Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Nem tudom ti hogy vagytok vele de nem csak Norman hiányzik innen . A tavalyi kezdő 4 es sec-bol 1 van csak itt az se a tavalyi posztján . Normanet engedni kellet valahogy meg is lehetett magyarázni, Tillman sérült volt folyton vissza is vonult , azt is értem . Harpert viszont nem tudom megérteni , szar számai voltak de a futásnál valahogy mindig ott volt . Ez a 4 es jól egészítette ki egymást még azt is kibírta ha a CB 2 bene mclain volt . Norman tudott 1 az egyben elvinni egy embert . Tillman,Harper (TD t még ide vesszem ) mindent tudtak a védekezésről amit csak lehet , Colman futás ellen 0 volt viszont ez a labdavadászat nagyon ment neki , kisegitve a sose elit Cb2 öt , Harperrel meg se probálták a Coverage-t , egyértelmű passznál sokat volt bent Boston , de sokszor Luke vagy TD fogta a TE et igy maradt ugyan annyi ember a boxban . Mi van ehelyett most? Colman, Boston egyfolytába rossz szöget választ nem is küldik inkább őket boxba , megy ellenünk a Futás Luke TD feljebb lép a boxba , üres a pálya közepe , oké dobáják a rovideket, rendben kicsit szorosabb emberfogás kevesebb zóna. Ember fogás? Kivel? Teljesen reménytelen. Igy a rendszer az Offense folyton fut az eredmény után jönnek a hibák nem lehet futni stb stb . Kiprobálnál Shaq ot Strong Safetyben , Colemam mehet vissza Free be Bradberry elég fizikális , szarabb elkapokat egyedül kivesz másik oldalt meg mclain vagy bene hozza a safety segítséggel a minimumot . Tudom Rivera okosabb de ti mit gondoltok?
Turóczi Szabolcs
Üdv, megjelenéseddel jelentősen megnőtt a Panthers fanek száma 😊

Tény, hogy nemcsak Norman ment el, és az is, hogy Boston beégésére se voltunk felkészülve, ezt Griffin igazolása is mutatja (és pár nap után már ő volt a legtöbbet fent a Falcons ellen FS-ként...). De én úgy látom, hogy Harper visszahozása úgy nem sokat jelentett volna, hogy közben JNo-t elengedjük. Utólag persze egyértelmű, hogy egyben kellett volna tartani a tavalyi secondaryt (plusz Bradberryt attól még le lehetett volna draftolni), nem mintha az olyan tökéletes lett volna, de működött annyira, hogy azzal lehetett nyerni. Ami most van, azzal sokkal nehezebb: Bradberry nr cornernek újoncként értelemszerűen kevés, Coleman SS-ként szenved, Boston már el is vesztette a helyét egy utcáról felszedett emberrel szemben, Worley meg egyelőre nem nfl szint... Ebbe a secondarybe hiába teszed be Harpert, max annyival lennénk előrébb, hogy ő le tudja baszni az embereket, ha rossz helyen vannak 😊

Shaq safetyként nem opció, két éve arra gyúrnak, hogy LB-t faragjanak belőle, a poszt megtanulása mellett fizikailag is teljesen át kéne alakítani, nem hiszem, hogy ennek van realitása, meg hát simán lehet, hogy már jövőre át kell venni TD helyét.
Jakehomer

Persze egyértelműen TD utodjaként akarom látni , és a veztés is de amit láttam tőle coveragebe az több mint biztató , tavaly fitz-et jól fogta , a Rudolph TD- n is szorosan ott volt . Cash-t birnám de őt is LB nek akarják . ugynézki jobban birják az alul méretezett Will-eket Sam-eket mint a túlméretes Safetyket
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Normanet engedni kellet valahogy meg is lehetett magyarázni, Turóczi Szabolcs
Őt miért kellett elengedni? A capbe kényelmesen belefért volna az a pénz is amit Washingtonban kapott. Megromlott a viszony közte és a stáb között? (Nem nagyon követtem a történteket, csak annyit tudok, hogy először tagelve lett aztán meglepetésre mégse, de a miértekről lemaradtam.)
peterk2005
A vezetőség mondott egy árat, amit keveselt, többet meg nem akartak neki adni azért, mert Shortnak akarnak nagy lóvét.
empty taxi
Nem volt ez ilyen sima ügy 😊 A pletykák szerint Norman ügynöke (akit ki is rúgott az események eszkalálódása után) igazi seggfej módjára tárgyalt, ráadásul nem is teljesen azt mondta, amit a játékos akart, Gettleman meg sajnos ezt személyesnek vette és kb példát akart statuálni, hogy vele nem lehet baszakodni... Így történhetett, hogy miközben mi meg akartuk tartani (egy évre mindenképp, még ha a hosszabbítás nem is jött volna össze), JNo pedig maradni akart, sikerült ennyire csúnyán elválni.

Amúgy ez a Short projekt is nagyon leállt, most már nem lepne meg, ha őt is elengednénk.

Perception is reality.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Nem tudom ti hogy vagytok vele de nem csak Norman hiányzik innen . A tavalyi kezdő 4 es sec-bol 1 van csak itt az se a tavalyi posztján . Normanet engedni kellet valahogy meg is lehetett magyarázni, Tillman sérült volt folyton vissza is vonult , azt is értem . Harpert viszont nem tudom megérteni , szar számai voltak de a futásnál valahogy mindig ott volt . Ez a 4 es jól egészítette ki egymást még azt is kibírta ha a CB 2 bene mclain volt . Norman tudott 1 az egyben elvinni egy embert . Tillman,Harper (TD t még ide vesszem ) mindent tudtak a védekezésről amit csak lehet , Colman futás ellen 0 volt viszont ez a labdavadászat nagyon ment neki , kisegitve a sose elit Cb2 öt , Harperrel meg se probálták a Coverage-t , egyértelmű passznál sokat volt bent Boston , de sokszor Luke vagy TD fogta a TE et igy maradt ugyan annyi ember a boxban . Mi van ehelyett most? Colman, Boston egyfolytába rossz szöget választ nem is küldik inkább őket boxba , megy ellenünk a Futás Luke TD feljebb lép a boxba , üres a pálya közepe , oké dobáják a rovideket, rendben kicsit szorosabb emberfogás kevesebb zóna. Ember fogás? Kivel? Teljesen reménytelen. Igy a rendszer az Offense folyton fut az eredmény után jönnek a hibák nem lehet futni stb stb . Kiprobálnál Shaq ot Strong Safetyben , Colemam mehet vissza Free be Bradberry elég fizikális , szarabb elkapokat egyedül kivesz másik oldalt meg mclain vagy bene hozza a safety segítséggel a minimumot . Tudom Rivera okosabb de ti mit gondoltok?
Turóczi Szabolcs
Üdv, megjelenéseddel jelentősen megnőtt a Panthers fanek száma 😊

Tény, hogy nemcsak Norman ment el, és az is, hogy Boston beégésére se voltunk felkészülve, ezt Griffin igazolása is mutatja (és pár nap után már ő volt a legtöbbet fent a Falcons ellen FS-ként...). De én úgy látom, hogy Harper visszahozása úgy nem sokat jelentett volna, hogy közben JNo-t elengedjük. Utólag persze egyértelmű, hogy egyben kellett volna tartani a tavalyi secondaryt (plusz Bradberryt attól még le lehetett volna draftolni), nem mintha az olyan tökéletes lett volna, de működött annyira, hogy azzal lehetett nyerni. Ami most van, azzal sokkal nehezebb: Bradberry nr cornernek újoncként értelemszerűen kevés, Coleman SS-ként szenved, Boston már el is vesztette a helyét egy utcáról felszedett emberrel szemben, Worley meg egyelőre nem nfl szint... Ebbe a secondarybe hiába teszed be Harpert, max annyival lennénk előrébb, hogy ő le tudja baszni az embereket, ha rossz helyen vannak 😊

Shaq safetyként nem opció, két éve arra gyúrnak, hogy LB-t faragjanak belőle, a poszt megtanulása mellett fizikailag is teljesen át kéne alakítani, nem hiszem, hogy ennek van realitása, meg hát simán lehet, hogy már jövőre át kell venni TD helyét.

Perception is reality.
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Normanet engedni kellet valahogy meg is lehetett magyarázni, Turóczi Szabolcs
Őt miért kellett elengedni? A capbe kényelmesen belefért volna az a pénz is amit Washingtonban kapott. Megromlott a viszony közte és a stáb között? (Nem nagyon követtem a történteket, csak annyit tudok, hogy először tagelve lett aztán meglepetésre mégse, de a miértekről lemaradtam.)
peterk2005
Normanet engedni kellet valahogy meg is lehetett magyarázni, Turóczi Szabolcs
Őt miért kellett elengedni? A capbe kényelmesen belefért volna az a pénz is amit Washingtonban kapott. Megromlott a viszony közte és a stáb között? (Nem nagyon követtem a történteket, csak annyit tudok, hogy először tagelve lett aztán meglepetésre mégse, de a miértekről lemaradtam.)
peterk2005
Szerintem ebben volt egy kis felvágás is ,hogy " nem olyan jó a srác mint mondja csak velünk " azt se akarták hogy meg kapja a nagyzsét aztán majd mindenki a csapatból azt fog kérni aki lenyom egy jó szezont . Szerintem tényleg nem is gondolták olyan fontosnak őt és a magatartásával se voltak teljesen elégedettek . Szerintem egy CB1 nek amúgy ennyi kell tudjuk hogy milyenek az elsőszámú elkapok....
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Normanet engedni kellet valahogy meg is lehetett magyarázni, Turóczi Szabolcs
Őt miért kellett elengedni? A capbe kényelmesen belefért volna az a pénz is amit Washingtonban kapott. Megromlott a viszony közte és a stáb között? (Nem nagyon követtem a történteket, csak annyit tudok, hogy először tagelve lett aztán meglepetésre mégse, de a miértekről lemaradtam.)
peterk2005
A vezetőség mondott egy árat, amit keveselt, többet meg nem akartak neki adni azért, mert Shortnak akarnak nagy lóvét.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Normanet engedni kellet valahogy meg is lehetett magyarázni, Turóczi Szabolcs
Őt miért kellett elengedni? A capbe kényelmesen belefért volna az a pénz is amit Washingtonban kapott. Megromlott a viszony közte és a stáb között? (Nem nagyon követtem a történteket, csak annyit tudok, hogy először tagelve lett aztán meglepetésre mégse, de a miértekről lemaradtam.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Nem tudom ti hogy vagytok vele de nem csak Norman hiányzik innen . A tavalyi kezdő 4 es sec-bol 1 van csak itt az se a tavalyi posztján . Normanet engedni kellet valahogy meg is lehetett magyarázni, Tillman sérült volt folyton vissza is vonult , azt is értem . Harpert viszont nem tudom megérteni , szar számai voltak de a futásnál valahogy mindig ott volt . Ez a 4 es jól egészítette ki egymást még azt is kibírta ha a CB 2 bene mclain volt . Norman tudott 1 az egyben elvinni egy embert . Tillman,Harper (TD t még ide vesszem ) mindent tudtak a védekezésről amit csak lehet , Colman futás ellen 0 volt viszont ez a labdavadászat nagyon ment neki , kisegitve a sose elit Cb2 öt , Harperrel meg se probálták a Coverage-t , egyértelmű passznál sokat volt bent Boston , de sokszor Luke vagy TD fogta a TE et igy maradt ugyan annyi ember a boxban . Mi van ehelyett most? Colman, Boston egyfolytába rossz szöget választ nem is küldik inkább őket boxba , megy ellenünk a Futás Luke TD feljebb lép a boxba , üres a pálya közepe , oké dobáják a rovideket, rendben kicsit szorosabb emberfogás kevesebb zóna. Ember fogás? Kivel? Teljesen reménytelen. Igy a rendszer az Offense folyton fut az eredmény után jönnek a hibák nem lehet futni stb stb . Kiprobálnál Shaq ot Strong Safetyben , Colemam mehet vissza Free be Bradberry elég fizikális , szarabb elkapokat egyedül kivesz másik oldalt meg mclain vagy bene hozza a safety segítséggel a minimumot . Tudom Rivera okosabb de ti mit gondoltok?
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Na, eddig játszottunk két 4-0-ás meg egy 3-1-es csapattal, és igazából csak ez a Falcons elleni volt kilátástalan, a másik kettő "simán" nyerhető lett volna. Rivera sok okosat nem mondott Cam esetleges hétfői játékával kapcsolatban, nyilván attól függ, mit mondanak róla a független dokik. Nem omlanék össze, ha pihenne egy hetet. Kell valami, ami összerántja a csapatot, erre pont alkalmas lenne egy MNF győzelem csere QB-val.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Bradberry megsérült az első driveban, a lábfejével vannak gondok. Nem mondom, hogy drasztikusan nőtt volna az esélyünk Julio megfogására, ha egészséges marad. Azért remélem hamar felépül, kell a pályán töltött idő, mint egy falat kenyér.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Mondjuk a tegnapi azért kiugróan szar nap volt, Ryan és Julio élete napját tolta, ami ritkán jön azért majd össze, de tényleg elég gázul nézett ki. Persze szmörét elő lehetne venni, volt néhány nevetséges playcall, Worley 1-1-ben Julion.....

Fel kell állni, voltunk már nem egyszer hasonló szituban, negyedik héten vagyunk túl, még messze a szezon vége. Nyilván másfajta rajtról álmodtunk, ez van. De azért abba is érdemes belegondolni, ha Gano berúgja Denverben, lehet most 3-1 van legalább.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Super Bowl hangover
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Szerintem meg szimplán az a gond, hogy a legrosszabb egymást erősítő hiányosságok vannak a D-ben - nincs túl jó pass rush + rookie CB-k --> így egyik se tudja kisegíteni a másikat igazából.
somoskovig
Az, hogy a D miért rossz, valóban nem nehéz megfejteni. Tudtuk is, hogy ha a DE-k nem játszanak jól, akkor baj lesz, mondjuk ekkorára nem gondoltunk...

Viszont az O legalább olyan szar, mint a védelem, és ott már nehezebb kideríteni, hogy a fal, Cam, az elkapók, a playcall vagy mi a fő gond, mert nyilván mind benne van egyszerre.

Perception is reality.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 750 — 49ers GM
Szerintem meg szimplán az a gond, hogy a legrosszabb egymást erősítő hiányosságok vannak a D-ben - nincs túl jó pass rush + rookie CB-k --> így egyik se tudja kisegíteni a másikat igazából.

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Szerintem meg az offensnél a legnagyobb bibi a fal. Az eddig hulladék falcons pass rush simán bedöntötte rendszeresen őket. Nyílván így cam is kieseik a comfort zónájából. Tavaly még épp annyira jók voltak ami elégséges egy ilyen qb elé, de érzésre idén rosszabb lett ez az egység és ennek isszátok a levét.
peach
Ugyanazok az emberek állnak a falban, mint tavaly, amikor ligaelső scoring offense-ünk volt. Jó, most oher nem játszott, de 4 meccsből hármon ugyanaz a felállás volt. Plusz ugye jött Benjamin vissza. Egyszerűen csak szarul játszunk. Denverben pl. az első félidőben 17 pontot tudtunk a táblára tenni. Szóval a potenciál benne van az egységben, ez nyilvánvaló, ellenben azzal meccset nyerni még nem lehet, ki is kell tenni a pályára a teljesítményt.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Szerintem meg az offensnél a legnagyobb bibi a fal. Az eddig hulladék falcons pass rush simán bedöntötte rendszeresen őket. Nyílván így cam is kieseik a comfort zónájából. Tavaly még épp annyira jók voltak ami elégséges egy ilyen qb elé, de érzésre idén rosszabb lett ez az egység és ennek isszátok a levét.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Lehet, hogy jól jött ez a nagy pofon és Cam sérülése, utána legalább felpaprikázódtunk.
gabokocka
Erre utal Turner twitter bejegyzése is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Lehet, hogy jól jött ez a nagy pofon és Cam sérülése, utána legalább felpaprikázódtunk.
Valahogy nem áll össze az egész, a védelemben nickel felállásnál négy átlag feletti játékos van a pályán, az qrva kevés. Nem bírjuk el, hogy nincs klasszis edge rusher és a secondaryben sincs olyan játékos, aki több lenne egyszerű iparosnál (időnként már azoknak is örülnék). A támadóknál ami sztem komoly és visszatérő probléma, hogy száz év mire felállunk, nincs annyi idő variálni, áthívni a játékot, megkeresni a megfelelő matchupot. Megint amíg érdemben tartott a mérkőzés, Benji 1 catch, Olsen 0. Baszki, csak megtalálom a módját, hogy a két legjobb játékosom kezébe odaadjam azt a kurva labdát.

Van nyolc nap felkészülni a Bucs ellen, ellenük úgyis mindig DA játszik, lehet ráférne Camre a pihi, rendezze össze a gondolatait, mert ő is benne van a betliben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
 car.247sports.com/Bolt/Panthers-quarterback-Cam-Newton-diagnosed-with-concussion-47958544

#KeepPounding
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Szembe kell nézni a valósággal, hogy gyenge csapatunk van.

Hogy miért, az jó kérdés, lehet Gettlemant basztatni, megtettem már tavasszal, vissza lehet olvasni, kretén döntés volt Norman elengedése, de ő csak a hosszú távot nézi, ami alapvetően jó, de így totál kiherélte a csapatot. A simán képességbeli difinél is fontosabbnak érzem, hogy pont egy ilyen játékos hiányzik, mint JNo, aki valami tüzet visz a játékba, mert az a legrosszabb, hogy semmi küzdés nincs a társaságban. Most azzal ne jöjjön senki, hogy garbage time-ban a vanilla D ellen meg a kiszámítható középre futás ellen mi volt, amint egy pillanatra szoros lett, gyorsan nyeltünk egy ezeryardos catch and run TD-t.

Szóval lehet Gmant basztatni, de nagyon csúnyán outcoacholva vagyunk hétről hétre a labda mindkét oldalán, ennyire nem rossz a játékosállomány.

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Na akkor lehet gondolkodni, mennyi pénzt ér Norman. 300 okom van rá azt mondani, hogy sokat.
De ettől függetlenül ilyen szarul játszani nem lehet, a labda mindkét oldala penetra, az is kiderült, miért nem kelt el sehova a két koordinátor.
Ettől a szezon még nem ment el, a Tampát valahogy le kell brusztolni, aztán abba bele se merek gondolni, Brees mit művel majd velünk...
Mindenesetre Gettlemantól korrekt volna egy ezt elbasztam kijelentés.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Larry Webster jött fel a PS-ből.
Ezek szerint CJ nem nagyon fog játszani.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
The Carolina Panthers have a made a surprise cut, releasing wide receiver Brenton Bersin

#KeepPounding
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az oke, hogy Ron meg mindig azzal motivalja a csapatot, hogy "nincs respect", de sokan kezditek tultolni a temat. Tavaly amikor MVP lett es a .com odakat zengett a teljesitmenyerol, akkor meg nem akarta RG a ligan kivul latni? Vagy akkor meg nem volt "diszkriminalva", amiert fekete?
undisputedly
Tavaly egész évben nem kapott egy megátalkodott roughing the passer callt by the way. Reális ugye?

Szóval lehetséges, hogy túltoljuk, és nem hibáztatom azt, akit ez zavar, de attól még valós dolog az, hogy vele szemben sokkal többet lehet megtenni, mint bármelyik másik irányítóval szemben (Gabbert több callt az isten szerelmére).
Jakehomer
Szerintem altalanossagban kevesbe vedik a scramble qb-kat. RW is kap/kapott kemenyeket buntetlenul. Ez ilyen. Szvsz nincs rendszerszintu diszkriminacio -barmilyen alapon- Cam ellen, hiszen pont, hogy a liga egyik legjobban fogyo termeke.

Sokkal inkabb van szerintem arrol szo, amit Olsen(?) is emlitett, hogy mivel o nem csak a Qb-k kozott, de az egesz palyan a legnagyobb termetu jatekosok koze tartozik, es az egesz ligat tekintve a legtobbet futo qb- yard, td stb, o valik a legyobbszor free target futova-, ezert neha benezik a sporik. Nyilvan ezeket a hibakat ki kellene kiszubolni, de azt nagyon tulzonak es veszelyes precedensnek is tartom, hogy annak tudjak be sokan, hogy a borszine miatt tortenik ez (vagy azert mert felesel a vedokkel). A liga a buntetesek osszegenek meghatarozasa teren meg mar korabban is adott okot a szemoldokfelhuzasra, ebben nincs semmi uj.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Az oke, hogy Ron meg mindig azzal motivalja a csapatot, hogy "nincs respect", de sokan kezditek tultolni a temat. Tavaly amikor MVP lett es a .com odakat zengett a teljesitmenyerol, akkor meg nem akarta RG a ligan kivul latni? Vagy akkor meg nem volt "diszkriminalva", amiert fekete?
undisputedly
Tavaly egész évben nem kapott egy megátalkodott roughing the passer callt by the way. Reális ugye?

Szóval lehetséges, hogy túltoljuk, és nem hibáztatom azt, akit ez zavar, de attól még valós dolog az, hogy vele szemben sokkal többet lehet megtenni, mint bármelyik másik irányítóval szemben (Gabbert több callt az isten szerelmére).

Perception is reality.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az oke, hogy Ron meg mindig azzal motivalja a csapatot, hogy "nincs respect", de sokan kezditek tultolni a temat. Tavaly amikor MVP lett es a .com odakat zengett a teljesitmenyerol, akkor meg nem akarta RG a ligan kivul latni? Vagy akkor meg nem volt "diszkriminalva", amiert fekete?