó, amúgy gyors és intelligens játékosnak legalább a teamsben nincs hely ? ez hogy van ? megdugta hárbónét vagy mi van itt ?gabtsi
Az egész Brown szituáció teljesen nevetséges és érthetetlen. Visszük Orrt meg McClellant aktívon mert jobb ST játékosok (mérete és sebessége alapján nem tudom elképzelni, hogy szar ST játékos legyen Brown, de mindegy is), de Mosley és Smith egy D snappet nem jön le a pályáról, mondjuk pihenni. Az, hogy a két ST only úriembernél jobb játékos nem lehet kérdés. Az meg, hogy ha lehetne vinni plusz két embert, hja kedves John nem kellett volna olyan posztokra draftolni ahol megvagyunk (BTW ha teljesen egészséges minden Dlineman Jernigan sem nagyon lát pályát). Közbenugye Bynest is sikeresen elmartuk a csapattól, aki Brownt megelőzve kapta a snappeket TC-n és a preseasonben.
Elnézve a secondarynket ami összeomlani sem tud mert ahhoz valaminek állnia kell, hatalmas szükség volt -játsszon akár jól is- egy első körös ILB-re.
Tradelni ugye macerás Brownt, mert ki a f*sz adna egy játékosért bármit is aki alig látott nfl pályát ráadásul Bynest is elpocsékoltuk a semmiért aki előtte volt a DC-n. Szóval, nem értem mi ez a nagy ködösítés. Ha szar vagy képtelen agyilag felfogni Pees atombonyolult D sémáját mondják ki, és mindenki továbblép. Azon ugye nehezebb lesz, hogy második kört + feltrade adtunk érte [khmmm scout team]. Így viszont rugózhatunk mindenféle összeesküvés elméleten.Blaise
Azt ne felejtsd el, hogy az eredmények a döntéshozókat igazolják és ez a legfontosabb.

Remélem sikerül A.Brown-t úgy eltradelni, hogy 2-4. kört kapjunk érte, hisz tavaly játszott.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
olvasom harbough BS-esőjét Arthur Brown ügyben, hát móni!

mi az hogy egy második körös - remekül dolgozó, amúgy gyors és intelligens játékosnak legalább a teamsben nincs hely ? ez hogy van ? megdugta hárbónét vagy mi van itt ?gabtsi
Az egész Brown szituáció teljesen nevetséges és érthetetlen. Visszük Orrt meg McClellant aktívon mert jobb ST játékosok (mérete és sebessége alapján nem tudom elképzelni, hogy szar ST játékos legyen Brown, de mindegy is), de Mosley és Smith egy D snappet nem jön le a pályáról, mondjuk pihenni. Az, hogy a két ST only úriembernél jobb játékos nem lehet kérdés. Az meg, hogy ha lehetne vinni plusz két embert, hja kedves John nem kellett volna olyan posztokra draftolni ahol megvagyunk (BTW ha teljesen egészséges minden Dlineman Jernigan sem nagyon lát pályát). Közbenugye Bynest is sikeresen elmartuk a csapattól, aki Brownt megelőzve kapta a snappeket TC-n és a preseasonben.
Elnézve a secondarynket ami összeomlani sem tud mert ahhoz valaminek állnia kell, hatalmas szükség volt -játsszon akár jól is- egy első körös ILB-re.
Tradelni ugye macerás Brownt, mert ki a f*sz adna egy játékosért bármit is aki alig látott nfl pályát ráadásul Bynest is elpocsékoltuk a semmiért aki előtte volt a DC-n. Szóval, nem értem mi ez a nagy ködösítés. Ha szar vagy képtelen agyilag felfogni Pees atombonyolult D sémáját mondják ki, és mindenki továbblép. Azon ugye nehezebb lesz, hogy második kört + feltrade adtunk érte [khmmm scout team]. Így viszont rugózhatunk mindenféle összeesküvés elméleten.
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
olvasom harbough BS-esőjét Arthur Brown ügyben, hát móni!

mi az hogy egy második körös - remekül dolgozó, amúgy gyors és intelligens játékosnak legalább a teamsben nincs hely ? ez hogy van ? megdugta hárbónét vagy mi van itt ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Megkövetem magam malkav kollega. Tényleg nem gyengültetek... Söt! Nagyon szépen teljesít a csapat amihez gratulálok!meme
Örülök hogy egyelőre jól teljesítünk, de ne kapkod el ezt a megkövetés dolgot, sok a sérültünk és szerintem nem fog kitartani ez a jó forma év végéig de a próféta szóljon belőled.. azért megsüvegelendő a beismerésed, de én abban bízom hogyha most bejuttok a PO-ba akkor egy szinttel feljebb léptek és ti is eljuttok oda ahova 2012-ben mi.malkav
Tudom, hogy még nagyon a szezon elején vagyunk, de nagyon jól muzsikáltok... Ha meg bejön a jóslatod és odajutunk, akkor iszunk egy sört tuti

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Megkövetem magam malkav kollega. Tényleg nem gyengültetek... Söt! Nagyon szépen teljesít a csapat amihez gratulálok!meme
Örülök hogy egyelőre jól teljesítünk, de ne kapkod el ezt a megkövetés dolgot, sok a sérültünk és szerintem nem fog kitartani ez a jó forma év végéig de a próféta szóljon belőled.. azért megsüvegelendő a beismerésed, de én abban bízom hogyha most bejuttok a PO-ba akkor egy szinttel feljebb léptek és ti is eljuttok oda ahova 2012-ben mi.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Hill eltiltását miért nem mérséklik ? :.Voice
passz,én sem értem

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
 www.bigcatcountry.com/2014/9/29/6864037/arthur-brown-trade-rumors-jaguars-ravens

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Hill eltiltását miért nem mérséklik ? 😥 Úgy kell hátra mint egy Webb a CB sorba.

Csak lenne egészséges mindenki 😀 erősebb lenne a keret mint az SB győzelemkor.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Ha már a NO 1 csapatom csoportdangadót bukott legalább a NO 2 szépen hozza magát eddig...

több mint 9 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Megkövetem magam malkav kollega. Tényleg nem gyengültetek... Söt! Nagyon szépen teljesít a csapat amihez gratulálok!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ha már rookiek szóba kerültek, mindenfajta hozzáértést és szakmaiságot nélkülözve (mint mindig 😀 ): Mosley all down lb, ha azért hoztuk, mert Brownnal felsültünk (nagy bánatomra, és egyébként továbbra is adja a kérdés, hogy mi a jó franc van vele) akkor hozhatja az elvártakat. Azt viszont kétlem, hogy vocal leader lehetne, ami ha így lesz, kupálódjon ki bármilyen jó játékossá, az végig fogja kísérni a baltimorei pályafutását, mert az összehasonlítási alap nem lehet más mint #52. Egyébként a tehetség megvan, hogy meghatározó játékos legyen. A kiválasztását továbbra sem tartom ettől függetlenül jó döntésnek (és ez minden végignézett secondary piruettel tovább erősödik).
Jerniganből sokat nem láttunk, de előszezon alatt az tetszett, hogy folyamatosan darált, sípszótól sípszóig, az edzők is kiemelték, hogy tréningeken is nagyon odateszi magát, ami nagyon jó.
Brooks, szerintem nem lehet rosszabb mint Stewart. Pont. Ki kellene próbálni, mert ő a jövő (v ami még jobb lenne Hill) Stewart mehet amerre lát.
Gilmore mint blokkoló TE okés, az tetszik, ha lökdösődés van körülötte akkor nem húzza be fülét farkát, hanem teszi amit megkövetel a haza a szabályok keretein belül. Elkapásra nem lesz szerintem faktor (legalábbis idén biztosan nem). Itt is tartom, hogy ilyen kaliberű játékost, vagy akár Őt magát is találhattu(n )k volna hátrébb...
Taliaferro, hasonló mint Mosley, ha nem Rice utódját --> 3 down backet kerestünk akkor okés, mert a stílusa és a mérete adja, hogy megdolgozza a D-ket a fal közepén kilőve. Elég jól érzi merre lesz hely, (a tuti biztos az KO mellett/mögött 😀 ), de ugye nem mehetünk el amellett a tény mellett, hogy egészen parádés az offenz fal, ami nagyban megkönnyíti az Ő dolgát is. Ha all down backet keresünk akkor viszont nem Ő lesz szerintem a megoldás. A probléma: (Feltételezve a dolgokat) Talia jó, Forsett jó és nagyon eltér a stílusuk, lehet variálni, Pierce is jó, de nem tud egészséges maradni, nah most erre a rakásra, (ismét) feltételezve, hogy a falunk kitart év végéig, és adja az ég jóval tovább nem nagyon van értelme egy újabb backet hozni. --> nem lesz 3 downos backünk vagy nem lesz egészséges.

Ha már Forsett szóba került: After all the experiences I had in my career, being hurt [and] being on the bottom of the depth chart last year, I didn't know if I was ever going to play the game again," Forsett said. "So every game I go out and play, I play it like it's my last." (Y)

Majdnem lemaradt: Hurst, nem tudom elképzelni, hogy UDFA rookie LT-től első NFL meccsén év közben beszállva egy elméletileg jó front (igaz csúnyán megcsusszant a Panthers front az elmúlt két meccsen és ugye közte volt egy Steelers is ahol hmm... szarabb a fal jóval mint a miénk - talán nem sértődnek meg- ), lehet-e többet várni mint amennyit lehozott tegnap.(Y)
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Négy meccs utána a liga 6-7. legjobb O# van nálunk, nem gondoltam, hogy ennyire elől leszünk: 7.legtöbb pontot és 6. legtöbb yardot szerezzük.

Deffense oldalon a 2. legkevesebb pontot kaptuk (!!!444négy) és a 12 legkevesebb yardot, futás ellen már most nagyon jól állunk 7. legjobb futás elleni védelmünk van, ellenben passzok ellen csak 24-ek vagyunk, itt is előrébb fogunk lépni ha Webb felépül és ha Will Hill pályára léphet, ez még 1-2 meccs. Szóval eddig nagyon tetszik 😀

És ha már szóba került Elam, akkor az újoncok közül Mosley talán a legjobban teljesítő játékosunk a védelemben. Jernigan a sérüléséig jól játszott, Brooks kicsit csalódás, de DB poszton szoktátok mondani hogy lassabban indulnak a profik között a srácok.
Gilmore jól blockolgat, amekkora darab remélem red zone target lesz belőle.
Taliaferro 2 meccs alatt futott 149 yardot 4.5 átlaggal és 2 TD-t, szóval a draftolt játékosok jól játszanak.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8