Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Itt sokan tévedésben vannak, a Bills-nél eddig töketlenkedés ment, ez most a rebuild, na és akkor tessék majd elképzelni milyen lesz a win now!




Spoiler: minimum öt SB vereség zsinórban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nafaszom, 4 elkapás 104 yard. Oké, de legalább nem jön szembe egy darabig többször. Ja, csak még kétszer idén 😀 😀

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 742 — Слава Україні! Героям слава!
Akkor most rebuild van vagy win now? 😊
Bazzani
Menet/szezon közben változhat a terv. 😀

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
Benjamin....

Egyre jobban fázok tőletek 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Nagyon örülök Benjinek.
faterom sms ezte a dealt, mert ő a cicáknak szurkol.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Jets egyből szerzett is egy cornert. Fuck.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Na TT kapott végre egy olyan elkapót akit nyugodtan túldobhat.

Így már jobban néz ki azért az elkapósor, főleg hogy Holmes és Thompson is használhatóak!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Hát sok sikert neki is veletek, nektek is vele, gyűlnek az expárducok és a győzelmek is 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szarul sikerült a rebuild, túl sok volt a győzelem. Így meg, hogy már van 5 győzelem, úgy gondolták, hogy akkor baszni rá, legyen win now.
mustaine
És Dareus elküldésvel még zsé is lesz az új szerződésére a holtszezonban.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Jó húzás...hiába dobták ki a fél csapatot, egyre többet nyertek 😀 Bedőlt a rebuild XD

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Szarul sikerült a rebuild, túl sok volt a győzelem. Így meg, hogy már van 5 győzelem, úgy gondolták, hogy akkor baszni rá, legyen win now.

több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Akkor most rebuild van vagy win now? 😊
Bazzani
Rebuildből indult win now 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akkor most rebuild van vagy win now? 😊

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
3. és 7. kört adtatok Benjiért.
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 248 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Kelvin Benjamin érkezik trade útján Carolinából.
Beki
az szép, végre van egy baszom elkapónk 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Kelvin Benjamin érkezik trade útján Carolinából.
több mint 6 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Nagyon tartottam ettől a meccstől, mert a Raiders mindig is olyan "mumus" csapat volt. Az első negyed után már el is könyveltem a vereséget. Láttam a Delfineket kibelezni, ha ezt a formát hozzák, nem lesz nehéz a védelmünknek az alapvonalon tartani őket. Bizakodjunk!!!
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Dübörög a Bölénycsorda srácok! Gratula!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Szerintem a baj akkor kezdődik majd, amikor szofisztikáltabb csapattal találkozunk.
Brute force nagyon rendben van, és van mellette nem kevés rutin.
Nagyon tetszenek a frontok (furcsa, de senki nem énekli meg, pedig ütős), jól tudunk diverzifikálni támadó oldalon (kb így kell felépíteni egy egységet ezt teszi a Dallas is szerintem).
Ez egy balansz, ami addig tart, amíg valakik nem kérnek nagy pénzt.

Amitől félek most, azok igazi warriorok, akik tényleg úgy tudnak 12 meneten át pofozkodni, hogy folyamatosan keverik a paklit (Houston-Seattle tegnapi meccs epic volt).
Persze ez csak megérzés.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Olyan jók vagyunk, hogy okafogyottá válik a profilképem. 😕
Muffalo_Bafia
Nana, 5-11 lazán kinéz még. Vagy egy heartbreaker az utolsó héten 😊
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Olyan jók vagyunk, hogy okafogyottá válik a profilképem. 😕

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
Ati78 Buffalo Bills California Golden Bears 37
Srácok, nagyon tartottam ettől a meccstől, főleg Carr miatt, de nagyon szépen megoldotta a csapat ezt a feladatot is. Megyünk tovább, remélem hogy még jobbak leszünk, ránk fér már de nagyon!!!😃
több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
1995 óta először sikerült 4-0-al kezdeni hazai pályán, ez sokmindent elmond arról, hogy az utóbbi időben mennyire nem jöttek össze a dolgok.

Egyébként a meccs elején tartottam egy blowout-vereségtől, mert Carrék nagyon könnyen jöttek át rajtunk. Szerencsére megvoltak a szükséges változtatások a labda mindkét oldalán. Egyelőre csupa jót lehet írni az edzői stábról. Fura egyébként, hogy játékosanyagot tekintve az utóbbi évek leggyengébbikéről beszélünk, mégis mennyire számít az, hogy egy stáb a meglévő rendszerbe a megfelelő játékosokat illeszti be. Ez nagyon hiányzott a Ryan-Whaley kettősnél.

5-2, megyünk tovább, péntek hajnalban folyt. köv. a Nagy Almában!

Szép volt fiúk! 😊
több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Szerintem ez volt a maximum, amit ebből az üzletből ki lehetett hozni, ráadásul Dareus is olyan főedzőhöz kerül, akivel dolgozott már együtt. Én sok sikert kívánok neki! A jelenlegi formájában azt kell mondjam, hogy nélkülözhető volt a D-Line-ban.
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Beane-t lencsevégre kapták tárgyalás közben:


"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."