Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Akármennyire nem vak már a
vakoldal, nem tehetsz oda senkit akit sebességből agyon vernek.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
 mobile.twitter.com/Tater596/status/1174160157376487424?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1174160157376487424&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.carolinahuddle.com%2Fboards%2Findex.php%3Fapp%3Dcore%26module%3Dsystem%26controller%3Dembed%26url%3Dhttps%3A%2F%2Ftwitter.com%2FTater596%2Fstatus%2F1174160157376487424
gabokocka
Én miért láttam ezt első 2017-es probalkozasra is?
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
 mobile.twitter.com/Tater596/status/1174160157376487424?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1174160157376487424&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.carolinahuddle.com%2Fboards%2Findex.php%3Fapp%3Dcore%26module%3Dsystem%26controller%3Dembed%26url%3Dhttps%3A%2F%2Ftwitter.com%2FTater596%2Fstatus%2F1174160157376487424

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Amúgy most, hogy nyilvánvalóan sérült Cam, megnézzük vajon a LT kérdést, vagy várunk amíg Allen is lehal Williams mögött? Esetleges Teppernek kell megkérdeznie, hogy Motont nem próbálnánk ki bal oldalt? Vagy Little-t, ha már felcseréltünk érte?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Most már hirtelen mindenki tudja Cam melyik playben sérült meg, onnantól jobbra nem tudott passzolni normálisan, fény derült mindenre, hurrá. Akkor csak azt kérdezem, hogy a 200 elemző, edző, terapeuta közül ezt a meccsen senki miért nem szúrta ki senki és miért nem cserélték le?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gedam 5 700
mondtam, hogy sérült és az is kamu, hogy rivera nem tudta. nem látta az edzésen. én láttam a tv előtt, hogy nem tud járni.egyszerűen ezek nem vezetőedzők. nem tudja azt mondani, hogy nézzük meg hogy futod a 40yardot, cam szerintem lépésben sem tudta volna megtenni, és akkor nem szabad játszatni. vicc azért a játékosok, hogy az edzők fejére tudnak nőni.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/LeroyInsider/status/1173983231835815937?s=19

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Hát rohadtul remélem Allen fog kezdeni, mert megnézném mire megy amikor van tét. A Cardinals idegenben sem verhetetlen, persze nem is Dolphins szint, de egy jó kis meccs lehetne. Cam szenvedését meg nem akarom nézni, játsszon akkor ha 100%os.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Jelenleg nekem nem kéne.
Ne basszunk el semmilyen picket egy potenciális locker room cancerre, pláne, hogy egyelőre a CB poszt a legkisebb bajunk.
Ha nyerünk két meccset és lesz bármire is esély, akkor talán ok, de perpill pont ő nem hiányzik innen.
gabokocka
Szerintem meg megkéne probálni, Cam nem fog magától lendületbe jönni, az egész csapat kilátástalan és letargikus. A védelemnek kell beindittani a bulit. Ott a talent, a DL rendszeresen megnyeri a párharcokat, de mire oda is érnének ment is egy könnyü passz. 2 év távlatából azt mondom ez a soft coverage cseszi szét a védelmet, de hátul nincs anyag másra.

Nagyon máshogy nézne ki a dolog ha Ramsey elmenne a WR1 el Bberry-t is bőven egyedűl lehetne hagyni a WR2 vel. Djaxet hosszún nem sokat fogják megverni belemászhat a slot arcába.
Aztán Boston szabadon mozoghat amivel a Chargersbr is eredményesen tudott lenni. Reid meg mehet a boxba fulltime, nem kell itt 3 LB el bohockodni.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Hát akkor legalább vmi oka volt a fos játéknak. Vagy nem.
gabokocka
Ez a huzavona amit csinalnak már nevetséges. Akkor döntsék el!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Hát akkor legalább vmi oka volt a fos játéknak. Vagy nem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
#Panthers QB Cam Newton’s status for Sunday is up in the air after he aggravated a foot injury.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom mennyire szokásos nálatok, de bejelentettétek h Newton nincs ott a mai edzésen, továbbiakat majd Rivera elmondja.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Valahogy azt nem tudom elképzelni, hogy megmondják a zebráknak: " figy X nek kell nyerni-e "
Turóczi Szabolcs
Ez nem valószínű, nem is arra gondoltam, hogy valakivel nyeretnek direkt (még ha néha úgy is néz ki), de valahogy a szoros meccseket gyakran teszik még szorosabbá. Pl csak a héten a mi meccsünkön a végén az egy yarddal előrébb rakott labda, a Broncos-Bears végjátékról ne is beszéljünk.

Perception is reality.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Egyébként simán elviszem a balhét, ráhoztam a rontást a csapatra, sikerült jegyet venni Londonba, erre ekkora trágyák vagyunk, majd szereztem a jövő évi foci EB-re is, erre leszopunk a szlovákoktól. Lehet veszek egy Falcons bérletet a poén kedvéért 😀 😀 😀
gabokocka
Ők szarok a rontásod nélkül is. Vicces a div így Brees sérülésével, 7 W lehet, megint elég lesz valakinek

Perception is reality.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Egyébként simán elviszem a balhét, ráhoztam a rontást a csapatra, sikerült jegyet venni Londonba, erre ekkora trágyák vagyunk, majd szereztem a jövő évi foci EB-re is, erre leszopunk a szlovákoktól. Lehet veszek egy Falcons bérletet a poén kedvéért 😀 😀 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Jelenleg nekem nem kéne.
Ne basszunk el semmilyen picket egy potenciális locker room cancerre, pláne, hogy egyelőre a CB poszt a legkisebb bajunk.
Ha nyerünk két meccset és lesz bármire is esély, akkor talán ok, de perpill pont ő nem hiányzik innen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Ha az O ilyen finoman szolva döcögős marad akkor Ramseyt szívesen látnám. Djax menne nickelbe. Arrol nem is beszélve hogy egy ilyen taho lehet jót tenne az öltözőnek. Egy masodik kört adnék érte meg valami aprót akár játékos akár hátsó kör.
Turóczi Szabolcs
Megszabàlyozná az identitás zavaros Camet és végre ùgy játszana ahogy kell nem pedig ùgy mint most. Még talán sikerülhet is csak szerezzétek meg Ramseyt.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Ha az O ilyen finoman szolva döcögős marad akkor Ramseyt szívesen látnám. Djax menne nickelbe. Arrol nem is beszélve hogy egy ilyen taho lehet jót tenne az öltözőnek. Egy masodik kört adnék érte meg valami aprót akár játékos akár hátsó kör.
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Az "érdeklődés fenntartása" elvnek vagy összeesküvés elméletnek a "Patriots jelenség" ellentmond.

#KeepPounding
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ha akarnak a tulajok, semmin nem kellene manipulalniuk. Olyan szabalyokat alkotnak, amilyet akarnak. Ez maganbiznisz, ha milliardos is.
A birokat is megvehetnek kilora. Pont azért szabalyozzak magukat, egymast, mert nem ezt az iranyt akarjak.
Vannak hibak, de ilyen osszeeskuveses csalas nincs.
En befejeztem, lehet irni, hogy nem vagyok ott, nem tudom bizonyitani.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Valahogy azt nem tudom elképzelni, hogy megmondják a zebráknak: " figy X nek kell nyerni-e " de naiv se tudok annyira lenni, hogy ne gondoljam azt kapnak egy irányvonalat. Én nem gondolom, hogy ezt direkt pénzért csinálják, hanem az érdeklődés fent tartásának. Pl kellet egy Mahomes, alkalmas rá a keret a csapat vígyük őket ameddig lehet, ugyan ez LA. Aztán vannak akikből már kisajtoltak amit lehet őket húzzuk le merthogy a káröröm még inkább fent tartja az érdeklődést.
Ezekhez azért kell hogy a csapatnak alapba is menjen vagy ne menjen, de azért lökjük őket arra amerre szerintünk mennie kell. De nem bátorkodnék megmondani mikor csak simán bénák is mikor nyúlnak bele szándékosan.
Turóczi Szabolcs
Tehát, az a liga, ahol a 32 owner egy asztalnál reggelizik, úgy dönt, hogy 3-4-5 csapatot megtol, hogy több pénz csörögjön náluk, a maradék 25-26-27 meg csendben egyetértve elfogadja, hogy nála nem csörög több? Teljesen életszerűnek tűnik. 😊
peterk2005
Az is egész életszerű, hogy üzlet emberek úgy gondolkoznak " talán nyer a csapatom és eladok + 400 000 polót, meg 200 000 jegyet" nem pedig úgy hogy valaki mérje már fel mitől menne jobban ez az NFL nevű biznisz amibe van egy csapatom és részesedést kapok a reklám bevételekből.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valahogy azt nem tudom elképzelni, hogy megmondják a zebráknak: " figy X nek kell nyerni-e " de naiv se tudok annyira lenni, hogy ne gondoljam azt kapnak egy irányvonalat. Én nem gondolom, hogy ezt direkt pénzért csinálják, hanem az érdeklődés fent tartásának. Pl kellet egy Mahomes, alkalmas rá a keret a csapat vígyük őket ameddig lehet, ugyan ez LA. Aztán vannak akikből már kisajtoltak amit lehet őket húzzuk le merthogy a káröröm még inkább fent tartja az érdeklődést.
Ezekhez azért kell hogy a csapatnak alapba is menjen vagy ne menjen, de azért lökjük őket arra amerre szerintünk mennie kell. De nem bátorkodnék megmondani mikor csak simán bénák is mikor nyúlnak bele szándékosan.
Turóczi Szabolcs
Tehát, az a liga, ahol a 32 owner egy asztalnál reggelizik, úgy dönt, hogy 3-4-5 csapatot megtol, hogy több pénz csörögjön náluk, a maradék 25-26-27 meg csendben egyetértve elfogadja, hogy nála nem csörög több? Teljesen életszerűnek tűnik. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Valahogy azt nem tudom elképzelni, hogy megmondják a zebráknak: " figy X nek kell nyerni-e " de naiv se tudok annyira lenni, hogy ne gondoljam azt kapnak egy irányvonalat. Én nem gondolom, hogy ezt direkt pénzért csinálják, hanem az érdeklődés fent tartásának. Pl kellet egy Mahomes, alkalmas rá a keret a csapat vígyük őket ameddig lehet, ugyan ez LA. Aztán vannak akikből már kisajtoltak amit lehet őket húzzuk le merthogy a káröröm még inkább fent tartja az érdeklődést.
Ezekhez azért kell hogy a csapatnak alapba is menjen vagy ne menjen, de azért lökjük őket arra amerre szerintünk mennie kell. De nem bátorkodnék megmondani mikor csak simán bénák is mikor nyúlnak bele szándékosan.
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Amúgy érdemes más meccseket nézni. Mahomesra lehel a védő zászló. A hawksnak is meg adtak egy olyan DPI-t VISSZANÉZÉS után hogy nem hittem el.
Turóczi Szabolcs
Nem akartam én szóba hozni, de ez masszívan benne van abban, hogy úgy kezdtem a szezont, hogy ilyen érdektelen még nem voltam, mióta nézem az nfl-t. Lassan WWE szinten vannak manipulálva a meccsek.
Jakehomer
Ez nem feltétlenül manipulálás, hanem alapvetően rossz irányba megy a játékvezetés, szabályalkotás. A Titans Colts meccsen is befújtak kettő DPI-t, amiről mindenki megmondta elsőre hogy nem volt az. Egyet ide, egyet oda fújtak, szóval végeredményben nem befolyásolt semmit, viszont rossz döntések voltak. Az a bosszantó, hogy minden technikai feltétel adott ahhoz hogy magas színvonalú legyen a bíráskodás, de képtelenek rá. És nemcsak azért mert bundáznak, hanem mert alapból bénák.