Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Crowder valójában sose került komolyabban szóba erre, egyszerűen csak arról van szó, hogy míg Edwards volt a DC Miamiban, addig szeretett ott játszani, aztán ebből jöttek a kombinálások, hogy akkor ő most már biztos hozzánk jön.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Barnett jött vizitre. El ne engedjék szerződés nélkül!!!Hungarian Bill
SZVSZ Lionsba megy -Crowderrel mi lett?Helmut Zimmer
Tulloch,Durant és Levy mellé erős lenne még Barnett is (bár pénzük maradt és nem is oly drága)Eléggé kéne ő ide,egészségesen top5 ILB...

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Barnett jött vizitre. El ne engedjék szerződés nélkül!!!Hungarian Bill
SZVSZ Lionsba megy -Crowderrel mi lett?
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Barnett jött vizitre. El ne engedjék szerződés nélkül!!!
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
ez van srácok:

At this morning’s walk through here’s the starting O-line left to right.

Bell, Levitre, Wood, Urbik, Pears.

Here’s the starting ‘D’ in today’s walk through.

DL – Dareus, Williams, Edwards
LB – Kelsay, Torbor, Davis, Merriman
CB – McGee, McKelvin
S – Wilson, Byrd



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
ok góré!
triple option QB igy jó? 😉BillsFan
Én kérek elnézést!
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
ok góré!
triple option QB igy jó? 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
jaja, vadmacska QB-nek akarják az öregek 😛BillsFan
All go down lesz, nem wildcat, viszont ez ugyanúgy 3 opciós játék. Szerintem ettől függelenül inkább slot receiver lesz! Csak azért várom a szezont, hogy lássam a hóxot.
Na akkor viszont tényleg megszakad majd a szívem, ha lynchnek 1000 yardos szezonja lesz, ami a cable féle oline upgradet nézve... Erősen nem kizárt.
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
jaja, vadmacska QB-nek akarják az öregek 😛



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
brad smith ténleg QB lesz, Hörinek lesz igazabraxa88
Igaza van, ő lesz a 3. számú QB a csapatban. Viccen kívül.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
brad smith ténleg QB lesz, Hörinek lesz igaza
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Meg a Spiller draftnak.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Csak hogy minél kevesebb értelme legyen a KR/WR Brad Smith igazolásnak:

Coach Chan Gailey confirmed that C.J. Spiller will remain on kickoff returns this season. Spiller will share the role with newly acquired Brad Smith. It's another sign that Spiller's offensive role doesn't figure to increase substantially in year two. He averaged just 7.0 offensive touches per game last season, showing fumbling issues and an inability to run inside. Spiller is Fred Jackson's strict backup.
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Sajnos én már eljutottam addig, hogy szarok rá, amíg Wilson a tulaj, addig nem lesz csapat.
Csak buktunk. Amúgy Crowder jó játékos lenne, nem tudom a cut okát, de megint nem sikerült egy premium játékost sem megszerezni.

Majd nézzétek meg, hogy nálunk milyen szobában írnak alá a játékosok (Jasper el sem fért benne), és mondjuk milyenben Seattleben. Meg kell lézni, hogyan néz ki az öltöző nálunk, és mondjuk Green Bayben 😕
Sok éves áldozatos munkával sikerült leabálni a Franchiset.

Azt hiszem, hogy a mi újjá születésünk egy temetéssel kezdődik majd. Szar ez meg szégyelli is az ember magát, de a kutya nem akar Wilsonnal dolgozni.Helmut Zimmer
+1 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Tényleg szomorú, pedig micsoda Billsekkel mérkőztünk mi a múltban.
Nem ezt érdemelnétek.

Lesz ez jobb is.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Sajnos én már eljutottam addig, hogy szarok rá, amíg Wilson a tulaj, addig nem lesz csapat.
Csak buktunk. Amúgy Crowder jó játékos lenne, nem tudom a cut okát, de megint nem sikerült egy premium játékost sem megszerezni.

Majd nézzétek meg, hogy nálunk milyen szobában írnak alá a játékosok (Jasper el sem fért benne), és mondjuk milyenben Seattleben. Meg kell lézni, hogyan néz ki az öltöző nálunk, és mondjuk Green Bayben 😕
Sok éves áldozatos munkával sikerült leabálni a Franchiset.

Azt hiszem, hogy a mi újjá születésünk egy temetéssel kezdődik majd. Szar ez meg szégyelli is az ember magát, de a kutya nem akar Wilsonnal dolgozni.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
buffalobills: Gailey on ILB: "No need to push panic button. Torbor and Davis have solid experience and are leaders who can help us win."

NÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ

És Burnett is Miamiba ment, érik ismét a dicsőséges 4. hely a csoportban
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Free agent ILB Channing Crowder reportedly "loves" Bills defensive coordinator George Edwards.
It's interesting to note that ex-Bills LB Kawika Mitchell tweeted Friday, "Buffalo. You have a new LB heading your way. That's my guess," in reference to Crowder. Edwards was Crowder's position coach in Miami from 2005 through 2009, and also coached at Florida (Crowder's alma mater). The Bills have a need at inside 'backer.

A Miami Coopert nézte ki a helyére. Hogy Crowder tavalyi sérülései (és egy rossz felmérő a TC-n) az oka vagy csak szimplán Cooper kell-e nekik az rejtély.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Mégvalaki, akit el lehetne itt képzelni: Crowder? Végülis Gerorge Edwards-szal puszipajtások, annyira nem is kéne sokat fizetni neki, és Pozhoz képest szerintem upgrade. És állítólag van is alapja ezeknek a híreknek, de nem tudjuk, hogy mit fundált ki a FO.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Burnettel kapcsolatban új hír, hogy sikerült magát megutáltatnia A.J. Kováccsal, így szinte tuti, hogy nem marad San Diegóban. Nyílt titok, hogy mi is érdeklődünk iránta, vajon róla is lemaradunk-e? Van egy tippem... :/Hungarian Bill
Hox is ráúszott, nehogy a köcsög globácionisták elhalásszák az orrunk elől 😊
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Burnettel kapcsolatban új hír, hogy sikerült magát megutáltatnia A.J. Kováccsal, így szinte tuti, hogy nem marad San Diegóban. Nyílt titok, hogy mi is érdeklődünk iránta, vajon róla is lemaradunk-e? Van egy tippem... :/
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Miért van az az érzésem, hogy csak az alkupozícióját akarta javítani?
füligjimmy
nem nagyon sikerült,5 évre 25 millió Clabonak alamizsna
nem hiszem el,hogy ezt nem tudtuk túllicitálni...Newman
Állítólag mi többet is ajánlottunk neki, de végül mégis maradt Sólyom 😕Hungarian Bill
Ebben meg az a bosszantó, hogy nyílván bevillantották neki a gyűrű nyerési esélyt, ami objektíven nincs Atlantában. Nálunk végképp semmi, náluk több, csak nem elég, viszont make or brake évük lesz, jövőre nem sok pickkel.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Szaba!

Spori jól mondja. Lassan új jegyszedőnek is örülnék, de Burnettnek nagyon nagyon. Én nem vagyok akkora Poz fan, mint a többiek, mert emléxem, hogy a 130 szerléséből 50 ben még az érintés után hoztak rajta 2-3 yardot. Igen Burnettnek nagyon örülnék, de szerintemelviszik előlünk. 😕
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
lassan bárkinek örülünk, nem Helm? 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Helmut, Burnettnek örülnél? 😊 Állítólag képben van.