Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Király, Dareus megsérült 😕 😕 😕

Kommentek:
"I'm done with the bills then. I'm so sick of the same disappointments year after year after year. I knew as soon as Gailey was hired with his rapsheat that the Bills would not be successful. Ralph its time to put some money into the team. You spend the third lowest money on the team in the League, thats why we lose every year. The fans will leave and plain and simply all of us Bills fans are fed up. "

"First we don't even try to get Pozluzny to come back then we trade Evans for a fourth round pick and now this merriman's been injured pretty much the whole time we've had him. Its time to revolt Bills fans. STOP BUYING TICKETS TO BILLS GAMES. IF THEY DONT WANT TO WIN WE DONT WANT TO PAY"
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Morrison nem rossz igazolás, egy évre megéri nekünk. Legalább végre vannak LB-k, az utóbbi időben elég véknyak voltunk a poszton, emlékszem, amikor szegény Bryan Scottnak kellett OLB-t játszani még két éve...

Mondjuk az igaz, hogy coverage-ben nem túl jó, de a futás ellen hasznos 😊 Mi meg a run D#-t akarjuk ugye javítani...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Helm!
Inkàbb a "where is my Sheppard?" feliratra cserélhetted volna az aláírást 😉BillsFan
Elnézést kérek!

Becky garázdálkodott a gépemen! Azt meg tudtam akadályozni, hogy Brianak beszóljon, de azt nem vettem észre, hogy átírta... . Ő ugye denveri lány, szóval bocsánatos bűn 😀
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Helm!
Inkàbb a "where is my Sheppard?" feliratra cserélhetted volna az aláírást 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Ez vicces. Ami középső LBnk jött ide, Posluszny meg hozzánk.

Kirk Morrison 1 évre aláírt. Nem rossz játékos, és jó leader és csapattárs, de a pass coverage nem az erőssége...iktriad
Kirk 4-3-as MLB, mi 3-4 alapsémát játszunk.
Nem tudom mennyi 4-3-as felállást játszunk, de nem hiszem hogy azért hoztunk egy stabil 4-3 -as veteránt, hogy elkezdjük átírni a Biosát.
Mindegy is!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez vicces. Ami középső LBnk jött ide, Posluszny meg hozzánk.

Kirk Morrison 1 évre aláírt. Nem rossz játékos, és jó leader és csapattárs, de a pass coverage nem az erőssége...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Úgy néz ki, még az is előfordulhat, hogy hamarosan elveszítjük a legjobb támadó játékosunkat.
A sok you knowtól tessék eltekinteni, Fredet nem ezért szeretjük. Viszont ez a keserűség most tényleg őszinte. Amúgy is ritkán áll mikrofon elő, hiszen action talks!!!

http://www.buffalobills.com/media-center/videos/Fred-Jackson-on-His-Role-Contract-Frustration/64a374b7-dc65-4731-b2e2-09282f17a09d#?id=64a374b7-dc65-4731-b2e2-09282f17a09d

A feleségem szerint nem mi választunk csapatot, hanem a csapat választ minket. Nos ezt megcáfolandó, ha elmegy Fred, akkor jön el az a pont, hogy éppen leszarom mi történik a Billsel, mert akkor tényleg kódolva van, hogy hülyék vagyunk!!!!! 😕
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Spillerből nem nézem ki hogy pro bowler legyen. Bár a fal gyengesége is közre játszik, de Jacksont én is jóval többre tartom.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Én sem örülnék, Jackson egy RUNNING BACK, Spiller meg egy hód!!!
Ez a lépés kb olyan, mint a magyar állami vállalatok promóciós, előléptetési politikája.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Meglepődtem Bellen,tavaly a fal egyik,ha nem a legstabilabb pontja volt,idén meg pocsék eddig....Elég "érdekes" lesz az offense egy ilyen fallal 😐 Ráadásul Spillert felváltva gyakoroltatják Jacksonnal a no1 RB helyért,aminek Jackson érthető módon nem nagyon örül.

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Emberünk mind mentális mind fizikális szempontból alkalmatlanul érkezett a Vikes edzőtáborába...
(190 kilóval érkezett meg, és nagyon nem volt NFL ready.)
Ha Pittsburghbe érkezne azt mondanám, hogy jó lesz ő, mert lesz, aki gatyába rázza!!! Ez még csak nem is Merrmaid esete, aki akart játszani, csak nem tudott. Ez a csávó kb ugyanúgy nem foglalkozott a ténnyel, hogy ő egy profi, mint mondjuk Maybin, aki meg le tudott fogyni 228 fontra! Ez a csávó práblöm csájld, szokott segget csinálni saját szájából! Szerintetek milyen mentalitással bír az a játékos, akinek sikerül kirugatnia magát a pro bowl teamből?????
Szerintem veszett fejsze nyele projekt , ami azt mutatja, hogy nagyon nagy a pánik. (a csávó egyáltalán nem illik a Bills csapatépítési mentalitásba) Tetszett volna a Spiller draft környékén gondolkozni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o :o :o :o

Állítólag nem a Von Miller akciótól bukott ki CG, hanem attól, hogy nem tudott olyan embert rakni DE poziba aki ne döntötte össze Bellt, és a komplett vak oldalt.
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Nagy gázok vannak a támadófallal, ez egyértelmű, és most az eddig biztosnak tartott LT poszton a viszonylag tűrhető Bell is el lesz mozdítva? És Levitrét akarjátok a helyére? Jajj.
Nagyon kellene egy LT. Így Bell átmehetne RT-be, ahol talán jobb lenne.

Azon gondolkodtam, h ki jöhetne még LT-nek, és McKinnie elég egyértelmű jelölt. Nem tudtam, h mi van vele, szóval ránéztem a twitterére:

RT @CaptOTM: @RosenhausSports Can we make this happen? #BillsMafia #BMACinBLo #BryantToBLo @BryantMckinnie http://t.co/f5GIzDr (creative!)
13 hours ago

A linkelt kép:

Korábbról:
RT @NickBarnett: @BryantMckinnie heard you wanna come to buffalo ...😀 (just realized u was there.)
21 Aug

Nagyon kellene!!!


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megvan Maybin 2. sackje!!!!!

Innen gratuláljunk neki!!!Helmut Zimmer
Eddig a Jets-ben sack/meccs megvan. 😀somoskovig
😀 😀 😀

az a csúf, hogy az nálunk is megvolt 😂 csak a folytatás.....Helmut Zimmer
Maybinnel végülis nem lenne sok gond, hogy ha csak a 3. számú támadósorok ellen kéne pályára lépni, előszezonokban tolt, 2009-ben 2 sacket, tavaly hármat, most is megvan az első, csak az a baj, hogy alapszakaszban ez úgy annyira nem fog bekövetkezni...

több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Chan próbálkozik a támadófallal,Levitre volt tegnap az LT(college-ban is ezt játszotta) és Rheinhart került a helyére!

Jones,Roosevelt és White kihagyja a pre-season hátralévő részét,Merriman,Shep és Roscoe pedig visszatért!!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Na jó ezt a meccset felejtsük el, mert megint titrálás folyt a pályán. Marcellt egyszer nem kettőzték 😀 !!!
Bell ismét bizonyította, hogy jó szándékú de átlagos T. A csoda az volt, hogy Miller csak egyszer verte meg.
McK nem NFL kész, megint ő volt a DB sorban a balfasz.
Easley mit gondot???? Az Int nem Fitzé volt, hanem az Ővé! Én értem, hogy a sok sérülés miatt még nem 100%-os, de akkor is!!!!

Jó ez a Denver Oline, úgyhogy különösen szembeötlő volt Merrmaid hiánya!!!

Gratu amúgy a Broncosnak, bár nekem nem szimpi, ahogy TT-t szivatják. Biztos van sportszakmai alapja, de az emberi része nekem nem jön be!Helmut Zimmer
Hatalmas +1, bár a TT-saga engem annyira nem érdekel. Hozzátenném még azt, hogy Channek el kéne azon gondolkodni, hogy a kezdő Offense két meccs alatt egy pontot se tudott a táblára tenni! Szerencsére egyik sérült játékosunk se szenvedett komolyabb sérülést, bár abban a Moore-hitben benne volt, hogy Jones hosszabb időre kidőlhet... Nem tudom mit gondolt...?

Dolgozni kell tovább, jövő héten végre a hazai közönség előtt is bemutatkozhatunk majd a Jaguars ellen.

Ja, és személyes véleményem szerint ez az új kickoff-szabály egy hatalmas mellényúlás... Megértem, hogy így biztonság, meg úgy biztonság, de teljesen megváltoztatja a játék egy részét... Legalább a rúgók párszor poénból belövik a kapuba a lasztit kickoffból gyakorlásképp...Hungarian Bill
na megnéztem a meccset...

Bell-t lejátszották a pályáról sajnos, de Fitz sem volt szinkronban a WR-kel ha csak Stevie-re játszik az kevés lesz ide!

Roscoe hiányzik a slotból vele még menne a az összjáték de Jones még nem második számú elkapó és Easley-nek is kellenek a mecsek!
most még sehogyan sem állunk a passzjátékkal, de a futás talán menni fog 😛

pass rush gyakorlatilag nulla volt Merriman nélkül és igen, lehet hogy McGee-t kéne visszatenni McK helyére!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
MAjd élesben derül ki, hogy mit tud. Ryan basztatni fogja rendesen, ha nem úgy állna hozzá ahogy azt ő elképzeli. Szóval még lehet hogy jól is jártak vele.Shawn84
Az a baj, h ez már rég nem a hozzáállásról szól sztem.szaba
hátja.
Gholston után nem bíznék Maybinben
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
MAjd élesben derül ki, hogy mit tud. Ryan basztatni fogja rendesen, ha nem úgy állna hozzá ahogy azt ő elképzeli. Szóval még lehet hogy jól is jártak vele.Shawn84
Az a baj, h ez már rég nem a hozzáállásról szól sztem.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
MAjd élesben derül ki, hogy mit tud. Ryan basztatni fogja rendesen, ha nem úgy állna hozzá ahogy azt ő elképzeli. Szóval még lehet hogy jól is jártak vele.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Megvan Maybin 2. sackje!!!!!

Innen gratuláljunk neki!!!Helmut Zimmer
Eddig a Jets-ben sack/meccs megvan. 😀somoskovig
😀 😀 😀

az a csúf, hogy az nálunk is megvolt 😂 csak a folytatás.....
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Megvan Maybin 2. sackje!!!!!

Innen gratuláljunk neki!!!Helmut Zimmer
Eddig a Jets-ben sack/meccs megvan. 😀

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Megvan Maybin 2. sackje!!!!!

Innen gratuláljunk neki!!!
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Pears az komoly? Mit nyújtott eddig?szaba
Vele nincs különösebb baj ő nyújt talán Wood mellett egyedül konzisztens teljesítményt. A többiek sajna hullámzóak...Hungarian Bill
Az meglepő, azok után, hogy Oaklandben nem fért be.szaba
Denverben viszont megbízható volt korábban.

De jó lett volna, ha a helyén egy Clabo játszhatna mondjuk... :/
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
LT - Bell
LG - Levitre/Rinehart
C - Wood
RG - Urbik
RT - PearsHungarian Bill
Pears az komoly? Mit nyújtott eddig?szaba
Vele nincs különösebb baj ő nyújt talán Wood mellett egyedül konzisztens teljesítményt. A többiek sajna hullámzóak...Hungarian Bill
Az meglepő, azok után, hogy Oaklandben nem fért be.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
LT - Bell
LG - Levitre/Rinehart
C - Wood
RG - Urbik
RT - PearsHungarian Bill
Pears az komoly? Mit nyújtott eddig?szaba
Vele nincs különösebb baj ő nyújt talán Wood mellett egyedül konzisztens teljesítményt. A többiek sajna hullámzóak...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
LT - Bell
LG - Levitre/Rinehart
C - Wood
RG - Urbik
RT - PearsHungarian Bill
Pears az komoly? Mit nyújtott eddig?