NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Buffalo Bills

33 feliratkozó

1 hónapja
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
Na a safety verseny izgalmas lesz tekintve hogy Edwards meg Bishop is kidőlt hetekre, cserébe Elam úgy néz ki idén tenyleg kezdő lesz
ThySoul
Jött pár bíztató hír TC-ről de azért wait for it... Én nagyon örülnék neki
alatriste
Nyilatkozatok alapján McD belökte a busz alá a volt DB edzőt hogy ő miatta nem játszott :"D
ThySoul
Nem mondod, hogy ez az Albert Schweitzer ez a fényes páncélú lovag, aki a hit erejével győzi le a gonoszt, valaki másban találta meg a hibát?! Ez új ilyen még nem volt. Eddig önvizsgálat volt, Les Frazier is magában találta meg a hibát. Minden csapat tartása kb akkora, mint a leggyengébb tartású kulcsszereplőé. Asszem a HC kulcsszereplő.
1 hónapja
ThySoul Buffalo Bills 1 470
Na a safety verseny izgalmas lesz tekintve hogy Edwards meg Bishop is kidőlt hetekre, cserébe Elam úgy néz ki idén tenyleg kezdő lesz
ThySoul
Jött pár bíztató hír TC-ről de azért wait for it... Én nagyon örülnék neki
alatriste
Nyilatkozatok alapján McD belökte a busz alá a volt DB edzőt hogy ő miatta nem játszott :"D
1 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 201 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Na a safety verseny izgalmas lesz tekintve hogy Edwards meg Bishop is kidőlt hetekre, cserébe Elam úgy néz ki idén tenyleg kezdő lesz
ThySoul
Jött pár bíztató hír TC-ről de azért wait for it... Én nagyon örülnék neki


Liverpool Fc fan
1 hónapja
ThySoul Buffalo Bills 1 470
Na a safety verseny izgalmas lesz tekintve hogy Edwards meg Bishop is kidőlt hetekre, cserébe Elam úgy néz ki idén tenyleg kezdő lesz
1 hónapja
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 162 — Bills & Dawgs fan
It's Miller time! remélem megmarad a szezonra is!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
1 hónapja
ThySoul Buffalo Bills 1 470
With a need at safety, the #Bills have signed veteran Kareem Jackson to a 1-year contract. The former #Texans and #Broncos starter lands in Buffalo at age 36.
KeyG
Erős szezon lesz!
Helmut Zimmer
Nesze sánta itt egy púp
1 hónapja
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
With a need at safety, the #Bills have signed veteran Kareem Jackson to a 1-year contract. The former #Texans and #Broncos starter lands in Buffalo at age 36.
KeyG
Erős szezon lesz!
1 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 823
With a need at safety, the #Bills have signed veteran Kareem Jackson to a 1-year contract. The former #Texans and #Broncos starter lands in Buffalo at age 36.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
1 hónapja
ThySoul Buffalo Bills 1 470
-szélen borzalmasan állunk, jelenleg MVS és Hollins számít ott a két kezdőnek
ThySoul
Ma már megvolt az első edzés teljes felszerelésben is. Ahogy olvasom, MVS második napja nem a kezdőkkel edz, hogy fogja így jobb QB-vá tenni Allent?

Egyébként örülök, hogy végre lassan beindul a foci, bár komoly elvárásokat nem támasztok a picit újjáépülő csapat felé. Nyilván nem leszünk pofozógépek, de abszolút benne van egy negatív szezon idén.
Hungarian Bill
Ha negatív szezon lesz remélem valaki repül, örülnék ha lenne következménye végre valaminek itt.

Láttam én is az MVS híreket, csak ha nem ő akkor ki? Claypool? Tyrell Shavers? (utóbbit mondjuk mindenki dicséri)
1 hónapja
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
-szélen borzalmasan állunk, jelenleg MVS és Hollins számít ott a két kezdőnek
ThySoul
Ma már megvolt az első edzés teljes felszerelésben is. Ahogy olvasom, MVS második napja nem a kezdőkkel edz, hogy fogja így jobb QB-vá tenni Allent?

Egyébként örülök, hogy végre lassan beindul a foci, bár komoly elvárásokat nem támasztok a picit újjáépülő csapat felé. Nyilván nem leszünk pofozógépek, de abszolút benne van egy negatív szezon idén.
1 hónapja
ThySoul Buffalo Bills 1 470
TC hírek, hogy legyen valami téma itt is

Offense:
-Allen egy napot leszámítva (egyik edzés végén dobott 3 intet egymás után lol) eddig zseni
-skillplayerek közül Kincaid eddig rettentően kiemelkedik
-Coleman jó ha RZ-ről van szó, vagy ha slotból indul (ahogy azt vártuk)
-szélen borzalmasan állunk, jelenleg MVS és Hollins számít ott a két kezdőnek
-McGovern eddig nem remekel centerként, de nincs verseny a poszton így se

Defense:
-Milano nem 100%os, ideny elején sem lesz az
-Elam kap esélyt az első csapattal gyakorolni, szóval nincs elengedve ez a projekt
-kissé meglepő de safety poszton Rapp az egyik kezdő, mellette Hamlin (!) kapta a legtöbb lehetőséget 😀
-nem találtam semmi hírt arról ki hívja majd a playeket

ST:
-Bass a borzalmas tavasz után eddig egész vállalható, ha tippelnem kéne nem fog konkurenciát kapni

Bold: nagyon meg fogjuk bánni hogy nem jött még egy elkapó szélre a draftról
1 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 101 — Stromfeld Aurél fan
Fabulous!


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
1 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 823
Höri szezonbeharangozója a Billsről.

 youtu.be/yG30NXLBRFY?si=5bSF5lAbeWSzkOok

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
3 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 823
Gable Steveson, Olympic wrestling gold medalist, signing with Bills as DT.

He won gold at the 2020 Olympics and is a 2x NCAA wrestling national champion.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
3 hónapja
Buffalo Bill Buffalo Bills 475 — karsaijanos@gmail.com
Milano edzésbe állt! Végre egy jó hír. Aztán kiváncsi vagyok, hogy az új fiú mennyire lesz képes pótolni Diggset. Tavaly látszott, hogy alaposan felkészültek rá a védelmek, nem is kapott annyi labdát. Aztán néhányszor hibázott is. Meg hisztizett. Reménykedjünk.
3 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ilyenkor törhetnek az asztalok idén Buffalóban, miközben Hailee Steinfeld dalok szólnak a háttérben.
3 hónapja
ThySoul Buffalo Bills 1 470
Bills are giving former Chiefs WR Marquez Valdes-Scantling a one-year deal worth up to $4.5 million, including a $1.125 million signing bonus, per source.
KeyG
Úgy látszik, a McD érában mindig van egy csapatrész, amit a szokásosnál is jobban mélyítünk. A DB és a DL után jöhetnek az elkapók. Végülis a nagy számok törvénye alapján csak lesz 5 elkapó a rosteren, aki használható is lesz.

Update: közben nekünk is megvan az első tuti meccsidőpontunk, ami egyből egy éjszakázás lesz: a második héten egy TNF-csörte lesz Miamiban szeptember 13-án.
Hungarian Bill
Mondjuk a WR sor minősége még rosszabb is mint az elmúlt évek DLine minősége 😀

De inkább ide hozzák az embereket, rajtuk kívül kb mindenki tudja hogy az offense az egyetlen esélyünk hogy nyerjünk egy SB-t, a D úgy is összeszarja majd magát az első értelmes ellenfél ellen
3 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 823
In Week 2, the Bills and Dolphins will play the first Thursday Night Football game of the season on Amazon.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
3 hónapja
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
Bills are giving former Chiefs WR Marquez Valdes-Scantling a one-year deal worth up to $4.5 million, including a $1.125 million signing bonus, per source.
KeyG
Úgy látszik, a McD érában mindig van egy csapatrész, amit a szokásosnál is jobban mélyítünk. A DB és a DL után jöhetnek az elkapók. Végülis a nagy számok törvénye alapján csak lesz 5 elkapó a rosteren, aki használható is lesz.

Update: közben nekünk is megvan az első tuti meccsidőpontunk, ami egyből egy éjszakázás lesz: a második héten egy TNF-csörte lesz Miamiban szeptember 13-án.

Szerkesztette: Hungarian Bill
3 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 823
WR Marquez Valdes-Scantling expected to sign one-year deal with Bills. (via @rapsheet, @tompelissero)
KeyG
Bills are giving former Chiefs WR Marquez Valdes-Scantling a one-year deal worth up to $4.5 million, including a $1.125 million signing bonus, per source.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
3 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 823
WR Marquez Valdes-Scantling expected to sign one-year deal with Bills. (via @rapsheet, @tompelissero)

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
3 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloren és a társai a Buffalo News-nál összedobtak egy nagyon informatív írást, hogy miként is jött össze az idei Bills draft class.
4 hónapja
ThySoul Buffalo Bills 1 470
Beleolvastam unalmamban a beszelgetesben es irigylem a tarsasag nagy reszet. En idegrohamot kapnek itt. Azt kapok nalunk is ahogy a FO csapatot epit LJ-vel. De JA egy kulon kategoria, egyedul o van Maho szintjen. Es az a szint az a legjobbak kozott van talan all-time is. Ehhez viszonyitva es csak ehhez egy nagy lepkefing amit a csapat felmutat. Tavaly az utolso 5-6 fordulo mar PO meccs volt hogy egyaltalan ne essetek ki. Hogy akartak itt nyerni, mi volt a koncepcio az elmult evekben?
Szerintem felhaborito hogy egy ilyen rahatasu QB-val mit produkaltok. Ha a futasait leveszem, amit nem kell persze, de anelkul a Bills nem jutott volna PO-ba es lett volna szoros a KC ellen. Egy JA szintu QB-val, ha esetleg meg nem hangsulyoztam volna ki elege. Ha ezt LJ-rol irnank akkor az emeszthetobb lenne.
Burrow akit nagyon kedvelek de nem tartom olyan jonak mint JA-t, de sokkal nagyobb eselye volt. Ok is a futas megallitason rugoztak, ha en kerhetnek egyet akkor en fejlesztettem ( legalabb megprobaltam volna ) Burrow-t, mert sok van benne , de maradnak ami nagyon fekszik neki es arra epitenek, hiaba tudjuk 11 pers. shotgun...... Az eselyuk meg nagyobb volt mint barmikor itt.

A KC-t legyozni ( mikor pont annyit koltenek mint a legjobb QB-val rendelkezok, de mindket oldalon remek jatekhivo es legjobb QB-t ) hulyekkel nem lehet. Ez nem csak ratok vonatkozik. Egy kivalo edzoi tulajdonsag hogy kepesek megujulni. amelyiknek elsore nem sikerul annak ki hiszi el a megujulast? Minden szurkolo bizik benne jobb lehetoseg nelkul. Szoval irigylem a remek hozzaallasotokat.
no
Én igazából elfogadtam hogy marad a stáb még minimum két évet és ez van. Lehet dühöngeni de úgy sem változik tőle semmi, annyit meg nem ér hogy idegesítsem magam vele.

Jelenleg 3 lehetséges út van arra hogy legalább egy SB összejöjjön:

-kirúgják valami miatt McD-t
-Allen túl jó lesz és valahogy elcipeli ezt a stábot a döntőig
-a rebuild alatt összeraknak egy olyan keretet ami valahogy elcipeli ezt a stábot a döntőig

Nrm túl jók a kilátások maradjunk annyiban 😀 szerintem a 13 mp után ki kellett volna baszni mindenkit, amíg itt van mindenki akinek ahhoz köze volt addig rá fognak minden PO-ra görcsölni és sehova nem fognak jutni. Kíváncsi leszek hány év fog ahhoz kelleni hogy ezt meglépjék
4 hónapja
no Baltimore Ravens 7 007
Beleolvastam unalmamban a beszelgetesben es irigylem a tarsasag nagy reszet. En idegrohamot kapnek itt. Azt kapok nalunk is ahogy a FO csapatot epit LJ-vel. De JA egy kulon kategoria, egyedul o van Maho szintjen. Es az a szint az a legjobbak kozott van talan all-time is. Ehhez viszonyitva es csak ehhez egy nagy lepkefing amit a csapat felmutat. Tavaly az utolso 5-6 fordulo mar PO meccs volt hogy egyaltalan ne essetek ki. Hogy akartak itt nyerni, mi volt a koncepcio az elmult evekben?
Szerintem felhaborito hogy egy ilyen rahatasu QB-val mit produkaltok. Ha a futasait leveszem, amit nem kell persze, de anelkul a Bills nem jutott volna PO-ba es lett volna szoros a KC ellen. Egy JA szintu QB-val, ha esetleg meg nem hangsulyoztam volna ki elege. Ha ezt LJ-rol irnank akkor az emeszthetobb lenne.
Burrow akit nagyon kedvelek de nem tartom olyan jonak mint JA-t, de sokkal nagyobb eselye volt. Ok is a futas megallitason rugoztak, ha en kerhetnek egyet akkor en fejlesztettem ( legalabb megprobaltam volna ) Burrow-t, mert sok van benne , de maradnak ami nagyon fekszik neki es arra epitenek, hiaba tudjuk 11 pers. shotgun...... Az eselyuk meg nagyobb volt mint barmikor itt.

A KC-t legyozni ( mikor pont annyit koltenek mint a legjobb QB-val rendelkezok, de mindket oldalon remek jatekhivo es legjobb QB-t ) hulyekkel nem lehet. Ez nem csak ratok vonatkozik. Egy kivalo edzoi tulajdonsag hogy kepesek megujulni. amelyiknek elsore nem sikerul annak ki hiszi el a megujulast? Minden szurkolo bizik benne jobb lehetoseg nelkul. Szoval irigylem a remek hozzaallasotokat.
4 hónapja
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
Mostmár sokadszor hallom, hogy rebuild. Rebuild anchor játékosokkal kezdődik. Namost az itt ki? Allen? Az úgy kevés lesz.
Helmut Zimmer
Pedig itt bizony az elvárás az, hogy egyfajta perszonálunió keretében ő legyen az offense, defense, és ST is.

Ebben a keretben azért van pár játékos, akiben megvan a potenciál arra, hogy anchor játékos legyen; Kincaid, Oliver, Bernard, Milano (bár ő kérdéses, hogy tér vissza sérülése után) mind olyan spílerek, akik felnőhetnek Allen mellé akár már ebben a szezonban. Kis Cook is nagyot fejlődött a szezon második felében, de futóra Shady McCoy és King Henry óta nem épít senki se franchise-t.

A mi ablakunk 2022-ben volt igazán nyitva, azóta ez inkább csak csukódik, függetlenül attól, hogy Allen most van karrierje prime éveiben. Attól én kevésbé tartok, hogy ő el akarna menni. Az AFC-ben eleve lassan mindegyik csapatnak fiatal, top irányítója van, így szerintem nála úticélként max egy hazatérés Kaliforniába jöhetne szóba, ott pedig a Rams-nél lesz idővel üresedés. Egy McVay-Allen HC-QB páros azért már-már egy cheat kód lehetne, de nekem úgy tűnik, hogy McVay kezdi unni a banánt.

Ha már mozizás, és különféle filmnézés; én az ősszel úgy fogok leülni meccseket nézni, hogy nincs semmilyen elvárásom, mert (ex-miniszterelnökünk után szabadon) most érkeztünk el ahhoz az útelágazódáshoz, ahol most a FO se tudta, hogy merre kell menni. Akkor az egyszeri szurkoló honnan tudja, hogy merre fogunk? 😊
Hungarian Bill
Mostmár sokadszor hallom, hogy rebuild. Rebuild anchor játékosokkal kezdődik. Namost az itt ki? Allen? Az úgy kevés lesz.
Helmut Zimmer
Pedig itt bizony az elvárás az, hogy egyfajta perszonálunió keretében ő legyen az offense, defense, és ST is.

Ebben a keretben azért van pár játékos, akiben megvan a potenciál arra, hogy anchor játékos legyen; Kincaid, Oliver, Bernard, Milano (bár ő kérdéses, hogy tér vissza sérülése után) mind olyan spílerek, akik felnőhetnek Allen mellé akár már ebben a szezonban. Kis Cook is nagyot fejlődött a szezon második felében, de futóra Shady McCoy és King Henry óta nem épít senki se franchise-t.

A mi ablakunk 2022-ben volt igazán nyitva, azóta ez inkább csak csukódik, függetlenül attól, hogy Allen most van karrierje prime éveiben. Attól én kevésbé tartok, hogy ő el akarna menni. Az AFC-ben eleve lassan mindegyik csapatnak fiatal, top irányítója van, így szerintem nála úticélként max egy hazatérés Kaliforniába jöhetne szóba, ott pedig a Rams-nél lesz idővel üresedés. Egy McVay-Allen HC-QB páros azért már-már egy cheat kód lehetne, de nekem úgy tűnik, hogy McVay kezdi unni a banánt.

Ha már mozizás, és különféle filmnézés; én az ősszel úgy fogok leülni meccseket nézni, hogy nincs semmilyen elvárásom, mert (ex-miniszterelnökünk után szabadon) most érkeztünk el ahhoz az útelágazódáshoz, ahol most a FO se tudta, hogy merre kell menni. Akkor az egyszeri szurkoló honnan tudja, hogy merre fogunk? 😊
Hungarian Bill
Majd nézz rá nyugaton a Seattlere 😊 Egy irányítóval a liga legkellemetlenebb csapata.