Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Már 5-en vannak nálunk a COVID-listán, úgyhogy gyorsan módosítottak a terven a górék, és hazaküldték az újoncokat. A további meetingek virtuálisan lesznek megtartva.
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Lotulelei nem játszik idén, élt az erre az évre szóló opt-out opcióval.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
kedvenc irányító

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Cooper Buffalo Bills 4
Sziasztok😊

Akit érdekel:  www.facebook.com/buffalobillshu/
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920


Szerkesztette: Muffalo_Bafia

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Persze így is simán elfogják meszelni pár meccsre, de talán nem a karrierje vége ez a sztory.
alatriste
McDermotték helyében még az NFL általi eltiltást megfejelném +1 meccsel. A DL úgyis mélyítve lett 😊
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Újabb jelentkező az elmebajnokok ligájába 😕....
dande
kezd pofásan kinézni a börtönválogatott.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ő "csak" ittasan vezetett és volt nála olyan fegyver amire nem volt engedélye.
Öröm az ürömben, hogy nem egy boltban hadonászott a stukkerral vagy otthon puffogtatta.
Persze így is simán elfogják meszelni pár meccsre, de talán nem a karrierje vége ez a sztory.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Újabb jelentkező az elmebajnokok ligájába 😕....
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
A baromság terjed mint a covid 19

https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F0819%2Fr585992_1296x729_16-9.jpg
Bills DT Oliver arrested on DWI, gun charges
Bills defensive lineman Ed Oliver was arrested Saturday night in his hometown of Houston on charges of driving while intoxicated and unlawfully carrying a weapon.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Vasárnap 1ként a CBS-en, Romo új műsorában az "In the Huddle with Tony Romo" lesz Allen, Darnold és Danlel Jones is.
BillsFan
Trolletető 😊
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Vasárnap 1ként a CBS-en, Romo új műsorában az "In the Huddle with Tony Romo" lesz Allen, Darnold és Danlel Jones is.
BillsFan
Allen bust, téma lezárva.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Vasárnap 1ként a CBS-en, Romo új műsorában az "In the Huddle with Tony Romo" lesz Allen, Darnold és Danlel Jones is.

Szerkesztette: BillsFan



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 3 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
rég volt szép volt , ja nem 😊 felejtsük is el gyorsan a picsába 😛

Szerkesztette: BillsFan



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Node a Védelem: Kyle Williams valami 5x Pro Bowler szerintem kora legjobb 10 DL-je közé tartozott. Mellé Strout levezetett. Kelsay nem volt olyan jó, mint Aaron, de a mai Seattleben simán kezdő lenne.
POZ -nem az aki a rozmárok gyönyörű mezében parádézott, hanem az igazi.... és egy mai szemmel vállalható Secondary mondjuk McKelvin mehhh. Innen kúrvára hiányzott egy tisztességes kezdő Passrusher ...

Maybin gigabust McKelvin bust…. McCargo gigabust, Spiller a pro bowl éve ellenére 1/9-re bust, Evans Bust, Whitner azért nem bust, mert a 9-ersben megmutatta, hogy nem az.
Ennyi Bustot kell húzni 5-6 év alatt egy 4-12-höz. 2 jó első körünk volt... Lynch, Wood. 2 stealünk: Byrd, és Kyle Williams.... hát ez nagyon nagyon kevés.
Helmut Zimmer
És ne felejtsük el azt a gigamegabust Troupot sem, aki kezdő NT-nek lett draftolva George Edwards (aki mint kiderült, nem olyan rossz szaki) rendszerébe, ehhez képest tudjuk, milyen karriert futott be nálunk. Rajtunk kívül játszott valahol máshol az NFL-ben?

Kár amúgy, mert 2-3 éven belül fel lehetett volna építeni egy jó csapatot, csak a baj az volt, hogy egy átlagon felüli scoutot tett meg RW Jr. képviseletében Russ Brandon (akit szintén utolért a zaklatási botrány később) GM-nek.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Azt néztem, hogy Top 5 legdurvább futó duo evör. Lynch HOF szintű játékos, Fred egy óriás volt...ide mi a tökömnek húzták Spillert? Ehhez képest a falban van 2 kompetens ember a többi ...semmi!
Irányító Fitz, akit én szerettem, de azért Pure Fucking Apcalypse.
Két vállalható kezdő 2-es elkapó...1-es sehol. TE-sehol
Innen hiányzott egy 1-es, és egy kezdő Tackle.

Node a Védelem: Kyle Williams valami 5x Pro Bowler szerintem kora legjobb 10 DL-je közé tartozott. Mellé Strout levezetett. Kelsay nem volt olyan jó, mint Aaron, de a mai Seattleben simán kezdő lenne.
POZ -nem az aki a rozmárok gyönyörű mezében parádézott, hanem az igazi.... és egy mai szemmel vállalható Secondary mondjuk McKelvin mehhh. Innen kúrvára hiányzott egy tisztességes kezdő Passrusher ...

Maybin gigabust McKelvin bust…. McCargo gigabust, Spiller a pro bowl éve ellenére 1/9-re bust, Evans Bust, Whitner azért nem bust, mert a 9-ersben megmutatta, hogy nem az.
Ennyi Bustot kell húzni 5-6 év alatt egy 4-12-höz. 2 jó első körünk volt... Lynch, Wood. 2 stealünk: Byrd, és Kyle Williams.... hát ez nagyon nagyon kevés.


Ma jelentik be az 53-as rostert. Az én tippem:

QB: Trent Edwards, Fitzpatrick, Brown 3 (I'm sorry Brian...)
RB: Fred Jackson, Lynch, Spiller, Bell 7
FB: McIntyre 8
TE: Supar, Foschi, Schouman (Foschi-Schouman kettősből valaki cut, miután Nelson letöltötte eltiltását) 11
WR: Evans, Steve Johnson, Parrish, Chad Jackson, David Nelson, Hardy 17
C: Hangartner, Gaddis 19
OG: Levitre, Wood, Chambers, Ramsey 23
OT: Bell, Green, Meredith, Wang 27

NT: Williams, Troup 29
DE: Stroud, Dwan Edwards, Carrington, Spencer Johnson (bye-bye McCargo) 33
MLB: Posluszny, Davis, Mitchell, Ellison 37
OLB: Kelsay, Torbor, Maybin, Ellis 41
CB: McGee, McKelvin, Florence, Corner, Youboty 46
S: Byrd, Whitner, Wilson, Scott 50

K: Lindell 51
P: Moorman 52
LS: Sanborn 53

Bele lehet kötni, de én momentán így látom a helyzetet.
Hungarian Bill
Erre a kezdőre emlékszik valaki? Amúgy betalált, mert ez lett a kezdő. 😊
Helmut Zimmer
Kösz Helm, hogy ezt kikukáztad, most döbbentem rá, hogy megboldogult egyetemista koromban mikre nem volt időm.

Ez a 2010-es csapat asszem, GM Buddy Nix, HC Chan Gailey. Akárhogy is nézem, még ebben a csapatban is Moorman volt a legjobb, pedig ekkor már elkezdett azért lefelé ívelni a karrierje. Marshawnt, a Freden kívüli egyetlen épkézláb játékosunkat gyorsan elcseréltük, mert nem illett Chan koncepciójába 😊 Sokan tuti 1/1-es csapatnak gondoltak minket, de aztán egy huszáros szezon végi hajrával majdnem még a Steelerst is elpicsáztuk, ha Stevie nem ejti el a forró krumplit. Így lettünk 1/3-asok, ahol kiválasztottuk Dareust, hogy aztán elinduljunk a felfelé vezető úton. Vagy várjunk csak...
Hungarian Bill
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Ma jelentik be az 53-as rostert. Az én tippem:

QB: Trent Edwards, Fitzpatrick, Brown 3 (I'm sorry Brian...)
RB: Fred Jackson, Lynch, Spiller, Bell 7
FB: McIntyre 8
TE: Supar, Foschi, Schouman (Foschi-Schouman kettősből valaki cut, miután Nelson letöltötte eltiltását) 11
WR: Evans, Steve Johnson, Parrish, Chad Jackson, David Nelson, Hardy 17
C: Hangartner, Gaddis 19
OG: Levitre, Wood, Chambers, Ramsey 23
OT: Bell, Green, Meredith, Wang 27

NT: Williams, Troup 29
DE: Stroud, Dwan Edwards, Carrington, Spencer Johnson (bye-bye McCargo) 33
MLB: Posluszny, Davis, Mitchell, Ellison 37
OLB: Kelsay, Torbor, Maybin, Ellis 41
CB: McGee, McKelvin, Florence, Corner, Youboty 46
S: Byrd, Whitner, Wilson, Scott 50

K: Lindell 51
P: Moorman 52
LS: Sanborn 53

Bele lehet kötni, de én momentán így látom a helyzetet.
Hungarian Bill
Erre a kezdőre emlékszik valaki? Amúgy betalált, mert ez lett a kezdő. 😊
Helmut Zimmer
Kösz Helm, hogy ezt kikukáztad, most döbbentem rá, hogy megboldogult egyetemista koromban mikre nem volt időm.

Ez a 2010-es csapat asszem, GM Buddy Nix, HC Chan Gailey. Akárhogy is nézem, még ebben a csapatban is Moorman volt a legjobb, pedig ekkor már elkezdett azért lefelé ívelni a karrierje. Marshawnt, a Freden kívüli egyetlen épkézláb játékosunkat gyorsan elcseréltük, mert nem illett Chan koncepciójába 😊 Sokan tuti 1/1-es csapatnak gondoltak minket, de aztán egy huszáros szezon végi hajrával majdnem még a Steelerst is elpicsáztuk, ha Stevie nem ejti el a forró krumplit. Így lettünk 1/3-asok, ahol kiválasztottuk Dareust, hogy aztán elinduljunk a felfelé vezető úton. Vagy várjunk csak...
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Ma jelentik be az 53-as rostert. Az én tippem:

QB: Trent Edwards, Fitzpatrick, Brown 3 (I'm sorry Brian...)
RB: Fred Jackson, Lynch, Spiller, Bell 7
FB: McIntyre 8
TE: Supar, Foschi, Schouman (Foschi-Schouman kettősből valaki cut, miután Nelson letöltötte eltiltását) 11
WR: Evans, Steve Johnson, Parrish, Chad Jackson, David Nelson, Hardy 17
C: Hangartner, Gaddis 19
OG: Levitre, Wood, Chambers, Ramsey 23
OT: Bell, Green, Meredith, Wang 27

NT: Williams, Troup 29
DE: Stroud, Dwan Edwards, Carrington, Spencer Johnson (bye-bye McCargo) 33
MLB: Posluszny, Davis, Mitchell, Ellison 37
OLB: Kelsay, Torbor, Maybin, Ellis 41
CB: McGee, McKelvin, Florence, Corner, Youboty 46
S: Byrd, Whitner, Wilson, Scott 50

K: Lindell 51
P: Moorman 52
LS: Sanborn 53

Bele lehet kötni, de én momentán így látom a helyzetet.
Hungarian Bill
Erre a kezdőre emlékszik valaki? Amúgy betalált, mert ez lett a kezdő. 😊
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Adva van egy fiatal, rettenetesen tehetséges játékosod. A posztja elit atlétát követel, kivételes képességekkel. Már kétszeres probowler 27 évesen, egy olyan poszton, ahol gazdagon terem a bust.
Eljön az első hosszabbítása, és komoly pénzt kér. Nincs sok tehetség a csapatban, építkezned kell.

Mit teszel?!
Helmut Zimmer
Tradeled Phillybe?
Fast Willie
😊
Helmut Zimmer
Most nyomhatnátok egy kis vintage-t azzal, hogy Peters-t és Dareus-t is visszahozzátok😊
Fast Willie
Nem jönnének vissza, mert amúgy minek
Peters - Dick Jauron totális inkompetenciájának örök bizonyítéka, a klasszikus mellett természetesen:


Dareus, meg finoman, de konkrétan lehülyézte a jelenlegi FO-t, tulajt mindenkit.

Zárásként egy kevésbé régi klasstzikus:
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Adva van egy fiatal, rettenetesen tehetséges játékosod. A posztja elit atlétát követel, kivételes képességekkel. Már kétszeres probowler 27 évesen, egy olyan poszton, ahol gazdagon terem a bust.
Eljön az első hosszabbítása, és komoly pénzt kér. Nincs sok tehetség a csapatban, építkezned kell.

Mit teszel?!
Helmut Zimmer
Tradeled Phillybe?
Fast Willie
😊
Helmut Zimmer
Nem tudom kiről van szó de ámen 😛

NOból, Houstonból és a Billsből jó húzásaink szoktak lenni ha már a draftról nem mindig 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Adva van egy fiatal, rettenetesen tehetséges játékosod. A posztja elit atlétát követel, kivételes képességekkel. Már kétszeres probowler 27 évesen, egy olyan poszton, ahol gazdagon terem a bust.
Eljön az első hosszabbítása, és komoly pénzt kér. Nincs sok tehetség a csapatban, építkezned kell.

Mit teszel?!
Helmut Zimmer
Tradeled Phillybe?
Fast Willie
😊
Helmut Zimmer
Most nyomhatnátok egy kis vintage-t azzal, hogy Peters-t és Dareus-t is visszahozzátok😊
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Adva van egy fiatal, rettenetesen tehetséges játékosod. A posztja elit atlétát követel, kivételes képességekkel. Már kétszeres probowler 27 évesen, egy olyan poszton, ahol gazdagon terem a bust.
Eljön az első hosszabbítása, és komoly pénzt kér. Nincs sok tehetség a csapatban, építkezned kell.

Mit teszel?!
Helmut Zimmer
Tradeled Phillybe?
Fast Willie
😊
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Adva van egy fiatal, rettenetesen tehetséges játékosod. A posztja elit atlétát követel, kivételes képességekkel. Már kétszeres probowler 27 évesen, egy olyan poszton, ahol gazdagon terem a bust.
Eljön az első hosszabbítása, és komoly pénzt kér. Nincs sok tehetség a csapatban, építkezned kell.

Mit teszel?!
Helmut Zimmer
Tradeled Phillybe?