Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 7 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
OMG 😀
 car.247sports.com/Bolt/Trai-Turner-fined-by-NFL-for-taunting-47466912

#KeepPounding
több mint 7 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Nyilván a Rams offense nem a világ legjobbja, de véletlenül nem nyersz nullára.

Mellesleg Kellynek ez a 49ers roster ezerszer jobban fekszik mint az Eagles-é anno, nuku nagy egyéniség, sok szürke katona, csinálják amit kell. Várakozáson felül fognak szerepelni.
gabokocka
Ha a 32. helyre vagy rangsorolva a 32 csapatból nem akkora teljesítmény "várakozáson felül szerepelni"


több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Nézegettem kicsit a sorsolást, a bye előtt ugye még 5 meccsünk van, játszunk még mindenkivel egyszer a csoportból (Bucs itthon, Falcons Saints idegenben) plusz a hazai 49ers és Vikes meccs. Minimum 4-2-vel kéne pihire menni, és a zakó nem lehet a Bucs elleni hazai. Ha ez meglenne, akkor nyugodtan készülhetnénk az utolsó 10 meccsre, ellenkező esetben szar lehet a palacsintában.

Most a védelemtől egy komolyabb meccset várok, az offense lehet kicsit nyögvenyelős lesz, de egy hasonló teljesítmény, mint a Broncos ellen elég kell legyen.

Spillert kivágta a Saints, Fozzyhoz képest sztem komoly upgrade lenne, bár tudja a fene milyen állapotban van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Tavaly bejött, remélem idén is hozunk hasonlót a Szentek ellen 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521


Color rush mezünk, nem tudom, nekem ezannyira nem jön be, a full fekete jobb vón...
gabokocka
ugyanaz mint a tavalyi:
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Egyébként se gondoltam, hogy simán gálázni fogunk (Chip Kelly új életet kapott és az underdog szerep feküdni fog neki, meg hát az a D még mindig tele van jó játékosokkal), persze a W-t elvárom, ahogy hazai pályán mindenki ellen...

Minden bizonnyal a futás elleni védelem lesz a kulcs, az elég csalódást keltő volt múlt héten, de az emberanyag megvan, hogy megfogjuk Hyde-ot.
Jakehomer
nekünk az lesz a probléma, hogy nem tudjuk teletömni a boxot mint Gurley ellen. Cam akkor szétcincál. O oldalon meg Gabi nem fogja megváltani a világot a pontos passzaival még a secetek ellen se. párszor makker volt mert nem fogták meg a labdáit a Rams védői.

legalább jó erőfelmérő lesz mire megyünk egy top team ellen. lényeg hogy menjen Hyde. pass rush most milyen itt?
petey
Passrusht fasz se tudja. Inkább a futás ellen van gond a DE-knél, CJ-n és Ealy-n kívül mindenki vak, aztán magaslaton meg rotáltunk ezerrel, meg is lett az eredménye. Remélem itthon CJ és Ealy dominálni fog a snapszámban, sőt, akár Short is mehet ki a szélre base downoknál. Tavaly az Allen csere igen hasznos volt, most nem látom kit tudnánk összekukázni, mert LaVar Edwardsban sem látom a megváltót.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding


Color rush mezünk, nem tudom, nekem ezannyira nem jön be, a full fekete jobb vón...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
Egyébként se gondoltam, hogy simán gálázni fogunk (Chip Kelly új életet kapott és az underdog szerep feküdni fog neki, meg hát az a D még mindig tele van jó játékosokkal), persze a W-t elvárom, ahogy hazai pályán mindenki ellen...

Minden bizonnyal a futás elleni védelem lesz a kulcs, az elég csalódást keltő volt múlt héten, de az emberanyag megvan, hogy megfogjuk Hyde-ot.
Jakehomer
nekünk az lesz a probléma, hogy nem tudjuk teletömni a boxot mint Gurley ellen. Cam akkor szétcincál. O oldalon meg Gabi nem fogja megváltani a világot a pontos passzaival még a secetek ellen se. párszor makker volt mert nem fogták meg a labdáit a Rams védői.

legalább jó erőfelmérő lesz mire megyünk egy top team ellen. lényeg hogy menjen Hyde. pass rush most milyen itt?

több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Egyébként se gondoltam, hogy simán gálázni fogunk (Chip Kelly új életet kapott és az underdog szerep feküdni fog neki, meg hát az a D még mindig tele van jó játékosokkal), persze a W-t elvárom, ahogy hazai pályán mindenki ellen...

Minden bizonnyal a futás elleni védelem lesz a kulcs, az elég csalódást keltő volt múlt héten, de az emberanyag megvan, hogy megfogjuk Hyde-ot.

Perception is reality.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Nyilván a Rams offense nem a világ legjobbja, de véletlenül nem nyersz nullára.

Mellesleg Kellynek ez a 49ers roster ezerszer jobban fekszik mint az Eagles-é anno, nuku nagy egyéniség, sok szürke katona, csinálják amit kell. Várakozáson felül fognak szerepelni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na, hát a 49ers sem lesz sétagalopp, szépen átgyalogoltak a Ramsen....
gabokocka
Ez egyenlőre sajnos nem a 49ers erősségét mutatja. Ahogy pl a Browns elleni jó játékát is helyén kell kezelni Wentznek.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Na, hát a 49ers sem lesz sétagalopp, szépen átgyalogoltak a Ramsen....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Én nem látom egyelőre lefutottnak a csoportot, a Tampára figyelni kell, a Saints pedig ha minden meccsen tudja hozni ezt az O teljesítményt, akkor azért fog meglepetést okozni, mert Brees azért mégiscsak Brees. A Falconsnál továbbra sem látom a fènyt az alagút végén.

Amúgy nem ártana vmi upgrade DE poszton, és van is egy fasza FA playa, kár hogy nem fogjuk leigazolni...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
A Saints O is jól játszott, viszont a védelmük a végére összeomlott (pedig sokáig egész komplett, erős csapat benyomását keltették).
Jakehomer
Ha egy drive-t kibírt volna még a F7, akkor most minden tőlünk lenne hangos 😕 Az O viszont brutális. Idén nem leszünk veszélyesek a Carolina csoportelsőségére, de ha nem történik semmi Brees-zel, akkor jövőre nyitottabb lesz a csoport, mivel a Tampa is jön fel. Sajnálom, hogy a Falcons inkább lefelé tendál, őket jobban szeretem utálni 😊

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
De éppen eléggé, amikor kiderült, hogy nálatok ez bevált szokás jobban utána néztem, mára mondjuk nem emlékszem a részletekre. A lényeg nekem ne akarják beadni , hogy nem a megfélemlítés a cél, ha ismered az amerikai banda kultúrát akkor tudod, hogy baseballütőt nem hagyományos célokra használják. Egy baseballütőnek kb annyi keresnivalója van egy NFL meccsen mint egy pisztolynak. Részemről ennyi téma lezárva! Gameday van .
Isti81
Hát pedig az ördög mindig a részletekben bújik meg. A "keep pounding" Sam Mills (egykori edzőjük) egyik meccs előtti motivációs beszédéből vált jelképpé, kb. úgy, mint pl. a Coltsnál a "Chuckstrong". Mára komoly mozgalommá vált, alapítványok - rákellenes, gyermekeket támogató, stb. - működnek ezzel a mottóval, és az egységről, az összetartásról, az elesettek segítéséről szól. Még csak az sincs, mint nálunk néhány karitatívként létrehozott, vagy részben úgy működő mozgalommal (goy motorosok, magyar gárda, hogy mondjak példát is), hogy a karitatív jelleg mellett megjelenik a megfélemlítés, és hasonló negatív tartalom is. A "keep pounding" teljesen tiszta, pozitív, a legkisebb ilyen elferdülése sincs.

A baseball ütőbe meg többet látsz bele, mint ami benne van. Nem a Panthers az első, akik használták már dobverésre. College meccseken, és NFL-ben is volt már rá apropó, hogy más csapatok is használták. A pisztolyról meg ..... nos, a Patriots meccsein (minden meccsen) puskából adnak le sorozatlövéseket. Sőt, ha jó kedvük van, még egy ágyút is elsütnek. Ahhoz képest egy baseball ütő fogpiszkáló. 😀
peterk2005
 www.instagram.com/p/_hYkU5vaFl/

Itt a videón is a sapkás ütős játékos gondolom Sam Mills szellemében járt el, ugyan a képen nem látszik kire mutogat, de ez mellékes, h OBJ vagy valaki más ez igen is félelemkeltés és még be is szólt, ja és odament a Giants játékosok mellé az ütővel ! Biztos csak közelebbről meg akarta őket nézni, még hazai pályán is visszataszító az ilyen viselkedés, de vendégként! Engem ez után a meccs után nem fogtok tudni meggyőzni, hogy nem használták megfélemlítésre, nem tudom, hogy idén is marad a hagyomány. "Mára komoly mozgalommá vált, alapítványok - rákellenes, gyermekeket támogató, stb. - működnek ezzel a mottóval, és az egységről, az összetartásról, az elesettek segítéséről szól." ezen mozgalmak szellemében járt el az a játékos a videón, nem hinném . OBJ rosszul kezelte a helyzetet, de ezen a meccsen kívül nem viselkedett így sosem , ha JNoék nem ütővel a kezükben készültek volna a meccsre és fenyegetnék az ellenfelet, talán nem lett volna bunyó a meccsen! Szóval szép ez a mozgalom,de így aztán komolyan veszik őket ilyen esetek után! Gondolom nem ez volt az egy eset,hogy ilyen agresszívan viselkedtek meccs előtt!

A Patriotsos puskás emberek nem játékosok és nem fogják rá játékosokra a fegyvert, megvan, hogy mikor sütik el, glom himnusz, pontszerzés satöbbi, nem vaktában lövöldözgetnek.
Isti81
Elmebeteg.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Egész jól megúsztuk ezt a fordulót, a Bucsra viszont figyelni kell, Winston nagy király lesz előbb utóbb.
gabokocka
Hatalmas fos volt Falcons D, úgyhogy nem olyan könnyű megítélni, hogy mire lesz a Bucs O képes jobb csapatok ellen, persze erősek, az nem vitás, Winstont másfél éve hype-olom én is 😊

A Saints O is jól játszott, viszont a védelmük a végére összeomlott (pedig sokáig egész komplett, erős csapat benyomását keltették).

A Hawks egy szokásos utolsó drive-val hozta a W-t amúgy nagyon gyenge támadójátékkal, a Cardstól szerintem kb ugyanazt lehet várni, mint tavaly, a Packers játéka is hullámzott erősen, de még talán ők tetszettek a legjobban.

Szóval az első forduló alapján nem olyan vészes a helyzet, ott vagyunk az nfc legjobb csapatai között, persze sokat kell a D-nek javulnia, de van idő.

Perception is reality.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
 www.instagram.com/p/_hYkU5vaFl/

Itt a videón is a sapkás ütős játékos gondolom Sam Mills szellemében járt el, ugyan a képen nem látszik kire mutogat, de ez mellékes, h OBJ vagy valaki más ez igen is félelemkeltés és még be is szólt, ja és odament a Giants játékosok mellé az ütővel ! Biztos csak közelebbről meg akarta őket nézni, még hazai pályán is visszataszító az ilyen viselkedés, de vendégként! Engem ez után a meccs után nem fogtok tudni meggyőzni, hogy nem használták megfélemlítésre, nem tudom, hogy idén is marad a hagyomány. "Mára komoly mozgalommá vált, alapítványok - rákellenes, gyermekeket támogató, stb. - működnek ezzel a mottóval, és az egységről, az összetartásról, az elesettek segítéséről szól." ezen mozgalmak szellemében járt el az a játékos a videón, nem hinném . OBJ rosszul kezelte a helyzetet, de ezen a meccsen kívül nem viselkedett így sosem , ha JNoék nem ütővel a kezükben készültek volna a meccsre és fenyegetnék az ellenfelet, talán nem lett volna bunyó a meccsen! Szóval szép ez a mozgalom,de így aztán komolyan veszik őket ilyen esetek után! Gondolom nem ez volt az egy eset,hogy ilyen agresszívan viselkedtek meccs előtt!

A Patriotsos puskás emberek nem játékosok és nem fogják rá játékosokra a fegyvert, megvan, hogy mikor sütik el, glom himnusz, pontszerzés satöbbi, nem vaktában lövöldözgetnek.
Isti81
Ez neked félelemkeltés? Oda se baszik Ballra senki, mellesleg úgy lóbálja, mint egy vekni kenyeret (ha tényleg fenyegető lett volna, szétrúgják a seggét a Giants játékosok, enyhe túlerőben voltak 😊 ). De hidd el jóindulattal írom, hogy nem vagy képben... A NY-i média reachelt egy nagyot, mert muszáj volt racionalizálni a szupersztárjuk botrányos viselkedését, de nincs baj, mert most már nem lehet így terrorizálni az ellenfeleket, mindenki nyugodtan alhat a nagy almában... Peace out 😊

Perception is reality.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Egész jól megúsztuk ezt a fordulót, a Bucsra viszont figyelni kell, Winston nagy király lesz előbb utóbb.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Medical officials went on the field Thursday night to check Cam Newton after a helmet-to-helmet hit and determined he showed no signs of a concussion, an NFL source confirmed to ESPN.

Ez meg egy másik forrás, tudja tököm mi az igazság végül...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Meg lehetne próbálni a topik témáját visszaterelni a sport felé, vagy esélytelen?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
De éppen eléggé, amikor kiderült, hogy nálatok ez bevált szokás jobban utána néztem, mára mondjuk nem emlékszem a részletekre. A lényeg nekem ne akarják beadni , hogy nem a megfélemlítés a cél, ha ismered az amerikai banda kultúrát akkor tudod, hogy baseballütőt nem hagyományos célokra használják. Egy baseballütőnek kb annyi keresnivalója van egy NFL meccsen mint egy pisztolynak. Részemről ennyi téma lezárva! Gameday van .
Isti81
Hát pedig az ördög mindig a részletekben bújik meg. A "keep pounding" Sam Mills (egykori edzőjük) egyik meccs előtti motivációs beszédéből vált jelképpé, kb. úgy, mint pl. a Coltsnál a "Chuckstrong". Mára komoly mozgalommá vált, alapítványok - rákellenes, gyermekeket támogató, stb. - működnek ezzel a mottóval, és az egységről, az összetartásról, az elesettek segítéséről szól. Még csak az sincs, mint nálunk néhány karitatívként létrehozott, vagy részben úgy működő mozgalommal (goy motorosok, magyar gárda, hogy mondjak példát is), hogy a karitatív jelleg mellett megjelenik a megfélemlítés, és hasonló negatív tartalom is. A "keep pounding" teljesen tiszta, pozitív, a legkisebb ilyen elferdülése sincs.

A baseball ütőbe meg többet látsz bele, mint ami benne van. Nem a Panthers az első, akik használták már dobverésre. College meccseken, és NFL-ben is volt már rá apropó, hogy más csapatok is használták. A pisztolyról meg ..... nos, a Patriots meccsein (minden meccsen) puskából adnak le sorozatlövéseket. Sőt, ha jó kedvük van, még egy ágyút is elsütnek. Ahhoz képest egy baseball ütő fogpiszkáló. 😀
peterk2005


Itt a videón is a sapkás ütős játékos gondolom Sam Mills szellemében járt el, ugyan a képen nem látszik kire mutogat, de ez mellékes, h OBJ vagy valaki más ez igen is félelemkeltés és még be is szólt, ja és odament a Giants játékosok mellé az ütővel ! Biztos csak közelebbről meg akarta őket nézni, még hazai pályán is visszataszító az ilyen viselkedés, de vendégként! Engem ez után a meccs után nem fogtok tudni meggyőzni, hogy nem használták megfélemlítésre, nem tudom, hogy idén is marad a hagyomány. "Mára komoly mozgalommá vált, alapítványok - rákellenes, gyermekeket támogató, stb. - működnek ezzel a mottóval, és az egységről, az összetartásról, az elesettek segítéséről szól." ezen mozgalmak szellemében járt el az a játékos a videón, nem hinném . OBJ rosszul kezelte a helyzetet, de ezen a meccsen kívül nem viselkedett így sosem , ha JNoék nem ütővel a kezükben készültek volna a meccsre és fenyegetnék az ellenfelet, talán nem lett volna bunyó a meccsen! Szóval szép ez a mozgalom,de így aztán komolyan veszik őket ilyen esetek után! Gondolom nem ez volt az egy eset,hogy ilyen agresszívan viselkedtek meccs előtt!

A Patriotsos puskás emberek nem játékosok és nem fogják rá játékosokra a fegyvert, megvan, hogy mikor sütik el, glom himnusz, pontszerzés satöbbi, nem vaktában lövöldözgetnek.

Szerkesztette: Isti81
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
The NFL Players Association will conduct a compliance investigation into the Cam Newton incident from Thursday night.
Newton reportedly passed all four of his concussion tests, but he wasn't tested until after the game. That's been the source of some controversy this week and now the NFLPA will launch a formal investigation into the matter. The league will cooperate with the investigation and if the two sides can't agree on a resolution, a ruling will be handed down by a third party. Under new league rules, teams that don't follow the correct protocol for concussions could be subject to penalties including fines or even a loss of draft picks.

Ellentmondásosak az infók, ezek szerint a pályán mégse vizsgálták....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
nos, a Patriots meccsein (minden meccsen) puskából adnak le sorozatlövéseket. Sőt, ha jó kedvük van, még egy ágyút is elsütnek.
peterk2005
Azok a kalózok Tampából, a Gillette-be csak puskát lehet behozni. 😊 (ja, és sortüzet adnak le, nem gépkarabélyokkal puffogtarnak.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
De éppen eléggé, amikor kiderült, hogy nálatok ez bevált szokás jobban utána néztem, mára mondjuk nem emlékszem a részletekre. A lényeg nekem ne akarják beadni , hogy nem a megfélemlítés a cél, ha ismered az amerikai banda kultúrát akkor tudod, hogy baseballütőt nem hagyományos célokra használják. Egy baseballütőnek kb annyi keresnivalója van egy NFL meccsen mint egy pisztolynak. Részemről ennyi téma lezárva! Gameday van .
Isti81
Hát pedig az ördög mindig a részletekben bújik meg. A "keep pounding" Sam Mills (egykori edzőjük) egyik meccs előtti motivációs beszédéből vált jelképpé, kb. úgy, mint pl. a Coltsnál a "Chuckstrong". Mára komoly mozgalommá vált, alapítványok - rákellenes, gyermekeket támogató, stb. - működnek ezzel a mottóval, és az egységről, az összetartásról, az elesettek segítéséről szól. Még csak az sincs, mint nálunk néhány karitatívként létrehozott, vagy részben úgy működő mozgalommal (goy motorosok, magyar gárda, hogy mondjak példát is), hogy a karitatív jelleg mellett megjelenik a megfélemlítés, és hasonló negatív tartalom is. A "keep pounding" teljesen tiszta, pozitív, a legkisebb ilyen elferdülése sincs.

A baseball ütőbe meg többet látsz bele, mint ami benne van. Nem a Panthers az első, akik használták már dobverésre. College meccseken, és NFL-ben is volt már rá apropó, hogy más csapatok is használták. A pisztolyról meg ..... nos, a Patriots meccsein (minden meccsen) puskából adnak le sorozatlövéseket. Sőt, ha jó kedvük van, még egy ágyút is elsütnek. Ahhoz képest egy baseball ütő fogpiszkáló. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Látom a Broncos SB győzelme óta sokan látták Concussion című filmet! Igazából nem tudom mit akartok szabálytalanok voltak az esetek igen, hibáztak a bírók igen, de Newton méretű emberkéket nem lehet úgy levinni , mint Peyton Manninget az utolsó pár évében, hogy elindulsz felé. Őt igenis nehéz meló szerelni és ilyenkor előfordulnak durvaságok. Ja és a végén mikor már felállni sem bírt, vajon az edzőtök miért nem hozta le. Sajnáltam, mert nem hiányzik, hogy valami komoly baja legyen, de ők a pénzért sikerért sokat bevállalnak! Furcsállom egyébként, hogy ennyire fel vagytok háborodva, de nekem az sem tetszik , ahogy a játékosaitok baseball ütővel rohangálnak a meccs előtt! Nekem az ilyen tahóságok legalább annyira visszataszítóak , mint egy játékos aki semmit nem tud magáról!
Isti81
Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna...

A baseballütős dolog különösen vicces, látszik abszolút nem vagy képben.
Jakehomer
De éppen eléggé, amikor kiderült, hogy nálatok ez bevált szokás jobban utána néztem, mára mondjuk nem emlékszem a részletekre. A lényeg nekem ne akarják beadni , hogy nem a megfélemlítés a cél, ha ismered az amerikai banda kultúrát akkor tudod, hogy baseballütőt nem hagyományos célokra használják. Egy baseballütőnek kb annyi keresnivalója van egy NFL meccsen mint egy pisztolynak. Részemről ennyi téma lezárva! Gameday van .