Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szerintem a Steelers idén verhető, én inkább a Falconstól félek azok alapján, hogy Hoyer és Luck mit összepasszolt ellenünk.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Falcons, Titans kettőst verni kellene otthon mindenképp. Bengals ellen idegenben benne van az L, a Steelers ellen meg mindig ki-ki meccs, formától függetlenül, ott bármi lehet (lásd Chargers-Raiders)
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
2-2 már elfogadható nálam 3-1 már nagyon jó..eddig érzem a csapatban a PO-t
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha 3-1-et kihozunk a köv 4 meccsből, elégedett leszek.. főképp a Bengals elleni meccs lenni a kulcs, de lehet hogy idén már a Barnákra is számíthatunk majd ezen a téren 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
4-2

Nagyon egyben a csapat, az offense pontgyáros, a deffense épp elég, hogy vonal alatt tartsa az ellenfelet és még most jön csak Will Hill 😀

Keményebb ellenfelek jönnek most, Falcons otthon, Bengals idegenben, aztán Steelers idegenben és Titans otthon a bye week előtt.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
John Simon - 2 tackle,1 sack a colts ellen

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Lényeg a lényeg ebben a secben benne van a javulás faktor, ami aggaszt hogy a D-line elfogyott az 5. hétre ami a camp alatt a legerősebb volt és a Passrush duónkban sem látom az eget verő teljesítményt. Egyenlőre Mosley úgy tűnik beváltja a reményeinket, ebben az esetben pedig érthető miért nem kap Barni játéklehetőséget.(Mosleyből akarnak egy DROY csinálni akkor minden playánál fent kell lennie, Smithre meg költöttek egy valag pénzt őt azért nem lehet padoztatni) Ami aggaszt, hogy az offensnél nem most látom először a gyatra playbookot.. illetve azt hogy nem hajlandóak váltani a játék folyamán..
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Abban pedig egyetértek Collapoval, hogy csapat nélkül szezon közben Bailey nem fog a vetminnél többet kapni..Mondjuk ha már koros veterán kell hívják vissza Reedet FS-nek. Stewartnál még ő is többet érhet...malkav
csak azt mondom,hogy most minden kiadást jól meg kell gondolni a jövőévi sapi helyzete miatt.Rice -9,5 ehhez add hozzá Pollard,Cundiff,Mclain,Leach stb deadmoneyját és még azokét akiket el fogunk küldeni.ha idén kevesebbet költünk az átvihető a jövőévre szóval ilyen helyzetben számít,hogy kit és pláne mennyiért hozunk ide.nyilván annyira sokat nem kérhetett Champ hiszen akkor nem hívták volna ide próbára de hogy nem veterán minimum volt az ára az tuti.

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Abban pedig egyetértek Collapoval, hogy csapat nélkül szezon közben Bailey nem fog a vetminnél többet kapni..Mondjuk ha már koros veterán kell hívják vissza Reedet FS-nek. Stewartnál még ő is többet érhet...
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Igazából két kezdő CB-nk megvan, a 3. illetve a cserék a nagy kérdőjelek.. Szerintem a két veterán a szezon elején azért lett kicsapva mert bíztak Asaban és Csikiben. Most egyikük kiesett logikus, hogy helyére hoznak egy kipróbált CB-t (Franks). Bailey meg csak gyakorolni jött.. hogy őszinte legyek szerintem Safetynek megy mert inkább ott érzem hiányát egy jó veteránnak...mondjuk még 2 hét és möglássuk Hill mit ér. Ha lenne egy csontból és húsból nem cukorból készült csere CB-nk aki még meg is üti a 3. CB szintet akkor nem lenne ez az egység annyira gáz. Feltéve, hogy Pees nem hív olyan baromságokat, hogy a 3. CB állítja rá az ellen 1. számú elkapójára. Ami igazán hiányzik ez egy ballhawk FS, mert stewart gáz.. Tuti nem ott lesz a play amerre ő mozog úgy meg nehéz labdát szerezni.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ehhez a fiatal CB sorhoz lehet, hogy fog passzolni Champ Bailey, úgy sem kezdőnek hozzák, arra a néhány játékra jó lehet.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
csapat nélkül, szezon közepén... nem hiszem, hogy olyan drága, ellenben nem is biztos, hogy valóban kell... de lehet, szóval majd a csapat eldönti 😊Collapo
Ha idény elején szarakodtak a veteránminimumos Franksel meg Coxal akkor szerintem drága nekik.másrészt 5+1 corner nem lesz rosteren szerintem.

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
csapat nélkül, szezon közepén... nem hiszem, hogy olyan drága, ellenben nem is biztos, hogy valóban kell... de lehet, szóval majd a csapat eldönti 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
vékony az alakulat, de hogy éppen Ő kell-e, azt nem tudom én sem...Collapo
Franksel már megvagyunk amíg Asa fel nem épül.Champ sérülékeny és drága is.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
vékony az alakulat, de hogy éppen Ő kell-e, azt nem tudom én sem...Collapo
Így hogy Asa kidőlt, veszíteni nem tudunk vele. Legrosszabb esetben ha felsülünk Hillel (is) akkor bepróbálhatjuk safetynek, de egyébként meh... A rutinja talán nem árthat.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
vékony az alakulat, de hogy éppen Ő kell-e, azt nem tudom én sem...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
CB Champ Bailey megy hozzátok próbára...Klaci79
Jó az nekünk?

több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 286
CB Champ Bailey megy hozzátok próbára...
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@RavensInsider: Source: Texans sign outside linebacker John Simon off Ravens' practice squad:  t.co/4sUMuYIQ02

Sok sikert neki!

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Közben vékonyodott a sec és a D-line is.Asa és Canty kidőlt a sorból.Asa kb öt hétre

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Webb abszolút nem volt jó,ha nem volt róla 4 first down elkapás akkor egy sem.

igen,nem volt az igazi Webbie.de már javult Cleveland óta

A rengeteg ST ásszal meg eljutottunk oda, hogy JJ ne hordjon vissza mert amihez nyúl azt vagy elejti vagy bár a közelébe sem lenne inkább, Webbet meg ha egy mód van rá várjuk ki míg eredeti posztján robban le...

ezt Én sem értettem,Asa is jó visszahordó az aznapi aktívok közül meg Piercenek is van tapasztalata

Sajnos Hurst qwa szar teljesítménye és a futójáték talán érthetetlen mértékű mellőzése elbaszarintotta az egész meccset. Nem voltak driveok amik oda vezettek, hogy elfogyott az egyébként RZ-ban qwa nagyot kaparó védelem. Kubiaktól szívesen megérdeklődném, hogy amikor ment a futás, - mert voltak szép futásaink - miért hanyagoltuk ennyire.

annyira nem ment a futás szerintem legalábbis Forsettnek és Zonak nem.ha Forsett statjából levonod azt a hosszút amit a félidő előtt futott szerintem egy elég gyenge átlag jön ki.az igaz,hogy Piercenek volt két 10+ yardos futása egymás után és utána már alig hívtak futást.lehet az eredmény nem engedte,már nem emlékszem.

Smitty nem volt faktor, Torrey meg... áhh hagyjuk. Szerintem jövőre más mezben fog gyepre futni, teljesen padlón van a srác. No mindegy, egy jó csapattól kaptunk ki idegenben. Lehet javítani, asszem tampában.Blaise
Torrey és Jones

nehéz döntés mindkettő a jövő évi caphelyzetünk miatt és kvázi taktikai szempontból is.Jonesnak új szerződése van tehát sok deadmoneyval járna cuttolni idén,nagyon nem megy neki ez tény de majd az okosok eldöntik,hogy mi a helyes,esélyt adni neki még hiszen úgyis marad a deadmoney miatt vagy hátrébb tenni a depthcharton amivel még inkább elásod azt a játékost aki így is úgy is marad a deadmoney miatt.már ha marad egyáltalán.sajnálnám egyébként ha elmenne de az biztos,hogy lesz egy-két népszerűtlen döntés idén offseasonban nem csak velük kapcsolatban,

Torreynál ismét a cap helyzet jutott eszembe.nálam fontosabb Tucker és Jimmy megtartása de még talán Mcpheeé is.az ez évi játéka nem faktor az új szerződésnél annyira,Pittanál sem volt az a sérülés.

pár szó még a meccsről.nem tudom mi az oka annak,hogy az O lefagy idegenben.ennél a meccsnél biztos faktor volt az is,hogy évente kétszer találkoztak Kubiak mesterrel és ezáltal jól ismerték.ennek ellenére megnyerhető volt a meccs.így visszagondolva a Bengals ellen sem futottunk amikor nem vezettünk.a D előtt le kalappal.jók voltak nagyon bár az fájt amikor tightendek játszi könnyedséggel blokkolták Doomot és Suggsot többször is.ez a meccs az O falon és az O játékhíváson ment el szerintem.4 szerzett labdából 3 pont,az nagyon gáz.ha ezt a négy road meccset 2-2re tudnánk hozni akkor elégedett vagyok.nem lesz egyszerű az biztos.

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Az hogy webb-ről szereztek first down szerintem nem akkora gáz, főleg hogy az indynél nem egy jó elkapó van. Viszont RZ-ban ha jól figyeltem webb két td-t is kivédett...szerintem az nem rossz tekintve hogy kispadon ül már egy hónapja.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Webb abszolút nem volt jó,ha nem volt róla 4 first down elkapás akkor egy sem. A rengeteg ST ásszal meg eljutottunk oda, hogy JJ ne hordjon vissza mert amihez nyúl azt vagy elejti vagy bár a közelébe sem lenne inkább, Webbet meg ha egy mód van rá várjuk ki míg eredeti posztján robban le...

Sajnos Hurst qwa szar teljesítménye és a futójáték talán érthetetlen mértékű mellőzése elbaszarintotta az egész meccset. Nem voltak driveok amik oda vezettek, hogy elfogyott az egyébként RZ-ban qwa nagyot kaparó védelem. Kubiaktól szívesen megérdeklődném, hogy amikor ment a futás, - mert voltak szép futásaink - miért hanyagoltuk ennyire. Smitty nem volt faktor, Torrey meg... áhh hagyjuk. Szerintem jövőre más mezben fog gyepre futni, teljesen padlón van a srác. No mindegy, egy jó csapattól kaptunk ki idegenben. Lehet javítani, asszem tampában.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
viszont Mosley eddig nekem meggyőző volt.. tényleg benne volt a playmake és mindenhol ott volt a pályán. Egy cover-t elkuffantott amiből TD lett, de azonkívűl nagyon meggyőző. Azért az sem kutya hogy a NT-nek van a legtöbb INT-je a csapatnál 😀malkav
Nem csak neked. Ha nem olyan poszton játszana, ahol látványos dolgokat (sack, int, stb.) nehéz csinálni, simán pályázhatna akár a "defensive player of the year so far" díjra. (Nem rookie-t írtam.) Nem nyerne, mert Watt azért más pályán focizik, és azért van még 1-2 kandidáns, de eddig marha jó a srác.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
És Webb és Jimmy is jónak tűnt (a 4. negyedig) bár még ezen lehetne fejlődni...