NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 162 — Bills & Dawgs fan
nem fontos és ráadásul qrva drága igazolás, érthetetlen 😕



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
qrva életbe!! RWJ megint nem bírt a zsebébe nyúlni.... remélem már csak pár évig lesz ez így 😕BillsFan
Newman!

Idézem BillsFan-t!Helmut Zimmer
:/
kénytelen lesz,bár lehet megoldja ilyen semmit mondó igazolásokkal.... 😕

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
qrva életbe!! RWJ megint nem bírt a zsebébe nyúlni.... remélem már csak pár évig lesz ez így 😕BillsFan
Newman!

Idézem BillsFan-t!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Brad Smith (egykori Jet) RS(/WR) a fedélzeten.Feltételezem azt,hogy Spiller vállairól a visszahordó feladatokat levéve,inkább a futásra fog koncentrálni.Persze a no1 back még mindig Jackson 😊Newman
Hurrá Hurrá! Nincs meg a front 7Helmut Zimmer
😀
szvsz ő se dollár 10 milliókért jött (2-3/év körül saccolom),ideje lenne tényleges pénzt kiadni,elit játékosokra....remélem fogunk is,kénytelenek leszünk :rolleyes:Newman
4 év 15 milla,szűk 4 milla/év,soknak érzem egy returnerért,elvileg slotban is kipróbálják
nem volt túl fontos ez az igazolás,lassan bele kéne csapni a lecsóba...

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Brad Smith (egykori Jet) RS(/WR) a fedélzeten.Feltételezem azt,hogy Spiller vállairól a visszahordó feladatokat levéve,inkább a futásra fog koncentrálni.Persze a no1 back még mindig Jackson 😊Newman
Hurrá Hurrá! Nincs meg a front 7Helmut Zimmer
😀
szvsz ő se dollár 10 milliókért jött (2-3/év körül saccolom),ideje lenne tényleges pénzt kiadni,elit játékosokra....remélem fogunk is,kénytelenek leszünk :rolleyes:

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
Brad Smith (egykori Jet) RS(/WR) a fedélzeten.Feltételezem azt,hogy Spiller vállairól a visszahordó feladatokat levéve,inkább a futásra fog koncentrálni.Persze a no1 back még mindig Jackson 😊Newman
Hurrá Hurrá! Nincs meg a front 7
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Brad Smith (egykori Jet) RS(/WR) a fedélzeten.Feltételezem azt,hogy Spiller vállairól a visszahordó feladatokat levéve,inkább a futásra fog koncentrálni.Persze a no1 back még mindig Jackson 😊

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
Lassan el kezdhetnénk költeni azt a nagyon sok pénzt, amelyet el kéne költenünk.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
Az edzőtábor pedig szombaton indul, immáron 12. alkalommal Pittsfordban, a St. John Fisher fősulin.

Esti edzések július 31-én, augusztus 4-én, 6-án, 10-én, 15-én, és 17-én lesznek majd.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
Továbbá Burnett ügynökét idézem:

They were "waiting to see what happened with (Paul) Posluszny, so now we're in a position where I'm anticipating that today or first thing tomorrow we'll be engaged in some meaningful discussion," Lefft said.

Reméljük Buddyék is beindulnak lassacskán!

Florence is aláírt 3 évre, 15 misiért.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
LaCanfora jelenti, hogy ráálltunk Clabóra, de a jelenlegi csapatán kívül még a szíhókokkal is meg kell küzdenünk. Egy top RT is need!Hungarian Bill
Hejj de örülnék neki! Azt hiszem rendet vágna az ellen d lineban
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
LaCanfora jelenti, hogy ráálltunk Clabóra, de a jelenlegi csapatán kívül még a szíhókokkal is meg kell küzdenünk. Egy top RT is need!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
Ráúsztunk Colonra!

Mondjuk szerintem nem jön ide 😕
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
Ez jogos! Ennek ellenére célkereszben van.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 209 — Lájkold a zsűrit!
Üdv!

K-Willt szerintem marad, egyszerűen idén költeni KELL, ha jól értelmezem az új szabályokat. Pozt fenemód sajnálom, de én is megértem, nem ízlett neki a 3-4. A front sevenre kíváncsi leszek, szerintem egy elkapó se ártana.füligjimmy
Szevasz Brada! De jó hallani felőled 😊

Célpontok Burnett, McIntosh,.... Tulloch!!!

Elkapó! Hát Roy Williams szabad Ricet szerintem már behálózta a Hawks.Helmut Zimmer
McIntoshnak a Skinsben sem ízlett a 3-4...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Lehet valamit rosszul tudok, de szerintem Williams idén még nálunk karistol!! 😐
Poz jó volt, de 7 m az sok, és jól szerelt, de sok volt még a yard róla első érintés után. Persze hogy én is sajnálom, de most pótolható, csak tényleg kell akarni. Sheppard pusztítani fog!!!!!Helmut Zimmer
jaj,tényleg... 😊 akkor megnyugodtam
Sheppard meg alap,hogy zúzni fog,csak kéne mellé azért még egy ember...teli vagyunk pénzzel 😀

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
Lehet valamit rosszul tudok, de szerintem Williams idén még nálunk karistol!! 😐
Poz jó volt, de 7 m az sok, és jól szerelt, de sok volt még a yard róla első érintés után. Persze hogy én is sajnálom, de most pótolható, csak tényleg kell akarni. Sheppard pusztítani fog!!!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Szerintetek Pozt túlfizették?sérülékeny,ez kétségtelen,de,ha játszik,akkor azt átlag felett/elit szinten teszi.7 millió évente szvsz nem oly sok :rolleyes: Barnettnek tudnék örülni,utóbbi 2 évben sokat volt sérült,így vsz olcsón letudnánk szerződtetni.Ruud piszok drága lesz,szerintem overrated is,Tulloch meg még drágább,de ő legalább elit szinten is teljesít.
Williamst mindenképp meg kell tartani,ő volt am is az elsődleges...csak nem tudom,hogy Wilson mire akarja elkölteni a maradék spacet,lenne mit 😊

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
Üdv!

K-Willt szerintem marad, egyszerűen idén költeni KELL, ha jól értelmezem az új szabályokat. Pozt fenemód sajnálom, de én is megértem, nem ízlett neki a 3-4. A front sevenre kíváncsi leszek, szerintem egy elkapó se ártana.füligjimmy
Szevasz Brada! De jó hallani felőled 😊

Célpontok Burnett, McIntosh,.... Tulloch!!!

Elkapó! Hát Roy Williams szabad Ricet szerintem már behálózta a Hawks.Helmut Zimmer
Húúú, McIntosh nagy kedvencem...... kissé koros. RW-t a macikhoz is írtam, az ő neve most szinte mindenhol felmerül majd. Most mindenki szórja a pénzt, jövőre meg szívja a.... fogát.

Off: amúgy "megismerkedtem" egy fővárosunkban tanuló 21 éves amerikai diáklánnyal, aki hatalmas Bills drukker. 😀 Azt merészelte mondani, hogy Fewell nem volt jó edző. Ekkor kis híján véget vetettem a beszélgetésnek.füligjimmy
Cím telefonszám (a lányé) !!! 😊
Rocky játékát én is szeretem! Roy Williams úgysem jön olyan csóró ruppótlan csapathoz, mint a Bills.
Szerintem megint hiszünk a saját nevelésű elkapókban.
Az 1. számú ILB viszint must have!!!!
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Üdv!

K-Willt szerintem marad, egyszerűen idén költeni KELL, ha jól értelmezem az új szabályokat. Pozt fenemód sajnálom, de én is megértem, nem ízlett neki a 3-4. A front sevenre kíváncsi leszek, szerintem egy elkapó se ártana.füligjimmy
Szevasz Brada! De jó hallani felőled 😊

Célpontok Burnett, McIntosh,.... Tulloch!!!

Elkapó! Hát Roy Williams szabad Ricet szerintem már behálózta a Hawks.Helmut Zimmer
Húúú, McIntosh nagy kedvencem...... kissé koros. RW-t a macikhoz is írtam, az ő neve most szinte mindenhol felmerül majd. Most mindenki szórja a pénzt, jövőre meg szívja a.... fogát.

Off: amúgy "megismerkedtem" egy fővárosunkban tanuló 21 éves amerikai diáklánnyal, aki hatalmas Bills drukker. 😀 Azt merészelte mondani, hogy Fewell nem volt jó edző. Ekkor kis híján véget vetettem a beszélgetésnek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
Üdv!

K-Willt szerintem marad, egyszerűen idén költeni KELL, ha jól értelmezem az új szabályokat. Pozt fenemód sajnálom, de én is megértem, nem ízlett neki a 3-4. A front sevenre kíváncsi leszek, szerintem egy elkapó se ártana.füligjimmy
Szevasz Brada! De jó hallani felőled 😊

Célpontok Burnett, McIntosh,.... Tulloch!!!

Elkapó! Hát Roy Williams szabad Ricet szerintem már behálózta a Hawks.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Üdv!

K-Willt szerintem marad, egyszerűen idén költeni KELL, ha jól értelmezem az új szabályokat. Pozt fenemód sajnálom, de én is megértem, nem ízlett neki a 3-4. A front sevenre kíváncsi leszek, szerintem egy elkapó se ártana.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
Pedig ez a Poz-Sheppard duó jól nézett volna ki... De Helmutnak igazat adok abban, hogy a Jags túlfizeti. De ez legyen az ő problémájuk, a miénk legyen az, hogy hozni kell egy minimum Poz szintű ILB-t. Cap space van bőven!
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 947 — Chiefs fan
Thigpen jön backup-nakBillsFan
csodálkoztam már tavaly is azon, hogy miért nem vittétek egyből
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 162 — Bills & Dawgs fan
persze Kyle is lesz FA, ez a baj...

POZ cukor volt meg minden de ALAP ember középen!! Burnett jó lenne ,de megint xarakodni fogunk már látom!



Thigpen jön backup-nak



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊