Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Leigazoltuk Craig "Buster" Davist. Nix draftolta anno 2007-ben a Chargersbe, a statjai nem mondanak túl sokat, talán Szabát ha szépen megkérjük, bővebb felvilágosítást ad róla.Hungarian Bill
Injury prone. Sajnos. Pedig nagyon robbanékony játékos, és el is tudja kapni a lasztit.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Leigazoltuk Craig "Buster" Davist. Nix draftolta anno 2007-ben a Chargersbe, a statjai nem mondanak túl sokat, talán Szabát ha szépen megkérjük, bővebb felvilágosítást ad róla.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Elvitték whitnert, piros betűs ünnep lesz ez minden bills fanatikusnak
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
pedig még görgettem is mybad, de hazaiak közül senki :/

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
meglepődtem h fitzet nem írta senki. még a saját árnyékát is átlépte, hogy ez mire volt elég más kérdés, de rosszul nem jártatok vele.gabtsi
😊
Meg persze Fitz 2 éve,de azt senki se sejtette,hogy így meg fog táltosodni itt. 😀Newman

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
meglepődtem h fitzet nem írta senki. még a saját árnyékát is átlépte, hogy ez mire volt elég más kérdés, de rosszul nem jártatok vele.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Annak én is örülnék, ha sikerülne egészségesen, normális formában játszania. Akkor azért tudjuk, hogy milyen állat tud lenni 😊szaba
Amíg egészséges volt nem volt kérdés, kitől félnek legjobban az irányítók. Persze sok jó rusher van, de ilyen ős-erejű borzalmas ütőgép, aki a futást is durván le tudja ölni, nagyon kevés.

sosem felejtem el azt a 2005-ös meccset, amikor a Bolts az akkor 13-0-ás Indyvel találkozott. Soha az életben nem láttam olyan harapós támadójátékot, mint az akkori Indyé. Még a 2007-es Pats sem volt olyan. lehet hogy PM kevesebb TD-t dobott, mint Brady, de akkor még ott volt Edge, és oda mentek a pályán, ahova akrtak. Harrison mindent elkapott, és Manning érinthetetlen volt Saturdayék mögött.

Amit azon a meccsen Manning és az egész Indy fal elszenvedett a Chargers D-től, és konkrétam Merrimantől az konkrétan belefért a bántalmazás kategóriába. Hozzáteszem nekem leesett az állam abban az évben is az Indytől, sosem voltam ellendrukker. Akkor láttam első alkalommal tanácstalannak nem láttam PM-et.

Szerettem azt a Chargerst, szép volt, talán igaz sem volt 😊Helmut Zimmer
Burner mekkora hero volt már 😊 Igazából a 100-as Merrimant Ware-hez tudom játéktudás alapján hasonlítani, de Merriman sztem jóval nagyobb állat volt, ő ölni akart. 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Annak én is örülnék, ha sikerülne egészségesen, normális formában játszania. Akkor azért tudjuk, hogy milyen állat tud lenni 😊szaba
Amíg egészséges volt nem volt kérdés, kitől félnek legjobban az irányítók. Persze sok jó rusher van, de ilyen ős-erejű borzalmas ütőgép, aki a futást is durván le tudja ölni, nagyon kevés.

sosem felejtem el azt a 2005-ös meccset, amikor a Bolts az akkor 13-0-ás Indyvel találkozott. Soha az életben nem láttam olyan harapós támadójátékot, mint az akkori Indyé. Még a 2007-es Pats sem volt olyan. lehet hogy PM kevesebb TD-t dobott, mint Brady, de akkor még ott volt Edge, és oda mentek a pályán, ahova akrtak. Harrison mindent elkapott, és Manning érinthetetlen volt Saturdayék mögött.

Amit azon a meccsen Manning és az egész Indy fal elszenvedett a Chargers D-től, és konkrétam Merrimantől az konkrétan belefért a bántalmazás kategóriába. Hozzáteszem nekem leesett az állam abban az évben is az Indytől, sosem voltam ellendrukker. Akkor láttam első alkalommal tanácstalannak nem láttam PM-et.

Szerettem azt a Chargerst, szép volt, talán igaz sem volt 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Annak én is örülnék, ha sikerülne egészségesen, normális formában játszania. Akkor azért tudjuk, hogy milyen állat tud lenni 😊
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Pittsford, NY (WGR 550) -- Outside linebacker Shawne Merriman was dominate during camp on Monday. He was constantly in the backfield blowing up plays.

He blew up Shawn Nelson on a play that got him to RB Fred Jackson. He got to Jackson from the edge so quickly he almost blew up the hand off.

He got himself outside to stop a screen for a loss.

He got to Ryan Fitzpatrick on one of the few times he threw as this practice was to concentrate on the run.

Merriman's coming off an achilles injury, but that doesn't stop Chan Gailey from expecting a lot, "I think we're counting on him a lot, that's why we signed him. We think he can be an impact player for our football team."

Merriman hasn't played football in over a year so he's really excited, "It's felt good. I've been out a long time, so being out there with the guys on defense and getting the tempo back together again feels good. One of my goals was to come out here and do everything. It's going to take a lot of work, but I'm willing to put in that work to do it.”
.
For the past few seasons the Bills defense has been around the bottom of the National Football League. With all the changes, Merriman is excited about his defense, "I love it. These guys are hungry out here. We are gelling out there. I see things coming together for us. We want to go out there and get it done."

One thing I thought is Merriman might be rusty, well that was put to rest on Monday, "It's like riding a bike out there. You don't officially stop riding it, but you have to fine tune things. You can work out all you want in the offseason, but it's nothing like playing football."

Reméljük, hogy visszatér a régi Merriman!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Maybin idióta, de az is, aki draftolta DE-nek. Valahogy fel tudott menni 250 font környékére, de nem az az ő súlya, lassú is volt.
Sajnos az ő magasságával 235 font is kevés OLB-nek.

Szerintem cut-utána Seattle, vagy New England. Carroll valszeg tudná motiválni....Helmut Zimmer
Ja, felhízott, aloe vera, és ginseng-gyökér kivonatokkal. Mert az edző bá kérte. Aztán, ha lebukik, akkor mocskos csaló, eltiltjuk, kirúgjuk..... ez nekem nagy szívfájdalmam, megmondom őszintén.füligjimmy
....Mondjuk ha Larry Englisht húztuk volna, sem jártunk volna sokkal jobban.Helmut Zimmer
De mi mennyivel boldogabbak lennénk most 😛
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mondjuk, ha jó route runner lenne, meg blokkoló, meg lenne keze, akkor lehetne belőle TE 😀
Ezen semmi sem segít, még a kemény anyagok sem. Maybin vékony-csontú, hiába szálkás, meg kidolgozott, nem erős. Az ő csonozatát nem 250es súlyra méretezték. Lehet mondani, hogy nincs ott fejben, és nem veszi komolyan. Én erre azt mondom, hogy ő veszi komolyan, mert a szervezete tiltakozik a 250 font ellen, és nem is szakad meg érte, tehát NEM NFL játékos.
Nem tudom, de ezt Jauronék nem látták? (Mondjuk ha Larry Englisht húztuk volna, sem jártunk volna sokkal jobban.Helmut Zimmer
Sokan nem látták, ha nem a Bills viszi, akkor is első körös. Nem akarok dicsekedni, én ezt mondtam vele kapcsolatban nagyjából a combine után: ha valakinek a természetes súlya 220 font, akkor nem alkalmas az NFL-be, és nem lehet büntetlenül felhízni 260-ra. 99%-ra vettem, hogy semmire nem viszi, nemcsak azért, mert Jauron választotta.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Maybin idióta, de az is, aki draftolta DE-nek. Valahogy fel tudott menni 250 font környékére, de nem az az ő súlya, lassú is volt.
Sajnos az ő magasságával 235 font is kevés OLB-nek.

Szerintem cut-utána Seattle, vagy New England. Carroll valszeg tudná motiválni....Helmut Zimmer
Ja, felhízott, aloe vera, és ginseng-gyökér kivonatokkal. Mert az edző bá kérte. Aztán, ha lebukik, akkor mocskos csaló, eltiltjuk, kirúgjuk..... ez nekem nagy szívfájdalmam, megmondom őszintén.füligjimmy
Mondjuk, ha jó route runner lenne, meg blokkoló, meg lenne keze, akkor lehetne belőle TE 😀
Ezen semmi sem segít, még a kemény anyagok sem. Maybin vékony-csontú, hiába szálkás, meg kidolgozott, nem erős. Az ő csonozatát nem 250es súlyra méretezték. Lehet mondani, hogy nincs ott fejben, és nem veszi komolyan. Én erre azt mondom, hogy ő veszi komolyan, mert a szervezete tiltakozik a 250 font ellen, és nem is szakad meg érte, tehát NEM NFL játékos.
Nem tudom, de ezt Jauronék nem látták? (Mondjuk ha Larry Englisht húztuk volna, sem jártunk volna sokkal jobban.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Maybin idióta, de az is, aki draftolta DE-nek. Valahogy fel tudott menni 250 font környékére, de nem az az ő súlya, lassú is volt.
Sajnos az ő magasságával 235 font is kevés OLB-nek.

Szerintem cut-utána Seattle, vagy New England. Carroll valszeg tudná motiválni....Helmut Zimmer
Ja, felhízott, aloe vera, és ginseng-gyökér kivonatokkal. Mert az edző bá kérte. Aztán, ha lebukik, akkor mocskos csaló, eltiltjuk, kirúgjuk..... ez nekem nagy szívfájdalmam, megmondom őszintén.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Maybin idióta, de az is, aki draftolta DE-nek. Valahogy fel tudott menni 250 font környékére, de nem az az ő súlya, lassú is volt.
Sajnos az ő magasságával 235 font is kevés OLB-nek.

Szerintem cut-utána Seattle, vagy New England. Carroll valszeg tudná motiválni....
több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
"Bills OLB Aaron Maybin weighed in at 228 pounds when he reported to training camp.
He's just not taking this football thing seriously. Maybin was criticized for letting his weight get down to 235 late last season, and he showed up even lighter this year. He's not going to make it through September on the roster."

A lényeg, hogy Maybint anno kritizálták, hogy engedte a súlyát lecsökkenni 235 fontra tavaly és idén még könnyebben (228 font) jelent meg. Nem veszi komolyan és nem fogja megérni a szeptemberi rostert.

Kár érte... nem tudta ezt az egészet kezelni és ez lett a vége úgy látszik. Elpazarolt karrier... fog még sírni emiatt.
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Ki volt a legnagyobb draft bust?: (McCargo nem ér) több is akad sorrendben: Maybin,Hardy,Losman

Ki volt a legfeleslegesebb draft húzás:Spiller

Ki volt a legjobb draft húzás?:K-Will,Crowell,Steve Johnson 😊

Ki volt az a játékos, akit rohadt nagy bűn volt elengedni?(többet is írhattok):hosszú a lista....Fletcher,TKO,Nate Clements,Peerless Price,Reed-et is sajnáltam és POZ 😊
+ a futókat is mindig kidobáltuk(Henry,McGahee,Lynch) aztán kezdtük elölről 😊

Melyik volt a legjobb megmozdulásunk a szabadügynök piacon?: volt ilyen? 😉 Fletcher,Dwan Edwards,Flo és Stroud sem volt rossz 4-3 ban!

Kitől vártok idén kiugró évet?: Dareus,A Williams,Roscoe???

ez lehetne hagyományteremtő kérdéssor is, jó lesz majd visszanézni évek múlva! :cool:



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Annak idején mekkora ütlet volt TKO Spikest is elengedni, és igen Jaberi Greer... milyen jó kis nevelő egyesüle vagyunk 😀Helmut Zimmer
na,megelőztél Takeot illetően 😐 ,nekem pl. emlékezetes volt amikor elengedtétek,sajnáltam is nagyon (persze nem azt,hogy utánna az Eaglesbe jött 😀)

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ki volt a legnagyobb draft bust?: (McCargo nem ér) Maybin vitán felül,remélem még azért bizonyít (McKelvint is szívesen beírtam volna ide)

Ki volt a legfeleslegesebb draft húzás?Sajnos a tavalyi Spiller húzást kell,hogy mondjam 😕 Máig nem értem.

Ki volt a legjobb draft húzás? Több nevet is írnék,Kyle Williams ugye alap 5.körben (2006),de nálam még ide fér bőven Demetrius Bell a 7.körben,alulértékelt LT,aki bár nem elit,de szvsz egy átlag feletti kezdő és még fejlődhet,továbbá a tavalyi év meglepetés emberét is ide venném (remélem nem csak one year wonder volt),ő pedig nem más,mint Steve Johnson,aki szintén 2008-ban jött,a 7.körben...ha elfelejti a drop parádét és tartja a szintet,akkor elit WR lehet belőle. (erős volt ez a 2008-as 7.kör 😊 )

Ki volt az a játékos, akit rohadt nagy bűn volt elengedni?(többet is írhattok) LFB,Takeo Spikes (az utolsó két éve ellenére is)

Melyik volt a legjobb megmozdulásunk a szabadügynök piacon?Barnett nagy fogás,top5 ILB egészségesen (és olcsó is volt)
De Florence is jó húzás volt 2 éve,tavaly tetszett a játéka.Meg persze Fitz 2 éve,de azt senki se sejtette,hogy így meg fog táltosodni itt. 😀

Kitől vártok idén kiugró évet?háát,igazából nagyon senkitől 😀 Fitz szerintem a tavalyi teljesítményét nem tudja megugrani (remélem tévedek),tehát akkor mondom Dareus,a falunk erős,nem fogják kettőzni szezon kezdetnél,így talán ő.Meg persze a tavalyi 2 éve után Barnettól várok kiugró teljesítményt (ha nem sérül meg) Sheppard is jó lenne,de egyelőre úgy néz ki,még nem kap nagyobb szerepet első évében,kiderül... 😊

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Annak idején mekkora ütlet volt TKO Spikest is elengedni, és igen Jaberi Greer... milyen jó kis nevelő egyesüle vagyunk 😀
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Ki volt a legnagyobb draft bust?: (McCargo nem ér) Maybin
Ki volt a legfeleslegesebb draft húzás: Spiller
Ki volt a legjobb draft húzás?: Kyle Williams
Ki volt az a játékos, akit rohadt nagy bűn volt elengedni?(többet is írhattok) Fletcher, Williams, Peters, Jabari Greer (!)
Melyik volt a legjobb megmozdulásunk a szabadügynök piacon?: Dwan Edwards
Kitől vártok idén kiugró évet?: Dareustól, és ne nevessetek ki, de Merrimantől is, feltéve, ha egyben marad.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Maybin, Spiller és Kyle simán húzzák az első 3at 😀
De én remélem, hogy a kiugró évhez is Aaront lehet majd beírni év végén 😀

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Ki volt a legnagyobb draft bust?: (McCargo nem ér) Gyanúsan Maybin
Ki volt a legfeleslegesebb draft húzás: Spiller
Ki volt a legjobb draft húzás?: K-Will 5. kör 2006
Ki volt az a játékos, akit rohadt nagy bűn volt elengedni?(többet is írhattok) London Fletcher, Pat Williams
Melyik volt a legjobb megmozdulásunk a szabadügynök piacon?: Dwan Edwards, de ezt Barnett ütheti.
Kitől vártok idén kiugró évet?: Sheppard már újoncként is jó lesz


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Úgy néz ki Whitnert is eladtuk Cincybe!
Remélem, hogy nem lesz olyan qrva rossz Nálunk, mint itt volt.
Nem ez az a hír, ami miatt üveg után nyúlok! 😀

Érdemes nézni a camp videókat, tanulságos. Fitz tényleg nem láblógatással töltötte a szabit.
Sajnos egyre inkább az a gyanum, hogy bejön a jóslatom, és az örök ígéret Easleyt sosem fogjuk meccsen látni... 😕


Amúgy lennének kérdéseim, aki akar válaszol (de a két Bill, és Newman minimum alap 😊 ):

Szóval Srácok,

Ha az utóbbi éveket nézzük (mondjuk Jauron előtt egy két évvel óta)

Ki volt a legnagyobb draft bust?: (McCargo nem ér)

Ki volt a legfeleslegesebb draft húzás:

Ki volt a legjobb draft húzás?:

Ki volt az a játékos, akit rohadt nagy bűn volt elengedni?(többet is írhattok):

Melyik volt a legjobb megmozdulásunk a szabadügynök piacon?:

Kitől vártok idén kiugró évet?:

Köszi előre is HelmetHelmut Zimmer
1. Maybin, bár itt erős a verseny.

2. Spiller

3. Kyle Williams, vita nélkül

4. Höh, Fletcher, Ruben Brown, McGahee (talán) Dockery

5. Passz.

6. Fitzpatrick

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Úgy néz ki Whitnert is eladtuk Cincybe!
Remélem, hogy nem lesz olyan qrva rossz Nálunk, mint itt volt.
Nem ez az a hír, ami miatt üveg után nyúlok! 😀

Érdemes nézni a camp videókat, tanulságos. Fitz tényleg nem láblógatással töltötte a szabit.
Sajnos egyre inkább az a gyanum, hogy bejön a jóslatom, és az örök ígéret Easleyt sosem fogjuk meccsen látni... 😕


Amúgy lennének kérdéseim, aki akar válaszol (de a két Bill, és Newman minimum alap 😊 ):

Szóval Srácok,

Ha az utóbbi éveket nézzük (mondjuk Jauron előtt egy két évvel óta)

Ki volt a legnagyobb draft bust?: (McCargo nem ér)

Ki volt a legfeleslegesebb draft húzás:

Ki volt a legjobb draft húzás?:

Ki volt az a játékos, akit rohadt nagy bűn volt elengedni?(többet is írhattok):

Melyik volt a legjobb megmozdulásunk a szabadügynök piacon?:

Kitől vártok idén kiugró évet?:

Köszi előre is Helmet