Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Üdv!

K-Willt szerintem marad, egyszerűen idén költeni KELL, ha jól értelmezem az új szabályokat. Pozt fenemód sajnálom, de én is megértem, nem ízlett neki a 3-4. A front sevenre kíváncsi leszek, szerintem egy elkapó se ártana.füligjimmy
Szevasz Brada! De jó hallani felőled 😊

Célpontok Burnett, McIntosh,.... Tulloch!!!

Elkapó! Hát Roy Williams szabad Ricet szerintem már behálózta a Hawks.Helmut Zimmer
McIntoshnak a Skinsben sem ízlett a 3-4...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Lehet valamit rosszul tudok, de szerintem Williams idén még nálunk karistol!! 😐
Poz jó volt, de 7 m az sok, és jól szerelt, de sok volt még a yard róla első érintés után. Persze hogy én is sajnálom, de most pótolható, csak tényleg kell akarni. Sheppard pusztítani fog!!!!!Helmut Zimmer
jaj,tényleg... 😊 akkor megnyugodtam
Sheppard meg alap,hogy zúzni fog,csak kéne mellé azért még egy ember...teli vagyunk pénzzel 😀

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Lehet valamit rosszul tudok, de szerintem Williams idén még nálunk karistol!! 😐
Poz jó volt, de 7 m az sok, és jól szerelt, de sok volt még a yard róla első érintés után. Persze hogy én is sajnálom, de most pótolható, csak tényleg kell akarni. Sheppard pusztítani fog!!!!!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Szerintetek Pozt túlfizették?sérülékeny,ez kétségtelen,de,ha játszik,akkor azt átlag felett/elit szinten teszi.7 millió évente szvsz nem oly sok :rolleyes: Barnettnek tudnék örülni,utóbbi 2 évben sokat volt sérült,így vsz olcsón letudnánk szerződtetni.Ruud piszok drága lesz,szerintem overrated is,Tulloch meg még drágább,de ő legalább elit szinten is teljesít.
Williamst mindenképp meg kell tartani,ő volt am is az elsődleges...csak nem tudom,hogy Wilson mire akarja elkölteni a maradék spacet,lenne mit 😊

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Üdv!

K-Willt szerintem marad, egyszerűen idén költeni KELL, ha jól értelmezem az új szabályokat. Pozt fenemód sajnálom, de én is megértem, nem ízlett neki a 3-4. A front sevenre kíváncsi leszek, szerintem egy elkapó se ártana.füligjimmy
Szevasz Brada! De jó hallani felőled 😊

Célpontok Burnett, McIntosh,.... Tulloch!!!

Elkapó! Hát Roy Williams szabad Ricet szerintem már behálózta a Hawks.Helmut Zimmer
Húúú, McIntosh nagy kedvencem...... kissé koros. RW-t a macikhoz is írtam, az ő neve most szinte mindenhol felmerül majd. Most mindenki szórja a pénzt, jövőre meg szívja a.... fogát.

Off: amúgy "megismerkedtem" egy fővárosunkban tanuló 21 éves amerikai diáklánnyal, aki hatalmas Bills drukker. 😀 Azt merészelte mondani, hogy Fewell nem volt jó edző. Ekkor kis híján véget vetettem a beszélgetésnek.füligjimmy
Cím telefonszám (a lányé) !!! 😊
Rocky játékát én is szeretem! Roy Williams úgysem jön olyan csóró ruppótlan csapathoz, mint a Bills.
Szerintem megint hiszünk a saját nevelésű elkapókban.
Az 1. számú ILB viszint must have!!!!
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Üdv!

K-Willt szerintem marad, egyszerűen idén költeni KELL, ha jól értelmezem az új szabályokat. Pozt fenemód sajnálom, de én is megértem, nem ízlett neki a 3-4. A front sevenre kíváncsi leszek, szerintem egy elkapó se ártana.füligjimmy
Szevasz Brada! De jó hallani felőled 😊

Célpontok Burnett, McIntosh,.... Tulloch!!!

Elkapó! Hát Roy Williams szabad Ricet szerintem már behálózta a Hawks.Helmut Zimmer
Húúú, McIntosh nagy kedvencem...... kissé koros. RW-t a macikhoz is írtam, az ő neve most szinte mindenhol felmerül majd. Most mindenki szórja a pénzt, jövőre meg szívja a.... fogát.

Off: amúgy "megismerkedtem" egy fővárosunkban tanuló 21 éves amerikai diáklánnyal, aki hatalmas Bills drukker. 😀 Azt merészelte mondani, hogy Fewell nem volt jó edző. Ekkor kis híján véget vetettem a beszélgetésnek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Üdv!

K-Willt szerintem marad, egyszerűen idén költeni KELL, ha jól értelmezem az új szabályokat. Pozt fenemód sajnálom, de én is megértem, nem ízlett neki a 3-4. A front sevenre kíváncsi leszek, szerintem egy elkapó se ártana.füligjimmy
Szevasz Brada! De jó hallani felőled 😊

Célpontok Burnett, McIntosh,.... Tulloch!!!

Elkapó! Hát Roy Williams szabad Ricet szerintem már behálózta a Hawks.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Üdv!

K-Willt szerintem marad, egyszerűen idén költeni KELL, ha jól értelmezem az új szabályokat. Pozt fenemód sajnálom, de én is megértem, nem ízlett neki a 3-4. A front sevenre kíváncsi leszek, szerintem egy elkapó se ártana.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Pedig ez a Poz-Sheppard duó jól nézett volna ki... De Helmutnak igazat adok abban, hogy a Jags túlfizeti. De ez legyen az ő problémájuk, a miénk legyen az, hogy hozni kell egy minimum Poz szintű ILB-t. Cap space van bőven!
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Thigpen jön backup-nakBillsFan
csodálkoztam már tavaly is azon, hogy miért nem vittétek egyből
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
persze Kyle is lesz FA, ez a baj...

POZ cukor volt meg minden de ALAP ember középen!! Burnett jó lenne ,de megint xarakodni fogunk már látom!



Thigpen jön backup-nak



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Jó igazad van, de szerintem túlfizezi a Jags, és állítólag nem csak a pénzről szólt! Jó volt Poz meg minden, de mondjuk Kyle Williamsért jobban fájna a szívem.
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
qrva életbe!! RWJ megint nem bírt a zsebébe nyúlni.... remélem már csak pár évig lesz ez így 😕



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Ez szopás! Megértem pozt, de akkor is szopás! Valakire rá kell moccanni! Lehet, rá kellene moccanni Barnettre, nem tudom.!?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Posluszny 6 évre hozzánk költözik pénteken.
http://www.buffalorumblings.com/2011/7/26/2296416/paul-posluszny-jacksonville-jaguars-nfl-free-agency-2011#comments
Jason La Canfora szerint a Bills mindent megtett, hogy újraigazolja, és nehéz döntés volt a számára, de inkább szeretett volna 4-3as rendszerben játszani, és ezért választotta a Jagst.iktriad
Jéé. A végén még lesz normális Jags defense.Shawn84
Úgy volt, hogy megcsíptük Weddlet is, de egyelőre az még nem lett nyélbe ütve.
Hogy ne csak off legyen:

1. A Jets és a Bills harcban van Drayton Floranceért (ez Jags drukkerként nekem -keserű- mosolyt csal az arcomra '08 miatt...)
2. Pos 42 milliót kap valószínűleg tőlünk, (évi 7 milliós salary) és 15 lesz a garantált ebből.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Posluszny 6 évre hozzánk költözik pénteken.
http://www.buffalorumblings.com/2011/7/26/2296416/paul-posluszny-jacksonville-jaguars-nfl-free-agency-2011#comments
Jason La Canfora szerint a Bills mindent megtett, hogy újraigazolja, és nehéz döntés volt a számára, de inkább szeretett volna 4-3as rendszerben játszani, és ezért választotta a Jagst.iktriad
Jéé. A végén még lesz normális Jags defense.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Posluszny 6 évre hozzánk költözik pénteken.
http://www.buffalorumblings.com/2011/7/26/2296416/paul-posluszny-jacksonville-jaguars-nfl-free-agency-2011#comments
Jason La Canfora szerint a Bills mindent megtett, hogy újraigazolja, és nehéz döntés volt a számára, de inkább szeretett volna 4-3as rendszerben játszani, és ezért választotta a Jagst.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Most, hogy visszatért a futball, nézzünk egyből egy FA-hírt:

Posluszny elmondta, hogy mi vagyunk az elsőszámú tárgyalópartnerei, de hülyeség lenne nem körülnézni máshol is, hogy mik a lehetőségek. Nagyon fontos lenne a megtartása!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Csak az újonc Top 10-zel tudok szolgálni: http://www.ea.com/madden-nfl/blog/top-rookies-in-madden-nfl-12

A veteránok közül 99-es lesz Brady, Revis, Polamalu, és Antonio Gates. Ennyi biztosat tudni.Hungarian Bill
Cam Newton nincs a top 10ben? 😛
És Tebow állítólag ha felmegy a pályára az 3 instant TD-t ér. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Dareus pedig a második legjobb újonc lesz a Maddenben, 82-es overall osztályzattal 😊Hungarian Bill
a többi ratinget hol tom megnézni? 😊superbrutal88
Csak az újonc Top 10-zel tudok szolgálni: http://www.ea.com/madden-nfl/blog/top-rookies-in-madden-nfl-12

A veteránok közül 99-es lesz Brady, Revis, Polamalu, és Antonio Gates. Ennyi biztosat tudni.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Dareus pedig a második legjobb újonc lesz a Maddenben, 82-es overall osztályzattal 😊Hungarian Bill
a többi ratinget hol tom megnézni? 😊
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Szép lassan csordogál az off-season, nem sok hír van a csapat táján, mindenki szeme a főmuftikon van 😊 Remélhetőleg most már tényleg megegyeznek 1-1,5 héten belül.

Addig két hír: lecserélték a műfüvet, újat kapott a stadion, valamint új az endzone is. Itt egy kép róla:

http://nflbills.files.wordpress.com/2011/07/endzone.jpg

Dareus pedig a második legjobb újonc lesz a Maddenben, 82-es overall osztályzattal 😊
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Apró hírmorzsa, bár az ilyen ínséges időkben talán ez is hírértékű;

Kelly az NFL Total Access c. műsorban elmondta, hogy örül annak, hogy Fitzpatrick mellett kitartottunk, ugyanis szerinte ebben az offseasonban a sokat kritizált dobótechnikája terén fejlődött a legtöbbet. Továbbá üdvözölte azt a döntést is, hogy 1/3-ra nem kockáztattunk QB-val, hanem Dareust húztuk, ugyanis nemcsak a futás megállításában, hanem szerinte a pass rush terén is javulni fogunk vele, márpedig ez nem utolsó szempont pl. Brady ellen.

Summa summarum, Fitzben lát bíztató jeleket, és ez mindenképp jó hír 😊
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
a patsnek is jót tett amikor a szép fehér sisakjukat lecserélték 😊

a kék mez retro színe nem tetszik a régi sötétebb kék jobban bejött, a fehér viszont szebb lett!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Hm, jó lett volna, ha a játékosok mutatják be az új mezeket, de hát a lockout ezt keresztülhúzta. Egyébként a throwback-mezekre hajaz inkább, azokkal pedig nem volt probléma egyáltalán. Nekem a fehér sisak is nagyon bejön 😊 Reméljük, szerencsét hoznak az új mezek!