Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Cam karja éjjel tényleg sokkal jobban nézett ki, egész sok olyan passza volt, amikor a labdáknak megvolt a sebességük és röppályájuk is. Sajnos ez volt az egyetlen pozitívum, bár az utolsó drive tulajdonképpen biztató volt, ott rakta össze a jó passzai jelentős részét. Ezért is baj, hogy Turner elbaszta a playcallt. Zárójeles megjegyzés, de CMC is hibázott, bevághatott volna, vagy egyszerűen egy az egyben be kellett volna tolni egy cornert 20 centit.

Perception is reality.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Mondjuk Tepperből kinézem, hogy a bye-nál 1-5-ös mérleggel kibassza Ront.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Biztos szamit a dobo mozdulat. Rendben hogy bele kell jonnie, de nem fog mert kozbe agyilag leéli magát. Az özikés résszel van a baj, nincs önbizalma és semmi olyan nem néz ki neki ami visszahozná.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
De az a furcsa, hogy a karja egyértelműen jobb, mint tavaly, edzőtáborban is volt mélységi passz, most is ment Samuel és Olsen felé is, tavaly ilyet nem tudott dobni. Egyszerűen qrva pontatlan, lehet ez az új dobásmozdulat miatt van, és idő kell, hogy belejöjjön, nem tudom. Sose volt a legpontosabb QB-k egyike, de ennyi homályt sztem nem dobott. Illetve úgy mozog, mint egy beszart őzike, nincsenek miracle menekülések, komoly futások, sőt, semmilyen futás nincs. Pedig sztem a supporting cast jó, a fal se rosszabb, mint a Superbowl run alatt (jó, Williams mellé kell egy TE, vagy Armah, de különben okés), de egyszerűen nem megy.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Bazz, ronda dilemma ez így. Ron akkor jó ember ha rossz HC, Camnek meg mi a rosszabb, ha padozik, amit nyilván alig viselne el az egója, vagy az ha játszik és veszít, ráadásul rondán... Az a furcsa, hogy a nyári youtube videókat nézve Cam fel volt teljesen tüzelve, mindent megpróbált, étrend, speciális edzések, melózott és elszánt volt látszólag, persze lehet hogy ez már a Cam Newton post-NFL brand építés része
SrBandi
Az tulzas, hogy ezen mulik jo vagy rossz ember-e. Ő egy játèkos ért(értett?) a játékhoz és valamit át is tud adni. Nem egy franchise vezetőedzője nem képes meghozni ilyem döntéseket csak egypar W ért.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bazz, ronda dilemma ez így. Ron akkor jó ember ha rossz HC, Camnek meg mi a rosszabb, ha padozik, amit nyilván alig viselne el az egója, vagy az ha játszik és veszít, ráadásul rondán... Az a furcsa, hogy a nyári youtube videókat nézve Cam fel volt teljesen tüzelve, mindent megpróbált, étrend, speciális edzések, melózott és elszánt volt látszólag, persze lehet hogy ez már a Cam Newton post-NFL brand építés része
SrBandi
Anno azt olvastam, hogy Newton hasonlo serulest szenvedett, mint Luck. Ki tudja, lehet, hogy ot is meglepte Luck visszavonulasa, aztan beszart a vallat illetoen.

Persze ez kb. eselytelen, de ki tudja, hogy mi jatszodik le az oriasi nyomas es elvaras kozepette ezeknek a jatekosoknak a fejeben. Profik, de igazabol nagyon nehez elviselni az allando kalitkat, amibe be vannak szoritva.

több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 377
Bazz, ronda dilemma ez így. Ron akkor jó ember ha rossz HC, Camnek meg mi a rosszabb, ha padozik, amit nyilván alig viselne el az egója, vagy az ha játszik és veszít, ráadásul rondán... Az a furcsa, hogy a nyári youtube videókat nézve Cam fel volt teljesen tüzelve, mindent megpróbált, étrend, speciális edzések, melózott és elszánt volt látszólag, persze lehet hogy ez már a Cam Newton post-NFL brand építés része
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Ma sztem Allennel nyertünk volna.
gabokocka
Teljesen egyértelmű. Vele tudunk meccseket nyerni. PO ba már nem tudnánk. Egy Cammelaki lenduletbe van meg tudjuk mi lehet.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Cam megtört és nem véletlenül tört meg, ha leültetik komolyabb sérülés nélkül vége, de ugy látom ha CMC ről harsognak akkor is vége. Szerintem nem annyira limitált testileg mint mentálisan. A 2 együtt meg ezt hozza. Ron egyszeruen csak szereti a sracokat kotodik hozzajuk, ő mondja ki utoljára hogy Cam nem az a Cam aki meccseket nyer a csapatnak.

Kérdés hogy akkor majd kukába dobja-e Cam karrierjét hogy esetleg mentse az állását? Kurva nagy nem a válasz!
Tudja mit jelent ez Camnek és inkább bukik vele mint ő legyen az aki nem hisz már benne.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
3 sack volt, pont mint Winstonnál.
54 passzkísérletnél sztem ez nem vállalhatatlan szám. Sokkal nagyobb baj, hogy totál árnyéka önmagának, semmi dinamika, rossz döntések, mintha nem lenne kedve az egészhez.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát nem tudom Newton mennyire egészséges, de emögött a fal mögött nem sokáig marad egyben. Barrett 4x sackelte ha jól rémlik...Nekem a D is csalódás kicsit eddig. Azt gondoltam McCoyyal brutális lesz ez a front 7.

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Néztem a meccset, elsősorban azért mert (jó érzékkel) Newtont húztam idén fantasyban. Azt látom, hogy ezzel hogy a futást teljesen kiölték a játékából elment belőle az X faktor és egy teljesen átlagos QB lett belőle, átlagos passzpontossággal, mindenféle extra nélkül.. Ettől még kizártnak tartom, hogy egyáltalán szóba kerüljön, hogy leültetik 2 forduló után, főleg hogy nem volt extra szar, csak régi önmagához képest ez egy árnyék. Nemtom mennyire van rossz egészségi állapotban, de nem lepne meg, ha ezek után bevállalósabb irányba mennének playhívásilag, mert nem elég erős a csapat ahhoz, hogy ez az alibi játék elég legyen bármire is. Persze, ha nem bírja fizikálisan akkor nincs miről beszélni.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 377
Jó, a franchise QB-t nem ülteted le a szezon második meccsén.
gabokocka
Nem mondom hogy egyszerű a helyzet, de jó lenne nyerni. Az mondjuk, nem tudom mennyit használna ha Camet leültetve Allennel nyernénk egy meccset, mennyire robbanna be a média, a haterek, és nem vagyok benne biztos hogy Cam azt jól tudná kezelni
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Mindenesetre elkezdtem nézegetni a QB prospecteket a draftra 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Jó, a franchise QB-t nem ülteted le a szezon második meccsén.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 377
Ma sztem Allennel nyertünk volna.
gabokocka
Akkor megint ott vagyunk, hogy Ron nem képes elengedni a veterán kedvencei kezét egy pillanatra sem, vagy csak nem elég tökös leültetni Cam-et.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ma sztem Allennel nyertünk volna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 377
Amit korábban is írtam, minden hívásba bele lehet kötni, voltak butaságok, rossz játékok, de ez Camen ment el, közepes teljesítménnyel 10+ ponttal nyerünk.
gabokocka
Hát, akkor is Ron az akinek viszont meg kellene hozni a döntést, hogy ki a legjobb QB a rosteren, akivel a legtöbbet lehet kihozni a csapatból. És akkor megint ott vagyunk, hogy Kyle allenről elhiszik hogy le lehet miatta ültetni Cam-et? Grierről? Gondolt arra Ron hogy az évben abszolút benne van, hogy Cam a sérülésből nem tud visszajönni, és akkor kell egy B terv? Allen meg Grier a B tervünk?
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
A falból 4 ember teljesen jó, Williams nem LT. Szerencsére hamar kijött, ott van Little, Moton, lehet próbálkozni, okos hívással orvosolható.

Cam totál egyszerű passzokat basszot el, Samuel és Moore rendre üresre játszották magukat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Amit korábban is írtam, minden hívásba bele lehet kötni, voltak butaságok, rossz játékok, de ez Camen ment el, közepes teljesítménnyel 10+ ponttal nyerünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 377
Csak a highlightst néztem meg, az alapján nem tudom felfogni, hogy hogy nem sikerült ezt a meccset megnyernünk. Ami persze teljesen egybevág azzal a szarral ami évek óta megy, haladunk, de nem megy a TD, csak a field goal... miután a keret folyamatosan cserélődik, változik, akkor itt már tényleg csak Cam vagy Ron lehet a fő ok ami miatt ez van, még Shula hívásaira se foghatjuk. Akik néztétek, a jó drive-ok végét Cam baszta el hogy nem lett TD, vagy Turner hívott szart?

London meg... hát mindegy, ez van, drága kirándulás lesz
SrBandi
Ki sackeltek minket a redzonebol ha esetleg eljutottunk addig.

Amit lattam még hogy vagy nagyon akartunk minnel hamarabb TD-t miutan a tampa rugott egy FG-tvagy CMC megsérült. Indokokatlan hogy 20+ meccs ota kopon hasznaljuk aztan mikor semmi se megy, egyszer csak nem. De ha meg sérült akkor nem adod neki a mindent eldonto labdát. Görcsösen akartunk lenduletet szerezni, vezetni akartunkbnagy jatekokat akartunk hogy Cam ritmusba jojjon. Ez az évet nézve amugy egy okos dolog lenne, de nem megy. Camnek már nem megy és huzza le a csapatot, veszitjuk el az identitasunk.
Turóczi Szabolcs
Camnek nem megy, de ez a kérdés, hogy az van hogy tavaly nem ment a sérülés miatt, és idén nem megy mert idény eleji forma meg középszar left tackle, vagy valójában Camnek nem megy, csak ezek a körülmények elfedték ezt, és ha jó O-line lenne, meg full egészséges Cam, akkor se megy neki? A másik dilemmám az hogy úgy használjuk-e ahogy kell? Kritizálják hogy nem lát olyan jól a pályán, de olyanok a játékhívásaink hogy ezt elfedjük? Ron szokta mondogatni hogy az a célja hogy a lehető legjobb helyzetbe hozza a játékosait, hogy azok meg tudják csinálni a playt. Nem vagyok benne biztos hogy ez Cam-re igaz. O-line-nal ugyanez, hogy ők megint szarok, vagy csak nem ismerjük fel hogy gyorsabb játékok kellenek, mert limitáltak? Az idegesít, hogy ezek a kérdések évek óta felmerülnek, miközben van egy elvileg jó O-line coachunk - tényleg jó Matsko, vagy csak az van hogy a szarból csinál valamit, de alapanyagból már nem tud várat épjteni -, a talent jobb mint az utóbbi években, Paradis kb olyan jó mint pár éve Kalil, Remmers, Byron Bell, Oher, hozzájuk képest a Moton-Williams tackle pár sokkal jobb kellene legyen, Turner változatlan, Norwell meg jó volt de sokadik körös talent. Mégis ott vagyunk, hogy az O-line nem tudja megvédeni a QB-t, én ritkán nézek más meccset, de mikor látom hogy Rodgers áll a kör közepén 5-6 másodpercig, akkor mindig azt hiszem hogy az egy másik sport mint amit én nézek.

Az All-Or-Nothing végére úgy voltam vele, hogy jó hogy Ron marad, jó ember, meggyőzött, de most úgy érzem, hogy mihamarabb le kell cserélni, már csak a változás miatt. Én azt érzem, hogy van esély egy jó HC-vel és OC-vel Camből kihozni valamit, viszont Ron a Pats-szel sem tudna Super Bowlt nyerni.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Csak a highlightst néztem meg, az alapján nem tudom felfogni, hogy hogy nem sikerült ezt a meccset megnyernünk. Ami persze teljesen egybevág azzal a szarral ami évek óta megy, haladunk, de nem megy a TD, csak a field goal... miután a keret folyamatosan cserélődik, változik, akkor itt már tényleg csak Cam vagy Ron lehet a fő ok ami miatt ez van, még Shula hívásaira se foghatjuk. Akik néztétek, a jó drive-ok végét Cam baszta el hogy nem lett TD, vagy Turner hívott szart?

London meg... hát mindegy, ez van, drága kirándulás lesz
SrBandi
Ki sackeltek minket a redzonebol ha esetleg eljutottunk addig.

Amit lattam még hogy vagy nagyon akartunk minnel hamarabb TD-t miutan a tampa rugott egy FG-tvagy CMC megsérült. Indokokatlan hogy 20+ meccs ota kopon hasznaljuk aztan mikor semmi se megy, egyszer csak nem. De ha meg sérült akkor nem adod neki a mindent eldonto labdát. Görcsösen akartunk lenduletet szerezni, vezetni akartunkbnagy jatekokat akartunk hogy Cam ritmusba jojjon. Ez az évet nézve amugy egy okos dolog lenne, de nem megy. Camnek már nem megy és huzza le a csapatot, veszitjuk el az identitasunk.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 377
Csak a highlightst néztem meg, az alapján nem tudom felfogni, hogy hogy nem sikerült ezt a meccset megnyernünk. Ami persze teljesen egybevág azzal a szarral ami évek óta megy, haladunk, de nem megy a TD, csak a field goal... miután a keret folyamatosan cserélődik, változik, akkor itt már tényleg csak Cam vagy Ron lehet a fő ok ami miatt ez van, még Shula hívásaira se foghatjuk. Akik néztétek, a jó drive-ok végét Cam baszta el hogy nem lett TD, vagy Turner hívott szart?

London meg... hát mindegy, ez van, drága kirándulás lesz

Szerkesztette: SrBandi
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Hurneyt sajnálom, a lehetőségekhez képest pöpec rostert tett össze, egyedül Grier draftja bassza a csőröm, erre kapja ezt a szarkupacot.
gabokocka
Pont most láthatod miért húzta ki Griert. Nem arrol beszélek hogy 2-3 év múlva akarta őt kezdőnek. Hanem valahogy készülni akart rá ha Camnek nem megy, esetleg szezon közbe kell menteni az eges stab munkáját. Ha Cam igy jatszik ahogy jatszik akkor az egyetlen eselyuk a maradásra ha kihuztak az uj QB-t es mondjuk nyerik vele a meccsek nagy részét.
több mint 4 éve
gedam 5 700
Felesleges bármit elemezni, amíg Cam ilyen szinten játszik, nincs miről beszélni, 4-12 kb.
Nyilván lehetett volna jobb playt hívni a végén, de nonszensz, hogy tök üres emberek fölé, elé, mögé dobál Cam. Az offenseben sztem 9 ember ok, Williams és Cam nulla. Williamset majd a 14. héten lecseréljük Little-re, Cam szezon végén kuka és rebuild. Vagy nem tudom, de ennek így nem sok értelme van.
gabokocka
camnek be kéne látnia, amit luck belátott. az, hogy ennyit sérült már azért van, mert a szervezete nem bírja az nfl-t. és ő nem egy zsebdobógép, a dinamizmusa oda, lépni nem tud a fájdalomtól, szinte mindig sérült, tényleg semmi nem maradt abból, ami volt. így meg a teljesítménye is csapnivaló és az egészségét is feleslegesen kockáztatja. el kell neki már ezt az egészet engedni.

Szerkesztette: gedam