Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Webb abszolút nem volt jó,ha nem volt róla 4 first down elkapás akkor egy sem. A rengeteg ST ásszal meg eljutottunk oda, hogy JJ ne hordjon vissza mert amihez nyúl azt vagy elejti vagy bár a közelébe sem lenne inkább, Webbet meg ha egy mód van rá várjuk ki míg eredeti posztján robban le...

Sajnos Hurst qwa szar teljesítménye és a futójáték talán érthetetlen mértékű mellőzése elbaszarintotta az egész meccset. Nem voltak driveok amik oda vezettek, hogy elfogyott az egyébként RZ-ban qwa nagyot kaparó védelem. Kubiaktól szívesen megérdeklődném, hogy amikor ment a futás, - mert voltak szép futásaink - miért hanyagoltuk ennyire. Smitty nem volt faktor, Torrey meg... áhh hagyjuk. Szerintem jövőre más mezben fog gyepre futni, teljesen padlón van a srác. No mindegy, egy jó csapattól kaptunk ki idegenben. Lehet javítani, asszem tampában.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
viszont Mosley eddig nekem meggyőző volt.. tényleg benne volt a playmake és mindenhol ott volt a pályán. Egy cover-t elkuffantott amiből TD lett, de azonkívűl nagyon meggyőző. Azért az sem kutya hogy a NT-nek van a legtöbb INT-je a csapatnál 😀malkav
Nem csak neked. Ha nem olyan poszton játszana, ahol látványos dolgokat (sack, int, stb.) nehéz csinálni, simán pályázhatna akár a "defensive player of the year so far" díjra. (Nem rookie-t írtam.) Nem nyerne, mert Watt azért más pályán focizik, és azért van még 1-2 kandidáns, de eddig marha jó a srác.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
És Webb és Jimmy is jónak tűnt (a 4. negyedig) bár még ezen lehetne fejlődni...
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
viszont Mosley eddig nekem meggyőző volt.. tényleg benne volt a playmake és mindenhol ott volt a pályán. Egy cover-t elkuffantott amiből TD lett, de azonkívűl nagyon meggyőző. Azért az sem kutya hogy a NT-nek van a legtöbb INT-je a csapatnál 😀
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Most persze sok sebből vérzett az O..... Hurstöt nagyon lejátszották...Smithynek is ez volt a szar meccse....droppok is voltak.. remélem a balfék faktort kijátszotta tegnap magából az és O és a két héttel ezelőtti formában jön vissza majd a pályára... de még mindig nem ég annyira a ház mint mondjuk a NO-nél.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
az valoban tetszetos

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
nem a csapatépítésre, hanem a come back szellemre gondoltam és a gameplan összerakásra..
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
hat, csapatepitesnel az volt a tatktikajuk, hogy sok top10 picket hoztak ossze... aztan kiadtak FA-n egy rakat penzt... azt az utat azert nem kovetnem 😛 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na akkor innentől kezdve Blaise nem mondhat pozitív dolgokat a csapatról mert abból vereség lesz. Azt kell mondjam elég durva a csoportunk. És nagyon tetszik amit a Cleveland csinál...tanulhatnánk tőlük...
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
| Sarcasm ON |
Ez a teljesitmeny turhetetlen, egyertelmuen a vedelem es a special team a hibas. Pocsekul jatszanak. 4TO, de egybol se jon hat pont? Holott kettobol legalabb kellett volna... ehh 😊
| Sarcasm OFF |

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Ugyanmà meg próbàltad a optimichrisist, de csak hogy bebizonyíts hogy csakazèrse, de ez nem ijen eccerű, rebound-effect, zombie football, afc north...
Halgass magadra, mer èn hallgatok ràd 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Egész jó százalékban nem jöttek be az előrejelzéseim a meccsel kapcsolatban.

Hosszú driveokat vezetve nyerhetünk: Hát az nem derült ki, hogy ez lett volna-e a siker receptje, ami kiderült, hogy még csak driveokat sem nagyon sikerült vezetnünk.
Futással levehetünk terhet Joe válláról. Volt néhány jó futás, de ennyi.
Joe jó formában van: nem élete meccse volt -->
Pass prot qwa jó: hááát nem. Hurst most szar volt, de KO is nézett el dolgokat. A blitzek pedig szépen ültek az indytől. Remélem Pees ezt az aprócska játékelemet végre kiszúrja videózás közben, hogy hoppá baszki ilyen is van. Kb ha volt blitz hívva 3x a meccsen, abból az egyik INT lett...
Indy futást megöljük. Sajnos Bradshaw ezt nem olvasta, de középen is voltak szép futásai a Coltsnak. Pass rush szétbaszkurássza Luck napját. Nagyon nem. Amikor Sizzlet és Doomot is kiveszi a TE a játékból akkor sejthető, hogy qwára nem voltak ott a szeren.
Luck szétdobálja nyomás nélkül a secondarynket. So-so. Annyira azért nem volt impresszív Luck, de a secondarynk sem.
Ami tényleg jó volt: RZ D. Slussz.

Legközelebb, ha (a belátható jövőben nem) ilyen esélylatolgatásra adom a fejem talán jobban bejön a dolog.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Indy run stat:
Ball 2.91ypc
McCoy 3.95ypc
Gerhart 3.56ypc
Sankey 5.67ypc (on 6 carries)
Greene 3.33ypc (on 3 carries)
nem olyan rosszak futás ellen.
szerintem sok múlik azon,hogy Webb,Canty,Sizzle játszik e és ha igen akkor hogyan.ha Canty nem játszik Lawrence Guy fogja pótolni akinek van kezdő tapasztalata de kérdéses a minőség.nekünk jobb a front7 nekik a cornereik jobbak ,a safetyk ott sem jók de nem tudom ki áll be az eltiltott Landry helyett.Mathis kiesésével elég gyenge lett a passrushuk viszont mi meg Hursttel állunk fel aki jól játszott a múlt héten de ott is lehet bármi.
24-21-es ravens győzelmet tippelek,Tucker utolsó másodperces GWFG-jával és Asa Jackson első interspersionjét.Peter
Azért ha azt nézzük, hogy Ball egészen rossz szezont fut, McCoy az elmúlt két meccsen/az indy elleni meccset követően 1,7 és 1,2 yardot hoz cipelésenként, Gerhartnak is az volt a legjobb meccse, utána 3,2 előtte 2,3 és 1,1

Ha pedig a rushing DVOA-t nézzük Denver 27. Philly 29 Jags 28. Szóval három a földön nem túl eredményes csapat ellen játszottak. Mi 15 Indy 31. 😊 Titans 8.

Webb ha nem 100% akkor ne erőltessük szerintem. egy nem 100%os játékossal nem fog javulni akkorát a secondary, hogy megérje a kockázatot. Összességében optimista vagyok, szóval lehet félni 😊 Indynél Luckon múlik a dolog, nálunk azért több fegyver áll rendelkezésre (Joe, futás, és Luck siettetése). Ettől függetlenül az az egy match up ami nagyon nem kedvező nekünk a hazai pályával együtt elb*szhatja az egész számítást és simán lecidázunk.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus


hiányzik azért.Peter
Nem lenne gáz ha nem sérül meg onnan 2 friss playa, LKO meg Jernigan.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224


hiányzik azért.

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Indy run stat:
Ball 2.91ypc
McCoy 3.95ypc
Gerhart 3.56ypc
Sankey 5.67ypc (on 6 carries)
Greene 3.33ypc (on 3 carries)
nem olyan rosszak futás ellen.
szerintem sok múlik azon,hogy Webb,Canty,Sizzle játszik e és ha igen akkor hogyan.ha Canty nem játszik Lawrence Guy fogja pótolni akinek van kezdő tapasztalata de kérdéses a minőség.nekünk jobb a front7 nekik a cornereik jobbak ,a safetyk ott sem jók de nem tudom ki áll be az eltiltott Landry helyett.Mathis kiesésével elég gyenge lett a passrushuk viszont mi meg Hursttel állunk fel aki jól játszott a múlt héten de ott is lehet bármi.
24-21-es ravens győzelmet tippelek,Tucker utolsó másodperces GWFG-jával és Asa Jackson első interspersionjét.

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
PFF lehozta az első negyed éves all-star csapatát és egész szép számmal vagyunk képviselve.

Dzsúsz a legjobb fullback, K.O és Yanda a két legjobb guard. Smitty a 2 csere szélső elkapó egyike, Wagner pedig a csere RT.

D oldalon Elam érthetetlen módon nem került be, viszont Sizzle igen, Cameron Wake párjaként

(Y)Blaise
Sizzle.. nem is tudom, én tőle még ennél is többet várok. Nálam KO/Yanda (és a múlt heti után talán Smitty is, bár WR-eknél mindig túl sok a jelölt) érdemli meg a jelölést.. azért ez nagyon nagy ugrás/javulás tavaly óta.. és nem kis szerepte van abban, hogy Joe-nak miért megy jobban.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Na jön egy jól passzoló csapat, ahol még elkapók is vannak, lehet rettegni, remélem többet dobunk mint kapunk. 😊


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Meglepő fordulatot vett a csapatodhoz való hozzáállásod... remélem ez nem azt jelenti hogy egy L-t gyűjtünk be a hétvégén mert akkor az a sorsod hogy az egész évben szidalmazd a csapatot és csendben örülj a sikereknek 😀
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A vasas topicba szánsájn kolléga velem példálózott, hogy mi mehet gallyra hollófalván, ezért gondoltam írok valami karakteridegen módon optimista hsz-t. Alanyul pedig a hétvégi meglehetős' látványosnak ígérkező indianapolisi vendégjátékunkat választottam. Aggodalmaimat korábban már leírtam, most nézzük a naposabbik oldalt.

Ha már Ravens nem lehet máshol kezdeni mint a D. Mewhort out, így az egyik legjobb emberük kidőlt az egyébként pass protban papíron meglepően jól szuperáló Indy falból (abba, hogy a teljesítményük papíron jó mennyire Luck érdeme, most az érdeklődésemen kívül esett). Hogy ez a szuperálás kitart-e Doomék ellen az már kérdéses, A Jags és a Titans többek között pass rushban sincs sehol, ez azért jelentősen javít az osztaguk megítélésén, ráadásul szerintem ilyen erős pass rush osztaggal nem találkoztak még. Ami viszont a mi malmunkra hajtja a vizet, hogy run block mint olyan kb nulla erre jön, hogy Richardson nem éppen AP (esetleg egy féllábú AP szintjét jobb napjain talán megüti) és Pep Hamilton szereti tömni labdával. Isten tartsa meg jó szokását mert egy 2es átlag megint kinéz neki labdacipeléseknél. D ezzel vége is mert, hogy Luck várhatóan, hogyan gyalázza majd le a secondarynk az nem fér bele az optimizmus keretébe.
+1 hiába ismerheti Pagano a D-t jól, szerintem ez nem faktor. Passzból agyonszopatna az is minket aki nem akar, eredményesen futni meg annyira nem képes az indy, hogy ezen Pagano ismeretei sem segíthetnek.

Ahol viszont lehet optimizmus az az Offenz. Pass protban a falunk még az Indynél is jobb (top 3-5) és az ellenfélnél pass rush mint olyan nem létezik 😊 Joe idén szép csendben minden csini stat nélkül (pont ellentéte Luck aki a kilátástalanul gyenge Titans Jax duón tett erőszakot és szert nagy média hypera) egészen jó évet fut. Minden felelősség nem az Ő vállán lesz hiszen a parádés falunk a futójátékot is feljavította. Az pedig tovább javíthatja, hogy nagyítóval kell keresni (ez sem garantál sikert) rosszabb futás elleni védelmet mint ami Indianapolisban van. Papíron jó match up, reméljük, hogy ebből a legtöbb megvalósul gyakorlatban is

Nagyon lebutítva. Indokolatlanul sokat fut és többnyire reménytelenül sikertelenül a Colts, míg a futás védelmünk egész jó. (passzt ugorjuk az optimizmus kritériuma miatt)
Másik oldalon, nulla pass rush és kriminális futásvédelem vár ránk, ami nem lehet megoldhatatlan feladat, az eddigi mutatott játék alapján. 😊

Szóval éljen a győz... izé, győzelemre fel 😊
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szokatlan hogy a támadó oldalról több ember van mint a védőoldalról... nem ezt szoktam meg a ravensnél
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
PFF lehozta az első negyed éves all-star csapatát és egész szép számmal vagyunk képviselve.

Dzsúsz a legjobb fullback, K.O és Yanda a két legjobb guard. Smitty a 2 csere szélső elkapó egyike, Wagner pedig a csere RT.

D oldalon Elam érthetetlen módon nem került be, viszont Sizzle igen, Cameron Wake párjaként

(Y)
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Imádom ezt az embert :
 nextimpulsesports.com/2014/09/28/steve-smith-plays-hide-football-ref/
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Brownnak megvolt az esélye,hogy kiverje a campben Moesleyt.nem sikerült.special team értéke sem lehet sok ha Harbs volt ST edzőként nem Őt teszi be hanem Orrt éa Mclallent (aki egyébként volt kezdő is nálunk, assszem amikor Lewis,Jameel lesérült és jól játszott tehát nem csak ST játékos plusz OLB-t és ILB-t is tudja) de megértem a másik oldalt is többet ér a srác minthogy az oldalvonalnál álldogáljon.

itt egy videó Brown ST értékéről,bár tudom,hogy csak egy play meg rookie volt.


több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
olvasom harbough BS-esőjét Arthur Brown ügyben, hát móni!

mi az hogy egy második körös - remekül dolgozó, amúgy gyors és intelligens játékosnak legalább a teamsben nincs hely ? ez hogy van ? megdugta hárbónét vagy mi van itt ?gabtsi
Az egész Brown szituáció teljesen nevetséges és érthetetlen. Visszük Orrt meg McClellant aktívon mert jobb ST játékosok (mérete és sebessége alapján nem tudom elképzelni, hogy szar ST játékos legyen Brown, de mindegy is), de Mosley és Smith egy D snappet nem jön le a pályáról, mondjuk pihenni. Az, hogy a két ST only úriembernél jobb játékos nem lehet kérdés. Az meg, hogy ha lehetne vinni plusz két embert, hja kedves John nem kellett volna olyan posztokra draftolni ahol megvagyunk (BTW ha teljesen egészséges minden Dlineman Jernigan sem nagyon lát pályát). Közbenugye Bynest is sikeresen elmartuk a csapattól, aki Brownt megelőzve kapta a snappeket TC-n és a preseasonben.
Elnézve a secondarynket ami összeomlani sem tud mert ahhoz valaminek állnia kell, hatalmas szükség volt -játsszon akár jól is- egy első körös ILB-re.
Tradelni ugye macerás Brownt, mert ki a f*sz adna egy játékosért bármit is aki alig látott nfl pályát ráadásul Bynest is elpocsékoltuk a semmiért aki előtte volt a DC-n. Szóval, nem értem mi ez a nagy ködösítés. Ha szar vagy képtelen agyilag felfogni Pees atombonyolult D sémáját mondják ki, és mindenki továbblép. Azon ugye nehezebb lesz, hogy második kört + feltrade adtunk érte [khmmm scout team]. Így viszont rugózhatunk mindenféle összeesküvés elméleten.Blaise
Azt ne felejtsd el, hogy az eredmények a döntéshozókat igazolják és ez a legfontosabb.

Remélem sikerül A.Brown-t úgy eltradelni, hogy 2-4. kört kapjunk érte, hisz tavaly játszott.Voice
Igen a döntéshozókat igazolják meg nem is: Kubiak hozza amire nem mertünk számítani, hogy azonnal rendberakja a falat és ezzel a futójátékot. Kikupálják Joe mozgását a zsebben, és főleg a lábmunkáját, növelve a pontosságát a rövid passzokon, ezzel azonnal WCO kompatitbilis lesz. Az, hogy Wagner ilyen jó a legmerészebb álmunkban sem fordulhatott elő, az, hogy Smitty ennyire brutál szintén. Ez nekem nem igazolás, sokkal közelebb van a gamblinghez. Bejött és örülhetünk.
D oldalon pedig nem igazolnak semmit. Jernigan ha egészséges minden falemberünk Ngata-B-Will-Canty-KLM-Tyson mögött 6. ember. Mosley jól játszik, bár a legutóbbi pff gradejéért küldheti a virágokat a panthers fostalicska falának és sérült futóinak, na meg persze Ngatanak és B-Willnek, mert mellettük egy pöppöt nehéz futni. Mosley jó lehet, ez nem kétséges, a tehetségét nem lehet vitatni én sem teszem. De nincs akkora impactje a játékra. Miért?
- voltak opcióink a posztra, nem egy darab fa volt a kezdő Smith mellett.
- főleg akkor nincs impactje, ha hozzávesszük, hogy lecserélhetnénk Asa-t v Brown (az egyikük fogalmatan coverben, a másik képtelen egy szerelést megcsinálni) esetleg találhattunk volna mondjuk olyan játékost aki Elam mellé illik, azzal, hogy ilyen nincs van egy alapból szar safetynk meg egy szar szituba bekényszerített és - nagyon remélem, most már inkább csak remélni merem a mutatott játékánál - jobb safetynk aki megint csak szar. Plusz persze Webb is lerobbant, ami ugye szökő évente szokott előfordulni. Jah nem. Szóval hoztuk Mosleyt, de -feltételezve, hogy Brown tényleg játékra alkalmatlan- akkor kifuthattunk volna a Bynes Smith kezdővel és ennél vannak sokkal rosszabb opciók az nflben. Most van két aldown ilb-nk meg egy hátvédsorunk ami nevetség tárgya Jimmy kivételével. Megjegyzem, ha én vagyok Jimmy ügynöke minden meccsel egyre boldogabb lennék, mert most már nem csak a csillagokat kérheti, de még a Napot is mellé.

És itt jön, hogy nem bizonyít semmit. Mert az, hogy fos a secondarynk nem a semmiből felbukkant probléma. Lehetett sejteni, hogy nagy gáz lehez. És lett is. Ha a jövő héten nem tudunk hosszú támadó driveokat vezetni (képes az offenz rá, ez nem vita, főleg mert az ellen D nem egy elit egység) és nem tudjuk Luckot nyomás alá venni (erre is képesek vagyunk) akkor bizony olyan előadásnak leszünk szemtanúi a Elaméktól, hogy az külön fogalom, mert Luck úgy szétdobál minket, hogy azt hosszú ideig megemlegetjük.

Brown eltrade, ha van csapat aki ad érte egy 4. kört már meglepő lenne, mert mire fel adna? Egy folyamatosan inaktív játékosért?Blaise
Nekem nem hiányzik A.Brown, Mosley-t jobb játékosnak tartom az eddigi meccsek alapján jobb is. Tavaly játszott 14 meccsen nem sok mindenre emlékszek tőle. Mosley 4 meccs alatt többet tett a pályán. Ettől függetlenül lehetne Brown csere, nem hiszem hogy rosszabb mint a két ST játékos.

Mindenesetre én nem sírom vissza.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8