Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Na, Aaron Williams. Azt mondják, az NFL-ben safety lehet belőle, Whitnernek érik a lapát...Hungarian Bill
Lehet simán CB is, csak fizikálisabb, nem az a Sámuel szerű pickgyár.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Na, Aaron Williams. Azt mondják, az NFL-ben safety lehet belőle, Whitnernek érik a lapát...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Szerintem jót húztatok! Komolyan, GMet cseréltetek a Patsszel? 😀
Eddig tetszik a draftotok.tenorx
Tenorx! Igazi Úr vagy, köszönjük! 😊
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Szerintem jót húztatok! Komolyan, GMet cseréltetek a Patsszel? 😀
Eddig tetszik a draftotok.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Csak ne húzzunk faszságot !!!!!!

😊 Nem csináltunk !!!! 😊
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
király pick,mint a tavalyi 😛 😊Newman
Ezt most nem igazán értem...?!?!

Helmut Zimmer
Spillerre gondoltam,persze nem komolyan 😊

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Helm!

Egyébként mi az oka annak, hogy Bowerst nem látod nálunk? Nem illene szerinted ebbe a hibrid-rendszerbe? Vagy a térdsérülése miatt vagy vele szemben kicsit szkeptikus?Hungarian Bill
Szia!

Szerintem rosszul fogalmaztam! Én őrületesen tehetségesnek érzem Bowerst! Szerintem azok a csapatok, akik meg tehették volna, hogy "high risk high rewardot" húzzanak, és 4-3 ban passrusher needjük volt, és nem húzták be, még fogják verni a fejüket a falba.

Volt szó erről a Quinn vs Bowers dologról. DoM barátom, pl elmondta a véleményét, és akkor meg is beszéltük, hogy Quinn kicsit Suggs szerű, és egyértelműen "jobb" választás". Félreértés ne essék, én csak tanulgatom a dolgokat, és mások bölcsességéből élek, de talán a sok meccs, talán a sok info hatására ma már nem merem ugyanazt állítani, amit pár hete. Én ugye elsősorban a D-t szoktam csemegézni, és nekem a 4-3 DE a "hősöm" Ha megnézed Pepperst, Freeneyt, Mathist, Javon Kearse-t, Patrick Kerneyt vagy Simeon Ricet, mindegyiknek vannak egyedi fegyverei, de tutti, hogy mindegyikről látsz olyan felvételt, amelyen azt látod, hogy mint egy kígyó hihetetlen szögben ívre fordulva, már megverték a Tacklet, és már nyúlnak az irányító felé, és nyúlnak, és nyúlnak, és elkapják. És ezeknek a felvételeknek ámulatba ejtő a dinamikája. Mindegyikük tudja ezt. Szerintem ez is a kiemelkedő 4-3 edge rusherek trademarkja. Ez pl nem teljesen ugyanaz a mozdulatsor, ahogy pl Harrison, vagy Woodley tolják, tolják az embert, hogy a kinyíló gapet keresve egy testcsellel elmenjenek , és elkapják az emberüket. Ez is egy nagyszerű dolog, tulajdonképpen ez is tanulhatatlan. Azért írom ezt le, mert Bowersről rengeteg olyan felvételt látsz, amellyen ezt a fajta trademark mozdulatot látod, vagy hihetetlen dinamikával érkezve, irreális testhelyzetből sackel, szerel, stb. Ayers az aki még nála is higanyabb, de egy számmal kisebb is.

Általában elképesztő atléta. Érdemes meghallgatni zenélni, mert 2-4 ben zenél, és -bár nem mer odaverni egy rendeset a gitárnak- nagyon jók a hangsúlyai. Röviden csodálatos az ütemérzéke. Méretéhez képes nagyon rugalmas, és dinamikus.
Nekem nagy liblingem Quinn is, de ő bár kisebb, mint Bowers, nem akkora rongylábkirály. Hozzáteszem, hogy Quinn ugyan egy picit spasztikusabb is de színtén csodálatosak a megmozdulásai.

Ez a 1 year wonder, ez szerintem kifogás keresés, egy olyan srác esetében, aki végig dominálta az idényt. Persze mindeni fél a Gaines Adamsektől, vagy Jarvis Mossoktól, Bowers nem ez a kategória szerintem, nagyon tud, és akar is játszani, érzi a focit. De ez a srác közel sincs annyira "készen" , mint lennie kéne, pl fizikálisan. Hiába döbbenetes atléta, az utóbbi éveket nem töltötte olyan mértékben kondi teremben, mint sokan mások. Engem nem zavar a 22 fekvenyomás, de edzőket, lehet, hogy igen, hiányzik pár hónap, év workout. Mindegy is, mert ettől még ő nagyon erős.

Igen a térd dolog az nagyon intő jel, de szerintem a szokásos csúszó láncreakciót láttuk. Ő nem primadonna, ő nem Clausen, fel fogja tudni dolgozni.

Azért nem látom nálunk, mert egy olyan drafton, ahol még 1 körig biztosan húzhatok Blue chip játékost, aki a franchise gyenge pontjain segít, akkor nem szeretnék egy rendszeridegen high risk high reward játékost húzni. Én konzervatív vagyok, ezt hozzáteszem. Személy szerint azonban úgy gondolom, hogy simán átállna ő 3-4 OLB-re, és jó is lesz, főleg, ha Magnum kezelésbe veszi.

Na hát ennyi az én különvéleményem!

üdv
H
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
én Houston-t elhoznám mert ismerem 😊

CB ügyben várnék még, inkább egy RT jöhetne legkésőbb a 3. körben!!

Rudolph hmmm érdekes 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Mindenképpen védelembe kell most még húzni, de itt aztán tényleg CB, LB, DL bármi lehet, sok jó választás van még, sok nagyobb név bent maradt, én nagyon remélem, hogy a védelembe húzunk, aztán utána lehet az O-ba is. Dareusnak nagyon örülök.

Bowers itt tényleg elképzelhetetlen a "hibrid rendszerünk" miatt?
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Helm!

Egyébként mi az oka annak, hogy Bowerst nem látod nálunk? Nem illene szerinted ebbe a hibrid-rendszerbe? Vagy a térdsérülése miatt vagy vele szemben kicsit szkeptikus?
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Gratula srácok! Dareus kiba jó pick!
2/2-re OLBbe jöhet Houston (a kombinén megbukott mariskával, emiatt nagyobbat is csúszhat -> 3/4?), Ayers (én nem szeretem, futás ellen ergya, mondjuk nagyon higany pass rushban), Jabaal Sheard (izombol tolja át magát a tackle-kön, bikaerős emellé, amolyan Merriman stílus, és ő is vezér-típus, de inkább LOLB) vagy Brooks Reed (én őt húznám hozzátok, király all-down playa). A durva, h még 10-15 hellyel később is simán benn lesz vmelyikük.
QB-ből én Dalton húznám, ha muszáj lenne, ő amúgy is kedvencem. Nincs olyan erős karja, mint Mallettnek, (aki sztem tragédia lenne a falatok mögé/Gailey rendszerébe a Buffaloi szelet leigázó ágyú karjával együtt is) de győztes alapanyag, pontos, precíz karral. De elismerem, nem biztos, h jó lenne ő ide (a "maradékból" más sem...), szóval én már nem húznék nektek QB-t idén.

Én a helyetekben letradelnék 8/11 helyet egy 3. körösért a Redskins/49ers duó vmelyikével, akiknek a rendszerébe tökéletes lenne Dalton. (A Pats is sztem ilyesmi trédre pályázik) Így húznám be Houstont/Reedet a 2. körben, Egy playmaker WR-t 3/4re (Cobb, Young, Torrey vajon meddig csúszik?) és a plusz 3. körössel Kelvin Sheppardot ILBbe.
4/3a pedig jöhet egy RT, pl Brewer, Reid, vagy a small school óriás David Mims. 2. körben az inkább G méretű Ijalanán és Gilberten kívűl nm nagyon van olyan OT, aki megérné, hiába Caroll kavarása, az csak annyit jelentett, h Carpenter és Sherrod helyet cserélt a Packers nagy örömére...

Csak így tovább 😊 Az első kör kjól alakult eddig (legalábbis nekem 😊), remélem a második sem okoz csalódást.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Nem igazán lehet tudni, hogy mire húzunk. A Dareus pick azért valljuk be, hogy egyértelmű volt. Nagyon biztonsági húzás volt, de szerintem a DL-en azért még van mit toldozni-foltozni így is akár a drafton, akár FA-téren. Én egy LB után néznék a második körben, viszont az igaz, hogy amelyik csoportban egy TB dobálgat, oda azért illene egy shutdown CB is. Más kérdés, hogy látunk-e ilyen potenciállal rendelkező játékost. McGee öreg, Flo nem rossz, de a jó nem ilyen, McKelvin meg... No comment.

Szerintem a második körben még mindig a védelemre megyünk rá, és én személy szerint LB-t húznék. Más kérdés, hogy van-e olyasvalaki benn, aki megéri a 2/2-t.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
király pick,mint a tavalyi 😛 😊Newman
Ezt most nem igazán értem...?!?!

Srácok!

Szerintetek mire húzunk most a 2. kör elején.
2/2 azért nagyon rendben van, főleg, ha megnézzük, hogy mennyi jó játékos maradt bent.

Szerintetek maradunk D vonalon, és megpróbálunk valamit kezdeni az OLB kérdéssel, vagy most Dareussal annyira megoldottuk a DL -t, hogy "valamikor majd" húzunk egy ILB-t, és most rámegyünk az O-ra!
Szerintetek elképzelhető, hogy nem húzunk OLB-t, hanem Magnum 1 évet rászán az életéből a srácokra?!

OLB- vonalon amúgy megmaradt Houston, és Ayers (Bowerst továbbra sem látom nálunk). Én azonban félek, hogy a NE előttünk oldja meg ugyanezt a kérdést, vagy legalábbis látok rá esélyt.

DB class- Bent van Rahim Moore, Brandon Harris, és Aaron Williams

2/2 - Lehetne akár Mallett is. Pete Carroll-nak hála maradt bent értelmes OL játékos is, akiből munkával lehet még jó játékos

szerk.
Ja és el is felejtettem, hogy Kyle Rudolph is bent van még 😊
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
király pick,mint a tavalyi 😛 😊

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Pats -Solder!

Szerintem szedjük fel Matt Light-ot, amint cutolják 😀 😂
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Quinn is kiesett...
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
idáig jó... 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
... Bejött, Schwartz megtalálta Al utódját. Brutális lesz az a kettős.

Annyira a kezünkre játszanak, hogy akkor ha nem kúrjuk el, nagyot lehet lépni playmakerek területén!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Minnesota is bent hagyta Quinnt, megvan még Fairley, Bowers, Kerrigan!!!! Ja és Houston! 😊Helmut Zimmer
A mi kezünkre is játszanak. Fairley most ment ki, brutál Detroit DL...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Minnesota is bent hagyta Quinnt, megvan még Fairley, Bowers, Kerrigan!!!! Ja és Houston! 😊
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
de örülnék neki!

jó lenne ide!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
na felőlem jöhet QB is....BillsFan
Még jöjjön egy ember a védelembe mindenképpen (front sevenbe).Vrijbloed
2. kör, ha így megy tovább Houston sima ügy! 😂 😂
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
na felőlem jöhet QB is....BillsFan
Még jöjjön egy ember a védelembe mindenképpen (front sevenbe).
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Egyébként valóban nem nagyon tudtuk ezt elcseszni, igazából csak akkor, ha QB-t, vagy Greent húzzuk, vagy egy bazinagy reach-et 😊

De kezdésnek mindenképp jó, remélem második körben is a védelembe húzunk!
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
na felőlem jöhet QB is....



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊