Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Kurvara megnéztem volna ma egy Allent ugyan ezekkel a lehetőségekkel
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Hurneyt sajnálom, a lehetőségekhez képest pöpec rostert tett össze, egyedül Grier draftja bassza a csőröm, erre kapja ezt a szarkupacot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Felesleges bármit elemezni, amíg Cam ilyen szinten játszik, nincs miről beszélni, 4-12 kb.
Nyilván lehetett volna jobb playt hívni a végén, de nonszensz, hogy tök üres emberek fölé, elé, mögé dobál Cam. Az offenseben sztem 9 ember ok, Williams és Cam nulla. Williamset majd a 14. héten lecseréljük Little-re, Cam szezon végén kuka és rebuild. Vagy nem tudom, de ennek így nem sok értelme van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Èrtelmezhetetlen dolgok törtèntek ma is, Ron èrzi hogy bajban van, mert nekiment negyedikre feleslegesen is. Az hogy a vègèn nem adjuk Cam kezèbe a labdàt, akkor is ha szarul jàtszott megint, no comment kategòria. Williams mint LT project is megbukott.

Jövore kezdodhet egy ùj èra

Perception is reality.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
A londoni jegyek, nyami, legalább kirándulunk egy jót.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Legalább aránylag hamar túl leszünk rajta. Tököm se tudja mire számítsak, kevésbé kéne kreténnek lenni, Camnek valamelyest javulni, és akkor nyerni kéne, de mindig meg tudjuk találni a módját, hogy hozzuk fel az ellent...
gabokocka
sima W

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Legalább aránylag hamar túl leszünk rajta. Tököm se tudja mire számítsak, kevésbé kéne kreténnek lenni, Camnek valamelyest javulni, és akkor nyerni kéne, de mindig meg tudjuk találni a módját, hogy hozzuk fel az ellent...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Gameday :/ fuck the tnf

A Bucs D jónak tűnt a 9ers ellen, de azért nem átjátszhatatlan, főleg ha Cam folyamatosan javul, ahogy játékba lendül. Winston szokás szerint kretén módon játszott, bízzunk benne, hogy ott folytatja ellenünk is, de néha vannak jó meccsei - ki lepődne meg, ha ellenünk menne neki? A futást sokkal jobban kell fogni, és akkor azért nekünk áll.

Perception is reality.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nézegetem a snapszámokat és rohadtul nem értem.
Manhertz 18 snap, miközben Armah 12, Thomas 4, Hogan 5.
Komolyan mondom, nevetséges, a 18 játékból, amikor fenn volt, legalább 4-5 orbitális balfaszság volt. Ellenben az kifejezetten tetszett, hogy felálltunk Armah-val a backfielden, CMC meg elkapóként, ezzel a felállással simán mehetne az uptempo, könnyedén variálva a futást és a passzt az ellenfél felállásától függően. Thomas és Hogan ignorálása érthetetlen.

A védelem még gázabb.
Obada 29 és Carter 26 snapjét nem tudom hova rakni. Ráadásul mivel Shaq és Luke kb végigtolta a meccset, a snapek 1/3-ában klasszik 4-3-ban toltuk. Ennyit az átállásról. Poe is ugyanannyit volt fenn kb, mint KK és McCoy, ami szintén luxus. McCoy egyébként óvatosan jelezte is, hogy furcsa volt a kevés snap...

Nálam úgy nézne ki az alapfelállás, hogy KK, Poe, McCoy fal, időnként Love bejön, hogy legyen pihi, a LB sor pedig Addison, Luke, Shaq és Burns, időnként Haynes vmelyik szélen. 3 WR felállásnál pedig játékhelyzettől függően jöhetne Elliott vagy Gaulden leginkább Poe helyett.

Na most ehhez képest itt volt minden. Remélem csak azért, mert még keressük az ideális felállast, de az luxus, hogy kifizetünk a három kezdő falembernek egy valag pénzt, cserébe annyira rotáljuk őket, hogy McCoy és KK együttes snapszáma nem jön ki 100%-ra...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Én elkezdtem visszanézni a meccset, az első félidőben nem volt ilyen, ami elkapható volt elkapta, Manhertz ellenben botrány, nem tudom mivel zsarolja a stábot, de neki minden snap ajándék, nekünk meg tragédia.

Nem tetszett a sok pussy 3man rush harmadikra, mert bár Goff sokat elbaszott, nem rajtunk múlt, hogy időnként a tök üres embert nem találta el.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Olsen felé egy jó dobás sem ment
Gorro
De. Minimum 2 öt de inkább 3 at eldobott amit egy jó TE-nek elkell kapnia
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Olsen felé egy jó dobás sem ment

#KeepPounding
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Az O-Line sokkal jobb volt, mint vártam, a három ackből kettő nem mindennapi miscommunication volt, a harmadiknál pedig Van Roten és William benéztek egy keresztet. Szóval ez reményt keltő. Én a D-től többet vártam, főleg futás ellen voltunk borzasztóak a második félidőben, és egyetértek, sokszor olyan emberek kóvályogtak a pályán, akiknek max a pad kéne jusson osztályrészül.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Szerintem voltak jó dolgok, amiket belehet váltani győzelmekre, ezeket a buta hibákat most vereségre váltottuk. A legpozitívabb dolog az hogy tudtunk futni és CMC-t teljesen kihasználtuk nem csak mint RB hanem mint WR is.
Passzok ellen a secondary is látvanyosan jobb volt mint az előző években, Goff is kellet azért ehhez. Donaldot letudtuk nullázni ami megint egy szép dolog.

Voltak dolgok a hibákon kívül amit szörnyűek voltak és nem látok rá javulási lehetőséget.

Az egyik ilyen Olsen, az oké hogy egy OT jobban mozog már mint ő, de hogy lyukas legyen a keze az nem volt rá jellemző, nem látom hogy ebből ő kijönne már.

Kiszámítható keret: egyszerűen nem fogja beszopni senki a 3 TE es felállásnál hogy Manhertzet figyelni kéne, vagy hogy Armahal a backfielden futni fogunk a félpályán. Védelemnél ezek a kiszámíthatóságok meg voltak a 3-4-ből azért nem sokat lehetett látni, ha én megmondom a play előtt, hogy ki mit fog csinálni akkor gondolom egy OC nak se fog gondot okozni.

Szerintem itt az erőnléti edzők is kicsit elkurtak valamit, eltudnám fogadni ha lepattognak a védők a futóról ha közbe meg kurva gyors lett ez D, de a 2 dolog most együtt áll fent: Short lassúsága már kezd legendássá válni számomra, Olsen legalább a korra foghatja de rossz nézni a bádogembert. Williams még Guardnak is limitált atletikusságú lenne de most ő van a gyenge oldalon. A Secondaryban Bradberry úgy üldöz mint egy lassú LB szóval itt azért találni komoly gondokat.

Ami fejlődhet:

Az Oline összeérhet feltételezem nem fognak egész évbe elváltani ilyeneket.
Moore csak kezd valamit a fumblekkel.
Cam még belejöhet.
A passzrushnak mindig csak egy kicsi hiányzott, és a tackleing is javulhat még technikailag.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Amúgy azon kívül, hogy maximálisan retardáltak voltunk, a bírók se voltak velünk, minden kétes ítélet oda ment. A lateral, ami fumbli lett, jó eséllyel előre indított passz volt, mivel úgy ment hátra fél yardot, hogy beleütött Ebukam. És rohadtul nem azt kell nézni, hogy élt földet, hanem az első kontaktot a labdával. Az meg minimum necces, de persze utólag a felvételek alapján eldönteni, kb lehetetlen, tehát call stands beszoptuk. A complete but incomplete ugyanez, hogy csak a két legfontosabb döntést megemlítsük. Ráadásul a meccsen történt négy fumbliből egyet se tudtunk összeszedni, mind hozzájuk pattant/balfaszok voltunk, pedig Moore és Gaulden kezében is ott volt a labda, de nem sikerült behúzni. Ha csak ez a kettő megvan, teljesen másképp alakul a meccs. És akkor a headset balfaszkodást meg sem említem. Igazi lúzerek voltunk.

Az meg tényleg mókás, hogy a sztárokkal kitömött Rams D-ből Littleton és Ebukam hozza a meccsnyerő playeket.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ha a csapat vasárnap nem is feltétlen volt kemény, a szurkolók között azért akadt:  dailysnark.com/carolina-panthers-fan-knocks-back-18-beers-by-himself-during-game/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Én nem vagyok Biztos benne hogy 10% nál többet volt egyszerre a pályán ez a 3as. Ellenben Obada Miller Haynes Love többször találta magát egyszerre a pályán amit mondanom se kell agyon gyaláztak futással, és nem adtak időt a cserére.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Cam ma egy átlag alatti zseb irányítót játszott, annak teljesen rendbe is volt.
Sokatokkal ellentétben én nem hiszem, hogy ez a csapat Camen múlik.
Ma elég lett volna fele ennyi passzt elbasznia, de még az is belefért volna ha a többiek nem ejtenek el még ugyanannyit. Az hogy vak is az megint más kérdés
Turóczi Szabolcs
Nagyrészt egyetértek veled, annyit fűznék ehhez hozzá, hogy azért múlik "minden" Camen, mert ezek a pontatlanságok mindig benne voltak a játékában, csak sokkal több extrát hozott, mint amennyit hibázott, ezért net pozitív volt a teljesítménye. Na most az extrák ebben a Cam 2.0-ban nincsenek benne, az, hogy nem futtatjuk, érthető, és talán már nem is olyan robbanékony, mint volt, de ez nagyon sokat elvesz az ő értékéből, és hát az a kar se lesz már sose a régi, tegnap se ment hosszú passz, és azok a 20 yardos lézerek se mennek már.

Oké, hogy a tegnapi meccset valószínűleg megnyertük volna egy pontosabb Cammel, de a big picture szerintem nem néz ki jól akkor se, ha el is sajátítja ezt a dink&dunk O-t, azt ki fogják ismerni, és akkor mellé ennél jobb D kell. Gáz, hogy a Poe-McCoy-Short fronton simán átfutott a Rams a második félidőben.

Perception is reality.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Amúgy a nem fumblira kaptunk vmi magyarázatot? Mert ilyet a világ nem baszott...
gabokocka
Nem tudták megállapítani, hogy lent volt-e már az elkapó, mielőtt kijött a labda.

Perception is reality.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Amúgy a nem fumblira kaptunk vmi magyarázatot? Mert ilyet a világ nem baszott...
gabokocka
iz e kecs, bát wi dont lájk Cam

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Amúgy a nem fumblira kaptunk vmi magyarázatot? Mert ilyet a világ nem baszott...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Egyet aludva picit mérgesebb vagyok, mert ha nem vagyunk balfaszok, teljesen reális lett volna egy 10 pontos vezetés a szünetre, ami után annyira nyugodtan nem szaladgálhattak volna, és vannak kétségeim afelől, hogy Goff megfordította volna a meccset.

Ennek ellenére a második félidei run D nulla volt, úgy pattogtunk le a futókról, mintha muszáj lett volna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Cam vajon gondolt arra, hogy ez egy csöppet sok lesz, amikor ezeket mind magára pakolta?
 twitter.com/SBNation/status/1170823793255694336
iktriad
Nem
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cam vajon gondolt arra, hogy ez egy csöppet sok lesz, amikor ezeket mind magára pakolta?
 twitter.com/SBNation/status/1170823793255694336
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Érdekel mit főztek ki Ronék a labda két oldalán, volt fél év felkészülni, és szarrá elemezhették a Pats játékát a superbowlban. Elsősorban a gyors rövid passzoknak kéne ülniük a pálya közepén, mivel normális ILB nincs a túloldalon. A védelemnek pedig a lehető legkésőbb megmutatni a felállast, hogy McVay ne tudja tollba mondani a játékot Goffnak.
gabokocka
Mekkora fail hogy Littelton nyerte meg nekik a meccset