Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Az utóbbi 2 húzást látva (SF, Titans) lesz itt még bőven Blue Chip játékos nekünk 2/1-re 😊 Királyság!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Yeaaaah! :cool: 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Komolyan , mindjárt sírok, csak azért nem merek, mert a csajom tényleg sír, ő fordítva szerette volna (ő Broncos szurkoló)
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
szép pick.
fenébe 😀

több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
ezazz!!!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Végre egy megnyugtató pick.. 😊 Reméljük immediate impact player lesz 😊

Welcome to Buffalo, Marcell! 😊
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Nagy húzás, Dareus!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
IGEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Von Miller -->Broncos

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Annyira örülök a Carolina húzásának, mondjuk még el tudjuk cseszni 😀

És Von is out!!!!!!

Istenkém!

Nézz le ránk, ne húzzunk retteneteset, húzzuk Dareust, vagy PP-t!!!!!!!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Na, hajnal 2-től draft... Sok mock látott napvilágot, én igazából már annak is örülnék, ha az első körben a védelembe húznánk embert (hacsak nem trédelünk le, én ezt se zárom ki most már). Von Millert állítólag a Denver húzza majd, így személy szerint a harmadik helyen, akinek örülnék, az Dareus lenne!Hungarian Bill
Szerintem Petersont fogja húzni Nix, ő a legjobb játékos idén,.... nem úgy, ahogy tavaly Spiller volt 😊
Nem szeretem Dareust(még), de én is örülnék, ha nálunk landolna.

Amúgy egyre kevésbé bánnám, ha nem hozzánk jönne Miller...
Nem az erejével kapcsolatos dolgok zavarnak, azt is elfogadom, hogy a "gyarapodással" veszíthet a sebességéből. Tényleg nagyon klassz játékos, és a zsigereiben van, és őstehetség, de engem akkor is zavar, hogy nagyon rátarti módon tud viselkedni, nyilatkozni.

Wishlist (nem így lesz)
1. Peterson/Dareus
2. Austin (nem látok rá sok esélyt)/ Houston
3. Stanzi/már majdnem jó ILB/ Seattlenek Mebaneért 😉Helmut Zimmer
Sztem bármelyikükkel jól jártok a felsoroltak közül. Csak tényleg nehogy első körös QB húzás legyen belőle..azon kívűl nem tudtok hibázni sztem.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Na, hajnal 2-től draft... Sok mock látott napvilágot, én igazából már annak is örülnék, ha az első körben a védelembe húznánk embert (hacsak nem trédelünk le, én ezt se zárom ki most már). Von Millert állítólag a Denver húzza majd, így személy szerint a harmadik helyen, akinek örülnék, az Dareus lenne!Hungarian Bill
Szerintem Petersont fogja húzni Nix, ő a legjobb játékos idén,.... nem úgy, ahogy tavaly Spiller volt 😊
Nem szeretem Dareust(még), de én is örülnék, ha nálunk landolna.

Amúgy egyre kevésbé bánnám, ha nem hozzánk jönne Miller...
Nem az erejével kapcsolatos dolgok zavarnak, azt is elfogadom, hogy a "gyarapodással" veszíthet a sebességéből. Tényleg nagyon klassz játékos, és a zsigereiben van, és őstehetség, de engem akkor is zavar, hogy nagyon rátarti módon tud viselkedni, nyilatkozni.

Wishlist (nem így lesz)
1. Peterson/Dareus
2. Austin (nem látok rá sok esélyt)/ Houston
3. Stanzi/már majdnem jó ILB/ Seattlenek Mebaneért 😉
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
csak ne QB-t bassza meg....BillsFan
😀 Lesz még sírás
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
csak ne QB-t bassza meg....



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Na, hajnal 2-től draft... Sok mock látott napvilágot, én igazából már annak is örülnék, ha az első körben a védelembe húznánk embert (hacsak nem trédelünk le, én ezt se zárom ki most már). Von Millert állítólag a Denver húzza majd, így személy szerint a harmadik helyen, akinek örülnék, az Dareus lenne!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Naja, nekünk már lassan a délutáni meccs is primetime 😊
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
de legalább van délután is meccs, tavaly az sem volt...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Megvan az alapszakasz-menetrendünk:

szeptember 11-én kezdünk a Chiefs otthonában. Az összes meccsünk vasárnapi napon, itteni idő szerint este 7 órakor lesz, kivéve két alkalmat; október 30-án 22:05-kor kezdődik a Redskins elleni hazai meccsünk, valamint december 11-én a Chargers ellen 22:15-kor játszunk. Bye week az október 22-i napon kezdődő hétvégén lesz. Primetime-meccsünk ezúttal se lesz 😕 A teljes menetrend megtekinthető itt.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A 2. kör Mallettet aláírom, de szerintem akkor már tuti nem lesz bent a QB need-es csapatok miatt, ezt szinte kizártnak tartom.
Első körben meg egyszerűen muszáj front sevenbe húzni.
De az a szép, hogy máshogy látjuk. 😊Vrijbloed
Érdekes lesz ha tényleg megindul a QB run.
Lions szempontból nagyon jó lehet akár egy trade miatt is.
Az utóbbi idők legizgalmasabb draftja lesz.

Azért azt is vegyük figyelembe,hogy ha lesz szezon akkor lesz még FA is,ahol rendesen lehet javítani a front seven-en is. Meg a Bills 2/3ról viszonylag olcsón fel tud menni az első kör végébe egy QB-ért.

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Első helyen nálam Miller, ha őt nem, akkor Peterson, ha nem viszi el őt a Panthers vagy a Broncos.
Ezt én is nagyon remélem. Nagyon remélem nem mi kezdjük el kihúzogatni a QB-kat, lavinát indítva el ezzel... 😂 :rolleyes:Vrijbloed
Ha én Bills drukker lennék akkor egy 1.kör PP második kör Mallett draftot most aláírnék.
Tehát tuti nem ez lesz.
Nekem kicsit furcsa,hogy Millert már ennyire magasra tartják, negyed éve még a Lionshoz jósolták félve,hogy kicsit rííííícs.Bazzani
A 2. kör Mallettet aláírom, de szerintem akkor már tuti nem lesz bent a QB need-es csapatok miatt, ezt szinte kizártnak tartom.
Első körben meg egyszerűen muszáj front sevenbe húzni.
De az a szép, hogy máshogy látjuk. 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Első helyen nálam Miller, ha őt nem, akkor Peterson, ha nem viszi el őt a Panthers vagy a Broncos.
Ezt én is nagyon remélem. Nagyon remélem nem mi kezdjük el kihúzogatni a QB-kat, lavinát indítva el ezzel... 😂 :rolleyes:Vrijbloed
Ha én Bills drukker lennék akkor egy 1.kör PP második kör Mallett draftot most aláírnék.
Tehát tuti nem ez lesz.
Nekem kicsit furcsa,hogy Millert már ennyire magasra tartják, negyed éve még a Lionshoz jósolták félve,hogy kicsit rííííícs.Bazzani
Szia!

És a egy PP 1. körnek simán van realitása, bár a DB sor nem szar, és mégjobb lenne, ha nem kéne folyton boxot töltögetnie pl, Byrdnek, akinéha Poz után a legjobb ILB-nk volt Mert az LB sorunk elképesztően rossz! Kell PoZ mellé még egy domináns játékos, (egy igazi LB vezér), egy okos fiú, aki ráadásul gyilkos passrusher, mert az nálunk konkrétan 0.0! Lights out szerintünk már soha többé nem fog korántsem úgy játszani, ahogy valaha, Maybin szomorú draft tévedés, Kelsay, pedig 4-3 DE (kicsit darabos, kicsit, lassú, de kíméletlenül szerel, tulajdonképpen egyedülálló módon a front 7-ben.
Miután sérüléséből visszajött Miller nagyon jól játszott. Szinte biztosak vagyunk abban, hogy, ha valamilyen ok/csoda folytán 1/1, és 1/2 elszalasztják Dareust, akkor nem Millert húzzuk.

Mallett 2. kör- jogos, és benne van a pakliban, ráadásul Gailey kedveli Mallettet, de most sokkal nagyobb lyukak vannak mind a front 7-ben, mind az O lineban. Mallett pedig kb 1. meccsen szenvedne season ending injury-t a falunk mögött.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Első helyen nálam Miller, ha őt nem, akkor Peterson, ha nem viszi el őt a Panthers vagy a Broncos.
Ezt én is nagyon remélem. Nagyon remélem nem mi kezdjük el kihúzogatni a QB-kat, lavinát indítva el ezzel... 😂 :rolleyes:Vrijbloed
Ha én Bills drukker lennék akkor egy 1.kör PP második kör Mallett draftot most aláírnék.
Tehát tuti nem ez lesz.
Nekem kicsit furcsa,hogy Millert már ennyire magasra tartják, negyed éve még a Lionshoz jósolták félve,hogy kicsit rííííícs.

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Megvan az előszezon-menetrendünk:

Chicagóban kezdünk majd (augusztus 11-15.), majd Denverbe utazunk (augusztus 18-22.), majd a Jacksonville és a Detroit jönnek hozzánk (augusztus 25-29., illetve szeptember 1-3.). Egyelőre még nem tudni konkrét időpontokat, csak az ellenfelek kiléte biztos.Hungarian Bill
Lassan sanszos, hogy ezek majd elmaradnak... :rolleyes:
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Megvan az előszezon-menetrendünk:

Chicagóban kezdünk majd (augusztus 11-15.), majd Denverbe utazunk (augusztus 18-22.), majd a Jacksonville és a Detroit jönnek hozzánk (augusztus 25-29., illetve szeptember 1-3.). Egyelőre még nem tudni konkrét időpontokat, csak az ellenfelek kiléte biztos.Hungarian Bill
Ezek szerint lesz szezon? Vagy ez attól független?Amadeus91
Nemnem, ezt csak úgy közzétették, amolyan elterelő hadművelet gyanánt. Ha nincs megegyezés, csak mondjuk augusztus közepén, akkor elvileg a pre-season is rövidebb lehet, bár erről nem tudok konkrétumot.
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Megvan az előszezon-menetrendünk:

Chicagóban kezdünk majd (augusztus 11-15.), majd Denverbe utazunk (augusztus 18-22.), majd a Jacksonville és a Detroit jönnek hozzánk (augusztus 25-29., illetve szeptember 1-3.). Egyelőre még nem tudni konkrét időpontokat, csak az ellenfelek kiléte biztos.Hungarian Bill
Ezek szerint lesz szezon? Vagy ez attól független?

criminal lawyer or criminal lawyer?