Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@RavensInsider: Ravens make it official, activate safety Will Hill, place defensive tackle Christo Bilukidi on injured reserve with ankle injuryPeter
Juhééééééééé 😀

Remélem még combosabb lesz így a #D !

A J.Smith - Will Hill - Elam - L. Webb DB sor már tetszetős, most már csak balhé- és sérülésmentes szezon kell 😀

Remélem Canty és Jernigan is gyorsan felépül és teljes csapattal rohamozunk.Voice
Jernigan játszik holnap 😊

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
@RavensInsider: Ravens make it official, activate safety Will Hill, place defensive tackle Christo Bilukidi on injured reserve with ankle injuryPeter
Juhééééééééé 😀

Remélem még combosabb lesz így a #D !

A J.Smith - Will Hill - Elam - L. Webb DB sor már tetszetős, most már csak balhé- és sérülésmentes szezon kell 😀

Remélem Canty és Jernigan is gyorsan felépül és teljes csapattal rohamozunk.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@RavensInsider: Ravens make it official, activate safety Will Hill, place defensive tackle Christo Bilukidi on injured reserve with ankle injury

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Blaise! Rég írtál már hiányoznak a szösszeneteid...
Mellesleg a Hawks elcserélte Percy Harvint a JETSbe legalábbis úgy tűnikmalkav
Igazából most nem nagyon van mit írni az Atlanta elleni meccsről. Nyerni kell és kész, nincs más opció. A liga legpuhányabb csapata jön vizitre támadó és védőfal nélkül. Hill ha játszhat szerintem be kellene dobni, veszíteni nem veszíthetünk és legalább lesz képünk arról, hogy hol áll most a fontosabb meccsek előtt. Ha nem 100%os KO akkor szerintem őt nem kellene hasonló okok miatt erőltetni, mert Uschell jó volt a Tampa ellen, ahogy Hurst is.Blaise
És mit gondolsz Campariról? Szerinted lehet belőle 1-2 éven belül valami?
Szertintem is pihentetni kell KO mert meglepően jól játszott a két rookie .. most először volt olyan érzésem, hogy Castillo csinál valamit.malkav
Ezt nehéz megmondani nem szakértem a dolgot. Személy szerint egyáltalán nem rajongok a mini, agilis slot elkapókért, egyszerűen nem tartósak és ha nem futják milliméter pontosan a routokat és nincs meg a tökéletes chemistry az irányítóval akkor nem sok sót esznek meg a fizikális korlátaik miatt. Valamint a WR-k nevelésében sem bizonyított eddig a stáb. Szóval nem nagyon bíznék abban, hogy hébe-hóba elkap pár labdát játékosnál több lenne benne. Remélem Ravens játékosként fogja bizonyítani, hogy rohadtul nincs igazam. 😊
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Blaise! Rég írtál már hiányoznak a szösszeneteid...
Mellesleg a Hawks elcserélte Percy Harvint a JETSbe legalábbis úgy tűnikmalkav
Igazából most nem nagyon van mit írni az Atlanta elleni meccsről. Nyerni kell és kész, nincs más opció. A liga legpuhányabb csapata jön vizitre támadó és védőfal nélkül. Hill ha játszhat szerintem be kellene dobni, veszíteni nem veszíthetünk és legalább lesz képünk arról, hogy hol áll most a fontosabb meccsek előtt. Ha nem 100%os KO akkor szerintem őt nem kellene hasonló okok miatt erőltetni, mert Uschell jó volt a Tampa ellen, ahogy Hurst is.Blaise
És mit gondolsz Campariról? Szerinted lehet belőle 1-2 éven belül valami?
Szertintem is pihentetni kell KO mert meglepően jól játszott a két rookie .. most először volt olyan érzésem, hogy Castillo csinál valamit.malkav
Szerintem egy csere WR lazán lehet, olyasmi szerepre, mint amit most tölt be J.Jones, kevésbé jó spec team munkával.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Blaise! Rég írtál már hiányoznak a szösszeneteid...
Mellesleg a Hawks elcserélte Percy Harvint a JETSbe legalábbis úgy tűnikmalkav
Igazából most nem nagyon van mit írni az Atlanta elleni meccsről. Nyerni kell és kész, nincs más opció. A liga legpuhányabb csapata jön vizitre támadó és védőfal nélkül. Hill ha játszhat szerintem be kellene dobni, veszíteni nem veszíthetünk és legalább lesz képünk arról, hogy hol áll most a fontosabb meccsek előtt. Ha nem 100%os KO akkor szerintem őt nem kellene hasonló okok miatt erőltetni, mert Uschell jó volt a Tampa ellen, ahogy Hurst is.Blaise
És mit gondolsz Campariról? Szerinted lehet belőle 1-2 éven belül valami?
Szertintem is pihentetni kell KO mert meglepően jól játszott a két rookie .. most először volt olyan érzésem, hogy Castillo csinál valamit.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Blaise! Rég írtál már hiányoznak a szösszeneteid...
Mellesleg a Hawks elcserélte Percy Harvint a JETSbe legalábbis úgy tűnikmalkav
Igazából most nem nagyon van mit írni az Atlanta elleni meccsről. Nyerni kell és kész, nincs más opció. A liga legpuhányabb csapata jön vizitre támadó és védőfal nélkül. Hill ha játszhat szerintem be kellene dobni, veszíteni nem veszíthetünk és legalább lesz képünk arról, hogy hol áll most a fontosabb meccsek előtt. Ha nem 100%os KO akkor szerintem őt nem kellene hasonló okok miatt erőltetni, mert Uschell jó volt a Tampa ellen, ahogy Hurst is.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Mellesleg a Hawks elcserélte Percy Harvint a JETSbe legalábbis úgy tűnikmalkav
Az kemény!van visszahordójuk?lehet viszik tőlünk Deontet?

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Blaise! Rég írtál már hiányoznak a szösszeneteid...
Mellesleg a Hawks elcserélte Percy Harvint a JETSbe legalábbis úgy tűnik
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Azért ezeket e Power Rankingokat nem kell ilyen komolyan venni...
Nagyrészt a tavalyi formát és helyezést simogatják. Amikor SB-t nyertünk nem voltunk szerintem az első 10-ben sem, amikor meg megnyertük és elkalapoztuk e fél csapatot meg jobb helyre raktak minket mint kellett volna.
A Mostani helyezést is így nézd, hozzáteszem Manning biztos szívesebben nyert volna tavaly és lemondott volna a PR1 es helyezésről
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ezt annak címezem, aki állandóan lenézi a power rankingon a Ravens-t.

"Steve Smith, a Ravens elkapója egy érdekes hasonlattal élt, amikor a interneten anyázókról kérdezték: "Ezek a nethuszárok olyanok, mint egy cover-2-es cornerback. Akkor van nagy arcuk, amikor ott van mögöttük a safety."


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Lehetne még növelni a futójátékok számát kicsit.



The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Mai edzés:
KO,Hill,Cody full,Jernigen limited,Monroe,Canty,Bilukidi out

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Kiváncsi vagyok milyen szerepet kap Hill mert ha ABrown mindig inaktív kvázi a lassú fejlődése és a nulla specteam értéke miatt ugyanez elmondható Elamről is.remélem Stewart lesz a SS és Hill a FS,Elam meg figyeljen egy kicsit hátha észhez tér.

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Brooks harmadik körös választott, nem is reméltünk tőle idén megváltást majd 1-2 év után mondhatunk ítéletet felette, mellesleg sok lehetőséget sem kapott még.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
pedig ráfér erre az S állományra.. sajna Brooks sem lesz az új S isten

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
igen, edz is, de a vasárnapi játéka kérdéses... csapatdöntés lesz valamikor később a héten

Peter írása alapján hétfőn lesz döntés, akkor vasárnap nem játszanak... se ő se a Hegy.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Hill 6 meccse lejart ?

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Monroe mikor tér vissza? A többi sérült hogy áll?

Will Hill már játszhat a következőn ?Voice
Monroe mikor tér vissza? A többi sérült hogy áll?

Will Hill már játszhat a következőn ?Voice
Monroenak kell még egy pár hét.Brown medence csont sérülése nem tudom mit takar meglátjuk edz e a héten,Tampaban doubtful volt.Canty jövőhéten már lesz szerintem,Jernigan gyógyul.KO játszik szerintem vasárnap.

Hill és Cody edzhetnek a csapattal,hétfőig döntenek róluk

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Monroe mikor tér vissza? A többi sérült hogy áll?

Will Hill már játszhat a következőn ?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Keményebb ellenfelek jönnek most, Falcons otthon, Bengals idegenben, aztán Steelers idegenben és Titans otthon a bye week előtt.Voice
nem hittem, hogy ezt idén látom majd leírva.

no offense 8-)Höri
Azok után hogy Flacco (bő) 16 perc alatt dobott 5 TD-t... nem hittem, hogy ezt idén látom majd leírva.

Méghogy no offense... 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Keményebb ellenfelek jönnek most, Falcons otthon, Bengals idegenben, aztán Steelers idegenben és Titans otthon a bye week előtt.Voice
nem hittem, hogy ezt idén látom majd leírva.

no offense 8-)Höri
vedd hozzá, hogy a tampával játszottunk a héten..malkav
Ennyi.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Keményebb ellenfelek jönnek most, Falcons otthon, Bengals idegenben, aztán Steelers idegenben és Titans otthon a bye week előtt.Voice
nem hittem, hogy ezt idén látom majd leírva.

no offense 8-)Höri
vedd hozzá, hogy a tampával játszottunk a héten..
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Keményebb ellenfelek jönnek most, Falcons otthon, Bengals idegenben, aztán Steelers idegenben és Titans otthon a bye week előtt.Voice
nem hittem, hogy ezt idén látom majd leírva.

no offense 8-)

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
A cicák ellen pedig az dönthet, hogy mit kezdenek a Denverrrel és mi mit kezdünk a villanyszerelőkkel illetve a viziemlősökkel.