Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
Az igazság az, hogy ez a negyedik kör egy reális árnak mondható érte. A Baltimore kap egy kész receivert, egy deep threat-et, mi pedig építgethetjük kicsiny csapatunkat a drafton tovább. Továbbá ott ugye jóval nagyobb esélye van arra jelenleg, hogy karrierje során először PO-meccsen szerepelhessen.

Köszönjük, és sok sikert Marylandben, Lee!
több mint 12 éve
gsn 3 548
4. körért ment Lee Evans a Ravenshez.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
A Carolina a legújabb jelentkező, egy harmadik körös cetlit kérünk érte, egy gond van: nekik nincs ilyenjük 2012-re 😊

Szerk.: ki is szálltak a versenyből...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Gondolom a new englandbe mogyiért...
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
Evans-t még ma eltrédelhetjük Schefter szerint, egy late-round pickért.

Egy jó hír viszont, hogy LaCanfora twitteren írta, hogy K-Willel dolgozunk a hosszabbításon! Muszáj is, mert az elkövetkezendő két évben kb. 3,6 millát keres majd a mostani szerződése értelmében.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Nem,
Stevie az 1. mert Fitz Így döntött, 2. Evans, és itt a meglepi David Nelson, slot Parrish, fekete ló Roosevelt

Nyitott a verseny
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
A WR Deepth sorrend hogy néz ki jelenleg?Shawn84
Szerintem ha Evans marad, akkor mindenképp ő marad a #1. Szóval valami ilyesmi: Evans, Johnson, Parrish/Brad Smith, David Nelson, Jones, Roosevelt.

Egyelőre Craig Davist nem tudom hova tenni...
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 514
A WR Deepth sorrend hogy néz ki jelenleg?
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Elképesztően tehetséges az elkapógárdánk... Nem tudtam fanyalgó megjegyzéseket olvasni sem a szemtanuktól, sem elemzőktől. Evans nem1. Számú elkapó.

Jól jönne egy hasznos olineman, vagy egy jó LB főként passrusher.

Általában nagyon bíztató beszámolókat olvasok a csapat training camp teljesítményéről.sokan mondják, hogy a csapat egyetlen kevésbé legitim része az oline...
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
Pletykaszinten terjeng, hogy Evans trade blockon van, érdeklődők pedig lennének is, a Cardinals, a Ravens, és a Bears érdeklődik... Az érintett is megszólalt az ügyben, mondjuk sok újdonságot nem mondott, csak a szokásos "nem én döntök efelől" és "majd meglátjuk mi lesz" jellegű közhelyek hangzottak el.
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Bell kihagy pár edzést ezért Wang :rolleyes: gyakorol a kezdőkkel!

egy párszor megverték a tegnapi edzésen, ezért utána Merriman slow motion-ben magyarázta neki mit is kéne tenni ellene 😛
Gailey is azt nyilatkozza hogy per pill nincs depth a bal oldalon...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
Maybint Ed Wang uralja a drilleken... Mindenki döntse el maga, hogy megéri-e a rostertHungarian Bill
Már melyik? 😂Wyatt
You got me 😊 De Wang legalább ural is valamit a tackle dummy-kon kívül 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Maybint Ed Wang uralja a drilleken... Mindenki döntse el maga, hogy megéri-e a rostertHungarian Bill
Már melyik? 😂

több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
Maybint Ed Wang uralja a drilleken... Mindenki döntse el maga, hogy megéri-e a rostert
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
Egyébként a szurkolói beszámolók alapján Urbik elég gyenge teljesítményt nyújt, Dareus-ék többször is kinyírják... 😕

Akivel viszont meg vannak elégedve, az Troup (Dareus-szal, és K-Willel oda-odapörkölnek), Aaron Williams (habár a kezdeti lendület kicsit alábbhagyott nála), Parrish (minden labdát elkap, ami felé megy!), és nagyon üde színfolt Jasper is, mindig kinnmarad pluszmunkát végezni, nagyon fel akar kerülni a végső rosterre!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Igaz! Manu viszont jól blokkol, és elefánt célpontjaitok pedig...hát vannak.Helmut Zimmer
Ettől függetlenül én szurkolok neki. Szimpatikus játékosnak tűnt a draft utáni interjúból, de vhogy nálunk nem hozta azt, amiért draftoltuk.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Igaz! Manu viszont jól blokkol, és elefánt célpontjaitok pedig...hát vannak.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Jó de kik mögött kellett volna, mondanám a névsort: Gates, Witten, Boss.... Még esetleg próbálkozhatott volna Heath és Zack Miller, vagy Dallas Clark mögött hasonló eredménnyel
Ettől még lehet ő egy átlagos kis kezdő, aki kihúzza a qb-t a bajból néha néha 😊Helmut Zimmer
Helmut, legyünk őszinték. Ha látnak benne fantáziát, hogy 2. számú TE legyen, akkor nem nálatok lett volna az első elkapása. Gates mögött nálunk volt még Manu is, de ő kb. akkora elkapó TE, mint én. Szóval az, hogy még csak passz playeknél se volt képes pályára kerülni, jelent vmit.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Jó de kik mögött kellett volna, mondanám a névsort: Gates, Witten, Boss.... Még esetleg próbálkozhatott volna Heath és Zack Miller, vagy Dallas Clark mögött hasonló eredménnyel
Ettől még lehet ő egy átlagos kis kezdő, aki kihúzza a qb-t a bajból néha néha 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Szaba!

Miért?Helmut Zimmer
Én bírtam, de sehol nem kapott szerepet. Nem is tudtam, h mivan vele mostanában. Jó lesz ő, mondjuk nem kezdő, no1 TE, de nem rossz játékos.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Szaba!

Miért?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Nem semmi, Nix hogy összekapta a saját emberkéit. Én Chadlerről már rég lemondtam.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
Nelson nem hiszem, hogy kezdő lesz, Chandler az elsőszámú TE a TC-ben, és produkál szép dolgokat is. Szerintem megőrzi a kezdő helyét. És valóban, Gailey jóformán blokkolásra használja csak a TE-ket.

Urbik pedig erősen gyanús, hogy a kezdő RG lesz. Tavaly is kezdett már, és nem volt vele probléma, sajnos egy sérülés miatt nem tudott tovább játszani a szezonban.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Srácok Urbik tényleg kezdeni fog? Azért az nem semmi, miután tőlünk elzavarták 😀
több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Shawn Nelson szerintetek fog komolyabb szerephez jutni az idén? Olvastam, hogy Gailey kb. annyira használja a TE-t, mint Martz.