Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Megvan az előszezon-menetrendünk:

Chicagóban kezdünk majd (augusztus 11-15.), majd Denverbe utazunk (augusztus 18-22.), majd a Jacksonville és a Detroit jönnek hozzánk (augusztus 25-29., illetve szeptember 1-3.). Egyelőre még nem tudni konkrét időpontokat, csak az ellenfelek kiléte biztos.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Első helyen nálam Miller, ha őt nem, akkor Peterson, ha nem viszi el őt a Panthers vagy a Broncos.
Ezt én is nagyon remélem. Nagyon remélem nem mi kezdjük el kihúzogatni a QB-kat, lavinát indítva el ezzel... 😂 :rolleyes:
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Pár mock draft:

Pat Kirwan: #3 Peterson. Szerinte egy olyan csoportban, ahol Brady dobálgat, egy shutdown cornerre mindenképp szükségünk van. Végülis igaz, McKelvinből már sose lesz az, McGee pedig öregszik. Flo meg jó, csak azok a fránya büntetések ne lennének... Szerinte viszont egy QB is kell majd, ez azt jelenti, hogy Mallet érkezne majd második körben.

Wes Bunting: #3 Miller. Ő BPA-t húzna, és Green lenne az ideális választottja, de a WR-corp ígéretes, pass rusher pedig úgy kell, mint egy falat kenyér.

Chris Brown: #3 Miller. Ő az nfl.com szakírói alapján készítette el a saját mockját, és szintén a texasi srácra tette le a voksát. Nagy előnye, hogy ebbe a hibrid védelembe, nagyon is belepasszolna. Szerinte...

Steve Wyche: #3 Miller. Szerinte egy QB-t is kéne majd húznunk, de egyik sem ér meg egy #3 overallt. Szóval marad Miller.

Doug Farrar: #3 Newton. Szerinte rég voltak egy prospectnek ilyen jó fizikai adottságai, mint Newtonnak, és ziccer lenne kihagyni. Valamint ha valaki, akkor Gailey ki tudná belőle hozni a franchise QB-t. Én nem szeretném, továbbra is a Fitzpatrick bandwagonon ülök 😊

Don Banks: #3 Newton. Ő Gaileyt idézi, aki szerint Newton és Gabbert is kész az NFL-re. Ez pedig azt jelentené, hogy őt húznánk? Érdekes...

Sean Tomlinson: #3 Dareus. Egyszerű, futás elleni védekezést erősíteni kell. Nem tudni, mi lesz Troupból és Carringtonból, de mindkettő ígéretesnek tűnik.


A többi szakíró választottjai közt a Newton-Miller-Peterson trió valamelyike szerepel.

Én nagyon remélem, hogy a védelembe húzunk embert, remélem Magnum is szól pár szót az ügy érdekében 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Köszönöm DoM! 😊
Tehát a legjobb számos megközelítéssel rendelkezik,vagyis relatív! A legjobb húzása is relatív!
A kérdés ismét csak teoretikus volt! 😊 Ahogy a válaszodban is ezt írod:
"nekem elég egyértelműnek tűnik" így van Neked! 😉

Mindenesetre azonos a véleményünk, főleg a Quinn vs. Bowers kérdésben tökéletesen egyet értünk, és pont Suggs jutott az én eszembe is.
Baráti üdv
Helm
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ki a legjobb Peterson, Von Miller, vagy Dareus??? Hozzánk mind a 3 srác jöhetne, nagy szükség lenne rájuk! Könnyebbet mondok, ki a jobb Quinn, vagy Bowers?Helmut Zimmer
Positional value alapján 1/3-ra Miller, Peterson, Dareus az egyértelmű sorrend.

Ha azt nézzük, hogy mennyire emelkednek ki saját posztjukon a class többi tagja közül, akkor Peterson, Dareus, Miller.

Az adott poszt mélysége alapján, vagyis ki helyett lehetne a 2-3.körben a legkevésbé minőségi játékost: Miller, Peterson, Dareus.

Quinn v. Bowers nekem elég egyértelműnek tűnik az előbbi javára, különösen, ha a Bills védelme szempontjából vizsgáljuk. Még azt is megkockáztatom, hogy Millernél is jobban illene a ti átmeneti/hibrid rendszeretekbe. Kb. mint Suggs a Ravensnél.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Jól értelmezem a szavaidat h 1/3-ra inkább Locker mint Newton?
Én se kedvelem Newtont, meg Locker van annyira mobilis h megéljen a ti falatok mögött de 1/3-at szvsz nagyon nem ér.empty taxi
Nem!
Inkább Von Millert, mint bárki mást, vagy egyet az 5 megkérdőjelezhetetlen D talent közül , nem project, nem boom/bust, (folytathatnám a semmitmondó jelzőket) játékost!
Végre kell egy kérlelhetetlen playmaker a D-be!
Végre kell egy vezér a front 7-be is. Idén ez nem ILB lesz! Nekem spec nem jön be Dareus, de attól még remek játékos, és mindenki örülne neki. Nekem spec bejön Fairley, -bár a piros stretch tényleg megmosolyogtató volt- de ő megint olyan húzás lenne, ami miatt sokan csóválnák a fejük. És végre kell a Bills szurkolók lelkének egy olyan "safe" pick, ami után nem röhög rajtuk mindenki.

Ha 1/3-ra behúzzuk Lockert, vagy Newtont, vagy akármelyik O játékost, aki nem Green, egyből jönnek majd az alábbi mondatok: "nem ért 1/3-at; vagy Buffalo hozta a formáját." stb. -és mint általában, megint igazuk lesz.
Ugyan méltósággal próbáljuk viselni a D-s draft értékelésekt, de már kicsit uncsi.Helmut Zimmer
Világos, kösz a választ, való igaz itt először a front7-t kellene helyre rakni.empty taxi
Így van, nagyon gyenge része a csapatnak! 😕

Spori!
Még +1 Tőlem is Neked, és remélem jól megy sorod! 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
És végre kell a Bills szurkolók lelkének egy olyan "safe" pick, ami után nem röhög rajtuk mindenki. Helmut Zimmer
A top ötben különösen nem biztonságit kell húzni (bár a safe picknek különben sincsen sok értelme), hanem a legjobb játékost. Nem olyan bonyolult ez, és akkor nem röhögnek majd az emberen. Vagy ha a draft után mégis, akkor majd ősszel elhallgatja őket a pályán mutatott produkciója a választottnak. Spillernek pont ez nem sikerült.

http://walterfootball.com/nfldraftology378.phpDoM
Köszönettel! 😂
Télleg, nemmondod! 😊
Hogy top 5-ben mit kell húzni, azzal kapcsolatban vannak filozófiák... a "kell húzni"...kicsit erős, mondjuk szerinted... ennek ellenére lesz aki mondjuk valszeg nem így tesz...

Ki a legjobb Peterson, Von Miller, vagy Dareus??? Hozzánk mind a 3 srác jöhetne, nagy szükség lenne rájuk! Könnyebbet mondok, ki a jobb Quinn, vagy Bowers?

"safe" pick, idézőjellel nem ugyanazzal a jelentéstartalommal bír, mint a "biztonságit kell húzni". Szerintem a kontextusból ez érthető volt, annak aki érteni akarta. 😊
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
És végre kell a Bills szurkolók lelkének egy olyan "safe" pick, ami után nem röhög rajtuk mindenki. Helmut Zimmer
A top ötben különösen nem biztonságit kell húzni (bár a safe picknek különben sincsen sok értelme), hanem a legjobb játékost. Nem olyan bonyolult ez, és akkor nem röhögnek majd az emberen. Vagy ha a draft után mégis, akkor majd ősszel elhallgatja őket a pályán mutatott produkciója a választottnak. Spillernek pont ez nem sikerült.

http://walterfootball.com/nfldraftology378.php
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nagyon dühösek lennénk, ha Cam Newtont húznák, mérsékelten ha Lockert, de egy kicsit akkor is, ha Gabbert neve hangzana el az első körben.

Helmut Zimmer
Jól értelmezem a szavaidat h 1/3-ra inkább Locker mint Newton?
Én se kedvelem Newtont, meg Locker van annyira mobilis h megéljen a ti falatok mögött de 1/3-at szvsz nagyon nem ér.empty taxi
Nem!
Inkább Von Millert, mint bárki mást, vagy egyet az 5 megkérdőjelezhetetlen D talent közül , nem project, nem boom/bust, (folytathatnám a semmitmondó jelzőket) játékost!
Végre kell egy kérlelhetetlen playmaker a D-be!
Végre kell egy vezér a front 7-be is. Idén ez nem ILB lesz! Nekem spec nem jön be Dareus, de attól még remek játékos, és mindenki örülne neki. Nekem spec bejön Fairley, -bár a piros stretch tényleg megmosolyogtató volt- de ő megint olyan húzás lenne, ami miatt sokan csóválnák a fejük. És végre kell a Bills szurkolók lelkének egy olyan "safe" pick, ami után nem röhög rajtuk mindenki.

Ha 1/3-ra behúzzuk Lockert, vagy Newtont, vagy akármelyik O játékost, aki nem Green, egyből jönnek majd az alábbi mondatok: "nem ért 1/3-at; vagy Buffalo hozta a formáját." stb. -és mint általában, megint igazuk lesz.
Ugyan méltósággal próbáljuk viselni a D-s draft értékelésekt, de már kicsit uncsi.Helmut Zimmer
Világos, kösz a választ, való igaz itt először a front7-t kellene helyre rakni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Nagyon dühösek lennénk, ha Cam Newtont húznák, mérsékelten ha Lockert, de egy kicsit akkor is, ha Gabbert neve hangzana el az első körben.

Helmut Zimmer
Jól értelmezem a szavaidat h 1/3-ra inkább Locker mint Newton?
Én se kedvelem Newtont, meg Locker van annyira mobilis h megéljen a ti falatok mögött de 1/3-at szvsz nagyon nem ér.empty taxi
Nem!
Inkább Von Millert, mint bárki mást, vagy egyet az 5 megkérdőjelezhetetlen D talent közül , nem project, nem boom/bust, (folytathatnám a semmitmondó jelzőket) játékost!
Végre kell egy kérlelhetetlen playmaker a D-be!
Végre kell egy vezér a front 7-be is. Idén ez nem ILB lesz! Nekem spec nem jön be Dareus, de attól még remek játékos, és mindenki örülne neki. Nekem spec bejön Fairley, -bár a piros stretch tényleg megmosolyogtató volt- de ő megint olyan húzás lenne, ami miatt sokan csóválnák a fejük. És végre kell a Bills szurkolók lelkének egy olyan "safe" pick, ami után nem röhög rajtuk mindenki.

Ha 1/3-ra behúzzuk Lockert, vagy Newtont, vagy akármelyik O játékost, aki nem Green, egyből jönnek majd az alábbi mondatok: "nem ért 1/3-at; vagy Buffalo hozta a formáját." stb. -és mint általában, megint igazuk lesz.
Ugyan méltósággal próbáljuk viselni a D-s draft értékelésekt, de már kicsit uncsi.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
a szívem Green-t és Houston-t is húzná 😉 az eszem pedig DT/OLB és később egy QB...BillsFan
+1 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
a szívem Green-t és Houston-t is húzná 😉 az eszem pedig DT/OLB és később egy QB...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
gsn 3 548
Elmúlt 5 év Bills draftjainak összegzése ennyi idő távlatából: http://www.mockingthedraft.com/2011/3/30/2081865/nfl-draft-five-year-review-buffalo-billsDeny
Ejj, McCargo, Maybin és a Beast Mode. 😂 Mondjuk annyira McKelvin és Spiller se parádézik. 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elmúlt 5 év Bills draftjainak összegzése ennyi idő távlatából: http://www.mockingthedraft.com/2011/3/30/2081865/nfl-draft-five-year-review-buffalo-bills
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nagyon dühösek lennénk, ha Cam Newtont húznák, mérsékelten ha Lockert, de egy kicsit akkor is, ha Gabbert neve hangzana el az első körben.

Helmut Zimmer
Jól értelmezem a szavaidat h 1/3-ra inkább Locker mint Newton?
Én se kedvelem Newtont, meg Locker van annyira mobilis h megéljen a ti falatok mögött de 1/3-at szvsz nagyon nem ér.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mozgalmas lesz a mai nap a Bills háza táján. Ma Nick Fairley, Justin Houston és Christian Ponder érkezik workoutra.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Evans teljesen egysíkú elkapó.
nem ér többet, pláne mivel nincs olyan helyzetben a bills h többet kérjen értebriareos
Sapka!

Csatlakozva Briahoz...
Nem rossz elkapó ő, vertikális célpont, jól futja a maga kis rútjait, de a sebessége ellenére sem tud pl közel sem olyan jól elszakadni, mint a full újszülött Sztivi. Ma meg már amúgy sem az 5'11 es 195 fontos vertikális srácok a menők 😕
Ez van....
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Evans teljesen egysíkú elkapó.
nem ér többet, pláne mivel nincs olyan helyzetben a bills h többet kérjen érte

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Helmut,
azt hiszem ezt hívják kimerítő válasznak, köszönöm, tulajdonképpen a jövőbeli kérdéseimet (ha voltak is egyáltalán) megválaszoltad.
...párhuzamosan Evansért kapni egy 3. kört. (nem fog!)...
Helmut Zimmer
bár nem szeretek 1-1 dolgot kiemelni, de ennél a résznél kicsit félrenyeltem, persze az érthető, hogy Green érkezésével, mondhatni (!talán!) feleslegessé válna Evans, de komolyan úgy gondolod, hogy nem érne egy 3. kört?
jó, persze 30 éves, és nincsenek olyan igazán komoly mutatói jelenleg, de ő még 1-2 évig jópár franchiseban lehetne első-második számú WR, tulajdonképpen azaz ember akit bátran lehetne a kirakatba helyezni.
igen, mondjuk Marshall-t is csak 2. körért vitték el Denverből, de ott khhmm egyéb tényezők is segítették ezt.
(szóval én odaadnám érte a 'skins harmadik kört, ha lenne 😛)

igen, és metál!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
támadt egy kérdésem (+ez volt az utolsó topic)
sok hangot lehet arról hallani, hogy 1/3ra nem egy von Millerrel lesz a csapat gazdagabb, hanem esetleg egy Qb-val. Ebben az esetben feltételezem Fitzp. nem lesz backupnak megtartva, szóval hogy látjátok ebben az esetben milyen jövő várhat rá az nfl-ben, úgy tudom valamiféle ?hibrid? nevezzük free-route rendszer van érvényben és ebből eredően képes bizonyos szerencsés csillagzatú hetekben csillogni, de mire lenne képes egy konzervatívabb pl. WCO-ban, vagy bármilyen más rendszerben? (gondolom többet láttátok meccsen, mint én, vagy bárki más 😊 )sapka
Szia Sapka! (Metöllll!!!! )

-RW Jr. tán az 5. héten bejelentette, hogy FR QB lesz az első körös draft, bármi áron. Ettől Fitz annyira megszeppent, hogy atomjaira hajigálta a Ravens védelmet, a következő héten,...és utána még egy párat... Ma az öreg kedvenc játékosa hol Newton, hol Bowers..., illetve mincs kedvenc játékosa, mert éppen meglopják a hálátlanok!

-Nix Patrick Petersont szeretné látni, mert ő a jövő csapatát építi, bár hozzáteszi, Nic Fairley " a Centerrel párhuzamos 1. lépssel született, és nagyobb zsugás, mint az összes többi játékos egyben" /csak nekem juttatja eszembe McCargot a testfelépítése??!-főleg piros sztreccsben)

-Gailey csendesen szeretné behúzni Greent, persze hiába nyomkodja Magnumon a "csinálj valamit az LB-kel készletről" gombot, nem megy, szóval a szívével Green az ő embere, de az eszével Von Miller.
Persze mindig elmondja, hogy Millert nagyon szeretné a csapatban látni, mert elsöprően játszik, de erősödnie kell, szóval Greent szeretné, és ezzel párhuzamosan Evansért kapni egy 3. kört. (nem fog!).

Tulajdonképpen RW Jr. nagyon nem örül, hogy egy olyan fiatalember, aki még lófüttyöt nem mutatott az NFL-ben megy a nagyokkal meglopni őt és a másik 31 vesztest.... szóval most éppen nem Von Miller a kedvenc játékosa.

Mi szurkolók, és a csapatot ismerők nagyon örülnénk Von Millernek, Dareusnak, sőt még Petersonnak, Bowersnek és Quinnek is. (Nix cáfolta, hogy visszaállunk 4-3-ra, tehát simán lehet). Évek óta az nem fut csak szét minket, aki nem akar. Front 7 K Will, Poz, D Edwards kivételével dráma, és ez csak annak tükrében nem nyomasztó, hogy passrush még ennél is fájóbb!

Nagyon dühösek lennénk, ha Cam Newtont húznák, mérsékelten ha Lockert, de egy kicsit akkor is, ha Gabbert neve hangzana el az első körben.

2. kör elején húzunk. Gaileynek nagy kedvence Mallett. Miután e kollegának nincs mozgáskultúrája ezért a falunk mögé betenni nem kis bátorság. Viszont tagadhatatlan, hogy ha ezt az arrogáns éticsigát húznánk, akkor Gailey az az ember, aki QB-t faragna belőle. (De amúgy kéne ILB is, szóval én ott sem húznék QB-t pláne nem Mallettet)

Igen jól látod, mi egy elég elvarázsolt rendszert játszunk, ami nyomokban tartalmazza a ma divatos Mark III-as rendszerek elemeit, de igazából a sava borsát nem az időzítés alapú rövid passzok adják. Ha meg tudjuk védeni Mallettet, akkor minden adottsága megvan, hogy jó alapja legyen egy projektnek. (amúgy szörnyen tuskó gyerek, de nem hülye, szóval van arra remény, hogy megértse, mit akar től az ezzőbá) Én spec Ricky Stanzit látnám szívesebben, de nem 2. kör elején, és ez inkább csak szimpátia.

Fitz nem a világ legjobb karú sráca, de az NFL egyik legokosabb játékosa, jól mozog, jól lát, nem parázik, és nagyon nagyon akar. Hoz rossz döntéseket, de a lasztieladásai sokkal inkább technikai hiányosságaiból erednek, mint a fasz döntésekből. Sokszor túlvállalja magát, és a társait. Egy biztos, érti Gailey rendszerét, és ez önmagában is érdem. A dologhoz hozzátartozik, hogy nálunk kifejezetten biztató az ifjú elkapóbrigád, ami sokszor megoldja!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
támadt egy kérdésem (+ez volt az utolsó topic)
sok hangot lehet arról hallani, hogy 1/3ra nem egy von Millerrel lesz a csapat gazdagabb, hanem esetleg egy Qb-val. Ebben az esetben feltételezem Fitzp. nem lesz backupnak megtartva, szóval hogy látjátok ebben az esetben milyen jövő várhat rá az nfl-ben, úgy tudom valamiféle ?hibrid? nevezzük free-route rendszer van érvényben és ebből eredően képes bizonyos szerencsés csillagzatú hetekben csillogni, de mire lenne képes egy konzervatívabb pl. WCO-ban, vagy bármilyen más rendszerben? (gondolom többet láttátok meccsen, mint én, vagy bárki más 😊 )sapka
szerintem Fitzpatrick maradni fog, főleg, hogy nagy eséllyel projekt QB jön, 0 pro-style tapasztalattal

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
támadt egy kérdésem (+ez volt az utolsó topic)
sok hangot lehet arról hallani, hogy 1/3ra nem egy von Millerrel lesz a csapat gazdagabb, hanem esetleg egy Qb-val. Ebben az esetben feltételezem Fitzp. nem lesz backupnak megtartva, szóval hogy látjátok ebben az esetben milyen jövő várhat rá az nfl-ben, úgy tudom valamiféle ?hibrid? nevezzük free-route rendszer van érvényben és ebből eredően képes bizonyos szerencsés csillagzatú hetekben csillogni, de mire lenne képes egy konzervatívabb pl. WCO-ban, vagy bármilyen más rendszerben? (gondolom többet láttátok meccsen, mint én, vagy bárki más 😊 )

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Höri írta: "Buddy Nix együtt ebédel Newtonnal és ügynökével. Csóró Bills."

Nix kedvenc játékosa kb. hetente változik. Akármire képes a csávó! Nem csodálkoznék.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Attól, hogy együtt ebédelt vele, még nem jelenti azt, hogy automatikusan őt húzzuk 😊 Tavaly is Tebow-al, meg még asszem Clausennel is kajáltak együtt, mégse lett belőle semmi. Bár Tebow lehet fel tudta volna kavarni ezt az állóvizet, ami jelenleg itt van. Mindenképp a védelembe kell húzni valakit a harmadik választási joggal.
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem-nem, Buffaloba nem QB kell, tavaly több meccsen is látszott, az megvan... OL esetleg? D# szerintem inkább...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!