Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Én is csak egy félidőt láttam ezek alapján a kezdő O-line jobb mint tavaly de depth nincs sajnos, Thigpen nem érzi még a WR-ket remélem a szezon kezdetre összeáll a sztori.
Fitz meggyőző volt és idáig ritkán látott quick slantek és screen passzok is működtek, nem beszélve Brad Smith féle option játékokról. Spiller egészen jó volt a slotban!
A kezdő DEF villantott, de a 2. LB sor egyenlőre keresi a helyét a pályán..
A.Williams is ball hawk lesz? erős a secondary és jó depth, ennek örülök!!!
a 4-3-at nem értettem :rolleyes:

az ST borzalmas volt



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Merriman látom azért elkezdett visszamászni a régi helye felé 😛szaba
Csak remélni tudjuk, hogy nem esik le a nagy mászásban, és nem sérül meg...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Merriman látom azért elkezdett visszamászni a régi helye felé 😛
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mondjuk ez a Bears-fal kritikán aluli volt, már elnézést a mackó-rajongóktól... Hungarian Bill
Te miről beszélsz? Abszte elit egység. Csak olyan balfasz QB-k vannak, hogy mindig tacklet akarnak csinálni a védőn. 😉
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Annyira kritikán aluli volt a Bears oline, hogy nem tudok reális véleményt röőmondani. Az értékmérő az 1. 2-3 drive volt. A 34 kezdő brutális volt. Dareus beköszönt kb.úgy tette arrébb az emberét 1 az egyben mintha ott sem lett volna... Szerintem akkor láttuk 1 az egyben utoljára. Merriman remélem nem sérül meg. Brutális volt. Nincs más szó!
Viszont nem értettem a sok projekt játékot. 😕

-D oldalon 43 számomra érthetetlen. Dareus nem 3 as, nem is találta a helyét igazán.
-Carrington nem volt rossz, de a tc beszámolók alapján nem vártam mást.
Backupjaink hurkák még mindig
-9 sack végūlis nem rossz, de, hogy egy jó oline ellen mit tudunk, az nem most derült ki.
-williams passz védekezése szép volt.
O oldalon, mintha csak a st john fischer tc folytatódott volna, csak most a bears d volt az ellen.
Nem volt túl sok koncepció

Spec team ritka fos volt


Sok érdekes ojátékot próbáltunk ki. Az onk
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Csak egy félidőt láttam a meccsből, így csak ez alapján tudok ítélkezni, meg a statisztikából; a fiúkon látszik még, hogy kicsit rozsdásak, ennek ellenére volt pár ígéretes teljesítmény; Fitz jól dobálgatott, míg le nem jött, működött a kombó valamennyire why so serious-szal. A támadófalunk viszont nem épp a legjobb, még a kezdők szódával elmennek, de a cserék... Hát aggódom, mert ha kiesik valamelyik kezdőnk, vagy megint nem tudunk egymást követő meccseken ugyanazzal az OL-el felállni...

A kezdő védelem különösen tetszett, mondjuk nem a 4-3-as formációban. Merriman szépen kihasználta a Bears-fal hiányosságait, és Dareus is összeszedett azért egy zacsit 😊 Nem akarom elkiabálni, de lehet lessz pass-rush végre 😊 Mondjuk ez a Bears-fal kritikán aluli volt, már elnézést a mackó-rajongóktól... A statisztikák alapján azt néztem, hogy Aaron Williams begyűjtött egy picket, remélhetőleg az alapszakaszban is szépen szedegeti őket, ha elég játéklehetőséget kap, és Batten 2 sackje se rossz.


Sok következtetést azért ne vonjunk le ebből a meccsből. Ez is megvolt, még sincs este.

Folytatás Denverben jövő héten!
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Belecsapunk végre mi is a lecsóba...

Offense oldalon én se várok túl nagy karcolást, gondolom "lebutított" playbook-kal próbálunk operálni, de azért jó lenne, ha a passzjátékunk működne, mert a Bears secondary minden, csak nem acélos...

Valamint a pass rush-ra is kíváncsi leszek, remélem, hogy Merriman-nel, és Dareus-szal valamennyit sikerült ezen a téren is fejlődni, mindenesetre nem épp a legveretesebb támadófalak egyikével kell szembenézniük 😊 Mondjuk az a baj, hogy a Bears védőinek se...

Mindegy, örüljünk annak, hogy van szezon, és végre kezdetét veszi a mi szempontunkból is! 😊
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
PRE GAMEDAY!!

Shep-et nem vitték el Chicagóba elővigyázatosságból, Donald Jones lesz a #2 WR és David Nelson lesz a slotban.

Merriman és Flo csak keveset játszik, ellenben Maybin és Wang kap elég lehetőséget hogy mutassanak valamit...

LEAD THE CHARGE!!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
gsn 3 548
A Bills szempontjából kisebb negatívum, hogy 1 millió dollárt már kifizettek idén Evansnek, mert volt egy beépített roster bónusza. Persze, ezt a jelenlegi helyzetben nem lehetett kivédeni az időrend felgyorsulása miatt, egyéb esetben még azelőtt próbálták volna tradelni, amikor aktuális volt a tétel.

2008-ban hosszabbította meg négy évvel a szerződését a Bills-szel, amely összességében 37,25 millió dollárról szólt (18,25 garantált), ebből 28,25-öt kapott kézhez a csapattól.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Bizony jó! Sok sikert Lee!!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Az igazság az, hogy ez a negyedik kör egy reális árnak mondható érte. A Baltimore kap egy kész receivert, egy deep threat-et, mi pedig építgethetjük kicsiny csapatunkat a drafton tovább. Továbbá ott ugye jóval nagyobb esélye van arra jelenleg, hogy karrierje során először PO-meccsen szerepelhessen.

Köszönjük, és sok sikert Marylandben, Lee!Hungarian Bill
Teljesen egyetértek veled!
Sokan beszélnek természetes folyamatról, de páran megjegyzik , hogy Evans és Fitz nem érezték egymást, nem ment. Voltaképpén Evans sohasem tudta igazán tisztára játszani magát. Stevie álmából felkelvemsokkal könnyebbencszakad el. Bár pont a ravens elleni meccs a kivétel, voltak felvételek, amelyeket elemezhettek.

Jó ez így, sok sikert Leenek
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mi is köszönjük, nagy szükségünk van rá... szerintem elég korrekt trade... remélem nem nagyon nyom le ez titeket,
a tavalyi meccsünk meg marhajó, izgalmas volt... 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Az igazság az, hogy ez a negyedik kör egy reális árnak mondható érte. A Baltimore kap egy kész receivert, egy deep threat-et, mi pedig építgethetjük kicsiny csapatunkat a drafton tovább. Továbbá ott ugye jóval nagyobb esélye van arra jelenleg, hogy karrierje során először PO-meccsen szerepelhessen.

Köszönjük, és sok sikert Marylandben, Lee!
több mint 12 éve
gsn 3 548
4. körért ment Lee Evans a Ravenshez.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
A Carolina a legújabb jelentkező, egy harmadik körös cetlit kérünk érte, egy gond van: nekik nincs ilyenjük 2012-re 😊

Szerk.: ki is szálltak a versenyből...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Gondolom a new englandbe mogyiért...
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Evans-t még ma eltrédelhetjük Schefter szerint, egy late-round pickért.

Egy jó hír viszont, hogy LaCanfora twitteren írta, hogy K-Willel dolgozunk a hosszabbításon! Muszáj is, mert az elkövetkezendő két évben kb. 3,6 millát keres majd a mostani szerződése értelmében.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Nem,
Stevie az 1. mert Fitz Így döntött, 2. Evans, és itt a meglepi David Nelson, slot Parrish, fekete ló Roosevelt

Nyitott a verseny
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
A WR Deepth sorrend hogy néz ki jelenleg?Shawn84
Szerintem ha Evans marad, akkor mindenképp ő marad a #1. Szóval valami ilyesmi: Evans, Johnson, Parrish/Brad Smith, David Nelson, Jones, Roosevelt.

Egyelőre Craig Davist nem tudom hova tenni...
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A WR Deepth sorrend hogy néz ki jelenleg?
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Elképesztően tehetséges az elkapógárdánk... Nem tudtam fanyalgó megjegyzéseket olvasni sem a szemtanuktól, sem elemzőktől. Evans nem1. Számú elkapó.

Jól jönne egy hasznos olineman, vagy egy jó LB főként passrusher.

Általában nagyon bíztató beszámolókat olvasok a csapat training camp teljesítményéről.sokan mondják, hogy a csapat egyetlen kevésbé legitim része az oline...
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Pletykaszinten terjeng, hogy Evans trade blockon van, érdeklődők pedig lennének is, a Cardinals, a Ravens, és a Bears érdeklődik... Az érintett is megszólalt az ügyben, mondjuk sok újdonságot nem mondott, csak a szokásos "nem én döntök efelől" és "majd meglátjuk mi lesz" jellegű közhelyek hangzottak el.
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Bell kihagy pár edzést ezért Wang :rolleyes: gyakorol a kezdőkkel!

egy párszor megverték a tegnapi edzésen, ezért utána Merriman slow motion-ben magyarázta neki mit is kéne tenni ellene 😛
Gailey is azt nyilatkozza hogy per pill nincs depth a bal oldalon...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Maybint Ed Wang uralja a drilleken... Mindenki döntse el maga, hogy megéri-e a rostertHungarian Bill
Már melyik? 😂Wyatt
You got me 😊 De Wang legalább ural is valamit a tackle dummy-kon kívül 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Maybint Ed Wang uralja a drilleken... Mindenki döntse el maga, hogy megéri-e a rostertHungarian Bill
Már melyik? 😂