Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Falcons re-sign RT Tyson Clabo. Huge loss for Bills, who were close to signing him.

remélem nem ezt kell majd állandóan olvasnom/olvasnunk.... :/Newman
Miért van az az érzésem, hogy csak az alkupozícióját akarta javítani?
füligjimmy
nem nagyon sikerült,5 évre 25 millió Clabonak alamizsna
nem hiszem el,hogy ezt nem tudtuk túllicitálni...Newman
Állítólag mi többet is ajánlottunk neki, de végül mégis maradt Sólyom 😕
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Falcons re-sign RT Tyson Clabo. Huge loss for Bills, who were close to signing him.

remélem nem ezt kell majd állandóan olvasnom/olvasnunk.... :/Newman
Miért van az az érzésem, hogy csak az alkupozícióját akarta javítani?
füligjimmy
nem nagyon sikerült,5 évre 25 millió Clabonak alamizsna
nem hiszem el,hogy ezt nem tudtuk túllicitálni...

több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Megegyeztünk Dareus-szal, 4 évre garantált 20,4 millió dollárt kap majd!

Szerk.: szintén sikerült megegyezni Searcy-vel, és Johnny White-tal is, így már csak Sheppard és Aaron Williams várnak arra, hogy aláírják életük első profi szerződését. Remélhetőleg nem kell majd sokáig várniuk.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Vajon mit csinálunk a cap space-szel?

Tipp: Kelsay fizetésemelést kap
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Falcons re-sign RT Tyson Clabo. Huge loss for Bills, who were close to signing him.

remélem nem ezt kell majd állandóan olvasnom/olvasnunk.... :/Newman
Miért van az az érzésem, hogy csak az alkupozícióját akarta javítani?

Helmut: ma már biztosan elsütnek egy poént, csak nehogy kínjában röhögjön rajta az egyszeri Bills drukker.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Falcons re-sign RT Tyson Clabo. Huge loss for Bills, who were close to signing him.

remélem nem ezt kell majd állandóan olvasnom/olvasnunk.... :/Newman
Ide senki sem jön, sőt ahogy Poz, úgy mindenki, aki ér valamit lelép az első adandó alkalommal 😕 😕
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Falcons re-sign RT Tyson Clabo. Huge loss for Bills, who were close to signing him.

remélem nem ezt kell majd állandóan olvasnom/olvasnunk.... :/

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Ez a húzás a mi Spread rendszerünkbe nagyon nem rossz, csak hiányzik az igazi poén!
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Hát gyerekek, ez a Brad Smith igazolás nem fog minket kihúzni a szarból... Minek nekünk egy returner/wildcat QB? Jó persze, ki lehet próbálni slotban, de Roscoe tavaly a legjobb szezonját futotta, erre tessék... Ezért kár volt ennyit várni 😕 Persze még messze nincs vége a FA-nek.

Ja, és 19 UDFA-t igazoltunk le.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Jó kis Jolly Joker player, sok örömötök lesz benne. fenébe hogy nem bírt elkotródni a csoportból.
tény h sokat fizettek de hát megtehetitek 😊

több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
nem fontos és ráadásul qrva drága igazolás, érthetetlen 😕



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
qrva életbe!! RWJ megint nem bírt a zsebébe nyúlni.... remélem már csak pár évig lesz ez így 😕BillsFan
Newman!

Idézem BillsFan-t!Helmut Zimmer
:/
kénytelen lesz,bár lehet megoldja ilyen semmit mondó igazolásokkal.... 😕

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
qrva életbe!! RWJ megint nem bírt a zsebébe nyúlni.... remélem már csak pár évig lesz ez így 😕BillsFan
Newman!

Idézem BillsFan-t!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Brad Smith (egykori Jet) RS(/WR) a fedélzeten.Feltételezem azt,hogy Spiller vállairól a visszahordó feladatokat levéve,inkább a futásra fog koncentrálni.Persze a no1 back még mindig Jackson 😊Newman
Hurrá Hurrá! Nincs meg a front 7Helmut Zimmer
😀
szvsz ő se dollár 10 milliókért jött (2-3/év körül saccolom),ideje lenne tényleges pénzt kiadni,elit játékosokra....remélem fogunk is,kénytelenek leszünk :rolleyes:Newman
4 év 15 milla,szűk 4 milla/év,soknak érzem egy returnerért,elvileg slotban is kipróbálják
nem volt túl fontos ez az igazolás,lassan bele kéne csapni a lecsóba...

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Brad Smith (egykori Jet) RS(/WR) a fedélzeten.Feltételezem azt,hogy Spiller vállairól a visszahordó feladatokat levéve,inkább a futásra fog koncentrálni.Persze a no1 back még mindig Jackson 😊Newman
Hurrá Hurrá! Nincs meg a front 7Helmut Zimmer
😀
szvsz ő se dollár 10 milliókért jött (2-3/év körül saccolom),ideje lenne tényleges pénzt kiadni,elit játékosokra....remélem fogunk is,kénytelenek leszünk :rolleyes:

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Brad Smith (egykori Jet) RS(/WR) a fedélzeten.Feltételezem azt,hogy Spiller vállairól a visszahordó feladatokat levéve,inkább a futásra fog koncentrálni.Persze a no1 back még mindig Jackson 😊Newman
Hurrá Hurrá! Nincs meg a front 7
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Brad Smith (egykori Jet) RS(/WR) a fedélzeten.Feltételezem azt,hogy Spiller vállairól a visszahordó feladatokat levéve,inkább a futásra fog koncentrálni.Persze a no1 back még mindig Jackson 😊

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Lassan el kezdhetnénk költeni azt a nagyon sok pénzt, amelyet el kéne költenünk.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Az edzőtábor pedig szombaton indul, immáron 12. alkalommal Pittsfordban, a St. John Fisher fősulin.

Esti edzések július 31-én, augusztus 4-én, 6-án, 10-én, 15-én, és 17-én lesznek majd.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Továbbá Burnett ügynökét idézem:

They were "waiting to see what happened with (Paul) Posluszny, so now we're in a position where I'm anticipating that today or first thing tomorrow we'll be engaged in some meaningful discussion," Lefft said.

Reméljük Buddyék is beindulnak lassacskán!

Florence is aláírt 3 évre, 15 misiért.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
LaCanfora jelenti, hogy ráálltunk Clabóra, de a jelenlegi csapatán kívül még a szíhókokkal is meg kell küzdenünk. Egy top RT is need!Hungarian Bill
Hejj de örülnék neki! Azt hiszem rendet vágna az ellen d lineban
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
LaCanfora jelenti, hogy ráálltunk Clabóra, de a jelenlegi csapatán kívül még a szíhókokkal is meg kell küzdenünk. Egy top RT is need!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Ráúsztunk Colonra!

Mondjuk szerintem nem jön ide 😕
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Ez jogos! Ennek ellenére célkereszben van.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Üdv!

K-Willt szerintem marad, egyszerűen idén költeni KELL, ha jól értelmezem az új szabályokat. Pozt fenemód sajnálom, de én is megértem, nem ízlett neki a 3-4. A front sevenre kíváncsi leszek, szerintem egy elkapó se ártana.füligjimmy
Szevasz Brada! De jó hallani felőled 😊

Célpontok Burnett, McIntosh,.... Tulloch!!!

Elkapó! Hát Roy Williams szabad Ricet szerintem már behálózta a Hawks.Helmut Zimmer
McIntoshnak a Skinsben sem ízlett a 3-4...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...