Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Az még jobb, hogy az az Allen mentheti meg Ron seggét, akire rádraftolták Griert a harmadik körben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Azért nyerjunk mondjuk még zsinorba 2 öt hogy cseréljunk valakiért.

2 elszállt csapat jut eszembe ahol uj a vezetés és van játékos akit szeretnék. Bengals Atkins, Broncos Wolfe
TSzabi
Jonathan Allen is jöhetne. A három csapat együtt 0-12-n áll, vkinél csak be lehetne próbálkozni. Vagy reaktiváljuk Roger Dornt Pepperst 😊 3-4-es end még úgyse volt. 😂
gabokocka
Nekem ugy remlik, hogy a Packersnel volt az, de lehet, rosszul 😊
Wyatt
Ott OLB volt emlékeim szerint.
gabokocka
OLB volt. De azért kolbászolt máshol is

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Hányan fogadtunk volna rá hogy Cam, Short és Turner(csak 1 meccsen) nélkül nyerünk meccseket velük meg nem?
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Azért nyerjunk mondjuk még zsinorba 2 öt hogy cseréljunk valakiért.

2 elszállt csapat jut eszembe ahol uj a vezetés és van játékos akit szeretnék. Bengals Atkins, Broncos Wolfe
TSzabi
Jonathan Allen is jöhetne. A három csapat együtt 0-12-n áll, vkinél csak be lehetne próbálkozni. Vagy reaktiváljuk Roger Dornt Pepperst 😊 3-4-es end még úgyse volt. 😂
gabokocka
Nekem ugy remlik, hogy a Packersnel volt az, de lehet, rosszul 😊
Wyatt
Ott OLB volt emlékeim szerint.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért nyerjunk mondjuk még zsinorba 2 öt hogy cseréljunk valakiért.

2 elszállt csapat jut eszembe ahol uj a vezetés és van játékos akit szeretnék. Bengals Atkins, Broncos Wolfe
TSzabi
Jonathan Allen is jöhetne. A három csapat együtt 0-12-n áll, vkinél csak be lehetne próbálkozni. Vagy reaktiváljuk Roger Dornt Pepperst 😊 3-4-es end még úgyse volt. 😂
gabokocka
Nekem ugy remlik, hogy a Packersnel volt az, de lehet, rosszul 😊

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Azért nyerjunk mondjuk még zsinorba 2 öt hogy cseréljunk valakiért.

2 elszállt csapat jut eszembe ahol uj a vezetés és van játékos akit szeretnék. Bengals Atkins, Broncos Wolfe
TSzabi
Jonathan Allen is jöhetne. A három csapat együtt 0-12-n áll, vkinél csak be lehetne próbálkozni. Vagy reaktiváljuk Roger Dornt Pepperst 😊 3-4-es end még úgyse volt. 😂

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Ez megmagyarázza a gyengus játékát. Butlernek ott az esély, hogy megragadjon a ligában, ez a 3-4 neki talán kicsit jobban fekszik

Perception is reality.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Azért nyerjunk mondjuk még zsinorba 2 öt hogy cseréljunk valakiért.

2 elszállt csapat jut eszembe ahol uj a vezetés és van játékos akit szeretnék. Bengals Atkins, Broncos Wolfe
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Cserélni kéne falemberért, mert így kevesen vagyunk. Obada, Butler és Cox a depth, ebből max egyet visel el egy normális csapat rostere.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Butler Cox már Horton Silatolu magaságokban

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Shit.... Cox máris a keretben

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Shortot IR-re teszitek.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
8-10 millióért nyilván maradjon, de sztem ennyiért nem fog aláírni. 13.5-t kapott éves átlagban egy Kwon Alexander. Ennyit minimum kérni fog sztem.

Megjöttek a jegyeim, én már tutira ott leszek Londonban 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Amúgy annak ellenére, hogy Shaq qrva jó, én nem tartanám meg. Fizetni 15 milliót egy ILB-nek Luke mellé, hát igen erős luxus, inkább neveljük ki Cartert, vagy húzzunk még egy ilyen hibridet a harmadik negyedik körben.

Biztos lesz pár csereopciónk jövőre, okosan kell majd kevergetni a lapokat.
gabokocka
Miért kéne 15 milliót fizetni Shaqnek? Nyilván ha neki ilyen igényei vannak, akkor el kell engedni, de nem sok ILB szaladgál ekkora fizuval a ligában, igencsak meglepne, ha bárki Wagner/Mosley pénzt akarna adni Shaqnek. 8-10 milliót bőven megér évente, ha végignyomja a szezont ilyen színvonalon (nyilván a strukturálással lehet játszani, a következő két évben elég magas cap hitje van pár régebbi szerződésnek - KK fizuja most különösen szarul néz ki, de hát ki gondolta akkor, hogy ez lesz).

Szerintem Shaq idén bizonyítja, hogy mennyire nem csereszabatos a Luke melletti ILB poszt, TD 2015-ös szezonja óta nem volt erős lb duónk.

Perception is reality.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Jó volna, ha Allen erősen fogná a labdát, nagyot dobna a győzelmi esélyeinken, ha nem elvesztett fumblival kezdenénk a meccset (mint ahogy az eddigi négyet). Burns remélem minél többet fog szembenézni Robinsonnal, onnan illene minden playben nyomást generálni. Remélem Ramsey játszani fog, és megnézhetjük mire megy egy elit CB ellen Samuel.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Egyenlőre holtversenybe sack leader a csapat, és a legkevesebb passzolt yardot engedi meccsenként. Ezt se biztos hogy gondoltuk volna. Futás ellen viszont 3. harmadba vagyunk. Az az érzésem a Jags ellen ezeket a statokat fogjuk aláhúzni. A tackleingen javítani kell Fournette ellen, mert azon vérezhetünk el. Nem biztos hogy sírni kell ha Djax még nem jön vissza mert neki komoly gondot okozott a sima tackle. KK viszont nagyon kéne.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Allen kezd a Jax ellen is, nem meglepő.
gabokocka
Nagyon kíváncsi leszek Minshew és az ő külön párharcára. Ahogy az NFC (CMC - 411) és az AFC(Fournette - 403) jelenleg legtöbb futott yardjával rendelkező 2 játékosának párviadalára is,
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
CMC a Wr1
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Allen kezd a Jax ellen is, nem meglepő.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Mostani szezon után lejár Bradberry 2021-ben FA lesz CMC, Moton és Samuel, hogy csak néhány nevet említsek. És Camről is dönteni kell majd jövőre (vagy még idén). Ők sztem mind fontosabbak vagy a játékuk, vagy a posztjuk miatt, mint Shaq, aki bár tényleg elit szinten nyomja idén, sztem könnyebben pótolható, mint a fentiek. Nehéz ügy, nem tudod úgy menedzselni a rostert, hogy mindenkit megtarts, valahol áldozatot kell majd hozni. Nálam a Luke melletti ILB poszt ilyen, ahol tudunk spórolni, a CB1, CMC, a RT, és a WR1 nem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Én pont megtartanám.
Ugy tunik nekem hogy eleg nehéz beugrani ebbe a védelembe, több év kell mig kiforr egy játékos.
Nincs nagyon kit megfizetni.
Lesz 2 olcso OT az Edge is évekig mehet még apróért. Ezek drága posztok de mi ezeken még sprolunk 2-3 évig.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Illetve ha az idei drafton sikerült megtalálni a következő 10 év LT-jét és edge rusherét, akkor el tudom nézni a Grier picket 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Amúgy annak ellenére, hogy Shaq qrva jó, én nem tartanám meg. Fizetni 15 milliót egy ILB-nek Luke mellé, hát igen erős luxus, inkább neveljük ki Cartert, vagy húzzunk még egy ilyen hibridet a harmadik negyedik körben.

Biztos lesz pár csereopciónk jövőre, okosan kell majd kevergetni a lapokat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Gaulden már féllábbal kint van a csapatból. Mikor Reid lejött. Colin jött be, mikor kellet még egy DB akkor is Jamerson jött be. ST be se igazán használjuk, valaki jöhetne helyette akiből esetleg lehet is valaki.

Crockrellel kellemes problémába kerültünk, szerintem tud játszani szélen és nem akkora playmaker mint DJax de nem is enged akkora játékokat. Ezt majd Ron eldönti hol mi fontos neki. Bberryhez lehet hozzákéne vágni most egy szerződést, még viszonylag olcson meglehet uszni. Ganot elkéne cserélni.

Kezdünk kicsit felépülni D oldalon.
A folytonossag is látszik nem csak most vagyunk meg.

Burns Hayner Miller jók lehetnek, és Addison is karrier év felé halad, amellet Irvin se öreg és rossz még.

Shaq nagyot játszik és Carter is jol mutat idén. Shaqban a szép hogy fogalmuk sincs hátra lép-e boxba marad, vagy blitzel, most minden megy neki. A Sec is elég fiatal, hosszútávon is jó lehet.

Poe felébredt, Short( amikor játszik), McCoy elég halvány eddig de szerintem McCoynak belekell tanulnia.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
A második fumbliig nagyon jól játszott szerintem Allen,még írtam is, hogy milyen jól érzi a zsebet, meg a nyomást pont egy playjel a strip sack előtt 😊 Utána azért kicsit rezegősebb lett, a playhívás is bátortalanabb, de ezen a meccsen belefért, mert a D annyira dominálta a LoS-t. A harmadik fumble elkerülhetetlen volt, de összességében sok az eladott labda, ezzel csinálni kell valamit.

Most már világosan látszik, hogy a 3-4-ra való átállás mennyire jót tett, a front 7 talán az első meccset leszámítva lényegesen hatékonyabb, mint az előző években, Shaq esetében a leglátványosabb a különbség, persze nála az is bejátszik, hogy végre full time starter lett.

Perception is reality.