Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A Vick-sztorira visszatérve; ugye a Bills is szerepelt a lehetőségek közt, és nem is biztos, hogy rosszul jártunk volna vele. Ebbe a rendszerbe cseszettül illett volna. Az igazságot sose fogjuk megtudni, de lehet jobb lett volna, hogyha nem a kommisszár irányítja Phillybe, hanem magától dönt így.

Viszont én nem rajongtam volna azért, hogyha a kedvenc csapatom arca egy börtönviselt személy lett volna. Más kérdés, hogy volt már füves franchise-arcunk, és most "alakulóban" van egy egykori szteroidos 😊Hungarian Bill
Én sem túlságosan örültem neki, de nem is azért jött, hogy a csapat arca legyen. Később, a játékával vált azzá, és manapság már egyre kevesebbet hallani a kutyás dolog felemlegetését.

A D# dologhoz. Kezd az eset engem a 2006-os Bearsre emlékeztetni. Ott is jó védelem vol, szar támadó fal, még szarabb Grossman és mégis Super Bowlig jutottak. persze a Billsnél nem lehet számolni ilyen szintű védelemmel, és brutál erős a csoport is, de 6-7 győzelem azért összejöhet már idén. Aztán a következő dtafton végre tessék első körben OL-be húzni, aztán meg a remek irányító kínálatból választani másodikban.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
A Vick-sztorira visszatérve; ugye a Bills is szerepelt a lehetőségek közt, és nem is biztos, hogy rosszul jártunk volna vele. Ebbe a rendszerbe cseszettül illett volna. Az igazságot sose fogjuk megtudni, de lehet jobb lett volna, hogyha nem a kommisszár irányítja Phillybe, hanem magától dönt így.

Viszont én nem rajongtam volna azért, hogyha a kedvenc csapatom arca egy börtönviselt személy lett volna. Más kérdés, hogy volt már füves franchise-arcunk, és most "alakulóban" van egy egykori szteroidos 😊
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Véget ért a camp, az O-t megint legyalulta a D az utolsó napon... Szóval az egyik szemünk sírhat, a másik nevethet. Remélhetőleg Gailey kitalál valamit, mert az, hogy teljes mértékben ignoráljuk a támadófalat, az már most kiderült, hogy nem fog működni. A rookiek közül Dareus és Williams a leginkább NFL-ready a szakértők szerint, bár ez a drafthelyük alapján nem meglepő.

Vasárnap hajnalban 2:35-ös kezdéssel Denverbe látogatunk, a kezdők ezúttal több lehetőséget kapnak (3 drive körül mondta a mester). Merriman és Parrish viszont nem játszanak, mindketten elővigyázatossági okokból.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Azt hiszem, hogy a "War is my Sheppard" lassan törölhető is, mert Shepp semmit nem csinált az elmúlt 2 hétben... 😕Helmut Zimmer
Ráadásul Chris White sem fog pár hétig játszani.

Elképzelhetőnek tartod, hogy a 2008-as Miamira emlékeztető futás/wildcat centrikus támadójátékkal rukkoljatok ki idén? Talán még abban lenne a legtöbb perspektíva, mert az oké, hogy Lee Evans más lassult, nem lehetett kihasználni, de deep threatként mégis vonzotta az ellenfelek secondaryjének a tekintetét. Kétségesnek tartom, hogy S. Johnson fel tud-e nőni a No. 1 szerephez.DoM
Szia Brada!

Szívem legmélyén nem hiszek abban, hogy az olyan taktikai trükkökön alapuló, a meglepetés erejét használó játékcsomagok, mint a 3 oprtion -éppen a wildcat, vagy más csomag- hosszú távon igazán sikeres tud lenni.
Látványosak, klasszak, egy egy meccs erejéig bénulttá teszik az ellenfelet, de a bajnokságot azok a csapatok nyerik (sőt igazából a po meccseket is), amelyek korszerű, kiegyensúlyozott 3. generációs támadójátékokat játszanak.

Voltaképpen a tavalyi O megközelítésünk is hátrányból akart erényt kovácsolni, de ez hosszú távon egyszerűen nem hoz sikert. Ami működött érdekes módon az a következő volt! Fitz csinál magának +1 mp-et lábon, mert addigra a fal összezuhant, bedobja üres területre, Evans, St. vagy bárki elszakad, odaér és megcsinálja a játékot.Nem véletlenül fektetünk olyan nagy hangsúlyt az ellkapók nevelésére. Döbbenetes eredménye volt, ha bejött, csak az a baj, hogy erre nem lehet várat építeni, szerintem.

A továbblépéshez nem elég szerintem az újabb trükkös doboz kinyitása. Kiegynsúlyozott támadójáték kéne, és ennek alapfeltétele lenne, hogy Fitz zsebirányítóként dolgozzon, megtanuljon olyan dobásokat, amiket nem tud, illetve megvédje a fal. (tudom mindez közhely, de hangsúlyozottan így van nálunk)
Nem véletlen, hogy veszettül elkezdtük gyakorolni az időzített, emberhez és nem területre küldött játékokat. Az egész TC-ben ez ment. A tavalyi meccseket újra nézve meghökkentő volt látni, hogy mennyire nem voltak jók az emberre dobott, időzített passzjátékaink, illetve, screenek, swingek, flare-ek és társaik.

Ugyan nem hiszem, hogy Fitz valaha pontos zseb irányító lesz, de rajta látom a fejlődést. Az O falon nem. Már csak azért is szembetűnő, mert a D viszont nagyot lépett, és hetek óta gyalulja az O-t. És a csúf igazság az, hogy mostanra kezd látszani, az igazi next level, aki iszonyúan kellett a védelembe az Barnett. Egyre jobban jön bele, úgy védi meg a lyukat, ahogy Poz soha sem tudta. Gyakorlatilag lenullázza a D a futójátékot... Na most akkor ez nagyon rossz hír. Gyanítom, hogy Gailey is ezért fal fehér, amikor erről beszél, és ezért kapkodunk.

Nyílván Smith érkezése előre vetít megint bizonyos több opciós játékokat, de azért ő nem igazi QB. (borzasztóan sok munka kellene ahhoz, hogy a dobása rendben legyen) Tpen számomra fekete ló...
Levi Brown raréta karral rendelkezik. Rutintalan, de ő legalább fejben, karban zsebirányító. Ő közel sem olyan fürge, mint a többiek, de talán egyedül ő tud tényleg pontosan szép mozdulattal, dinamikusan dobni. Sajnálnám, ha elküldenénk... 😕

De ami a kérdésed illeti, és bocs hogy csak így a végén írok, de én sem vagyok Stevieről meggyőződve. Állítólag nem is ő Chan kedvence, vagy a legjobb, hanem Easley. Állítólag Easley egy potenciális klasszis, csak ebből semmit sem látunk, mert MINDIG SÉRÜLT, ahogy Parrishről is kiderült, hogy jó kis Slot, cak éppen ő is mindig sérült. 😕
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Azt hiszem, hogy a "War is my Sheppard" lassan törölhető is, mert Shepp semmit nem csinált az elmúlt 2 hétben... 😕Helmut Zimmer
Ráadásul Chris White sem fog pár hétig játszani.

Elképzelhetőnek tartod, hogy a 2008-as Miamira emlékeztető futás/wildcat centrikus támadójátékkal rukkoljatok ki idén? Talán még abban lenne a legtöbb perspektíva, mert az oké, hogy Lee Evans más lassult, nem lehetett kihasználni, de deep threatként mégis vonzotta az ellenfelek secondaryjének a tekintetét. Kétségesnek tartom, hogy S. Johnson fel tud-e nőni a No. 1 szerephez.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Na az uccsó éjjeli edzésen az O-t MEGINT legyalulta a D!
Mondhatnánk, hurrá, hurrá, de nincs okunk mondani.

Érdemes meghallgatni Gailey sajtós elbeszélgetését. Kezdik az öreget csípkedni az újságírók.

Oline, hát nincs- de milyen jó van egy Spillerünk!
Williams szépen játszik,
Dareus domináns,
Carrington valszeg nem lesz kezdő idén...

Azt hiszem, hogy a "War is my Sheppard" lassan törölhető is, mert Shepp semmit nem csinált az elmúlt 2 hétben... 😕
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Gholston után muszáj volt egy másik nfl bsutot szerződtetni.Shawn84
Valószínűleg csak informátornak szerződtették le, vagy Rexnek fogja tartani majd a Big Macet az oldalvonal mellett.Hungarian Bill
Safetyt faragnak belőle, a tömege alapján annak jó lesz 😀empty taxi
Igaz, mert TE nek kicsi 😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Maybin-> JetsBillsFan
Gholston után muszáj volt egy másik nfl bsutot szerződtetni.Shawn84
Valószínűleg csak informátornak szerződtették le, vagy Rexnek fogja tartani majd a Big Macet az oldalvonal mellett.Hungarian Bill
Safetyt faragnak belőle, a tömege alapján annak jó lesz 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Maybin-> JetsBillsFan
Gholston után muszáj volt egy másik nfl bsutot szerződtetni.Shawn84
Valószínűleg csak informátornak szerződtették le, vagy Rexnek fogja tartani majd a Big Macet az oldalvonal mellett.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Maybin-> JetsBillsFan
Gholston után muszáj volt egy másik nfl bsutot szerződtetni.
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Maybin-> Jets



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Fred Jackson marad idén is a kezdő futó vagy Spillernek átadják a helyet. ha már olyan korán kiválasztották a drafton.Shawn84
Fred az első! És hogy ki lesz a 2. azt még nem tudjuk...
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Fred Jackson marad idén is a kezdő futó vagy Spillernek átadják a helyet. ha már olyan korán kiválasztották a drafton.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Abban egyetértek, hogy ez a Defense végre kinéz majd valahogy. Nehéz lesz az ellenfelek OC-jainak, hogy most Dareust vagy K-Willt kettőzzék-e... Plusz még ottvan Merriman, aki a második sacknél a Macik ellen úgy ment át a lyukon amit Marcell és Kyle csináltak neki, hogy azt öröm volt nézni...

A tegnapi TC-napon volt egy kisebb változtatás a falon, Levitre a második egységgel gyakorolt, és Rinehart volt a kezdő LG. Levitre Wood után a második legjobb O-Lineman, szóval nem értem, hogy ez most mire volt jó...Hungarian Bill
Megnézni hogy Rinehart mit tud az első csapattal.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Abban egyetértek, hogy ez a Defense végre kinéz majd valahogy. Nehéz lesz az ellenfelek OC-jainak, hogy most Dareust vagy K-Willt kettőzzék-e... Plusz még ottvan Merriman, aki a második sacknél a Macik ellen úgy ment át a lyukon amit Marcell és Kyle csináltak neki, hogy azt öröm volt nézni...

A tegnapi TC-napon volt egy kisebb változtatás a falon, Levitre a második egységgel gyakorolt, és Rinehart volt a kezdő LG. Levitre Wood után a második legjobb O-Lineman, szóval nem értem, hogy ez most mire volt jó...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Megvolt az első 2-minute-drill a TC-ben, eredmény: turnover on downs, két sackkel... 😕Hungarian Bill
Jó a defense 😀tüsi91
Szar az OL 😕Shawn84
Nem tudok vitatkozni, DE
... én ugyan még várnék a komolyabb kijelentésekkel, legalább a szezon 1. hetéig de úgy érzem, hogy borzasztóan martalócnak ez a Bills D. Nem lehet könnyű ellenük gyakorolni

Amúgy imádom Gaileyt, de némileg aggasztanak az Olinervel kapcsolatos nyilatkozatai. Most döbbent rá, hogy az Oline nem igazán jó.

Váltást várok ST coach poszton, mert az öregeknek igencsak tele van a tökük a ST teljesítményével.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Megvolt az első 2-minute-drill a TC-ben, eredmény: turnover on downs, két sackkel... 😕Hungarian Bill
Jó a defense 😀tüsi91
Szar az OL 😕
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Megvolt az első 2-minute-drill a TC-ben, eredmény: turnover on downs, két sackkel... 😕Hungarian Bill
Jó a defense 😀
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Megvolt az első 2-minute-drill a TC-ben, eredmény: turnover on downs, két sackkel... 😕
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ideje volt,de azért sajnálom,hogy ez lett belőle.
Merriman majd kárpótól minket remélem.... 😊Newman
Nagyon remélem hogy végre magára talál. A Jim Kelly, Thurman Thomas, Andre Ree, Bruce Smith féle alakulat az egyik kedvenc csapatom az egész liga történetében. Nem lennék boldogtalan ha pár éven belül egy hasonlóan sikeres gárda jönne össze. A védelem már kezd tetszetős lenni.

Be is kéne szerezni egy Andre Reed mezt. Szerintem ugyanis ő minden idők második legjobb elkapója. Harold Carmichael mögött 😀
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ideje volt,de azért sajnálom,hogy ez lett belőle.
Merriman majd kárpótól minket remélem.... 😊

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ezzel azt hiszem vége is van a Jauron éra tévedéseinek! Sok sikert Aaronnak, talán egy Pete Carroll játékost tudna faragni belőle... De ő nem meg nem fog energiát fektetni.
Végülis 😕 Mennyivel jobb lett volna egy király passrusher.
Elnézem a maciknál a Gholstont is, aki legalább igyekszik. Az a szomorú, hogy ez a fasz szerintem tehetségesebb lett volna, de annyira le sem szarta, annyira nem akarta, hogy az bűn...Helmut Zimmer
Majd amikor polcot pakol a Wall Martban rájön, de már késő lesz.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Ezzel azt hiszem vége is van a Jauron éra tévedéseinek! Sok sikert Aaronnak, talán egy Pete Carroll játékost tudna faragni belőle... De ő nem meg nem fog energiát fektetni.
Végülis 😕 Mennyivel jobb lett volna egy király passrusher.
Elnézem a maciknál a Gholstont is, aki legalább igyekszik. Az a szomorú, hogy ez a fasz szerintem tehetségesebb lett volna, de annyira le sem szarta, annyira nem akarta, hogy az bűn...
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Már nagyon régóta érett a dolog... Sajnos az ő méretei nem megfelelőek ahhoz, hogy egyáltalán átlagos pass rusher legyen belőle a profiligában. Nem tudom, van-e jövője valamelyik csapatnál, én mindenesetre sok sikert kívánok neki annak ellenére, hogy ha okosan gazdálkodik, anyagi gondjai nem hiszem, hogy lesznek már az életben...
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Maybin lapáton



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter