Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Kíváncsian várom őket, bár nekem annyira nem volt bajom a mezekkel. Remélhetőleg egy új, sikeresebb korszak kezdetét jelentik az új mezek 😊Hungarian Bill
Új mez már van, akkor most már "csak" egy jobb csapat kell. 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Kíváncsian várom őket, bár nekem annyira nem volt bajom a mezekkel. Remélhetőleg egy új, sikeresebb korszak kezdetét jelentik az új mezek 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Be lett jelentve, hogy 2011-es szezontól új design-ű szerelésben lép pályára a Bills. http://www.macsfootballblog.com/2011/02/bills-announce-uniform-changes.html
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Sziasztok Tesók!

Kis olvasnivaló, tanulságos!
http://blogs.buffalobills.com/2011/02/08/latest-mock-has-de-to-bills/

Picit mást sejtet a január végi Nix ibeszélgetés (nem zárja ki, csak....). Ezt is nagyon ajánlom. Tudom nem draftoltunk tavaly túl hatékonyan, de én egyre jobban kedvelem a két vén mételyt. Éppen tegnap kérdezték tőlem barátaim, hogy Schneider Carroll, vagy a Nix - Gailey párost csípem jobban? Az elért eredmények ellenére nem vitás, hogy a két öreg közelebb áll a szívemhez.

Szóval, aki nem látta, nézze, és hallgassa meg Buddyt!
http://www.buffalobills.com/media-center/videos/Bills-Focus-Buddy-Nix-1-on-1/18e14493-81e1-42b9-b42e-5f413c79afa2

üdv
Helm
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Andre Reed ismét nem lett Hall of Famer... 😕
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Mekkora lenne máááárrr!

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81e1d8f0/article/outgoing-sabres-owner-would-buy-bills-to-keep-them-in-buffalo?module=HP_headlinesHelmut Zimmer
Eléggé megoszlanak a vélemények Golisanóról odakinn. Sokan mondják, hogy Ralph Wilson Jr. hozzá képest a pazarlás mintaképe... Mindenesetre úgy tűnik, hogy Buffalo e téren körül van bástyázva, mert már nemcsak Kellyék szeretnék itt tartani a csapatot, ami mindenképpen jó hír. 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Mekkora lenne máááárrr!

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81e1d8f0/article/outgoing-sabres-owner-would-buy-bills-to-keep-them-in-buffalo?module=HP_headlines
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Gratula Gaileynek és stábjának, győzelemre vezették a déli csapatot a Senior Bowlon! 😊
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az akiért a harang szól


Demetrius Bell-T- Bills Jan. 26 - 9:27 am et


Bills GM Buddy Nix is confident that Demetrius Bell can remain the starter at left tackle in 2011.
"He won't bail out on you," said Nix. "He played hurt the whole year. ... He'll get stronger and be healthy and be a good player." Bell does have the requisite feet and athleticism for the position, but he remains a project on the blindside.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Egyre jobban örülök DW idehozásának. Sokan mondják, hogy ugyanaz, mint Gailey, csak "defense-kiadásban". Valószínűleg sokat fog segíteni majd a gameplanningben, noha Edwards fogja majd az oldalvonalról hívni a playeket.

És ne feledjük, hogy mivel a mi stábunk készíti fel Dél csapatát a Senior Bowlon, hátha talál Magnum pár csiszolatlan gyémántot 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Dave Wannstedt érkezik LB-Coachként, és Assistant HC-ként!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Csak mert nem lettem egyből elzavarva. 😛

Döme cikkének az elejét a szakkifejezések miatt mindenki olvassa el, akinek a 1 v. 3 v. 5-technique, 1 gap, 2 gap stb. kifejezések nem lennének világosak, mert ezek ott nagyon jól, ábrákkal illusztrálva nagyon jól vannak magyarázva.

A lényeg, hogy a védőfalat a legjobb falember kör kell építeni, ez pedig vitán felül Kyle Williams nálatok.

Attól függetlenül, hogy milyen pozícióban áll ő snap előtt, a képességeit akkor lehet legjobban kihasználni, ha 1 gap felelősséggel, feladattal játszik, vagyis a snap után egy számára előre kijelölt lyukat kell megtámadnia, azon keresztül áttörni a támadófalat, és a LOS mögött vagy saját maga bevégzi játékot sackkel, vagy szereléssel, vagy ezzel másoknak teremt lehetőséget, hogy ezt megtegyék.

Ha egy tight enddel megerősített támadófalat vesszünk, akkor azt lehet látni, hogy a védőfalnak hét ún. lyukat kell felügyelni, ha a fal két szélét nem számítjuk, akkor is öt lyukra kell vigyázni, hogy ott labdás ember ne jusson keresztül.

Ha a hagyományos 34-es védelmet nézzük, akkor ezt az 5 ill. 7 lyukat a három védőfalembernek kell felügyelni. Ezért alap, hogy ők két lyukra vigyáznak, vagyis a snap után nem támadják meg a falat azonnal, hanem előbb olvassák a játékot, hogy az melyik irányba halad, majd ha ez éppen feléjük tart, akkor leválnak a blokkokról, és a két lyuk közül azt támadják meg, ahol a játék halad. Ez így festene nálatok; Williams Vince Wilfork szerepben:



Na most, ha nálatok Kyle Williamst a leghatékonyabban akarjátok használni (1 lyuk feladattal), akkor a futás elleni védelem stabilitása miatt 2 lyuk játékra képes falemberekkel kell őt körülvenni, és jelenleg erre csak a két tavalyi újonc tűnik alkalmasnak, Troup és Carrington. Ezért az ő fejlődésük alapjaiban határozza meg a védelem sikerességét 2011-ben, és utána. Tehát ha védőfalemberben is gondolkodik a stáb a drafton, akkor ezt a vonalat kell erősíteni.

Van egy másik véglet is, amit a Chargers és a Cowboys használt/használ, elsősorban Wade Phillips hatására, amikor mindenki 1 lyuk feladatokkal van ellátva. Ettől lesz egy nagyon agresszív védelem, amelyik célja, hogy még a LOS mögött megállítsa az ellenfél támadását, legyen szó passzról, vagy futásról. Ez a rendszer viszont feltételezi a sok piszkos munkát az LB-sortól is, hogy játékról játékra hadakozzanak támadó falemberekkel, amire nagyon nem könnyű megfelelő embert találni. Ehhez itt is egy kép a fenti cikkekből:



És végül itt van egy hibrid 43-34, amikor Kyle Williams beljebb helyezkedik el, mint egy hagyományos 34-es end:



Nap estig lehet sorolni a variációkat, ahogy a cikk meg is teszi, de a védőfal, és Williams szerepe mellett, amit mindenképpen meg kell említeni, hogy a Billsnek nincsen megfelelő 34 OLB személyzete, hogy bármelyik rendszer is flottul működjön, vagy akár egy olyan DE/OLB játékosa, aki csak megközelítőleg emlékeztetne Suggsra, és a hibrid védelem egyik alappillérét jelentené.
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
nagyon jók ezek a cikkek köszi Dom!!

Helm lefordítanád a többieknek is a lényegét???



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Köszi DoM!


Nagyon rendes vagy! 😊
Én szoktam olvasni. Az első kettőbe már belefutottam. Azért érdekes, mert nagyon reális forgatókönyvet feszeget, ...amelytől mondjuk én idegbajt kapok.

Lenne két kérésem Hozzád.

1.) Miután tudom, hogy hozzám hasonlóan Te is folyton a sémákat stratégiákat
Nincs valamilyen jó cikked, amely valahogy megvilágítja hogy a transzformált 3-4, az nem 4-3. Úgy veszem észre, hogy néhány félreértés származik ebből a kérdésből (nem feltétlenül nálunk).Illetve nincsen valamilyen cikked a 2 men Dline+ WSM Snakeblitz témakörben?

2. Kérdeztem Füligjimmyt is, hogy mi az a vaccpáör?!

üdv
HHelmut Zimmer
vaccpáör: http://medwe.blog.hu/2010/04/08/vacpaor

Az interjú végén hangzik el, de az összhatás miatt nem kell átpörgetni az elejét sem.

Transzformált 3-4 alatt nem tudom, hogy mit értesz, de Döme stratégiai cikkei szerintem jól mutatják a két séma közötti alapvető különbségeket: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=445

Amit szerintem könnyű összetéveszteni a témában, ha adott egy 4-emberes védőfal, de a gyengeoldali defensive end nem egyik kezével a földön támaszkodik a snap előtt, hanem csak két lábon áll, mint egy 34-es OLB. Ilyenkor papíron megvan a 3 fős védőfal, és a 4 LB, akik két lábon állnak, azonban a védőfal tagjainak az elhelyezkedése nem feleltethető meg a tipikus 34-es sémának, ahol van két 5-tech. end és egy 0-tech nose tackle, míg itt általában egy 3-tech. UT, egy 1-tech van középen, a másik end pedig 6 v. 7-tech pozícióban fog elhelyezkedni.

Blitz témában az alábbinál jobb oldal szerintem nincs: http://blitzology.blogspot.com/ Itt főleg Green Bay témáknál találhatsz 2-emberes DLine felállásokat.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
2. Kérdeztem Füligjimmyt is, hogy mi az a vaccpáör?!

üdv
HHelmut Zimmer
Füligjimmy plátói szerelme.
http://www.youtube.com/watch?v=8_xTaWIqalY

Sajnos az eredeti interjút nem találtam meg vele, de ebben a videóban is megjelenik egy részlet belőle.
A lényeg, hogy a magyar nyelvű interjúban, hirtelen nem jutott eszébe a hatalom szó ezért elhangzott a what's power? mondat a szájából és ebből mém lett.




több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Köszi DoM!


Nagyon rendes vagy! 😊
Én szoktam olvasni. Az első kettőbe már belefutottam. Azért érdekes, mert nagyon reális forgatókönyvet feszeget, ...amelytől mondjuk én idegbajt kapok.

Lenne két kérésem Hozzád.

1.) Miután tudom, hogy hozzám hasonlóan Te is folyton a sémákat stratégiákat
Nincs valamilyen jó cikked, amely valahogy megvilágítja hogy a transzformált 3-4, az nem 4-3. Úgy veszem észre, hogy néhány félreértés származik ebből a kérdésből (nem feltétlenül nálunk).Illetve nincsen valamilyen cikked a 2 men Dline+ WSM Snakeblitz témakörben?

2. Kérdeztem Füligjimmyt is, hogy mi az a vaccpáör?!

üdv
H
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Pár érdekes cikk a védőfalról, különösen Kyle Williams szerepéről (ha már voltak, vagy ti rendszeresen olvassátok az alábbi oldalakat, és mindez evidencia, akkor bocs):

Talán a legérdekesebb, ami az esetleges DL draftot is erősen befolyásolhatja (pl. No Fairley):

http://www.buffalorumblings.com/2011/1/14/1934877/bills-should-invest-in-two-gap-defensive-linemen

A következő a különböző sémákat vizsgálja, melyek idén is feltűntek, és a hibrid jelleggel jövőre is lesznek, szintén Kyle Williams köré építve. Hiányposztokat ez alapján is jól be lehet lőni:

http://www.buffalorumblings.com/2011/1/11/1927873/examining-multiple-defensive-fronts-featuring-kyle-williams

Az utolsó pedig csak egy általános írás arról, hogy futás ellen a védőfal szélének megtartása okozta a legtöbb problémát, de ez részben a fenti két cikkből is kiolvasható:

http://www.buffalonews.com/sports/article312031.ece
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Ma találkozott DW a védőegységért felelős stábbal. Nem tudom, hogy most tulajdonképp mi van.

Ugye San Diegóba keresnek DC-t, ott jobb az emberanyag is, igaz, ők elég durván nyomatják a 3-4-et, ő pedig 4-3-as szaki. Az pedig, hogy a megüresedett ILB-edzői posztért talizott volna a stábbal, kötve hiszem. Elképzelhető, hogy Assistant HC lesz, vagy "burkolt" DC, és így a kecske is jóllakik, és a káposzta is megmarad estete áll majd fenn, ami George Edwardsot illeti.

Én örülnék neki, nem voltak azért rossz védelmek az ő keze alatt. Remélhetőleg Chan ide tudja csábítani.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Szevasztok!

Na ez érdekes hír, bár nem tudom egyelőre hova tenni. DW nagyon jó szakember hírében áll, és én nem voltam Edwardstól elhasalva. Kicsit olyan nekem mint DJ, remek DC, nem annyira remek HC, és ide DCnek jönne. Végül is nem lenne rossz.

Szaba!
Nem tudod , Dareus végül is kijön a draftra?

üdv
H
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Egyre inkább úgy tűnik, hogy Wannstedt nálunk köthet ki. Az, hogy milyen pozícióban, egyelőre nem tisztázott. Kérdéses, hogy Edwards-szal mi lesz, ILB-edző lenne?

Vagy egy elég fura megoldás: legyen két DC-nk! 😊 Úgyis hibridet játszunk jövőre, GE foglalkozzon a 3-4-el, Wanny meg a 4-3-al. Aztán meg hívja a playeket az, aki jártasabb a dolgokban... Vagy akinek nagyobb a bajsza. 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Fairley-Williams-Edwards... Istenem de jó D-Line lenne 😊Hungarian Bill
Dareus is ütleg, és ő eddig is 3-4ben tolta.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Állítólag mi is beszálltunk a Dave Wannstedtért vívott harcba? Örülnétek neki? Jóban is van Gaileyvel, hiába 4-3-as szakember, de én örülnék neki, főleg hogy jövőre úgyis hibridet játszunk. Már csak emberanyagot kéne biztosítani a számára 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Fairley-Williams-Edwards... Istenem de jó D-Line lenne 😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Szevasztok Srácok!
Nem tudom, láttátok e a tegnapi BCS ( 😂 ) döntőt... kötelező...!!!
Azt hiszem Fairley ezután -tudom korai erről beszélni- nem húzza ki 1/3-ig 😂Helmut Zimmer
szerintem se,pedig nem lenne rossz,hogy finom legyek 😊
szerk:mondjuk benne van,hogy fejbe rúg egy járókelőt és csúszik pár kört 😛

több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
mindenképpen megnézem!

már töltöm le 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊