Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Fantasztikus győzelem. A Ravens 35-7-re nyer, a Bills meg 41-7-re, nem tudom ezt mivel érdemeltem ki, de elég jó érzés. 😊 😂 😀 Vrijbloed
És ne felejtsük el a tegnapi 7-0-t sem 😛Hungarian Bill
Az meg a harmadik. 😊 😛
Ha pesszimista lennék, mondaném, hogy meg lesz ennek még a böjtje, de most tojok rá. 😊 😛 😂
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Fantasztikus győzelem. A Ravens 35-7-re nyer, a Bills meg 41-7-re, nem tudom ezt mivel érdemeltem ki, de elég jó érzés. 😊 😂 😀 Vrijbloed
És ne felejtsük el a tegnapi 7-0-t sem 😛
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Fantasztikus győzelem. A Ravens 35-7-re nyer, a Bills meg 41-7-re, nem tudom ezt mivel érdemeltem ki, de elég jó érzés. 😊 😂 😀

Amint lehet pótolom a meccset, nyilván nem lehet kihagyni. 😊

Ismét üde színfolt leszünk a ligában, szép lassan előre. 😊
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Nagy gratula!

De pár dolog azért el van itt túlozva. A kiváló futásvédelem. Charles 5.4es átlaggal futott. Dexter 10.4el. Egyedül a belső futásokat sikerült fogni a gyenge Thomas Jonestól. Belül elég értelmes volt a DL. De inkább fogalmam nincs miért, nem futottunk. 18at futottunk és ennyi. Egy negyedben szoktunk ennyit, kis túlzással.

Fitz tavaly pont ugyanilyen volt. Dobja a nagy kockázatú mély labdákat. Ami ha bejön, akkor királyság, aztán ezek törvényszerűen intre váltanak. Ezt mondtam tavalyi meccsen is aki emlékszik, és így is lett. Ma is. És ezután is így lesz szvsz. Jó kis QB, de fogadok, hogy ez lesz. Nála a kérdés nem az ,hogy el meri e dobin dupla meg tripla coverbe. Vagy milyen mélyre, vagy nyomás alatt is. Hanem hogy ez hányszor jöhet be? Mert a csapatot ez pont úgy le is húzhatja. Én szeretem a Billst, ezért mondom, hogy majd Fitz helyett kell egy rendes QB, aki nem gambler. Mármint a tartós sikerhez.ulpianus
Az igazság az, hogy Fitz 4 TD-t dobott, nem biztos, hogy őt kéne itt elővenni. Értem, mire szeretnél kilyukadni, de kockázat nélkül nincs győzelem. Manning és Brees-szintű irányítók is bevállalnak olyan dobásokat, amelyek lehet, hogy húzósak, de ha bejönnek, akkor királyság van. Persze ők inkább rövid, illetve középtávon pontosak, de ott nagyon durván azok, ahogy Brady is. Mi annak örülünk, hogy nincs már Edwards, eltűntek a gyáva checkdownok, és Fitz bízik az elkapóiban, akik meghálálják a bizalmat. Biztos, hogy lesz labdaeladás is ilyen kockázatos dobásokból, de ne most húzzuk már le szegényt, ha lehet 😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nagy gratula!

De pár dolog azért el van itt túlozva. A kiváló futásvédelem. Charles 5.4es átlaggal futott. Dexter 10.4el. Egyedül a belső futásokat sikerült fogni a gyenge Thomas Jonestól (kettő futás). Belül elég értelmes volt a DL. De inkább fogalmam nincs miért, nem futottunk. 18at futottunk és ennyi. Egy negyedben szoktunk ennyit, kis túlzással.

Fitz tavaly pont ugyanilyen volt. Dobja a nagy kockázatú mély labdákat. Ami ha bejön, akkor királyság, aztán ezek törvényszerűen intre váltanak. Ezt mondtam tavalyi meccsen is aki emlékszik, és így is lett. Ma is. És ezután is így lesz szvsz. Jó kis QB, de fogadok, hogy ez lesz. Nála a kérdés nem az ,hogy el meri e dobin dupla meg tripla coverbe. Vagy milyen mélyre, vagy nyomás alatt is. Hanem hogy ez hányszor jöhet be? Mert a csapatot ez pont úgy le is húzhatja. Én szeretem a Billst, ezért mondom, hogy majd Fitz helyett kell egy rendes QB, aki nem gambler. Mármint a tartós sikerhez.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Grat Srácok kedvenc csapatotokhoz, ez álomszerű szezonindítás volt! Legalább elmondhatjuk, hogy Fitzpatrick nem csak ellenünk nézett ki egyértelmű pro-bowler QB-nek 😉

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Fantasztikus, hihetetlen. :cool:

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 155 — én ezt meguntam
ÁÁÁÁÁ TELJESEN KÉSZEN VAGYOK, ezen nem kell mit elemezni!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Óriási gratula a mai Whez. A végén kiderül hogy Fitz mégis franchise QB.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
SuperBowl? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Azt hiszem erre a meccsre nem lehet szavakat találni, de inkább ne is keressünk, legyen elég annyi, hogy tökéletesen kezdtünk 😊 Lesöpörtük a Chiefst az Arrowheadben, úgy, hogy a futás elleni védekezésünk is jelesre vizsgázott a tavalyi futást tekintve ligaelső csapat ellen!

Az offense is klappolt, a Jackson-Fitz-Chandler trió nagyott játszott. Örülök, hogy az öreg észrevette, hogy ha van egy jó kis elkapó Tight Endünk, azzal új távlatokat nyithat meg a támadósorban! Akik fantasyben Fitzet vagy Freddyt húzták, szerintem dörzsölhetik a tenyerüket 😊

De ne felejtsük, ez a győzelem akkor ér majd igazán valamit, ha sikerül nyerni jövő héten az Oakland ellen!

Csodálatos estét varázsoltatok minden Bills-fanatikusnak, srácok! 😊Hungarian Bill
+1 :cool:

+ Barnett nagyot játszott és Merriman talán nem volt még annyira éles.



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Áh, ez is hatalmas győzelem. Nem is kell elemezgetni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Azt hiszem erre a meccsre nem lehet szavakat találni, de inkább ne is keressünk, legyen elég annyi, hogy tökéletesen kezdtünk 😊 Lesöpörtük a Chiefst az Arrowheadben, úgy, hogy a futás elleni védekezésünk is jelesre vizsgázott a tavalyi futást tekintve ligaelső csapat ellen!

Az offense is klappolt, a Jackson-Fitz-Chandler trió nagyott játszott. Örülök, hogy az öreg észrevette, hogy ha van egy jó kis elkapó Tight Endünk, azzal új távlatokat nyithat meg a támadósorban! Akik fantasyben Fitzet vagy Freddyt húzták, szerintem dörzsölhetik a tenyerüket 😊

De ne felejtsük, ez a győzelem akkor ér majd igazán valamit, ha sikerül nyerni jövő héten az Oakland ellen!

Csodálatos estét varázsoltatok minden Bills-fanatikusnak, srácok! 😊
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
hajrá srácok, nektek szurkolokbriareos
Köszönjük, egyelőre jól megy a dolog. 😊
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 880 — StuG Life
hajrá srácok, nektek szurkolok

több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
mai inaktív lista:

26 – Justin Rogers
52 – Arthur Moats
71 – Sam Young
74 – Colin Brown
81 – Marcus Easley
85 – Lee Smith
96 – Torell Troup.

LEAD THE CHARGE!!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 155 — én ezt meguntam
Na végre ma elkezdődik a szezon, kezdésnek pont a lehető legdurvább helyre, az Arrowhead-re látogatunk... Ez a meccs a Chiefs ellen hatalmas erőpróba lesz a run D#-nek, ha Charlest tudjuk tartani, az már fél siker lesz. A pass rush már most az előszezonban látszott, hogy javult, bár Lights Out-tal az igazi mindez. Nagyon nehéz meccs lesz, de mikor hozzuk az ilyen meccseket, ha nem az első héten? Utána az Oakland jön majd Buffalóba, őket is el lehetne csípni otthon, és akkor egy 2-0-ás mérlegű csapathoz jönne a Pats 25-én... 😊

Na de ne szaladjunk ennyire előre: Troup és Easley nem tartottak a csapattal, így papíron csak 4 elkapónk van, szerencsére CJ-t és Freddyt is be lehet vetni WR-ként, valamint Smith is ugye WR, még ha QB-ként is van listázva. Utóbbitól sokat várok a szezonban, nagyon jó kis jolly joker játékos!

Lényeg, hogy este tapadjon minden Bills-fanatikus a képernyő elé, és szurkoljuk ki az idei első győzelmünket!!!

LET'S GO BUFFALO!!! :cool:Hungarian Bill
Nekünk pedig pont a KC típusú csapatokat kell előbb utóbb elkapnunk, nincs mese így kezdődik a fejlődés. Szó se róla nem rossz ez a KC, és az Arrowhead valóban az 5 legvészesebb aréna egyike, de jó lenne szoros meccset hozni, esetleg bíztató játékkal. Ligaelit futójátékukat nem hiszem, hogy máról holnapra megtanultuk megfogni. Ebben reménykedni is felesleges.
Amúgy sem várok jó játékot az első 5 meccsünkön. Nem lesz annyira szoros, mint tavaly, sajnos. Aztán ne legyen igazam. Amiben valójában reálisan reménykedem az az, hogy nem lesz egyik oldalon sem olyan súlyos sérülés, ami kikukázná az idényt nekünk szurkolóknak.
Biztos, hogy Gaileynek fontos meccs, lássuk, hogy mit hoz ki belőle - azért jó lenne a KC-t egyszer a 13. hét körül Buffaloban vendégül látni 😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Roosevelt újra nálunk a PS-ben 😛BillsFan
F. D. Rooseveltet négyszer választották meg, szal van még hova fejődni. Bár őt nem a PSbe (franchise irányító volt inkább).ulpianus
ha már erre jártál, mit vársz a meccstől?BillsFan


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Franc, a Steelers-Ravens is 7-től van. Remélem hamar fent lesz, és hétfőn meg tudom majd nézni a meccset. 😊
Valóban, ha a run D hellyel-közel jó lesz, akkor lehet esélyünk, ha nem, akkor kicsi a sansz.

A KC-n nagyobb nyomás van, tőlük most itt elvárják a győzelmet. Mi meg már a tavalyi szezonban is produkéltunk 1-2 nagy meccset, amikor tök esélytelenek voltunk. 😊

Úgyhogy meglepetést érzek ma! 😊 😛

GO BILLS!
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Na végre ma elkezdődik a szezon, kezdésnek pont a lehető legdurvább helyre, az Arrowhead-re látogatunk... Ez a meccs a Chiefs ellen hatalmas erőpróba lesz a run D#-nek, ha Charlest tudjuk tartani, az már fél siker lesz. A pass rush már most az előszezonban látszott, hogy javult, bár Lights Out-tal az igazi mindez. Nagyon nehéz meccs lesz, de mikor hozzuk az ilyen meccseket, ha nem az első héten? Utána az Oakland jön majd Buffalóba, őket is el lehetne csípni otthon, és akkor egy 2-0-ás mérlegű csapathoz jönne a Pats 25-én... 😊

Na de ne szaladjunk ennyire előre: Troup és Easley nem tartottak a csapattal, így papíron csak 4 elkapónk van, szerencsére CJ-t és Freddyt is be lehet vetni WR-ként, valamint Smith is ugye WR, még ha QB-ként is van listázva. Utóbbitól sokat várok a szezonban, nagyon jó kis jolly joker játékos!

Lényeg, hogy este tapadjon minden Bills-fanatikus a képernyő elé, és szurkoljuk ki az idei első győzelmünket!!!

LET'S GO BUFFALO!!! :cool:
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Íme a 6 kapitány:

Fitzpatrick, Jackson, K. Williams, A. Davis, Moorman, Wilson
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Roosevelt újra nálunk a PS-ben 😛BillsFan
F. D. Rooseveltet négyszer választották meg, szal van még hova fejődni. Bár őt nem a PSbe (franchise irányító volt inkább).ulpianus
ha már erre jártál, mit vársz a meccstől?



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Fitz elkezdte a szakállnövesztést 😊
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Roosevelt újra nálunk a PS-ben 😛BillsFan
F. D. Rooseveltet négyszer választották meg, szal van még hova fejődni. Bár őt nem a PSbe (franchise irányító volt inkább).ulpianus
Még inkább commissioner. Franchise QB New Yorkban volt. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Roosevelt újra nálunk a PS-ben 😛BillsFan
F. D. Rooseveltet négyszer választották meg, szal van még hova fejődni. Bár őt nem a PSbe (franchise irányító volt inkább).


Állat vagyok, ami enni kér...