Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Maybin, a WR http://twitpic.com/52cir1

több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
41 játékos vesz részt jelenleg az önkéntes edzésen, 35-en tavaly is a csapat tagjai voltak valamilyen minőségben. Nagyobb hiányzók: Dareus, Merriman, Spiller, ők tegnap se voltak. Nem tudom, mi van Marcellal, elvileg tegnap azt tweetelte, hogy elindult Los Angelesből, és már délen tart valahol. Biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb ő is beesik.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Újoncok közül Dareus, Sheppard, és Searcy jön tutira.

Mivel úgy tűnik, hogy mostanság nem nagyon lesz megegyezés, így marad ez az autodidakta módszer. De jó látni, hogy a nálunk is van egy kis mozgás. Egy régi ismerős is a srácokkal dolgozik majd, jelesül J.P. Losman.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Állítólag jövőhéten tart a csapat egy 30 játékosos, non-contractos edzést. "It's just time to start doing some football stuff," cornerback Terrence McGee said. "I know a lot of guys have been training and getting into shape individually, but this will be a chance to work on some things together."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
sajnos a bust flag nincs tekintettel arra, hogy ki milyen jó fej, mennyire becsületes, jótékonykodó, peches, milyen katasztrófa érte az életében, sérülés miatt nem tudott teljesíteni, etc, azt ráragasztják arra is, aki csak véletlenül lett bust.

Így aztán Maybin fiu még akkor is igencsak jó úton van a Vernon Gholston díj megszerzése felé, ha ebben esetleg külső okok is közrejátszanak, mint egy családi tragédia.


(ui: Wyatt elkeseredettségét meg tudom érteni 😊)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ejj, az cudar, azt nem figyeltem vele kapcsolatban :/ Akkor nem kell bekapnia, de azért próbálkozzon javulni 😊

több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Épp nemrég olvastam Maybinnel egy interjút. Hatalmas szíve van a srácnak, rengeteget jótékonykodik, törődik a családjával, mindent megad nekik, ami tőle tellik. Azonban a tavalyi szezon előtt 2-3 héttel meghalt a gyereke, rá egy nappal pedig született egy másik... Ez szerintem egyedülálló egy ember életében. Borzasztó lehet úgy edzőtáborba vonulni, hogy nemrég elvesztetted a gyereked.

Egyébként azt mondja, hogy magas IQ-val rendelkezik, de bizonyos dolgokat máshogy kell neki megtanítani, máshogy fog fel. Én annyira nem vagyok ebben otthon, de Helmut biztosan tudja, hogy miről is van szó, mert bizonyára találkozott már ilyen gyerkőcökkel/emberekkel.

Summa summarum, a srác egy igazi jófiú, de nem biztos, hogy valaha is játékos lesz belőle. 😕
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, ha idén se csinál semmit, akkor bekaphatja 😀

több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
http://www.chrissteuber.com/billstop10.html

Lehet vitatkozni a listával. Maybinnak szurkolok, hogy ne legyen bust. Elkélne a jó játéka. Sohasem jó látni egy játékost, aki nagy ígéret, de elbukik. Még van esélye, de nem túl sok már.
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Az 5-1-es szezonkezdés 2008-ban...

A NE ellen elvesztett szezonnyitó 2009-ben...

A 3 OT-vereség, és a Bengals elleni meccs 2010-ben...

Azért nem unatkoztunk 😊Hungarian Bill
a PO-ra gondoltam 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Az 5-1-es szezonkezdés 2008-ban...

A NE ellen elvesztett szezonnyitó 2009-ben...

A 3 OT-vereség, és a Bengals elleni meccs 2010-ben...

Azért nem unatkoztunk 😊Hungarian Bill
+lockout
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Az 5-1-es szezonkezdés 2008-ban...

A NE ellen elvesztett szezonnyitó 2009-ben...

A 3 OT-vereség, és a Bengals elleni meccs 2010-ben...

Azért nem unatkoztunk 😊
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Kis belekukkantás, mi játszódott le a war roomban.

Különösen ajánlom Nix reakcióját, amikor kiderült, hogy a Denver Millert húzta. Valamint Gaileyt is érdemes meghallgatni, mit mondott neki Dareus, amikor viziten volt 😊Hungarian Bill
Grand Declaration of War !!!
Szerintem nem fogunk unatkozni az elkövetkezző években!!! 😀

http://blogs.nfl.com/2011/05/17/dareus-wants-to-make-panthers-broncos-pay/?module=HP_headlinesHelmut Zimmer
hát már unatkoztunk eleget, nem? 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Kis belekukkantás, mi játszódott le a war roomban.

Különösen ajánlom Nix reakcióját, amikor kiderült, hogy a Denver Millert húzta. Valamint Gaileyt is érdemes meghallgatni, mit mondott neki Dareus, amikor viziten volt 😊Hungarian Bill
Grand Declaration of War !!!
Szerintem nem fogunk unatkozni az elkövetkezző években!!! 😀

http://blogs.nfl.com/2011/05/17/dareus-wants-to-make-panthers-broncos-pay/?module=HP_headlines
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Kis belekukkantás, mi játszódott le a war roomban.

Különösen ajánlom Nix reakcióját, amikor kiderült, hogy a Denver Millert húzta. Valamint Gaileyt is érdemes meghallgatni, mit mondott neki Dareus, amikor viziten volt 😊Hungarian Bill
Kúrva jó kis videó. Eaglesnél is jó lenen egy ilyen. Nix meg örült ahogy kell 😀
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Kis belekukkantás, mi játszódott le a war roomban.

Különösen ajánlom Nix reakcióját, amikor kiderült, hogy a Denver Millert húzta. Valamint Gaileyt is érdemes meghallgatni, mit mondott neki Dareus, amikor viziten volt 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Tom Gibbons nálunk volt Northeast scout. Végén még AJ is jön :rolleyes: :cool: 😀
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Chuck Cook lett a director of college scouting, valamint Tom Gibbons a director of pro personnel. Nix folytatja, és valószínűleg be is fejezte a front office átalakítását.

Valamint az új mezek bemutatása is lassan időszerű lenne, Chris Brown tweet-je alapján nemsokára lehull a lepel majd 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
óóóó, hát Jimmy különösen nagy kedvence Nixnek ! 😂
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Jimmyt jobb hogyha nem igazán látjuk Buffalo környékén 😊 Meg amúgyis, nem is draftoltuk le, pedig megtehettük volna. És eleddig úgy néz ki, nekünk van igazunk.

Egyébként minden valószínűség szerint Fitz lesz majd a kezdő ősszel, csak szeretnénk bebiztosítani magunkat egy veterán FA QB-val.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Nix nyilatkozott a QB-helyzettel kapcsolatban. Azt mondta, hogy minimum egy veterán szabadügynök irányítót mindenképp igazolunk, de az is lehet, hogy kettőt is, mivel Gailey idén is 4 QB-t akar vinni majd az edzőtáborba.

Brohmtól így elköszönünk, viszont Levi Brown valószínűleg marad továbbra is.Hungarian Bill
FA piacon idén van miből válogatni. Kell is ide QB mert Fitz hiába játszott tavaly a szezon egy részében jól, ez még kevés lesz ide. Clausent kell elhozni 😀
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Nix nyilatkozott a QB-helyzettel kapcsolatban. Azt mondta, hogy minimum egy veterán szabadügynök irányítót mindenképp igazolunk, de az is lehet, hogy kettőt is, mivel Gailey idén is 4 QB-t akar vinni majd az edzőtáborba.

Brohmtól így elköszönünk, viszont Levi Brown valószínűleg marad továbbra is.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Whaley Assistant GM-mé és Director of Player Personnel-ként előléptetve! Kitűnő szeme van elsősorban a védőkhöz, olyan játékosok draftolásában működött közre Pittsburghben, mint Woodley, Troy, vagy Timmons.

Azt hiszem kijelenthetjük, hogy végre elindultunk a jó irányba, és RW Jr. is átkapcsolt "szemlélődő" üzemmódba 😊 Jobb lesz ez így mindenkinek.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Egy kis Sports Science Dareussal: http://espn.go.com/video/clip?id=6402899

Azért tátva maradt a szám, tekintve, hogy Woodleyt és Suht is felülmúlta 😊Hungarian Bill
http://www.nfl.com/videos/nfl-draft/09000d5d81fad74e/Is-Dareus-a-game-changer?module=HP_video
Úgy látszik, hogy ez a két balfasz még nem látta a videót, amit betettél, de szerintem egy Bama meccset sem! 😉
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Egy kis Sports Science Dareussal: http://espn.go.com/video/clip?id=6402899

Azért tátva maradt a szám, tekintve, hogy Woodleyt és Suht is felülmúlta 😊