Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Ha volt, akkor elnézést
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Húúúú, azzal tartozom, de mentségemre szóljon, hogy közben megemlékeztem Bradyről, Marinóról.
Egyébként azt jó, hogy nem írtam meg, mert miután ezt úgy összeraktuk, fogta BB azt az egészet kihajította. Lejjebb húzta a Safetyket, és mocskosul ráment a Pats a preventre, meg szerintem az idény is. Ez amúgy magyarázható azzal, hogy a csapda mozgásokat meccsenként érdemes frissíteni, mert szopó lesz. Mindenesetre azzal a sec-el nem csapdázni, az az a kategória, amit én nem értek, tehát van valami más a háttérben, amit nem tudok.
Én amúgy elvesztettem a fonalat BB-vel kapcsolatban, de teljesen. Az látszik, hogy mióta Carroll egyre hát furább, azóta BB is.

Azt tudom, hogy minket megver oda vissza a Pats, azzal együtt, hogy 20 év mintája részben kidobható.
Amúgy Jetstől rendszerszinten semmit nem várom, nem is csalódhatok. Nem tudom elképzelni, hogy Adam Gase holnaptól szuperösszeszedett lesz. Johnson and Johnson and Johnson (asszem 3x) meg ..semmi, és miután ezt a családja is tudja, kapott egy focicsapatot.
Fins nagyon-nagyon fekete ló, de szerintem van irányuk.
...a Patriots, mondom, teljesen elvesztettem a fonalat, in Kraft I trust.
Az a gondom, hogy most 20 év mintákát kidobhatom, és az első jelentős make it or brake it esemény a draft ezt igazolta.

Részemről köszönöm Helmutnak az elemzést, bővebb és mélyrehatóbb volt, mint gondoltam volna. Nem állítom, hogy mindent értettem. Állítom, hogy nem értettem mindent.) Van valaki, aki vitázna a leírtakkal, vagy hozzá tenne valamit?
Buffalo Bill
Helmut hsz-t csak én nem látom?
peach
Törölte a meg nem értettség miatt, i guess. Erre jött a Győzike mém tőlem
Fast Willie
így történt 😊 Kidobtam mind az összes likeal együtt.
Még arról írtam, hogy nagyon gyenge lábakon áll a játékok minőségi kivitelezése, és ebből fakad sok hiba.

És aztán jött Gordon kérdése, és e kezdtem röhögni, mert rájöttem, hogy tényleg vagy ennyire nem vagyok érthető, vagy értik, de nem érdekli őket amiről írok.
Helmut Zimmer
1. Érdekel amit írsz és értem is.
2. Nem ment át az üzenet.. igyekeztem egy kicsit körmönfont lenni..pár hónapja várom már, hogy kielemezd a csapatom "csapda" védelmét a másik topikban de még nem történt meg.
Gondoltam, ha megkérlek arra, hogy pozicionáld a billst a csoportban azt nem fogod tudni úgy megtenni, hogy ne elemeznéd ki a közvetlen riválisokat. 😊
gordon
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Kiemelt részre azért kíváncsi volnék, hogy Allenre azért húzhatjuk rá, hogy csinált valamit, mert PO-ba ment a Bills, vagy mi az a csoda, amivel ezt így kijelenthetjük?
Beki
Miért, a PO az egyenlő a semmivel?

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Részemről köszönöm Helmutnak az elemzést, bővebb és mélyrehatóbb volt, mint gondoltam volna. Nem állítom, hogy mindent értettem. Állítom, hogy nem értettem mindent.) Van valaki, aki vitázna a leírtakkal, vagy hozzá tenne valamit?
Buffalo Bill
Helmut hsz-t csak én nem látom?
peach
Törölte a meg nem értettség miatt, i guess. Erre jött a Győzike mém tőlem
Fast Willie
így történt 😊 Kidobtam mind az összes likeal együtt.
Még arról írtam, hogy nagyon gyenge lábakon áll a játékok minőségi kivitelezése, és ebből fakad sok hiba.

És aztán jött Gordon kérdése, és e kezdtem röhögni, mert rájöttem, hogy tényleg vagy ennyire nem vagyok érthető, vagy értik, de nem érdekli őket amiről írok.
Helmut Zimmer
1. Érdekel amit írsz és értem is.
2. Nem ment át az üzenet.. igyekeztem egy kicsit körmönfont lenni..pár hónapja várom már, hogy kielemezd a csapatom "csapda" védelmét a másik topikban de még nem történt meg.
Gondoltam, ha megkérlek arra, hogy pozicionáld a billst a csoportban azt nem fogod tudni úgy megtenni, hogy ne elemeznéd ki a közvetlen riválisokat. 😊
több mint 3 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Én értettem, egyet is értettem és a PIT kapcsán még írtam is volna kiegészítést az erő-egyensúlyt eloszlásról az akkori O-ban (és ennek hiányáról a mostani O-ban), meg arról, h a 19-es védelem miben hajaz a régire, és mégis mennyire más a boundary def-ben pl, de még az én kedvem is elment tőle😣
Fast Willie
én tényleg nem akartam senkit megbántani, van ilyen, írtam már jobbat, de annak örülök, hogy akkor ráció volt az érvelésben 😊
Helmut Zimmer
Ha valaki, akkor én aztán nem bántódtam meg, élveztem Helmut írásának minden sorát (azokat is, amiket nem értettem). Állítom, sokat tanultam a leírtakból, kezdem másként nézni ezt a draftot, meg a csapat összetételét. Én lelkes amatőr vagyok, ezt nem is szégyenlem, az ilyen jellegű fejtágítók nekem sokat jelentenek. Szerintem kár volt felkapni a vizet, jó kis összefoglaló volt. Emlékszem, általam jónak ítélt mérkőzést is húztál már le, értetlenkedtem, de meg nem sértődtem. Ebben a sportban az tetszik nekem a legjobban, hogy az emberek itt nem bántani akarják a másikat, hanem együtt szórakozni.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Én értettem, egyet is értettem és a PIT kapcsán még írtam is volna kiegészítést az erő-egyensúlyt eloszlásról az akkori O-ban (és ennek hiányáról a mostani O-ban), meg arról, h a 19-es védelem miben hajaz a régire, és mégis mennyire más a boundary def-ben pl, de még az én kedvem is elment tőle😣
Fast Willie
én tényleg nem akartam senkit megbántani, van ilyen, írtam már jobbat, de annak örülök, hogy akkor ráció volt az érvelésben 😊
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Az idei év nagy lehetőség nektek egyrészt a ti keretetek a legerősebb a csoportban, a Dophinsnál és a Jetsnél szerintem mindenképpen erősebbek vagytok, a Patriotsnál pedig sok múlik majd az új LB soron és Stidhamen.
Ráadásul az az előnyötök is megvan hogy a csapat nagyrészt egyben volt már tavaly is, nem az edzőtáborban fognak bemutatkozni egymásnak a játékosok ez az idei vírusos szezonban, amikor ki tudja hogy lesz a felkészülés sokat érhet.
Sajnos a legfontosabb poszt nálatok a legnagyobb kérdőjel, senkit nem akarok megbántani, de szerintem J. Allen jelenleg max a csoport harmadik-negyedik legjobb irányítója /Darnold jobb nála, Tua szerintem jobb lesz nála és még Fitzmagicet is jobbnak tartom/ és nem vagyok benne biztos hogy a szezon közben nem előzi be még Stidham is.
Mindenesetre remélem jó szezonotok lesz, nagyon kedvelem a Billst jó látni hogy hosszas vergődés után végre egyenesbe kerül a gárda.
Cuchulain82
90%-ban egyetértek azzal, amit itt leírtál, de ezt a "Darnold jobb, mint Allen" dolgot sürgősen el kellene engednie az embereknek. A 2018-as irányító classból aki valami értékelhetőt is nyújtott az egyelőre Lamar és Allen. Mayfield amilyen erősen kezdett, úgy süllyedt el tavaly, így ez az év neki is hasonló okokból fontos, mint Allennek. Darnold-nak ugyan volt a betegsége is, de eddig nem sok minden, amit láttunk tőle. Rosen értékelhetetlen.
Muffalo_Bafia
Kiemelt részre azért kíváncsi volnék, hogy Allenre azért húzhatjuk rá, hogy csinált valamit, mert PO-ba ment a Bills, vagy mi az a csoda, amivel ezt így kijelenthetjük?
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Én értettem, egyet is értettem és a PIT kapcsán még írtam is volna kiegészítést az erő-egyensúlyt eloszlásról az akkori O-ban (és ennek hiányáról a mostani O-ban), meg arról, h a 19-es védelem miben hajaz a régire, és mégis mennyire más a boundary def-ben pl, de még az én kedvem is elment tőle😣
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Részemről köszönöm Helmutnak az elemzést, bővebb és mélyrehatóbb volt, mint gondoltam volna. Nem állítom, hogy mindent értettem. Állítom, hogy nem értettem mindent.) Van valaki, aki vitázna a leírtakkal, vagy hozzá tenne valamit?
Buffalo Bill
Helmut hsz-t csak én nem látom?
peach
Törölte a meg nem értettség miatt, i guess. Erre jött a Győzike mém tőlem
Fast Willie
így történt 😊 Kidobtam mind az összes likeal együtt.

Arról szólt, hogy nem tudsz minden poszton erős csapatot építeni, ezért kell egy un dominancia elv, amitől mégis működni fog a csapatod. Felhoztam példának a 2008-as Steelerst, ahol Troy kivételével még csak secondary sem nagyon volt, és az OL-ben Pro Bowler tehetség sem... mégis mennyire tökösen működött. Volt szó a 2006-os Coltsról, ahol kb 3 kompetens védő volt, 3 alkalmas mellett. Meg írtam bíztatót Allenról, hogy igen, de neki kell a falba a segítség, amennyiben rendezni akarjuk a játékát a természetes adottságai (Kar, szem) alapján, de elképzelhető, hogy ezt ő ebben az Offseasonban megkapta.

Még arról írtam, hogy nagyon gyenge lábakon áll a játékok minőségi kivitelezése, és ebből fakad sok hiba.

És aztán jött Gordon kérdése, és e kezdtem röhögni, mert rájöttem, hogy tényleg vagy ennyire nem vagyok érthető, vagy értik, de nem érdekli őket amiről írok. Ez nem bántás, pl Gordont kifejezetten kedvelem. De én akkor sem fogok azzal foglalkozni, hogy hol a Bills helye a divízióban, mert ez sarlatánság, főleg úgy, hogy leírom, nem látom a dominancia elvet, és mechanizmust. Enélkül semmit nem tudok mondani. És az nem feltétlenül baj, hogy én nem látom.

Én tudom, hogy amire nagy igény van, az az elemzés és az értékelés, de én ezt meghagyom azoknak, akiknek podcastjaik vannak, meg cikkeik. Tudom, hogy az elemzés az már legalább két rétegben mért adtok összehasonlítása, miközben statisztikákat villogtatunk, de nekem az elemzés, mint a matematika felkent koldulóbarátjának nem ez.

Szóval rájöttem, hogy ezeket teljesen feleslegesen írom le, mert a szurkolók 99%-a abban gondolkozik, hogy akkor most posztra húzunk, vagy BPA-alapján, miközben mind a két elv bukott. Persze posztra húzunk, csak éppen a kialakított dominancia elv alapján.
Tehát, ha nem akarok erőforrást tenni az erős oldali Tackleba, mert, ha 4 missisippi alatt, ami 2,46-2,6 mp 2/4 -ben a játékot 3 szinten széthúzott passzjátékkal osztom meg (diverzifikálom), akkor nem kell igazán elit erős oldali Tacklet használnom, sőt olyan közepes (NFL szinten) futó sem kell ide, hiszen, ha retteg az ellenfél ettől a típusú passzjátéktól, akkor preventet fog rá húzni, és egy átlagosabb egység is megoldja. (ez ennél egy picit bonyolultab, de ez a mechanizmus). A játékhívás művészete az pont arról szól, hogy mikor, és hogyan tudom diverzifikálni az alapjátékot.

Röviden ennyi, de nem ez volt életem írása (azok a HOF-ban olvashatóak, csak így szerényen 😀 ), nem maradtál le sokról 😊
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Részemről köszönöm Helmutnak az elemzést, bővebb és mélyrehatóbb volt, mint gondoltam volna. Nem állítom, hogy mindent értettem. Állítom, hogy nem értettem mindent.) Van valaki, aki vitázna a leírtakkal, vagy hozzá tenne valamit?
Buffalo Bill
Helmut hsz-t csak én nem látom?
peach
Törölte a meg nem értettség miatt, i guess. Erre jött a Győzike mém tőlem
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Részemről köszönöm Helmutnak az elemzést, bővebb és mélyrehatóbb volt, mint gondoltam volna. Nem állítom, hogy mindent értettem. Állítom, hogy nem értettem mindent.) Van valaki, aki vitázna a leírtakkal, vagy hozzá tenne valamit?
Buffalo Bill
Helmut hsz-t csak én nem látom?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724


Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Részemről köszönöm Helmutnak az elemzést, bővebb és mélyrehatóbb volt, mint gondoltam volna. Nem állítom, hogy mindent értettem. Állítom, hogy nem értettem mindent.) Van valaki, aki vitázna a leírtakkal, vagy hozzá tenne valamit?
Buffalo Bill
Nekem az hiányzik, hogy a leírtakkal együtt hová pozícionálja a csapatot a csoportban.
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Részemről köszönöm Helmutnak az elemzést, bővebb és mélyrehatóbb volt, mint gondoltam volna. Nem állítom, hogy mindent értettem. Állítom, hogy nem értettem mindent.) Van valaki, aki vitázna a leírtakkal, vagy hozzá tenne valamit?
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Az idei év nagy lehetőség nektek egyrészt a ti keretetek a legerősebb a csoportban, a Dophinsnál és a Jetsnél szerintem mindenképpen erősebbek vagytok, a Patriotsnál pedig sok múlik majd az új LB soron és Stidhamen.
Ráadásul az az előnyötök is megvan hogy a csapat nagyrészt egyben volt már tavaly is, nem az edzőtáborban fognak bemutatkozni egymásnak a játékosok ez az idei vírusos szezonban, amikor ki tudja hogy lesz a felkészülés sokat érhet.
Sajnos a legfontosabb poszt nálatok a legnagyobb kérdőjel, senkit nem akarok megbántani, de szerintem J. Allen jelenleg max a csoport harmadik-negyedik legjobb irányítója /Darnold jobb nála, Tua szerintem jobb lesz nála és még Fitzmagicet is jobbnak tartom/ és nem vagyok benne biztos hogy a szezon közben nem előzi be még Stidham is.
Mindenesetre remélem jó szezonotok lesz, nagyon kedvelem a Billst jó látni hogy hosszas vergődés után végre egyenesbe kerül a gárda.
Cuchulain82
90%-ban egyetértek azzal, amit itt leírtál, de ezt a "Darnold jobb, mint Allen" dolgot sürgősen el kellene engednie az embereknek. A 2018-as irányító classból aki valami értékelhetőt is nyújtott az egyelőre Lamar és Allen. Mayfield amilyen erősen kezdett, úgy süllyedt el tavaly, így ez az év neki is hasonló okokból fontos, mint Allennek. Darnold-nak ugyan volt a betegsége is, de eddig nem sok minden, amit láttunk tőle. Rosen értékelhetetlen.
Muffalo_Bafia
Valahol igazat kell adnom neked, de én Darnoldról el tudom hinni hogy passzjátékkal megnyer meccseket Allenben ezt nem nagyon látom, azt elhiszem hogy baromira hajt mindent megtesz a csapatáért, de hogy megbízhatóan passzoló irányító legyen azt nem látom. Lehet velem van a baj, amikor láttam a Billst Allen soha nem a megbízható kiegyensúlyozott QBt hozta, néha bravúrokat hozott majd rögtön utána valami borzalmas dobás jött. Én ennél a hullámvasútnál többre tartok egy kevesebbet brillírozó, de jó egyenletes teljesítményt.
A jövő év érdekes lesz a 18as QB classt illetően, Rosen szerintem kuka, Mayfieldnek elég mélyről kell visszajönnie, Lamar tudja-e tartani a tavalyi formáját /nem hiszem, nálam az a kérdés mennyire esik vissza/, Darnoldnak le kellene hoznia egy egészséges szezont és kihozni magából amit néhány meccsen megmutatott /nála Gase még ott van nehezítő körülménynek/, illetve Allennek javulnia kellene pontosságban és kevésbé hullámzóan játszani.
De ez csak az én véleményem.
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Elnézést, de Helmuttól (is) kérdeznék egy-két dolgot. 1. Mit puskáztunk el az idei drafton? 2. Mi az, ami egyértelműen előre mutat? 3. Miért nem erősítettük a támadó falat? Ez fog problémát okozni?
Természetesen mindenki egyéb szakértőtől is örömmel várom az elemzéseket. (A szomszédom Patriots fan, lesz miről beszélnünk.)
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Az idei év nagy lehetőség nektek egyrészt a ti keretetek a legerősebb a csoportban, a Dophinsnál és a Jetsnél szerintem mindenképpen erősebbek vagytok, a Patriotsnál pedig sok múlik majd az új LB soron és Stidhamen.
Ráadásul az az előnyötök is megvan hogy a csapat nagyrészt egyben volt már tavaly is, nem az edzőtáborban fognak bemutatkozni egymásnak a játékosok ez az idei vírusos szezonban, amikor ki tudja hogy lesz a felkészülés sokat érhet.
Sajnos a legfontosabb poszt nálatok a legnagyobb kérdőjel, senkit nem akarok megbántani, de szerintem J. Allen jelenleg max a csoport harmadik-negyedik legjobb irányítója /Darnold jobb nála, Tua szerintem jobb lesz nála és még Fitzmagicet is jobbnak tartom/ és nem vagyok benne biztos hogy a szezon közben nem előzi be még Stidham is.
Mindenesetre remélem jó szezonotok lesz, nagyon kedvelem a Billst jó látni hogy hosszas vergődés után végre egyenesbe kerül a gárda.
Cuchulain82
90%-ban egyetértek azzal, amit itt leírtál, de ezt a "Darnold jobb, mint Allen" dolgot sürgősen el kellene engednie az embereknek. A 2018-as irányító classból aki valami értékelhetőt is nyújtott az egyelőre Lamar és Allen. Mayfield amilyen erősen kezdett, úgy süllyedt el tavaly, így ez az év neki is hasonló okokból fontos, mint Allennek. Darnold-nak ugyan volt a betegsége is, de eddig nem sok minden, amit láttunk tőle. Rosen értékelhetetlen.

Szerkesztette: Muffalo_Bafia

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Az idei év nagy lehetőség nektek egyrészt a ti keretetek a legerősebb a csoportban, a Dophinsnál és a Jetsnél szerintem mindenképpen erősebbek vagytok, a Patriotsnál pedig sok múlik majd az új LB soron és Stidhamen.
Ráadásul az az előnyötök is megvan hogy a csapat nagyrészt egyben volt már tavaly is, nem az edzőtáborban fognak bemutatkozni egymásnak a játékosok ez az idei vírusos szezonban, amikor ki tudja hogy lesz a felkészülés sokat érhet.
Sajnos a legfontosabb poszt nálatok a legnagyobb kérdőjel, senkit nem akarok megbántani, de szerintem J. Allen jelenleg max a csoport harmadik-negyedik legjobb irányítója /Darnold jobb nála, Tua szerintem jobb lesz nála és még Fitzmagicet is jobbnak tartom/ és nem vagyok benne biztos hogy a szezon közben nem előzi be még Stidham is.
Mindenesetre remélem jó szezonotok lesz, nagyon kedvelem a Billst jó látni hogy hosszas vergődés után végre egyenesbe kerül a gárda.
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
A csapat erősebb lett de a sorsolás is az lesz.
PO-ra van esély, kiváncsian várom mi történik még az offseasonban.
BillsFan
A csoportot nyerni kell, nincs mese. A védelem a BBB/McD éra óta most lesz a legerősebb, legkomplettebb egység.
Támadókra ezt szintén rá lehet szerintem húzni, annyi kiegészítéssel, hogy ott van végre a várva várt WR1 a rosteren, de szerintem a liga egyik legjobb elkapótriója biztos, hogy nálunk van. RB poszt oké, Singletary és Moss darálni fognak, csak kapjanak több cipelést. Az OL kicsit problémásabb, de bőven nem a liga legrosszabb egységéről beszélünk. Amin áll vagy bukik minden, az Allen. Ha szar lesz, jöhet Newton és átnevezhetjük a csapatot Buffalo Panthersre.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
A csapat erősebb lett de a sorsolás is az lesz.
PO-ra van esély, kiváncsian várom mi történik még az offseasonban.



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Üdv. srácok!

Közvéleménykutatás: most, így a FA és a draft után kinek mi a véleménye a jelenlegi rosterről? Nyilván sok az ismeretlen az egyenletben, de számos erősorrend szerint bőven top10-es csapat vagyunk a mezőnyben.
Hungarian Bill
Super bowl.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Üdv. srácok!

Közvéleménykutatás: most, így a FA és a draft után kinek mi a véleménye a jelenlegi rosterről? Nyilván sok az ismeretlen az egyenletben, de számos erősorrend szerint bőven top10-es csapat vagyunk a mezőnyben.
Hungarian Bill
Sziasztok! Bár nem vagyok nagy szakértő, de az offensiv falat kicsit jobban erősítettem volna.
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Üdv. srácok!

Közvéleménykutatás: most, így a FA és a draft után kinek mi a véleménye a jelenlegi rosterről? Nyilván sok az ismeretlen az egyenletben, de számos erősorrend szerint bőven top10-es csapat vagyunk a mezőnyben.
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Trey 'Bigger dick' Adams is a fedélzeten, mint UDFA. Tavalyi mockokban még 1/2-ként láttam, most pedig ide jutottunk.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/93989572_1081726115531611_4104125994486654927_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=4voRpgtQt5EQ7kNvgGR8v0u&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfB5GN8kJOHrt4D0dF5BpzIT53Jq-cNsjCthRIlKWTJFpg&oe=66372070
NFL on Instagram: "@jake_fromm11's headed to the @buffalobills! #NFLDraft"
237K likes, 1,827 comments - nfl on April 25, 2020: "@jake_fromm11's headed to the @buffalobills! #NFLDraft".