Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Barnett ha egészséges egy gyilkos, mindenképp jól jártatok vele. A 2 IR ellenére nem olyan gázos sérülések szempontjából, inkább pechje volt. Igazi leader és pályán kívül is egy jó figura.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Merriman lesz a nagyon szűk keresztmetszet. Ja és persze maybin...Helmut Zimmer
Nálunk Merriman 43-ban mindig DE volt.szaba
Nem elefáni volt?ulpianus
Én weakside DE-re emlékszem, de lehet csal a memóm.
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
már hogyne igazolnánk sztárokat! csak épp levezetni jönnek hozzánk 😊 (Stroud,Merriman stb)

amíg birja a térde jól fog jönni...BillsFan
Nem vettem fel a társalgás fonalát, de Barnett csuklója volt bibis, nem a térde, amennyire emlékszemLN
ja de előtte a térde is bibis volt 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hehe 😛 Remélem idén sem szakad meg a sorozatunk 😊

több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Akartam mondani, hogy Aaron barátunknak az utolsó dobása 😀 Meg McKelvinnek is (valahogy a hozzám kerülő billsesek annyira nem tutik 😊) Mondjuk Wood eddig korrekt, hogy érzitek?Wyatt
Wood a center posztért harcol Hangartnerrel, és tekintve, hogy Hangman sérülése idején tavaly nagyon jó volt ezen a poszton (fősulin is ott játszott), én szinte biztosra veszem, hogy ő lesz a kezdő centerünk.Hungarian Bill
Azt vágom, hogy anno C-nek lett hozva, és tavaly az év végén már ő tolta ott, csak annyira ezért nem követtem őt annyira kiemelten, és érdekelt, hogy szerintetek is jól tolta-e, de akkor jó 😊Wyatt
Szerencsére az a horrorisztikus lábtörése már a múlté, és nagyon szépen felépült belőle. Remélhetőleg megeszi majd Big Al-éket is vacsira 😛
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Merriman lesz a nagyon szűk keresztmetszet. Ja és persze maybin...Helmut Zimmer
Akartam mondani, hogy Aaron barátunknak az utolsó dobása 😀 Meg McKelvinnek is (valahogy a hozzám kerülő billsesek annyira nem tutik 😊) Mondjuk Wood eddig korrekt, hogy érzitek?Wyatt
Wood a center posztért harcol Hangartnerrel, és tekintve, hogy Hangman sérülése idején tavaly nagyon jó volt ezen a poszton (fősulin is ott játszott), én szinte biztosra veszem, hogy ő lesz a kezdő centerünk.Hungarian Bill
Azt vágom, hogy anno C-nek lett hozva, és tavaly az év végén már ő tolta ott, csak annyira ezért nem követtem őt annyira kiemelten, és érdekelt, hogy szerintetek is jól tolta-e, de akkor jó 😊

több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Merriman lesz a nagyon szűk keresztmetszet. Ja és persze maybin...Helmut Zimmer
Akartam mondani, hogy Aaron barátunknak az utolsó dobása 😀 Meg McKelvinnek is (valahogy a hozzám kerülő billsesek annyira nem tutik 😊) Mondjuk Wood eddig korrekt, hogy érzitek?Wyatt
Wood a center posztért harcol Hangartnerrel, és tekintve, hogy Hangman sérülése idején tavaly nagyon jó volt ezen a poszton (fősulin is ott játszott), én szinte biztosra veszem, hogy ő lesz a kezdő centerünk.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Merriman lesz a nagyon szűk keresztmetszet. Ja és persze maybin...Helmut Zimmer
Akartam mondani, hogy Aaron barátunknak az utolsó dobása 😀 Meg McKelvinnek is (valahogy a hozzám kerülő billsesek annyira nem tutik 😊) Mondjuk Wood eddig korrekt, hogy érzitek?

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Barnettnek örülök,ha egészséges tud maradni,akkor nagyon jó lesz.
végre valami... 😊

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Merriman lesz a nagyon szűk keresztmetszet. Ja és persze maybin...Helmut Zimmer
Nálunk Merriman 43-ban mindig DE volt.szaba
Nem elefáni volt?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Merriman lesz a nagyon szűk keresztmetszet. Ja és persze maybin...Helmut Zimmer
Nálunk Merriman 43-ban mindig DE volt.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Merriman lesz a nagyon szűk keresztmetszet. Ja és persze maybin...
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Na, így viszont már kinéz a front 7 is valahogy!

3-4-ben: DE: Edwards NT: Williams DE: Dareus OLB: Moats/Kelsay ILB: Barnett ILB: Davis/Sheppard OLB: Merriman

4-3: DE: Kelsay DT: Williams DT: Dareus DE: Edwards OLB: Moats MLB: Barnett OLB: Merriman

igazából Barnetten és Merrimanen áll, vagy bukik minden, ha ők egészségesek tudnának maradni, akkor láthatnánk akár csuda dolgokat is! Ja, meg akkor, ha Moats-ot nem akarják ILB-be rakni...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Barnett... sok sikert vele, de a helyetekben nem várnék túl sokat. Már ha behúzzátokbriareos
Soprano... Sok sikert vele, de a helyetekben nem várnék túl sokat...
😛

lofát elengedte a hawks -cry me a iver-tudom nem 3-4 es, de kutya jó Lb, csak nem jött be neki a Gus B féle cover 2 def 😕Helmut Zimmer
miért is gúnyolódsz most?

elnézést.
biztos vagyok hogy egy térd nélküli LB lesz a megoldás.briareos
Nincs semmi baj! 😊
A lions ellen a csuklója szállt el, nem a térde. Az sem jó, de egyszerűbb történét.
Nem várunk sokat. Tudjuk, hogy hozott anyagból dolgozunk. Örülünk, hogy lesz egy olyqn lb-nk, aki a fejekben rendet tart, és akivel meg van a létszám. Nagyjából ennyit várunk, és örülünk, ha ennél többet kapunk. 😊
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
már hogyne igazolnánk sztárokat! csak épp levezetni jönnek hozzánk 😊 (Stroud,Merriman stb)

amíg birja a térde jól fog jönni...BillsFan
Nem vettem fel a társalgás fonalát, de Barnett csuklója volt bibis, nem a térde, amennyire emlékszem
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Burnett az Barnett lett 😛
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Bizony, hogy jól fog jönni! 😊
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
már hogyne igazolnánk sztárokat! csak épp levezetni jönnek hozzánk 😊 (Stroud,Merriman stb)

amíg birja a térde jól fog jönni...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
The Buffalo Bills and former Packers LB Nick Barnett reached agreement on a three-year, $12 million deal including $6 million gtd.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Barnett... sok sikert vele, de a helyetekben nem várnék túl sokat. Már ha behúzzátokbriareos
Soprano... Sok sikert vele, de a helyetekben nem várnék túl sokat...
😛

lofát elengedte a hawks -cry me a iver-tudom nem 3-4 es, de kutya jó Lb, csak nem jött be neki a Gus B féle cover 2 def 😕Helmut Zimmer
miért is gúnyolódsz most?

elnézést.
biztos vagyok hogy egy térd nélküli LB lesz a megoldás.

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Barnett... sok sikert vele, de a helyetekben nem várnék túl sokat. Már ha behúzzátokbriareos
Soprano... Sok sikert vele, de a helyetekben nem várnék túl sokat...
😛

lofát elengedte a hawks -cry me a iver-tudom nem 3-4 es, de kutya jó Lb, csak nem jött be neki a Gus B féle cover 2 def 😕
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Barnett... sok sikert vele, de a helyetekben nem várnék túl sokat. Már ha behúzzátok

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Barnett maradt a reggeli walk thru-ra és dumázgatott még az LB edzőkkel...BillsFan
Detroitba pedig el sem megy, szóval lehet reménykedni 😊LN
de jó is lenne, srácok. Még mindig csak 30. Remélem egészséges, és shepp sokaz tanul tőle majd.
Ettől függetleül jó lett volna egy sztárigazolás 😕
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Barnett maradt a reggeli walk thru-ra és dumázgatott még az LB edzőkkel...BillsFan
Detroitba pedig el sem megy, szóval lehet reménykedni 😊
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Barnett maradt a reggeli walk thru-ra és dumázgatott még az LB edzőkkel...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊