Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
3. körre van még egyébként FS, csak ki tudja lehet e velük számolni kezdőként...

Terrence Brooks, Marqueston Huff

Aki látta őket vagy olvasott róluk az írhatna valamit 😀

Mert ha teszem azt, Mosley után jön 2. körben Cyrus Kouandjio OT, aztán 3-ban Terrence Brooks FS, akkor nem szólok több rossz szót Ozz-ra idén..

Voice
OT-t ugyan megint nem húztunk, de Terrence Brooks-ot eltaláltam 😛

Érkezett needre játékos, el sem hiszem 😀


(79) Ravens Brooks, Terrence FS 5'11" 198 Florida St.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
T Brooks

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
(48) Ravens Jernigan, Timmy NT 6'2" 299 Florida St.

Ez megint csak nem need, ezzel sem vagyok elégedett, se OT, se S, se CB..úgy hogy Moses még bent volt...


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
DT wouw!!

több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Cyrus kiment hála Istennek!!

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ol esetleg cb/dt/wr a masodikban wr/te/rb harmadikvan s/ol/wr/qb(?) comp de qb inkabb kesobb

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Xavier Suafilo,Jordan Mathews,Jace Amaro,ASJ,Pierre Desir,Cody Lattimer közűl valakiPeter
Ne kelljen már megkeresnem egyesével kik ezek 😀Voice
Xavi top nfl-ready guard,
Jordan WR,
Amaro és ASJ TE,
Desir CB,
Lattimer WRPeter
Elég vegyes vágott, akkor látom nem a poszt a lényeg, hanem a playák. bár én egyiket sem szeretném ezek közül 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Xavier Suafilo,Jordan Mathews,Jace Amaro,ASJ,Pierre Desir,Cody Lattimer közűl valakiPeter
Ne kelljen már megkeresnem egyesével kik ezek 😀Voice
Xavi top nfl-ready guard,
Jordan WR,
Amaro és ASJ TE,
Desir CB,
Lattimer WR

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Xavier Suafilo,Jordan Mathews,Jace Amaro,ASJ,Pierre Desir,Cody Lattimer közűl valakiPeter
Ne kelljen már megkeresnem egyesével kik ezek 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Xavier Suafilo,Jordan Mathews,Jace Amaro,ASJ,Pierre Desir,Cody Lattimer közűl valaki

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Na ki mit vár a 2-3. körre? /poszt/


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Mosley 57es mezszámban fog tetszelegni.
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
ami aggaszt Brownban az a súlya.220 körűl zárta a szezont ami már-már safety súly.Peter
.Robilluma
Én Brownt mondom

több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A Ravens a 2. kedvencem. CJ Mosley nem egy rossz pick én azt hittem Barr előtt megy ki. Én elégrdett vagypk a pickel bár talán lehetett volna jobb is...

több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
ami aggaszt Brownban az a súlya.220 körűl zárta a szezont ami már-már safety súly.Peter
Emiatt kár aggódni, egyrészt 234 volt a combine-on, másrészt mindezt úgy, hogy alsó hangon 10 font izom kötelezően kell még rá. Nézd meg a pro day-én az izomzatát:
Ez egyébként pozitívum nála, hiszen jókora fejlődési lehetőség van benne emiatt, feltéve persze ha nem lassul bele az izomgyarapodásba.
Szerintem is A értékű a pick, kérdezzétek a Panthers szurkolókat az első körös "na de volt nagyobb need is sokkal inkább premier posztra" kérdéskörről. Majdnem akkora tehetség, mint az ő korai MLB választottjuk sztem.
Ez a pick nem 2014-re szól, az nyilvánvaló, inkább az utána következő 6-8 évre. Nem véletlen, h 10. volt a big boardon és tojtak a feltréd ajánlatokra. BPA a javából.
A RT-k, a FS-k itt nem képviseltek akkora értéket a maguk posztján, mint Mosley. BPA, két éves projekt keretében > needre közepes játékos. Ha Joyner vagy Brooks jön éjszaka FS-be (előbbi nickelbe is azonnal jó lenne), utána pedig egy akármilyen RT (sokkal nem lesz gyengébb Ja'Wuan James-nél sztem), akkor lesz ez a draft igazán jó, de addig sem rossz, sőt.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
 www.baltimoreravens.com/videos/videos/NFLN_CJ_Mosley_Its_Been_A_Long_Ride/c7935dcb-5273-41c0-9ce2-4bbbbd875829

Interjú alapján értelmesnek tűnik. (próbálom a pozitívumokat meglátni 😀 )


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
vassadi
Pm-ben válaszolok, mert itt már Mosleyval kapcsolatban nem szeretném növelni a hsz-im számát.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
Dislocated elbow as freshman, dislocated hip as sophomore, had minor shoulder labrum (keeps joint from dislocating) after junior year) Ha ez nem injury prone akkor nem tudom mi és tényleg igazad van, nem hagyott ki. Csak minden évben lerobbant valami nélkülözhetetlen tartozéka, majd kíméljük, mint a hímes tojást.Blaise
Szerinted a draftra jelentkezettek közül hányan vannak, akiknek ehhez hasonló vagy úgymond ennél is tartalmasabb a kórlapjuk?
Az utóbbi évek összes Bama-meccsét láttam, és Mosley-ról valahogy inkább olyan kép maradt meg bennem, hogy a pályán pusztít, nem pedig az, hogy injury prone játékos módjára folyton kiszállna mindenféle sérülésekkel...

Nem állítom be, hogy nem fog bevállni azt pedig főleg nem, hogy azért nem mert Bama védőBlaise
Érdekes, mert más érvet én nem hallottam tőled Mosley játéka ellen, mint azt, hogy Bama-védő. Vagy milyen negatívumokat vélsz felfedezni a játékában?

de kezd el sorolni az eddig be nem váltakat vagy azokat akik nem teljesítettek közel sem úgy ahogy elvárták (csak néhány: Jackson Upshaw Cody McClain Barron Kirkpatrick és Milliner is egészen parádésan indított). Ezek után ha leveszed a Bama szemüveged akkor látnod kell mire céloznak akik ódzkodnak a Bama védőktől.Blaise
Tisztában vagyok vele, hogy a közelmúltban jó néhány korai körös Bama-védő besült (második kiemelt részt), de továbbra is csak azt tudom mondani, hogy csak ezért megbélyegezni valakit, röhejes dolog (első kiemelt rész):

Azon továbbra is csak röhögni tudok, ha valaki csak azért húz le kapásból egy prospectet, mert az illető egykori Alabama-védő. Dareus-szal is milyen rosszul járt a Bills. Nem a média hülyeségeit kell kajálni ( "Bama védő, sz@r lesz" ), hanem game tape-et kell nézni. Ha valaki az alapján is képes egyből beállítani Mosley-t a be nem vált első körös Bama-védők sorába és azt mondani, hogy ez az ember a játéka alapján nem ér első kört, akkor no comment...
vassadi
A csapat szívének tavaly elvileg draftoltuk Brownt és ugye ott van Smith. Mind a kettő fasza cover LB. Mi a logikus lépés hozunk egy bunkósbotot futás ellen, ha már a csapat nem gondolja azt hogy Bynes ezt képes játszani. Hát pont azt hoztunk.Blaise
És csak azért, mert valakinek a coverage az erőssége, akkor már evidens, hogy run defense-ben nem elég jó? 😊 Mosley esetében például mi baj van azzal, amit futás elleni védekezés terén csinál?
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
ami aggaszt Brownban az a súlya.220 körűl zárta a szezont ami már-már safety súly.

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Illetve irta valaki, hogy LB poszton nem eg a haz.. hat de. Daryl tavalyi jateka engem nagyon meglepett (pozitivan), es sajnos benne van hogy barmikor belassul/szetesik.. Nagyon keves LB-nk volt, oda is fontos volt erositeni, ha nem is akkora kritikus need mint OT vagy S.
Igor
Én írtam, hogy szerintem nem ég a ház. Smithben benne van, de kiben nincs? Ngata Suggs akármelyik Olineman. KO elég sz-r sérülésből tér vissza. Bárkiben benne van. Ez szerintem nem teszi önmagában jó pické Mosleyt főleg nem, hogy Ő maga is injury prone hiába nem hagyott ki meccset. Ha pedig arról van szó, hogy kit lehet könyebben pótolni kisebb kockázattal akkor egyértelmű, hogy az ILB posztra mondanám.
Ami engem iszonyatosan zavar és ezzel le is zárom a Mosley témát, már elég nyilvánvaló mindenkinek, hogy hogyan értékelem ezt a picket és most már mindenki unhatja a siránkozásomat.

- nem gondolom, hogy egyértelmű upgrade
- nem elsődlegesen hiányposztra jött (OT S WR CB DL)
- nem gondolom, hogy tartós játékos
- a játékának pont azt a részét emelik ki mint erősség amit Brownéban kiemeltek aki ugye hosszútávon a társa lenne (nem egészítik ki egymást)
- trade lehetőségeket szalaszthattunk el miatta
- és tartom, hogy nem annyira impact maga a pozíció sem, de főleg nem a mi körülményeink között.

Ezzel én többe Mosleyról egy szót sem ejtek. Remélem olyan korszakos egyéniség lesz mint Ray és majd járhatom a canossát miatta.Blaise
Az impact poziciótól eltekintve, mert hogy 3-4-ben az ILB fontos poszt, kb mindennel egyetértek.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
biztos,hogy nem egy rookie és a másodéves Elam lesz hátul,Peter
Ha jött volna elsőben HaHa, én simán felküldtem volna őket, attól hogy Rookie meg másodéves.

Elam játéka tetszett, voltak fontos szerelései és INT is, pedig Ő lenne a hardhitter, HaHa meg a draft legjobb FS-e.Voice
igen max HAHA,Én is Őt vártam,de hiába

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Illetve irta valaki, hogy LB poszton nem eg a haz.. hat de. Daryl tavalyi jateka engem nagyon meglepett (pozitivan), es sajnos benne van hogy barmikor belassul/szetesik.. Nagyon keves LB-nk volt, oda is fontos volt erositeni, ha nem is akkora kritikus need mint OT vagy S.
Igor
Én írtam, hogy szerintem nem ég a ház. Smithben benne van, de kiben nincs? Ngata Suggs akármelyik Olineman. KO elég sz-r sérülésből tér vissza. Bárkiben benne van. Ez szerintem nem teszi önmagában jó pické Mosleyt főleg nem, hogy Ő maga is injury prone hiába nem hagyott ki meccset. Ha pedig arról van szó, hogy kit lehet könyebben pótolni kisebb kockázattal akkor egyértelmű, hogy az ILB posztra mondanám.
Ami engem iszonyatosan zavar és ezzel le is zárom a Mosley témát, már elég nyilvánvaló mindenkinek, hogy hogyan értékelem ezt a picket és most már mindenki unhatja a siránkozásomat.

- nem gondolom, hogy egyértelmű upgrade
- nem elsődlegesen hiányposztra jött (OT S WR CB DL)
- nem gondolom, hogy tartós játékos
- a játékának pont azt a részét emelik ki mint erősség amit Brownéban kiemeltek aki ugye hosszútávon a társa lenne (nem egészítik ki egymást)
- trade lehetőségeket szalaszthattunk el miatta
- és tartom, hogy nem annyira impact maga a pozíció sem, de főleg nem a mi körülményeink között.

Ezzel én többe Mosleyról egy szót sem ejtek. Remélem olyan korszakos egyéniség lesz mint Ray és majd járhatom a canossát miatta.
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
biztos,hogy nem egy rookie és a másodéves Elam lesz hátul,Peter
Ha jött volna elsőben HaHa, én simán felküldtem volna őket, attól hogy Rookie meg másodéves.

Elam játéka tetszett, voltak fontos szerelései és INT is, pedig Ő lenne a hardhitter, HaHa meg a draft legjobb FS-e.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Csak szólok, hogy az az "injury prone" játékos a college pályafutása alatt egyetlen meccset sem hagyott ki sérülés miatt.
vassadi
Dislocated elbow as freshman, dislocated hip as sophomore, had minor shoulder labrum (keeps joint from dislocating) after junior year) Ha ez nem injury prone akkor nem tudom mi és tényleg igazad van, nem hagyott ki. Csak minden évben lerobbant valami nélkülözhetetlen tartozéka, majd kíméljük, mint a hímes tojást.

Azon továbbra is csak röhögni tudok, ha valaki csak azért húz le kapásból egy prospectet, mert az illető egykori Alabama-védő. Dareus-szal is milyen rosszul járt a Bills. Nem a média hülyeségeit kell kajálni ( "Bama védő, sz@r lesz" ), hanem game tape-et kell nézni. Ha valaki az alapján is képes egyből beállítani Mosley-t a be nem vált első körös Bama-védők sorába és azt mondani, hogy ez az ember a játéka alapján nem ér első kört, akkor no comment...
vassadi
Nem állítom be, hogy nem fog bevállni azt pedig főleg nem, hogy azért nem mert Bama védő, de kezd el sorolni az eddig be nem váltakat vagy azokat akik nem teljesítettek közel sem úgy ahogy elvárták (csak néhány: Jackson Upshaw Cody McClain Barron Kirkpatrick és Milliner is egészen parádésan indított). Ezek után ha leveszed a Bama szemüveged akkor látnod kell mire céloznak akik ódzkodnak a Bama védőktől.

Wagner és Alonso gyakorlatilag egyből a posztjuk elitjébe robbantak be az NFL-ben, vagy legalábbis nagyon közel vannak ehhez a szinthez, ők egyáltalán nem középszerű játékosok, de ami ennél is lényegesebb, hogy más rendszerben játszanak/játszottak. Az, hogy minimális impact értékkel bír az a poszt, ahová Mosley érkezett, szimplán nem igaz. Ahogy Soldi is írta (nem tudom, itt írta-e, vagy a Steelers topikban), és amivel én is lereagáltam a Steelers Shazier pickjét; egy (alapvetően) 3-4-es defense-nek az LB-sor a szíve és a lelke, bár vicces, hogy ezt pont egy olyan csapat szurkolójának kell magyaráznom, ahol nemrég még Ray Lewis játszott. 😊
vassadi
A csapat szívének tavaly elvileg draftoltuk Brownt és ugye ott van Smith. Mind a kettő fasza cover LB. Mi a logikus lépés hozunk egy bunkósbotot futás ellen, ha már a csapat nem gondolja azt hogy Bynes ezt képes játszani. Hát pont azt hoztunk.
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
biztos,hogy nem egy rookie és a másodéves Elam lesz hátul,