Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Roosevelt újra nálunk a PS-ben 😛



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 155 — én ezt meguntam
Helm!

nagy itt a csend, nem dobnál össze egy kis Q&A-t a szezon kezdete előtt?BillsFan
Szia Brada!

Most tervezem, hogy a legutóbbi Q&A eredményeit közkinccsé teszem.

Kutatok kutatgatok!
Ugye szerkesztgetek egy másik fórumot, és több helyen vagyok tag... Lényeg, hogy általam mértékadónak vélt FOCI-TEHÁT NEM CSAK BILLS- fanokat (pl Titeket is) megkérdeztem több témában, és érdekes dolgokra jutottam.
Ugye nálatok nem voltak provokatív kérdések, nem akartam a barátságot zúzni, és az amerikai fanok kevésbé is veszik a szívükre. Hox fanokkal is végig csináltam, ott volt egy provokatív kérdés, -miért utálod a csapatot? - az amerikai hox fanok 35 %-a értelmezhető választ adott, volt bajuk kedvenc csapatukkal, itt a srácok csak néztek rám, hogy megbolondultam 😊 !

A helyzet az, hogy csaltam, valójában a kis kutakodásomból kijövő eredmények -persze, hogy Mike Williams a legnagyobb bust, utána Maybin, és utána McCargo, majd MCK- melléktermékek. persze érdekelt, hogy ki volt as legjobb draft húzás, melyik volt a legjobb offseason lépés, de a kérdőívem nem erről szólt, ez csak melléktermék volt.

A kérdőívem valós eredménye maga a vállasz volt, illetve annak a leíró, minőségi adatai.
Engem az érdekelt, hogy milyenek vagyunk, mi a közös bennünk, hogyan vélekedünk a legnyílvánvalóbbról, illetve a legkevésbé nyílvánvalóról. Van e közös, önálló gondolkodás? Hogyan vélekedünk "hangadók által szajkózott témákról", és így tovább... Nem az érdekelt, hogy miért lettünk Bills fanok, nem is az, hogy van e sorsszerűség ebben, csak az, hogy hogyan válaszolunk, milyenek vagyunk... ennyi!

na ha lesz időm akkor összedobom a kiértékelést és feltolom, addig is üdv, és minden jót!

Helm!
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Visszatértem én is, sajnos a Lions elleni előszezon-zárót nem tudtam megnézni, de úgy tűnik, sokról nem is maradtam le... Vasárnap már babra megy a játék!

Hangartner kivágásán nagyon meglepődtem, bár végülis érett azzal, hogy Wood a #1 centerünk. Elolvastam a főoldalon készült előzetest is, egyetértek vele, idén valószínűleg a védelem fog inkább brillírozni, a támadóknál sok a kérdőjel, leginkább Jones #2 WR-ként való szerepeltetését nem értem, mondjuk tavaly se értettem Johnsonét, aztán ő szépen rám is cáfolt 😊
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Helm!

nagy itt a csend, nem dobnál össze egy kis Q&A-t a szezon kezdete előtt?



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Sam Young jött waiverről Cowboystól.

Ruvell Martin elküldve

megvan a 8. PS tag: CB Doyle Miller

és a végére:

Nix a spórolásról..



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
hivatalos depth chart:

http://www.buffalobills.com/team/depth-chart.htmlBillsFan
Brad Smith csak QB lesz? 😀szaba
+ KR + WR 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
hivatalos depth chart:

http://www.buffalobills.com/team/depth-chart.htmlBillsFan
Brad Smith csak QB lesz? 😀
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
hivatalos depth chart:

http://www.buffalobills.com/team/depth-chart.html



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
bréking nyúz:

Donald Jones a #2 WR (nemtom mit látnak benne elkapása sem volt a pre-seasonban, tavaly pedig #5WR volt)
Michael Jasper átkerült NT-ből RT-be, az egyetemen 2 évig guardot játszott...
Arthur Moats 2-3 hét pihenő



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
természetesen rá

köszi itt is

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Scott kezdő lesz ?Janek
Elméletileg nem, George Wilson a kezdő. (Ha a SS Scottra gondoltál 😊).

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Scott kezdő lesz ?

több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
TE Pianalto released
TE Lee Smith jött a waiverről

PS:
WR Kamar Aiken
QB Levi Brown
TE Mike Caussin
DE Lionel Dotson
NT Michael Jasper
DB Joshua Nesbitt
C Michael Switzer

egy hely még kiadó...

de hol van Coleman és Roosevelt????

Coleman tudott volna OLB és DE-t is játszani, Roosevelt pedig a slotban kiváló ,ezt nem értem 😕



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
C Geoff Hangartner
CB Reggie Corner
WR Naaman Roosevelt
QB Levi Brown

NEHOGYMÁRNEMFÉRTEKELA ROSTEREN????????!!!!! :mad: :mad: :mad:Helmut Zimmer
Hangartner sokat keresett volna 😛

remélem Roosevelt,Coleman és Dotson a PS-be mennek!!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Én Howardon és Wrotton is meglepődtem, az o-line depht igen bíztató....

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 155 — én ezt meguntam
C Geoff Hangartner
CB Reggie Corner
WR Naaman Roosevelt
QB Levi Brown

NEHOGYMÁRNEMFÉRTEKELA ROSTEREN????????!!!!! :mad: :mad: :mad:
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
upsz a öregek takarítottak 😊

cut:

LS Danny Aiken, WR Kamar Aiken, QB Levi Brown, FB Jehuu Caulcrick, TE Mike Caussin, LB Antonio Coleman, CB Reggie Corner, WR Craig Davis, DE Lionel Dotson, DB Sidney Glover, C Geoff Hangartner, LB Brandon Hicks, G Cordaro Howard, NT Michael Jasper, DE T.J. Langley, CB Doyle Miller, TE Shawn Nelson, DB Joshua Nesbitt, WR Naaman Roosevelt, C Michael Switzer, OT Jason Watkins, OL Mansfield Wrotto



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 155 — én ezt meguntam
Köszi Helmut!
Titus Youngról tudsz mondani valamit?
(igazábólk a legérdekesebb a puntereink csatája volt,de nyílván azt nem annyira figyelted. 😉 )Bazzani
Szasz!

Volt két elkapása, 1 progresszív, és 1 szituációs, mert már megint balekok voltunk ! Borzasztóan jól fordul és lép be két lépéssel belső passzsávba. Lábon nagyon jó, de ha regularban komolyabb jammet kap, akkor félek, no passeran. Jó kis játékos lesz szerintem!
Dehogynem figyeltem, döbbenetes volt mind a két spec team, olyan igazi preseason 4. meccses teljesítményt láttunk...és majdnem megütött a guta, amikor Ízlij elhagyta a lasztit.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi Helmut!
Titus Youngról tudsz mondani valamit?
(igazábólk a legérdekesebb a puntereink csatája volt,de nyílván azt nem annyira figyelted. 😉 )

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 155 — én ezt meguntam
Srácok!
Ha valaki nézi éjszaka a meccset,akkor írjo már pár szót róla a Lions topikban.
Sajna meló miatt ezt most ki kell hagynom.
Köszi. 😉Bazzani
Bazz, Srácok!

Agyam minden frekvenciájával koncentrálok, hogy bármi érdekessel meglepjelek Titeket, de azon túl, amit tudtunk mind a két oldalon, semmi érdemlegeset nem láttam. Staff jó srác, mi ugye BillsFannal szeretjük a Dawgs legényeket, ezért aztán örülünk, ha ilyen szépen fejlődik egy egykori kedvenc. Volt egy szép passza- tán negyven yardos, meg egy incomplete. Oszt ennyi. Fitz megnézte, hogy van e kemisztrije bárki mással, mint St, és Íszli, ...és hát kurvára nincs!
Az O fal mind a két oldalon véleményes, nálatok Merriman folyamatosan holdingot kapott, nálunk pedig 3!!!! felállásban próbálkozott az O fal- de mindegy is volt, mert így is úgy is szarok voltak.
Nagyjából láttuk, hogy Sheppet miért húztuk, a kedves mosolyán túl.
Láttuk, hogy a 3-4 ünk virtuális valójában, mert a 4-3 még mindig stabilabb.
Láttuk, hogy a legjobb karja Levi Brownnak van, de mindegy is mert cut lesz (remélem a Hox felszedi)

A 4 meccs alapján a Billsnek 5-11, esetleg 6-10 es szezont tippelek. A lionsnak 9-7 et, pe PO-t idén még nem.

üdv
H
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Srácok!
Ha valaki nézi éjszaka a meccset,akkor írjo már pár szót róla a Lions topikban.
Sajna meló miatt ezt most ki kell hagynom.
Köszi. 😉

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 155 — én ezt meguntam
up!

megnéztem a teljes meccset! 😊

Fitz ledobta a szakállat mégis jó volt, Easley-t is kezdi érezni jó lesz ez! OL elfogadható volt és a 2. OL is egész jó meglepetésre... FJ az elsó számú RB ezt láttuk is, Spiller kiegészíti őt és a slotban is használjuk majd. A DEF a futás ellen hatékonynak tűnik, Merriman pedig hozza remélem a hatékony pass rusht!

roster cut: Elzy,Hubbard,Forrest,Thomson,Means,Coleman,Jefferson


Hairston LT-fog játszani holnap, variál az öreg de a meccs után megmondja ki lesz a kezdő LT és a 2. WR!!BillsFan
Szasz!

Na Shepp előkerült, és végre játszik! 😊
Az OL-nek nyílván nem tesz rosszat, hogy egy elég jó kis front ellen gyakorolhat.

Na hét végén meccs az oroszlánokkal. Remélem egyik oldalon sem sérül meg most már senki. Talán Suh is féken tartja a tesztoszteront, és nem gyűjt be zászlóerdőt. és mindenki túléli ...
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
up!

megnéztem a teljes meccset! 😊

Fitz ledobta a szakállat mégis jó volt, Easley-t is kezdi érezni jó lesz ez! OL elfogadható volt és a 2. OL is egész jó meglepetésre... FJ az elsó számú RB ezt láttuk is, Spiller kiegészíti őt és a slotban is használjuk majd. A DEF a futás ellen hatékonynak tűnik, Merriman pedig hozza remélem a hatékony pass rusht!

roster cut: Elzy,Hubbard,Forrest,Thomson,Means,Coleman,Jefferson


Hairston LT-fog játszani holnap, variál az öreg de a meccs után megmondja ki lesz a kezdő LT és a 2. WR!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem egész erős a SEC, mondjuk a Big 12 is 😀
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 155 — én ezt meguntam
Srácok!

Komolyan még mindig az 1. csapat játékának hatása alatt vagyok. Nagyon nagyon jól játszottak! Jó tudom, hogy a Jags most tele van sérültekkel, meg a SEC amúgy isem erős mostanság, de akkor is.
Minden klappolt. Komolyan vették, odatették, amit kellett. Fitz meg baromira akarja még mindig a sikert. A 2. 3,. drive playhívása elképesztő volt. Az 1. is jó volt, csak ugye a végén azok a futások- Poz leolvasta 😊