Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem könnyű kérdéssor, holnap megpróbálok rá válaszolni.... 😊

több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Kérdőív!

1. Melyik qbval vágnál neki a szezonnak? Eli Manning, Kyle Orton, Kevin Kolb, Fitz

2. Ki lesz a Bills D vezére?

3. Melyik poziban várszbkomoly erősítést a drafton?

4. Kedvenc Bills játékosod?

5. Elégedett vagy Chan munkájával?

6. Összességében hanyast adnál Chan munkájára?

7. Százalekosan értékeld Chan értékeit az alábbi szempontok között!(ahanyast adtálx20pontot oszthatsz szét):
Munkamorál,edzésmunka támogatása
Elemzés, stratégiaalkotás
Reagálás, belenyúlás a meccsbe
Játékhívás, döntéshozatal
Tehetséggondozás

8. Kit láttál volna a szóba jövő jelöltek közül szívesen az edzői székben?

9. Elégedett vagy Buddy Nix munkájával?

10. Összességében hanyast adnál Buddy munkájára?

11. Miben hozott döntő változást Buddy személye ?( esszé, de a semmiben is válasz)

12. Buddy melyik döntésének örülsz a legjobban?

13. Buddy melyik döntésének örülsz a legkevésbé?Helmut Zimmer
No, lássuk akkor:

1. Mivel én a látványos QB-játékot nagyon szeretem, még akkoris, ha néha be-becsúszik egy-két pick, ezért BillsFan kollégához hasonlóan én is E. Manningre tenném a voksom, de utána szorosan követi Fitz 😊

2. Barnett, ez egyértelmű, már most vezérként tekintenek rá

3. Fontossági sorrendben: OT, OLB, CB, és egy második számú WR is elkélne, Jones-ban továbbra sem látom az X-faktort...

4. David Nelson

5. Igen

6. 10-es skálán jelenleg 7-est.

7. Munkamorál,edzésmunka támogatása 30
Elemzés, stratégiaalkotás 25
Reagálás, belenyúlás a meccsbe 35
Játékhívás, döntéshozatal 20
Tehetséggondozás 30

8. Bill Cowher, Mike Shanahan

9. Igen

10. 10-es skálán szintén 7-est

11. Abban, hogy odafigyelünk a tehetségekre, és végre a drafton se nagyon nyúlkálunk mellé, mint az előző érákban. Kopp-kopp-kopp. Nincsenek érinthetetlen játékosok, nem fél kivágni senkit, ha nem úgy teljesít, ahogy kéne, és ez bejövős.

12. Annak, hogy nem QB-t draftoltunk idén harmadikként, pedig nagyon szemeztek Gabberttel, ill. Newtonnal

13. A Spiller-draftnak, ami felesleges volt érzésem szerint, bár az elején nem így gondoltam... És majdnem emiatt elvesztettük az egyik legnagyobb értékünket, Freddyt.
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Helmut Zimmer Kérdőív!

Melyik qbval vágnál neki a szezonnak?( Eli Manning, Kyle Orton, Kevin Kolb, Fitz) Eli(Fitz) 😊

Ki lesz a Bills D vezére? Barnett

Melyik poziban várszbkomoly erősítést a drafton? CB,OL,WR,QB

Kedvenc Bills játékosod? Parrish

Elégedett vagy Chan munkájával? modjuk azt hogy alakul a helyzet

Összességében hanyast adnál Chan munkájára? 3

Százalekosan értékeld Chan értékeit az alábbi szempontok között!(ahanyast adtálx20pontot oszthatsz szét):
Munkamorál,edzésmunka támogatása 20
Elemzés, stratégiaalkotás 20
Reagálás, belenyúlás a meccsbe 5
Játékhívás, döntéshozatal 5
Tehetséggondozás 10
Kit láttál volna a szóba jövő jelöltek közül szívesen az edzői székben? Cowher,Gruden

Elégedett vagy Buddy Nix munkájával? ha PO meccset játszunk ,majd akkor

Összességében hanyast adnál Buddy munkájára? 3

Miben hozott döntő változást Buddy személye ?( esszé, de a semmiben is válasz) scoutingban biztosan

Buddy melyik döntésének örülsz a legjobban? Dareust- draftoltuk

Buddy melyik döntésének örülsz a legkevésbé? Spillert draftoltuk



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ulpi,
Helmut Zimmer
MÁSOK hogy szoktak reagálni? Engem ezzel ne vegyél elő, én nem ők vagyok. Én leírtam tavaly, amikor nyertünk, már meccs közben is, hogy Fitz fog dobni picket, mert ez a stílusa. Aznap vagy másik héten. Dobott is kettőt aznap. És utána pont én írtam, hogy ezért nem szabad rá haragudni, senki ne temesse, vagy szólja le. Ha Bills fan ha más fan. Mert ez a játéka lényege többek közt. Ő kockáztat. Jól csinálja. Tudja, hogy "default" játékban a Bills nem tud nyerni. Csak emelt fővel kikapni. Kockáztat, és ha az bejön (és be fog, örökké nem lesz pechje), nagyon nagy győzelem is lehet belőle. Azt mondtam, hogy az a tavalyi Bills, elég jó kis csapat, hozzánk (KC) képest sokkal kevesebb szerencsével.
Ha valaki faszomozik, akkor ez nem gond. Nem engem faszozott le, szal ez teljesen korrekt. Nem is írtam rá semmit, mert igaza volt. Nem jó időpontban írtam, de nem reagálhatok egy hszre 3 nap múlva. Majd legközelebb azt teszem, fogok kapni "miért most írod, már mikor volt" véleményeket, de túlélem. Összességében az jobb, ez tény. Ezért most elnézést is kérek. Akkor így döntöttem, pedig tudtam mi jön, de hiba volt.

Az, hogy te nem konfrontálódsz senkivel semmin (vagy nagyon udvariasan), nekem tényként él a fejemben. (Én szeretek vitázni. Egy szint alá nem megyek, de egyébként imádok. Még ki is provokálom a válaszokat, mert az emberek akkor mindig azt mondják, amit gondolnak.)
Tisztelem a te hozzáállásod, mert következetes vagy e téren. És ez tiszteletreméltó. Ez így nem álszerénység, és póz. Nem várom el, hogy olyan légy mint én. Csak én sem leszek Helmut. De én nem szoktam gyalázni senkit. Nem szoktam mellébeszélni. Nem szoktam megalapozatlanul vagdalkozni. És talán ez is fontos. De tény, hogy nem félek leírni a véleményem soha, ha tetszik, ha nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
KC topikba ment a véleményem, ha ennél több kell itt vitassuk meg!!

Ulpinak egyébként jók a meglátásai Fitzel kapcsolatban és érdekel a véleménye, de nem 5 perccel a győztes meccs után 😉

más:

Moats és Troup újra edz, de csak limited formában.



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 155 — én ezt meguntam
Ulpi,
Spori, spori, én meg edző tanonc vagyok. Én lehetek elfogult, ő nem szokott az lenni.

Amit művelsz a meccs óta az nekem legalábbis csalódást okoz,persze megértem. Ezt spori elintézte azzal, hogy haggyál, minket örülni, a "faszom". Én inkább nem reagáltam, de ugyanezt gondoltam. Nem tudtam volna ennyire kerek formában elintézni.

A meccset sem nagyon értékeltem, pedig évek óta megteszem. Azért nem tettem, mert ahhoz, hogy elhelyezzem a 41-7 valós értékét, nem tudtam volna megkerülni az ellenfél fekészültségével kapcsolatos néhány észrevételt.
Röviden, én egy konfliktuskerülő srác vagyok, semmi kedvem vitatkozni, érzelmileg felfokozott hangulatú (mélyen csalódott) fanokkal, pláne olyanokal, akikkel évek óta békésen élünk egymás mellett, egy rossz szó nélkül.
szerk. Persze a lényeget lefelejtettem, szóval összeveszni pedig végképp nem akarok.

Viszont a mi "frusztrációnkat" pedig neked kell megértened. Ha nyerünk, akkor is idejön mindenki, és elmondja, hogy voltaképpen nem voltunk jók, nincs fr QB-nk (nem mintha 8 csapatnál többnek lenne), és csak azért nyerünk mert ők voltak rosszak.
Tavaly a Bears topic -és nem egy nagyon jó cimborám üldögél ott- az utolsó pillanatig azt zingelte, hogy megverik magukat (aztán az utolsó pillanatban kikaptunk), a Lions fanok sem arról beszéltek, hogy mi jobbak voltunk (mondjuk nem is voltunk), hanem, hogy ők deszarok voltak. Suhnak egész meccsen volt talán 1 db (late)hitje.
Általában AFC North srácokra mondhatom tavalyról, hogy urak voltak az elejétől a végéig. Joey-ék jöttek rögtön, hogy fú megint nagyot meccseltünk (pedig azon a meccsen mi nem voltunk jók-


Mi tudjuk, hogy nem vagyunk jók (még) de olyan nagyon kevés örömben van részünk. A jogos kritika tök ok, semmi gond vele, de ne haragudj, a kis utsó körös Qb-nk dob 4 TD-t, és rögtön jössz, hogy nem fr QB. A balfasz 7. körös elkapónk, aki a világ legröhögősebb hülyegyereke hentes.
Nálam ez,... nem ilyennek ismertelek meg! Azok közé tartozol, akinek az írásait követem, szoktam jókat röhögni is a "meccseiden", szóval ezért furcsállom nagyon a dolgot.

Remélem nincs harag (mondjuk velem nehéz is)

Spori pedig megnézi az esetet, hidd, el, hogy ő simán hozzá fogja tenni, hogy bizony ez nem volt szép. Amúgy St nem tud rendesen blokkolni, simán belefér, hogy nem úgy jött össze, ahogy akrta
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Spori!
Átnéznél a Kansas oldalára, és szólnál néhány szót a született henteslegény St. Johnson blokkolásáról...

Köszi HHelmut Zimmer
Ha van véleményed, írd le magad akár.

Nem szabálytalanságról van szó egyébként. Senki nem tartja szabálytalannak az esetet. Nem kell ehhez sporinak lenni épp ezért.

Arról van szó, ahogy a helmet to helmet, a cut block is így kivitelezve több, mint egyszerűen sérülésveszélyes. Hiába szabályos.

De persze nekem jó az ő véleménye is. Érdekelne is. Ide írjuk, mert sztem minden el lett mondva, a KC topicot hagyjuk ezzel békén. Ha itt még ez érdekes, akkor legyen itt boncolgatva. Csak ne a szabályos - nem szabályos vonalon, az értelmetlen. Valamint, ha lehet, ne közhelyek legyenek, hogy "mások is csinálják" például. De értelmes válasz érdekel.

Sztem az az oldal is téved, hogy ezt szankcionálni kéne. Ez szabályos volt és akkor nem lehet, a bíró nem tehet semmit. Ha lesz szabály onnantól lehet, és reméljük, hogy lesz egyszer.

De az az oldal is téved, aki azt mondja, hogy ami szabályos az mind korrekt. Ha így működne világ, de egyszerű lenne.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Robert Eddins (LB) -> IR
Reggie Corner, corner (ez kellett 😀) -> roster
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 155 — én ezt meguntam
Kérdőív!

Melyik qbval vágnál neki a szezonnak? Eli Manning, Kyle Orton, Kevin Kolb, Fitz

Ki lesz a Bills D vezére?

Melyik poziban várszbkomoly erősítést a drafton?

Kedvenc Bills játékosod?

Elégedett vagy Chan munkájával?

Összességében hanyast adnál Chan munkájára?

Százalekosan értékeld Chan értékeit az alábbi szempontok között!(ahanyast adtálx20pontot oszthatsz szét):
Munkamorál,edzésmunka támogatása
Elemzés, stratégiaalkotás
Reagálás, belenyúlás a meccsbe
Játékhívás, döntéshozatal
Tehetséggondozás

Kit láttál volna a szóba jövő jelöltek közül szívesen az edzői székben?

Elégedett vagy Buddy Nix munkájával?

Összességében hanyast adnál Buddy munkájára?

Miben hozott döntő változást Buddy személye ?( esszé, de a semmiben is válasz)

Buddy melyik döntésének örülsz a legjobban?

Buddy melyik döntésének örülsz a legkevésbé?
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 155 — én ezt meguntam
Spori!
Átnéznél a Kansas oldalára, és szólnál néhány szót a született henteslegény St. Johnson blokkolásáról...

Köszi H
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 155 — én ezt meguntam
Sziasztok!

A powerrankingekben 14-20 hely körül tanyázunk.
Kicsit optimistának érzem a 18. helynél jobb helyezést, viszont nagyon jól eső érzés, hogy olyan sokan örültek anna, hogy tudunk jól, és szépen is játszani. A KC igen gyorsan ütemet vesztett, és utána már nem tudta újra felvenni a fonalat. (szerintem ez így korrekt volt).

A következő ellenfelünk a Raiders lesz. Szerintem igen komoly ellenfélről van szó.
Egészen extrém D line, és rendkívüli futójáték, ravasz vezetőedző, működő koncepció. Nagyon nem lesz egyszerű rájuk erőltetni a játékunkat.

Ami a játékunkat illeti, lehet komolyabb elemzéseket olvasgatni főként támadó játékunk változásáról. Hát sok minden változott, fogalmazhatunk igy, de fogalmazhatunk úgy is, hogy a támadó játékunk kiegészült azon elemekkel, amelyk eddig nahyon hiányoztak, vagy nagyon dadogtak. Diverzifikáltuk a portfoliót 😊 Végeredményképpen sokkal kevesebb a területre bedobott labda, amire majd odaér St., és immáron Fitz fülén is megy a tak jel 4/4-ben .... (átvitt érelemben persze)szóval ő is számol, mint egy jó dobos ( 1 mississippi, 2 mississippi... 😀 ), megjelentek az idözített emberre dobott passzok. Ez fontos, nagyon fontos, kevesebb a hősies passz, kisebb a kockázat. Persze korábban is voltak ilyen passzok, csak nem igazán működtek. Aztán az idő majd eldönti, hogy így is marad e, de a Kc meccs egyik érdekes tapasztalata ez volt.

Na üdv

Helm
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Evans nem játszott???BillsFan
De a hollóknál ő volt a decoy, futott, mentek vele, de semmi extra... IkeTaylor lógott rajta (azt mondjuk jól csinálták a vasalósok) nem is volt Lee-nek komolyabb elkapása... igaz kétszer is homályt kapott, ami jobb dobás mellett talán ült volna, ott még biztosra ment Flacco.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Nem szeretném elkiabálni, de ha egy játékosnak térdsérülése volt, és most szívproblémái vannak, akkor már ne várjunk tőle sokat profi pályafutása során... Nagyon szurkolok neki, hogy megcáfoljon, de szép lassan lehúzhatjuk a rolót Easley előtt... 😕
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Easley---->IR, a jó büdös picsába, belőle se lesz már sok minden. 😕
Uhh basszus, most olvasom, hogy szívproblémái vannak, jobbulást neki! 😕

több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Természetesen hozzászokhattunk, hogy egy ilyen szép győzelem után se minden fenékig tejfel: McGee pár hétig nem lesz bevethető, Easley pedig beteg, és ezen a hétvégén se fog tudni játszani a Raiders ellen.
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 867 — !SuPeR6BoWL!
csak az nem tetszett mert F.Jackson fantasyben futóm, hogy 1 nyamvadt TD-t nem sikerült összehozni mert a 112 futott yard az megsüvegelendő...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Grat, ez istentelen nagy királyság volt! Steve is állat volt. :cool: Közbe ment a mi meccsünk, úgyhogy csak néha tudtam átnézni a Billsre, de biztos leszedem.
Talán tényleg elkezdődik végre itt valami, eleget vártatok már Marv Levy, Jim Kelly és társaik ideje óta.BleedingGreen
Lehet a nemesek nem jönnek be (y-al a név végén).

Steve Johnson nagyon nagy volt! Egyébként nekem Dareus is tetszett, figyeltem őt is, ahogy lehet. És a védők közül még Wilson aki nekem nagyon tetszett.ulpianus
Akkor nem lesz Darryl Talley se? :rolleyes: Maybin biztos nem volt az 😊


több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Grat, ez istentelen nagy királyság volt! Steve is állat volt. :cool: Közbe ment a mi meccsünk, úgyhogy csak néha tudtam átnézni a Billsre, de biztos leszedem.
Talán tényleg elkezdődik végre itt valami, eleget vártatok már Marv Levy, Jim Kelly és társaik ideje óta.BleedingGreen
Lehet a nemesek nem jönnek be (y-al a név végén).

Steve Johnson nagyon nagy volt! Egyébként nekem Dareus is tetszett, figyeltem őt is, ahogy lehet. És a védők közül még Wilson aki nekem nagyon tetszett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Fantasztikus győzelem. A Ravens 35-7-re nyer, a Bills meg 41-7-re, nem tudom ezt mivel érdemeltem ki, de elég jó érzés. 😊 😂 😀 Vrijbloed
És ne felejtsük el a tegnapi 7-0-t sem 😛Hungarian Bill
Az meg a harmadik. 😊 😛
Ha pesszimista lennék, mondaném, hogy meg lesz ennek még a böjtje, de most tojok rá. 😊 😛 😂Vrijbloed
Evans nem játszott???



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Grat, ez istentelen nagy királyság volt! Steve is állat volt. :cool: Közbe ment a mi meccsünk, úgyhogy csak néha tudtam átnézni a Billsre, de biztos leszedem.
Talán tényleg elkezdődik végre itt valami, eleget vártatok már Marv Levy, Jim Kelly és társaik ideje óta.


több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Az igazság az, hogy Fitz 4 TD-t dobott, nem biztos, hogy őt kéne itt elővenni. Értem, mire szeretnél kilyukadni, de kockázat nélkül nincs győzelem. Manning és Brees-szintű irányítók is bevállalnak olyan dobásokat, amelyek lehet, hogy húzósak, de ha bejönnek, akkor királyság van. Persze ők inkább rövid, illetve középtávon pontosak, de ott nagyon durván azok, ahogy Brady is. Mi annak örülünk, hogy nincs már Edwards, eltűntek a gyáva checkdownok, és Fitz bízik az elkapóiban, akik meghálálják a bizalmat. Biztos, hogy lesz labdaeladás is ilyen kockázatos dobásokból, de ne most húzzuk már le szegényt, ha lehet 😊Hungarian Bill
Félreértesz. Nem is én vettem elő egyébként. Arra reagáltam, hogy Fitz mindig is ilyen volt. Nem franchise QB lett hirtelen. És Manninghez (gondolom Peyton) meg Breeshez hasonlítani nem szerencsés. Pont erről beszélek.

Nem titpkus QB játékot tol Fitz kapitány. Bármikor megdob egy 20% esélyes célpontot 30 yard mélyen. Mert hátha bejön. Aki nem dob, nem talál. Én szeretem ezt a stílust. Csak azt mondom Fitz eddig is tudta pont ugyanezt.
Ezzel a stílussal ez azért meg kell jegyezni, gond, hogy nem stabil hanem egyszer bejön (akkor nagyon), aztán meg nem. Tavaly is ezt írtam, amikor veszettetek. És akkor is dobott egy picket, amit megjósoltam. Akkor mondtam, hogy nem kell rá haragudni ez az ára a játékának. Anna is ez volt a lényege, csak fordított helyzetben.

A gyáva QB sztem is rosszabb. Például Cassel. Őt meg azért tartom reménytelennek. inkább vár 6 másodpercet és sackelteti magát mínusz 15 yardon, minthogy eldobjon egy nem üres célpontnak egy passzt. Tuti helyzetre vár ,ami nem jön el, ezek profi védők ez profi liga. Alig van teljesen tiszta célpont.

Szóval nem Fitzet kritizálom, hogy rossz volt. Csak sztem a játékában eddig is benne volt a nagy Win. Ezután is, mert ő ilyen. Aminek azonban van ára is. Aki ezen megbántódik, nem tudok mit mondani, sajnálom, én így látom.ulpianus
Így már más a leányzó fekvése, az igaz, hogy Fitz mindig is ilyen volt, és a pick-veszély talán hatványozottabban benne van a játékában, mint esetleg más irányítókéban. Ettől függetlenül semleges nézőknek szerintem nagyon látványos, amilyen stílusban játszik (ha kell, futni is tud). Mi szeretjük, mert rendes csávó, és mondhatni maximalista is magával szemben, persze vannak hibái, amelyek valószínűleg más meccseken majd elő is fognak jönni jobban.
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Az igazság az, hogy Fitz 4 TD-t dobott, nem biztos, hogy őt kéne itt elővenni. Értem, mire szeretnél kilyukadni, de kockázat nélkül nincs győzelem. Manning és Brees-szintű irányítók is bevállalnak olyan dobásokat, amelyek lehet, hogy húzósak, de ha bejönnek, akkor királyság van. Persze ők inkább rövid, illetve középtávon pontosak, de ott nagyon durván azok, ahogy Brady is. Mi annak örülünk, hogy nincs már Edwards, eltűntek a gyáva checkdownok, és Fitz bízik az elkapóiban, akik meghálálják a bizalmat. Biztos, hogy lesz labdaeladás is ilyen kockázatos dobásokból, de ne most húzzuk már le szegényt, ha lehet 😊Hungarian Bill
Félreértesz. Nem is én vettem elő egyébként. Arra reagáltam, hogy Fitz mindig is ilyen volt. Nem franchise QB lett hirtelen. És Manninghez (gondolom Peyton) meg Breeshez hasonlítani nem szerencsés. Pont erről beszélek.

Nem titpkus QB játékot tol Fitz kapitány. Bármikor megdob egy 20% esélyes célpontot 30 yard mélyen. Mert hátha bejön. Aki nem dob, nem talál. Én szeretem ezt a stílust. Csak azt mondom Fitz eddig is tudta pont ugyanezt.
Ezzel a stílussal ez azért meg kell jegyezni, gond, hogy nem stabil hanem egyszer bejön (akkor nagyon), aztán meg nem. Tavaly is ezt írtam, amikor veszettetek. És akkor is dobott egy picket, amit megjósoltam. Akkor mondtam, hogy nem kell rá haragudni ez az ára a játékának. Anna is ez volt a lényege, csak fordított helyzetben.

A gyáva QB sztem is rosszabb. Például Cassel. Őt meg azért tartom reménytelennek. inkább vár 6 másodpercet és sackelteti magát mínusz 15 yardon, minthogy eldobjon egy nem üres célpontnak egy passzt. Tuti helyzetre vár ,ami nem jön el, ezek profi védők ez profi liga. Alig van teljesen tiszta célpont.

Szóval nem Fitzet kritizálom, hogy rossz volt. Csak sztem a játékában eddig is benne volt a nagy Win. Ezután is, mert ő ilyen. Aminek azonban van ára is. Aki ezen megbántódik, nem tudok mit mondani, sajnálom, én így látom.ulpianus
értjük,tudjuk ,de most had örüljünk már faszom 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Az igazság az, hogy Fitz 4 TD-t dobott, nem biztos, hogy őt kéne itt elővenni. Értem, mire szeretnél kilyukadni, de kockázat nélkül nincs győzelem. Manning és Brees-szintű irányítók is bevállalnak olyan dobásokat, amelyek lehet, hogy húzósak, de ha bejönnek, akkor királyság van. Persze ők inkább rövid, illetve középtávon pontosak, de ott nagyon durván azok, ahogy Brady is. Mi annak örülünk, hogy nincs már Edwards, eltűntek a gyáva checkdownok, és Fitz bízik az elkapóiban, akik meghálálják a bizalmat. Biztos, hogy lesz labdaeladás is ilyen kockázatos dobásokból, de ne most húzzuk már le szegényt, ha lehet 😊Hungarian Bill
Félreértesz. Nem is én vettem elő egyébként. Arra reagáltam, hogy Fitz mindig is ilyen volt. Nem franchise QB lett hirtelen. És Manninghez (gondolom Peyton) meg Breeshez hasonlítani nem szerencsés. Pont erről beszélek.

Nem titpkus QB játékot tol Fitz kapitány. Bármikor megdob egy 20% esélyes célpontot 30 yard mélyen. Mert hátha bejön. Aki nem dob, nem talál. Én szeretem ezt a stílust. Csak azt mondom Fitz eddig is tudta pont ugyanezt.
Ezzel a stílussal ez azért meg kell jegyezni, gond, hogy nem stabil hanem egyszer bejön (akkor nagyon), aztán meg nem. Tavaly is ezt írtam, amikor veszettetek. És akkor is dobott egy picket, amit megjósoltam. Akkor mondtam, hogy nem kell rá haragudni ez az ára a játékának. Anna is ez volt a lényege, csak fordított helyzetben.

A gyáva QB sztem is rosszabb. Például Cassel. Őt meg azért tartom reménytelennek. inkább vár 6 másodpercet és sackelteti magát mínusz 15 yardon, minthogy eldobjon egy nem üres célpontnak egy passzt. Tuti helyzetre vár ,ami nem jön el, ezek profi védők ez profi liga. Alig van teljesen tiszta célpont.

Szóval nem Fitzet kritizálom, hogy rossz volt. Csak sztem a játékában eddig is benne volt a nagy Win. Ezután is, mert ő ilyen. Aminek azonban van ára is. Aki ezen megbántódik, nem tudok mit mondani, sajnálom, én így látom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Ne vedd már komolyan!Helmut Zimmer
Nem volt ott a sarcasm a hozzászólás végén 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 155 — én ezt meguntam
Nagy gratula!

De pár dolog azért el van itt túlozva. A kiváló futásvédelem. Charles 5.4es átlaggal futott. Dexter 10.4el. Egyedül a belső futásokat sikerült fogni a gyenge Thomas Jonestól. Belül elég értelmes volt a DL. De inkább fogalmam nincs miért, nem futottunk. 18at futottunk és ennyi. Egy negyedben szoktunk ennyit, kis túlzással.

Fitz tavaly pont ugyanilyen volt. Dobja a nagy kockázatú mély labdákat. Ami ha bejön, akkor királyság, aztán ezek törvényszerűen intre váltanak. Ezt mondtam tavalyi meccsen is aki emlékszik, és így is lett. Ma is. És ezután is így lesz szvsz. Jó kis QB, de fogadok, hogy ez lesz. Nála a kérdés nem az ,hogy el meri e dobin dupla meg tripla coverbe. Vagy milyen mélyre, vagy nyomás alatt is. Hanem hogy ez hányszor jöhet be? Mert a csapatot ez pont úgy le is húzhatja. Én szeretem a Billst, ezért mondom, hogy majd Fitz helyett kell egy rendes QB, aki nem gambler. Mármint a tartós sikerhez.ulpianus
Az igazság az, hogy Fitz 4 TD-t dobott, nem biztos, hogy őt kéne itt elővenni. Értem, mire szeretnél kilyukadni, de kockázat nélkül nincs győzelem. Manning és Brees-szintű irányítók is bevállalnak olyan dobásokat, amelyek lehet, hogy húzósak, de ha bejönnek, akkor királyság van. Persze ők inkább rövid, illetve középtávon pontosak, de ott nagyon durván azok, ahogy Brady is. Mi annak örülünk, hogy nincs már Edwards, eltűntek a gyáva checkdownok, és Fitz bízik az elkapóiban, akik meghálálják a bizalmat. Biztos, hogy lesz labdaeladás is ilyen kockázatos dobásokból, de ne most húzzuk már le szegényt, ha lehet 😊Hungarian Bill
Ne vedd már komolyan!