Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nekem adja 😊
más: Ryan Fitzpatrick is the second Bills player in two weeks to describe WR Marcus Easley as a "beast" in informal offseason workouts. (az első Steve Johnson volt 😊 az ő szavai:"He's big and he's fast and he still has all his speed," said Johnson. "... He looks like he's about 270, but he weighs 220 or 225. He's big and fluid in his routes." )
Described by Fitzpatrick as a "a really big guy with strength and top-end speed"
Kiváncsi vagyok a gyerekre...

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
új mez

több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Itt leírják, hogy miért váltott anno a Bills a piros sisakra át a fehérről: http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/06/23/the-story-behind-the-bills-red-helmets/

A lényeg, hogy az akkori QB színvak volt és az akkori divízióban az összes csapat fehér sisakot viselt és ezért a Bills átváltott pirosra, mert azt el tudta különíteni a többitől a QB.

Nem semmi sztori 😊Hollywood
Nem rossz, de szerintem ez részben buffalói urban legend. Bár az equipment manager elég hiteles forrásnak látszik, de egy jó sztori érdekében akár vetíthetett is egy kicsit. 😊

Egyrészt Ferguson 1983-ban éppen a csoportriválisok ellen olykor egészen parádésan játszott (Dolphins ellen 5 TD 1 pick, Colts ellen 3 TD 0 pick), másfelől a színes sisakban játszó csapatok ellen is szórta az interception-öket (a Rams ellen 5-öt). Ráadásul 1984-ben, sisakváltás ide vagy oda, szinte ugyanolyan pontos/pontatlan maradt. A Bills-nél pedig már az 1977-es szezon után léphettek volna az ügyben, amikor Fergie 12 TD mellett 24 picket produkált.

Egy Bills-es fórumon két ős-Bills szurkoló párbeszédéből is idézek:

"This is all my recollection of the time. He [Joe Ferguson] wasn't color blind but at the time all the teams in the AFC East: New England, The Jets, The Dolphins, and yes, The Colts had white helmets. Going to the red helmets was supposed to make it easier for him to spot his receivers.

Of course it also would allow our opponents to more easily spot their receivers too."

"As I understand it, Ferguson made the crack that because of the high crown in the middle of the Rich Stadium field, when he was near one sideline and diminutive WR Lou Piccone was running down the other one, No. 89's helmet was the only thing he could see. Piccone retorted that changing the helmet color might finally get Fergy to stop throwing the ball to the other team. I think they were kidding..."

Egyébként a Jets akkor már azt hiszem áttért a zöld sisakra.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Itt leírják, hogy miért váltott anno a Bills a piros sisakra át a fehérről: http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/06/23/the-story-behind-the-bills-red-helmets/

A lényeg, hogy az akkori QB színvak volt és az akkori divízióban az összes csapat fehér sisakot viselt és ezért a Bills átváltott pirosra, mert azt el tudta különíteni a többitől a QB.

Nem semmi sztori 😊
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Nem rossz ez a satyak, nekem tetszik 😊 Ehhez mondjuk a fehér throwback-mezhez hasonló dukálna 😊
több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Szerintem is inkább Toronto lesz mint LA... de remélhetőleg egyik sem 😊 Los Angeles Bills??? Nem hangzik túl jól.

Post-draft roster analysis: http://buffalowdown.com/2011/06/19/post-draft-roster-analysis-inside-linebacker/

http://buffalowdown.com/2011/06/16/new-bills-helmet-design-leaked/
Nincs nagy meglepetés. Nekem special jobban bejön a fehér Bills sisak, de jobban szerettem volna, ha a piros csík (ami a bölény fejétől indul ki) eltűnik. Szerintem nem kellene az oda.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Hm, óvatosan kellene ezekkel a feltételezésekkel előállni, Sullivan úr. Tudjuk, hogy nincs Wilsonnak jelenleg semmilyen végrendelete, vagy öröklési terve, de mindigis Buffalóban akarta tartani a csapatot. Egyszerűen nem hiszem azt, hogy halála esetére ne rendelkezne úgy, hogy a csapat ne maradjon Buffalóban, ha lát a városban fantáziát. Azért is akadt ki a jelenlegi CBA-tervezet ellen, mert a kisebb piaccal rendelkező csapatok hátrányt szenvednének attól, hogy mondjuk Jerry Jones eladja a Cowboys stadion névhasználati jogát, ezáltal megnő az elosztandó bevétel, és így többet kellene költeni is.

Jim Kellyt és befektetői csoportját nagyon érdekli a Bills. A Sabres egykori tulajdonosát, Golisanót is érdekelné (bár ez utónninak annyira nem örülnék). Biztos vannak még érdeklődők, de én bízom abban, hogy a csapat Buffalóban marad, mert ennek a városnak igenis igénye van a profi futballra.Hungarian Bill
+1

Na meg ebben az LA franchise-ban nem gondolom, hogy annyira hinni kellene. Ha meg mégis költöznétek valahová, akkor Toronto a kézenfekvő megoldás.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, ha oda mennének, és a csoportok maradnának, akkor Indianapolis, Dallas, Kansas City, de még St. Louis is teljesen korrekt lenne ehhez képest a saját négyesében 😀

több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/06/19/bills-fans-should-be-nervous-about-losing-their-team-to-l-a/

“When [92-year-old owner Ralph] Wilson is gone, all bets are off,” Sullivan writes. “If he dies, the Bills would be at or near the top of any list for possible relocation. Wilson has no known succession plan. He plans to have the team auctioned to the highest bidder. It’s hard to imagine the top bid coming from someone who intends to keep the Bills in this market.”

"Even if the highest bidder has Buffalo roots, long-term earning potential will be much greater in Los Angeles. Thus, the best hope for Bills fans would be a willingness to support a full-time move to Toronto, with maybe a game or two per year played in Buffalo."

Hát ha pl. a Bills költözne LA-be, akkor lehet meg kellene bolygatni a jelenlegi csoportbeosztást.Hollywood
Hm, óvatosan kellene ezekkel a feltételezésekkel előállni, Sullivan úr. Tudjuk, hogy nincs Wilsonnak jelenleg semmilyen végrendelete, vagy öröklési terve, de mindigis Buffalóban akarta tartani a csapatot. Egyszerűen nem hiszem azt, hogy halála esetére ne rendelkezne úgy, hogy a csapat ne maradjon Buffalóban, ha lát a városban fantáziát. Azért is akadt ki a jelenlegi CBA-tervezet ellen, mert a kisebb piaccal rendelkező csapatok hátrányt szenvednének attól, hogy mondjuk Jerry Jones eladja a Cowboys stadion névhasználati jogát, ezáltal megnő az elosztandó bevétel, és így többet kellene költeni is.

Jim Kellyt és befektetői csoportját nagyon érdekli a Bills. A Sabres egykori tulajdonosát, Golisanót is érdekelné (bár ez utónninak annyira nem örülnék). Biztos vannak még érdeklődők, de én bízom abban, hogy a csapat Buffalóban marad, mert ennek a városnak igenis igénye van a profi futballra.
több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/06/19/bills-fans-should-be-nervous-about-losing-their-team-to-l-a/

“When [92-year-old owner Ralph] Wilson is gone, all bets are off,” Sullivan writes. “If he dies, the Bills would be at or near the top of any list for possible relocation. Wilson has no known succession plan. He plans to have the team auctioned to the highest bidder. It’s hard to imagine the top bid coming from someone who intends to keep the Bills in this market.”

"Even if the highest bidder has Buffalo roots, long-term earning potential will be much greater in Los Angeles. Thus, the best hope for Bills fans would be a willingness to support a full-time move to Toronto, with maybe a game or two per year played in Buffalo."

Hát ha pl. a Bills költözne LA-be, akkor lehet meg kellene bolygatni a jelenlegi csoportbeosztást.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
DoM!

Elolvastam, szerintem nagyon jó lett!

üdv
H
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Valaki tudna informálni, hogy hogyan draftoltunk? Mik a kilátások? Előre is köszi!BuffaloBill
Általános a vélekedés, hogy ti voltatok az egyik legjobban draftoló csapat. Ami tisztán látszott, hogy a futás elleni védelmet, és a secondaryt akarták a drafton megerősíteni. A pickek fényében nehezen képzelhető el, hogy Donte Whitnert újraszerződtetik.

Höri értékelése: http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draftelemzes-a-legkivalobb-valasztok-2079840

Tőlem meg jövő hét elején jön ide az oldalra az AFC east értékelő.DoM
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2223
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Pats jó lesz, kb. Az első hideglelős PO meccsig... jets meg jó, top 5 csapatHelmut Zimmer
Na majd aztat meglátjuk 😀

több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Még nem tudni, marad-e, mert a jelenlegi tulajdonos-játékos csatározások egyik eredménye az, hogy nincs szabadügynök-piac. De szerintem maradni fog, Shepparddal ketten jók lesznek ők belül!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Köszönöm a válaszokat, akár hiszitek, akár nem, a gépem beszarásáig passzív fórum tag voltam, csak olvastam a véleményeket, de írni nem tudtam. Már csak egy kérdésem lenne: POZ maradt?

Üdv
BB
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
szia Buffalobill baratom,
a
Öröm újra itt látni!

Nagyon jól draftolt a csapat -komoly vltozások voltak a front officeban.
Nix elzavarta RW Jr örökós draft megmondó iemberét Modrakot.

A Broncos elvitte ugyan Von Millert, de így meghagyta Dareust. Ez pedig összoességében jobb forgatókónyv mint amire vártunk, hiszenaz idei draft egyik lepnagyobb tehetsgét hoztuk el az első körben. Mint emléxek a futás elleni védelem terén komoly gondjaink voltak. A 2. Körben szerintem hibáztunk, bár aaron williams tehetséges sokoldalú back, az ő ára justin houston lett, szóval egy igazi vérszomjas olb. Williamsre mindenki azt mondja, hogy fizikális s sokoldalú, de sajnos minden oldalról misstackle művsz, meg kell tanulnia szerelni. A felépítés, az esze, és az atletikus képességei adottak ahhoz, hogy jó játékos legyen. Sokan mondják, hogy donte helyn nyomja majd, na ezt majdo meglátjuk.
3.kör ben viszont egy igazi nyugis okos és határozott belső lb-t hoztunk. kellett is nagyon Sheppard. Ő rendben lesz. Nem a leggyorsabb gyerek, nem ő fogja kergetni a qbt, de zònában jól mozog, érti ezt a sportot, és akit egyszer megfog, az nem megy már sehova. 4. Kör ol húzás,...ránk is fért.

Szumma: jó munka volt, jövőre egy más védelmet láptunk majd. Szerintem a finsnél idén sem voltunk számottevően rosszabbak, és bennük idén nem látom az erősödés lehetőségét. Azon nem változtattak, amelyen pedig de nagyon kellett volna, az szakember gárdán. amúgy a drafton túl még annyi örömnk van, hogy nálunk pont ezen a téren láthatö az előre lpés. Egyre több jó kis szaki érkezik.
A Pats jó lesz, kb. Az első hideglelős PO meccsig... jets meg jó, top 5 csapat

Marad a 34, nem váltunk.

Üdv
Helm
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Egyelőre legyen szezon. Jelenleg 1/32 esélyünk van a Super Bowl-győzelemre, szigorú matek alapján.

Egyébként nem lesz visszalépés a 4-3-hoz, egy hibrid-rendszerünk lesz, valószínűleg Edwards fogja vinni a 3-4-es elemeket a védelembe, és az új szaki, Wannstedt pedig a 4-3-at próbálja majd a tökélyre fejleszteni. Kérdés, hogy a Front 7 mennyit fog fejlődni, de én úgy gondolom, hogy Dareus és Sheppard érkezésével, akikről azt hallom, hogy azonnal beválhatnak majd, végre sikerül majd a futást megállítani, úgy-ahogy.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Van sanszunk a rájátszásra? Továbbra is 3-4-ben gondolkodunk?BuffaloBill
Sansz mindig van, de szerintem egyelőre csak negyedik legjobbnak tűntök a csoportban. Ameddig itt nem tudtok felmutatni négy győzelmet (pozitív div. mérleget), csak valami ordas mázlival jöhet össze a PO.

A védelemnél nem volt olyan hír, hogy visszalépés lesz a 43-hoz.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Üdvözlet az uraknak! Régebben Buffalo Bill néven voltam jelen, de egy géphiba miatt elveszett a jelszavam. Annyira tré ez a rendszer, amin a "bowl.hu" fut, hogy az valami rettentő. A rendszergazdáknak küldött mailjeimre nem jött válasz, jelszavat módosítani nem lehet, felhasználónevet módosítani nem lehet. Ezért voltam egy ideig a nejem nevén itt. Most új szolgáltatónk van, a nevemet is megváltoztattam, így sikerült újra megjelennem. Valaki tudna informálni, hogy hogyan draftoltunk? Mik a kilátások? Előre is köszi!BuffaloBill
Miért nem nekünk küldtél mailt? Az itteni adminok felhasználónevet és jelszót is tudnak módosítani, Buffalo Bill nicked is aktív még...JJ
Már meg nem mondom, hogy kinek küldtem. Válasz: 0. De nem ez a baj. Lehet, hogy a nick nevem aktív, de nem tudok semmit se csinálni vele. Se módosítani, se új jelszót kérni. Tehát eltemetve. De azt gondolom, nem ez ennek a fórumnak a lényege.
Van sanszunk a rájátszásra? Továbbra is 3-4-ben gondolkodunk? Azért a Phil Hansen - Jeff Wright - Bruce Smits fal tudott valamit erről a játékról...
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Üdvözlet az uraknak! Régebben Buffalo Bill néven voltam jelen, de egy géphiba miatt elveszett a jelszavam. Annyira tré ez a rendszer, amin a "bowl.hu" fut, hogy az valami rettentő. A rendszergazdáknak küldött mailjeimre nem jött válasz, jelszavat módosítani nem lehet, felhasználónevet módosítani nem lehet. Ezért voltam egy ideig a nejem nevén itt. Most új szolgáltatónk van, a nevemet is megváltoztattam, így sikerült újra megjelennem. Valaki tudna informálni, hogy hogyan draftoltunk? Mik a kilátások? Előre is köszi!BuffaloBill
Miért nem nekünk küldtél mailt? Az itteni adminok felhasználónevet és jelszót is tudnak módosítani, Buffalo Bill nicked is aktív még...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Valaki tudna informálni, hogy hogyan draftoltunk? Mik a kilátások? Előre is köszi!BuffaloBill
Általános a vélekedés, hogy ti voltatok az egyik legjobban draftoló csapat. Ami tisztán látszott, hogy a futás elleni védelmet, és a secondaryt akarták a drafton megerősíteni. A pickek fényében nehezen képzelhető el, hogy Donte Whitnert újraszerződtetik.

Höri értékelése: http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draftelemzes-a-legkivalobb-valasztok-2079840

Tőlem meg jövő hét elején jön ide az oldalra az AFC east értékelő.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Üdvözlet az uraknak! Régebben Buffalo Bill néven voltam jelen, de egy géphiba miatt elveszett a jelszavam. Annyira tré ez a rendszer, amin a "bowl.hu" fut, hogy az valami rettentő. A rendszergazdáknak küldött mailjeimre nem jött válasz, jelszavat módosítani nem lehet, felhasználónevet módosítani nem lehet. Ezért voltam egy ideig a nejem nevén itt. Most új szolgáltatónk van, a nevemet is megváltoztattam, így sikerült újra megjelennem. Valaki tudna informálni, hogy hogyan draftoltunk? Mik a kilátások? Előre is köszi!
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Június 24-én kerülnek majd bemutatásra az új mezek nagy csinnadrattával a Ralphban.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Maybin, a WR http://twitpic.com/52cir1

több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
41 játékos vesz részt jelenleg az önkéntes edzésen, 35-en tavaly is a csapat tagjai voltak valamilyen minőségben. Nagyobb hiányzók: Dareus, Merriman, Spiller, ők tegnap se voltak. Nem tudom, mi van Marcellal, elvileg tegnap azt tweetelte, hogy elindult Los Angelesből, és már délen tart valahol. Biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb ő is beesik.