Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Amúgy érdemes más meccseket nézni. Mahomesra lehel a védő zászló. A hawksnak is meg adtak egy olyan DPI-t VISSZANÉZÉS után hogy nem hittem el.
Turóczi Szabolcs
Nem akartam én szóba hozni, de ez masszívan benne van abban, hogy úgy kezdtem a szezont, hogy ilyen érdektelen még nem voltam, mióta nézem az nfl-t. Lassan WWE szinten vannak manipulálva a meccsek.

Perception is reality.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Mondjuk azt is láthattuk, mire képes egy csere QB a Rams D ellen. Szóval vagy támadjon fel Cam, vagy jöjjön QB az első körben, különben megy a szenvedés éveken keresztül.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Amúgy érdemes más meccseket nézni. Mahomesra lehel a védő zászló. A hawksnak is meg adtak egy olyan DPI-t VISSZANÉZÉS után hogy nem hittem el.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Mondjuk Cousins egy szinte allpro csapatot vág tönkre, ehhez képest Cam a fasorban sincs.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
De ennek ellenére kurva sok lehetőség lenne ezzel a kerettel.
Csak igényelne egy QB-t aki pontos, jól lát. jó döntéseket hoz.

Egy Bradyt megnéznék Samuel, Olsen, Ian, CMC, Bonnafonból mit hoz ki. Bármit küldesz fel van min2 missmatch passz vagy futás esetén, lehet szépen válogatni.
Turóczi Szabolcs
Semmit, Bradynek van három jó futója és négy prémium elkapója emelett is valamikor 8an blokkolnak...
sutianap
Na hát ez az, hogy valamikor ezek blokkolnak, de ha egyik nem akkor oda tudja dobni neki a labdát, és fogalmad nincs melyik lesz az.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
De ennek ellenére kurva sok lehetőség lenne ezzel a kerettel.
Csak igényelne egy QB-t aki pontos, jól lát. jó döntéseket hoz.

Egy Bradyt megnéznék Samuel, Olsen, Ian, CMC, Bonnafonból mit hoz ki. Bármit küldesz fel van min2 missmatch passz vagy futás esetén, lehet szépen válogatni.
Turóczi Szabolcs
Semmit, Bradynek van három jó futója és négy prémium elkapója emelett is valamikor 8an blokkolnak...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
De ennek ellenére kurva sok lehetőség lenne ezzel a kerettel.
Csak igényelne egy QB-t aki pontos, jól lát. jó döntéseket hoz.

Egy Bradyt megnéznék Samuel, Olsen, Ian, CMC, Bonnafonból mit hoz ki. Bármit küldesz fel van min2 missmatch passz vagy futás esetén, lehet szépen válogatni.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
En pedig azt lattam, hogy mind a Rams, foleg pedig a Bucs, rosszul jatszott. A Panthers alul tudta mulni mindkettot. Szoval szoros az eredmeny, de van hova fejlodni. Mert ez igy is vereseg lett. Mi lesz, ha valaki jol jatszik?
ulpianus
tehát ezek vereséggel felérő vereségek voltak.
gedam
Arra reagaltam, hogy ha kozel vagy (ahogy Szabolcs irta), akkor nem mindegy mihez vagy kozel.
ulpianus
A Buccshoz azért voltunk közel mert ők se játszottak jól, a Ramset viszont mi nem engedtük az első félidőbe jól játszani. Nyelték a yardokat mint kacsa a nokedlit, levegőben és földön egyarànt. Nyomás alatt volt Goff a passzjatekok 70% ában. A 13 pontjukbol 10 et adtunk nekik.
Persze sose tudjuk meg hogy most azert néz ki egy csapat szarul mert jó az ellen vagy ők szarok. A Rams kitudta használni a hibákat szoval jó csapat, ellenbe nem engedtük hogy azt csinaljon amit akar, ergo nem voltunk szarok. Ha csak pontokat nézünk meg azt hogy mennyire látványos a játék akkor a tavalyi SB 2 szar csapat játszotta.
De szerintem inkább 2 kurva jól felkészült.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
En pedig azt lattam, hogy mind a Rams, foleg pedig a Bucs, rosszul jatszott. A Panthers alul tudta mulni mindkettot. Szoval szoros az eredmeny, de van hova fejlodni. Mert ez igy is vereseg lett. Mi lesz, ha valaki jol jatszik?
ulpianus
tehát ezek vereséggel felérő vereségek voltak.
gedam
Arra reagaltam, hogy ha kozel vagy (ahogy Szabolcs irta), akkor nem mindegy mihez vagy kozel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
gedam 5 700
En pedig azt lattam, hogy mind a Rams, foleg pedig a Bucs, rosszul jatszott. A Panthers alul tudta mulni mindkettot. Szoval szoros az eredmeny, de van hova fejlodni. Mert ez igy is vereseg lett. Mi lesz, ha valaki jol jatszik?
ulpianus
tehát ezek vereséggel felérő vereségek voltak.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Engem először az érdekelne, hogy mi jól játsszunk, az ellenfeleket egyelőre leszarom. Amíg mi nem tudjuk megvalósítani amit akarunk, addig tök mindegy mit csinál a másik. Amíg Cam úgy néz ki ahogy most, addig tök mindegy bármi más. Ha ebben lesz szemmel látható változás, akkor érdemes bármi másról beszélni, hogy miért ez a personell van fenn, miért ezt a játékot hívtuk, de ha nem, akkor tök8, hogy engem, vagy Randy Mosst nem találja el. A végeredmény ugyanaz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
En pedig azt lattam, hogy mind a Rams, foleg pedig a Bucs, rosszul jatszott. A Panthers alul tudta mulni mindkettot. Szoval szoros az eredmeny, de van hova fejlodni. Mert ez igy is vereseg lett. Mi lesz, ha valaki jol jatszik?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
A stáb szépen lenyílatkozta, hogy semmiben nincs korlátozva Cam.
Ő maga pedig, hogy nem tudja miért nem futott többet, de nem is ezen múlt.

Valóban nem ezen múlt, gyakorlatilag mind2 meccsen 2-3 pontosabb passz hiányzott a győzelemhez, tehát az alap tervre nem mondhatjuk hogy nem működne. Mégis veszítünk mert nem tudunk végre hajtani alapvető dolgokat.

A csapatnak valahogy behalt az elmúlt években kialakult identitása.
Az offense egyik legnagyobb erőssége volt hogy tudott erőből futni, mikor mindenki tudta hogy futás lesz akkor is megtudtunk tenni 1-2 yardot amikor kellet. Tök mindegy volt hogy ezt kitette meg.
3downok nagy százalékban sikerültek, mindig meg volt a játék amit megkellet csinálni, és akkor senki se hibázott. Cam futásai voltak az X faktorok amikor az ellen védelme jol mukodott akkor még mindig meglehetett daralni őket 1-2 rogtonzott 20+ yardos futassal. Emellet mindig volt 1 nagy játék a meccsen.Na meg kurva hatekonyak voltunk a redzoneba.

A D ugyan ez volt pepitába. Nem tudtak ellenunk erobol futni. Nem sok 3-4 down volt sikeres ellenünk.Ritkán szoptunk be nagy játékot. Sok volt a redzone stop.

Nem lehetett azt mondani soha, hogy szétszedtuk az ellenfél védelmét, vagy hogy 0 aztuk az ellenfél támadó sorát, de tudtunk nyerni mert a tervezett dolgát mindenki tette.

Most kicsit az az érzésem, hogy Ron tudja hogy ujitani kell de
nekünk nem mennek ezek az új irány vonalak. A régi mellet elment az NFL. A keretünk meg már összetételben is eleg Oldschool. 3 TE FB, 4 igazi Elkapó. 5 LB 4 CB!?

De E közben kicsi elkapók, elkapó futók. Futás ellen gyenge DE-k, nem túl nagy LB ek egy Nickel corner a szélen. Szóval elég 2 arcu ez a keret pont semmire se jó igazán.

Én személy szerint jobban bírnám ha mennénk szembe az árral, lenne 4 db 8 perces TD driveunk aztán hagynánk hogy passzoljanak szét ha tudnak a maradék időben.
De nem veszítunk labdát nem dobjuk tul az ures elkapot nem futnak meg ellenünk egy 3&2 öt, nem csinalunk büntetéseket és nem szopunk be soha egy 4downt.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Off: Azt imádom ebben a topicban, hogy egyikőtöknek sincs avatarja, így teljesen konzisztens az olvasás élmény 😀😀
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 377
Bazz, ronda dilemma ez így. Ron akkor jó ember ha rossz HC,
SrBandi
Igaz, de miért kapja a fizetését?
Hogy jó ember legyen vagy hogy jó HC?

Valamint franchise Qb-t egy meccs után badarság temetni.
Akár simán össze is szedheti magát.
Sobri Jóska
Én imádom Cam-et, és bízok is benne, csak azt próbálom megfejteni, hogy miért nem tudunk nyerni, és azt látom hogy sok változás volt évről évre, kicsit jobb kellene legyen az O-line, Benjamin és Funchess helyett van Samuel és DJ akik tehetségesebbek, a defense-nek voltak jobb és rosszabb évei de idén eddig nem rajtuk múlik, szóval van sok változás, javulás, és mégis kb ugyanazokat a hibákat követjük el, és igazából Ron és Cam azok, akik minden évben itt voltak. Ha Cam nem elég jó már vagy sérült, akkor le kell ültetni. Ha Ron ezt nem teszi meg, akkor nem jó HC. Ha Cam jó, nem sérült, és ennek ellenére nem tudják belőle kihozni ami benne van, akkor megintcsak nem jó HC. És itt jött ugye a képbe, hogy lehet hogy Cam már nem jó, de Rivera szereti, és nem tud lemondani róla. Én se tenném, én se lennék erre képes, de hát ugye nem is ezért fizetnek, nem is vagyok ott.

Mindegy, ráhatásunk nincs erre, majd meglátjuk mi lesz, remélem bejön az amit valaki itt írt, hogy Ron addig akarja játszatni Camet míg magára nem talál. Legyen így, csak ehhez meg kurvára kéne az hogy egy jó drive vége ne egy DJ fumble legyen, vagy elejtett labdák, vagy futás a falba háromszor, vagy egy TD után ne kapjunk első passzból 70 méteres TD-t...
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Borzalmas lehetett ezt a meccset nézni. Jah, Camnek tényleg van még karja, csak arra használja sajnos, hogy 10y-al túldobja a tiszta elkapót. Idén QB kérdés lehet ebből, én így még nem láttam játszani.
És mindez a gyenge Tampa ellen.
Chargers LT
Vége a Rivéra - Cam korszaknak. Kár, hogy a gyűrű anno nem sikerült, mert benne volt ebben a projectben.
Amadeus
Vannak ilyen csapatok amugy akik hosszu evekig ott voltak a gyuru kozeleben (3-4 ev kb a peak idoszak altalaban). 2013-ban taln amikor bajnokok lettunk, Patners ellen a sajat otthonukban jatszottunk egy ki-ki meccset ahol behuztuk vegul, de szerintem rajuk is igaz volt, hogy az ellenfelek nem szivesen talalkoztak veluk, mert a vedelem utott, Cam meg 80 yardokat futott meccsenkent. Igy utolag mar latszik, hogy az a 2012-2016-os idoszak volt az aranykora a runheavy futo Qb / betonvedelmeknek, de aztan ezek alulmaradtak a passhappy rendszerek ellen. Oruljunk, hogy lattuk.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Bazz, ronda dilemma ez így. Ron akkor jó ember ha rossz HC,
SrBandi
Igaz, de miért kapja a fizetését?
Hogy jó ember legyen vagy hogy jó HC?

Valamint franchise Qb-t egy meccs után badarság temetni.
Akár simán össze is szedheti magát.

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Borzalmas lehetett ezt a meccset nézni. Jah, Camnek tényleg van még karja, csak arra használja sajnos, hogy 10y-al túldobja a tiszta elkapót. Idén QB kérdés lehet ebből, én így még nem láttam játszani.
És mindez a gyenge Tampa ellen.
Chargers LT
Vége a Rivéra - Cam korszaknak. Kár, hogy a gyűrű anno nem sikerült, mert benne volt ebben a projectben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
Az megvan, hogy az utolsó 10 meccsből 9 zakó, a maradék 1 az a Saints B ellen volt?
gabokocka
Pedig emlékszem még, ahogy 1 éve rommá vertétek a Ravenst.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Lehet NCAA-t nézni. Tua, Herbert és Fromm, majd meglátjuk ki jut nekünk 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 377
Az megvan, hogy az utolsó 10 meccsből 9 zakó, a maradék 1 az a Saints B ellen volt?
gabokocka
És hogy mindegyik ugyan ugy nézet ki? Vállalható haladás a pályán, hibák, szoros vereség
Turóczi Szabolcs
Amikor DJ fumblizott az előző meccsen akkor éreztem ezt, hogy ezt a meccset láttuk, amikor Slye-t öt yarddal hátrább balfaszkodtuk, hogy kihagyja, csak erősödött ez az érzés... Ugyanazt a meccset nézzük a tavalyi pittsburghi óta
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Az megvan, hogy az utolsó 10 meccsből 9 zakó, a maradék 1 az a Saints B ellen volt?
gabokocka
És hogy mindegyik ugyan ugy nézet ki? Vállalható haladás a pályán, hibák, szoros vereség
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Az megvan, hogy az utolsó 10 meccsből 9 zakó, a maradék 1 az a Saints B ellen volt?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Borzalmas lehetett ezt a meccset nézni. Jah, Camnek tényleg van még karja, csak arra használja sajnos, hogy 10y-al túldobja a tiszta elkapót. Idén QB kérdés lehet ebből, én így még nem láttam játszani.
És mindez a gyenge Tampa ellen.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Zárójel 2, TD esetén is maradt volna másfél perc két időkéréssel a zseniális time managementnek köszönhetően, ne legyen kétségünk afelől, hogy eljutottak volna FG távig. Ha már FG, Slye qrva jó, Gano is mehet majd szezon végén.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.