Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
LIVE: Carolina Panthers arrive at CLT after Super Bowl

#KeepPounding
több mint 8 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Hundreds of fans at Bank of America stadium waiting for the @Panthers to get home from #SB50! Fordítás megtekintése


Szerkesztette: Gorro

#KeepPounding
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Utólag azért lehet jobb lett volna ha nem két sima meccsel juttok be.
Mondjuk amennyire magabiztos volt a meccs előtt mimdenki annyira fura volt, hogy kvázi nem volt B terv.
Benjamin azert nagy lokest fog adni, mert tenyleg egy playmaker hianyzott akire azert biztosabban lehet labdákat feldobni.
Szerintem rengeteget tanultok majd a hibákból mind Cam mind az edzők.
Közel hibátlan szezon néhol hibátlan játékkal szomorkosnu nem szabad.
Van még egy kis időtök míg átvesszük az NFC uralmát 😉
több mint 8 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Ezt akkor nem is figyeltem, bár ez sem ok arra, hogy durcizva kivonuljunk
THIS is why Cam walked out (listen to what's being said in the background)

 www.foxsports.com/nfl/story/super-bowl-50-cam-newton-bails-on-press-conference-due-to-chris-harris-carolina-panthers-020816
Gorro
Ebben mi az ami felvetheti, hogy esetleg sértő lenne?
Annyit mondott csak Harris, hogy az volt a gameplan, hogy töltsék a boxot, és megnézzék, hogy megy-e a passzjáték.
undisputedly
semmi, nem értem

#KeepPounding
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezt akkor nem is figyeltem, bár ez sem ok arra, hogy durcizva kivonuljunk
THIS is why Cam walked out (listen to what's being said in the background)

 www.foxsports.com/nfl/story/super-bowl-50-cam-newton-bails-on-press-conference-due-to-chris-harris-carolina-panthers-020816
Gorro
Ebben mi az ami felvetheti, hogy esetleg sértő lenne?
Annyit mondott csak Harris, hogy az volt a gameplan, hogy töltsék a boxot, és megnézzék, hogy megy-e a passzjáték.
több mint 8 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Ezt akkor nem is figyeltem, bár ez sem ok arra, hogy durcizva kivonuljunk
THIS is why Cam walked out (listen to what's being said in the background)

 www.foxsports.com/nfl/story/super-bowl-50-cam-newton-bails-on-press-conference-due-to-chris-harris-carolina-panthers-020816

Szerkesztette: Gorro

#KeepPounding
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Összességében azonban nem Camen ment el a meccs - nem lehet egy embert mondani, de ha kéne, akkor Shula volt a fő bűnös.
Jakehomer
 twitter.com/AlbertBreer/status/696552709760024576

Ahogy Camet, úgy Shula-t sem szabad kritizálni egyetlen meccs miatt egy ilyen szezon után, mert tényleg fantasztikus, amit idén ezzel az offense-zel csinált, de ha valakinél számított a PO-rutintalanság, az ő volt. Nagyon csúnya leckét kapott Wade Phillips-től, de ha ebből is képes lesz tanulni, akkor szép jövő elé néz az OC is.
baggio
Ha már Te véded Shulát, akkor baj van 😊

Egyébként az a vicces, hogy ha megmaradt volna a buta O, akkor jobb esélyünk lett volna nyerni. Csak ugye hozzászoltunk a jóhoz, hogy a 3rd&longokat meg tudjuk oldani, és nem álltunk vissza a Foxballra, holott lehet az sikerre vezetett volna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Összességében azonban nem Camen ment el a meccs - nem lehet egy embert mondani, de ha kéne, akkor Shula volt a fő bűnös.
Jakehomer
 twitter.com/AlbertBreer/status/696552709760024576

Ahogy Camet, úgy Shula-t sem szabad kritizálni egyetlen meccs miatt egy ilyen szezon után, mert tényleg fantasztikus, amit idén ezzel az offense-zel csinált, de ha valakinél számított a PO-rutintalanság, az ő volt. Nagyon csúnya leckét kapott Wade Phillips-től, de ha ebből is képes lesz tanulni, akkor szép jövő elé néz az OC is.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Ha nem az Eagles nyeri jövőre (nem röhög),akkor TD miatt nektek kell.
Remelem van benne még kitartás és elkerülik a sérülések.

több mint 8 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Nektek szurkoltam! Gratulálok a szezonhoz. Ez a PÁRDUC évekig harapni tépni fog. Fel a fejjel!
több mint 8 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Grat srácok az egész éves teljesítményért! Büszkék lehettek erre a szezonra! Ezt a Broncos D-t szerintem egy csapat sem gyürte volna le ma este.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Az egész meccsen látható volt hogy Cam be van szarva... Mikor kiment az első drivera látszott az arcán hogy nincs ott...A játékhívásokat se nagyon értettem. Futás középen 1yardért... 2. beugrás -5 yardért, majd 3.-ra kaptál ilyen 3 & 15... Alig volt pl normális screen játék. Camet agyba-főbe verték... Akkor már inkább próbáltam volna több QB futást extra blokkolóval...Amikor meg tudott indulni Cam akkor azért hozta a yardokat. A D viszont ott volt a szeren nálatok is.

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
nagy meccs volt srácok, és gratula az egész éves teljesíményhez
tuti hogy nincs most gyógyír nektek, de talán jövöre/2évmúlva a srácok a tegnapi rutinnal már behúzzák

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nem szeretnék sebeket feltépni de Cam miért nem ugrott rá a végén a pattogó labdára!? Egyébként grat a szezonhoz. Nekem se szimpatikus Cam és véleményem szerint nem bírta a nyomást de nektek szurkoltam. Jó csapatotok van és ott lesznek még a végén ebben biztos vagyok.
Matthew99
Érthetetlen volt, lehet, hogy ő maga sem tudja... Mondjuk akkor már nem osztott, nem szorzott, de tény, hogy ilyet nem lehet csinálni. Talán akkor már tényleg átvette a duzzogó gyerek az irányítást Camben.

Összességében azonban nem Camen ment el a meccs - nem lehet egy embert mondani, de ha kéne, akkor Shula volt a fő bűnös. Nem értette meg, hogy minden pontot meg kell becsülni ezen a meccsen, és a playhívásokkal nem tudta illetve csak ritkán kihasználni, hogy a Denver D sokszor túl agresszív volt. Mi a fasz volt az a Ginn "passzkísérlet" félpályán, amikor kezdtünk volna épp lendületbe kerülni. A legnagyobb momentum killer mondjuk Tolbert fumblija volt, ráadásul én úgy láttam, hogy a saját lábában kezdett el botladozni és amiatt gyengült a labdán a fogása, azért jött ki olyan könnyen. Visszatérve Shulára az elején saját end zone előtt akármilyen csúnya, hívni kellett volna egy draw-t vagy bármilyen futást és nem esélyt adni arra, hogy Miller szénné égesse Remmerst...Nyilván 0-10 után már kicsit kényszerpályán mozogtunk, de akkor még nem volt elveszítve a meccs, minden faszság (a kedvencem a punt returnnél csinált PF volt, normális field pozícióból vissza a 20 yardosra) ellenére a második félidő elején ha Cotchery megcsinálja azt a rutin elkapást 3 yardon, akkor onnan 99%, hogy bevisszük, amivel ugye 14-13 ide és onnantól kezdve ez megint egy másik meccs.

Az egy kulcs play volt, persze a FG-t be kell rúgni 44-ről (akkor is ha esetleg tényleg offside volt), nem szabad 60 yardos visszahordást engedni, amikor két ember is konkrétan elengedte a visszahordót - nyilván járt volna a 10 yardos bünti, de az nem 60... És ott volt még a pick is a RZ-ban, az volt Cam legnagyobb hibája, megint -3 pont.

Hát nem tudom, minél többet gondolkodok a történteken, annál rosszabb, nem biztos, hogy lesz még egy ilyen esély, a Broncos O önerőből 6 pontot tudott feltenni a táblára... Ilyen meccset egyszerűen nem szabad elveszíteni, ha ésszel játszol.

Perception is reality.
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 634 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Grat nektek, mert végig jól játszottatok! Cammel és Luke-kal még simán fogtok SBt nyerni, lehet hogy már jövőre

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valószínűleg csak őszinte a srác és nem képes ezt kritikus pillanatokban elrejteni. Ki a tökömnek lenne kedve mosolyogva gratulálgatni, meg készséggel nyilatkozgatni percekkel egy totális hidegzuhany vereség után, egy olyan meccs után amiről egész életében álmodott? Nyilván senkinek. De ez a különbség a "kamasz" és a "trashtalker" között. Sherman a trash talker, ő is nagyon színes figura, mond is és csinál is felhördülős dolgokat, de ő felnőtt, így képes adott pilanatokban jól reagálni. A kamasz meg nem képes, belőle kijön a csalódás nyíltan is.

Szóval emberileg érthető, de muszáj lesz megtanulnia kezelni a médiát, mert borzasztó nyomást tud rakni a rivaldafényben élő ember vállára, ha megtalálják. Nincs az a rinocérosz bőr, amin ne jutna át idővel. Az pedig már a pályán nyújtott teljesítményére, sőt, az életére is kihathat hosszabb távon.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Ha két nap múlva visszanézi, rájön, hogy butaság volt, innen is látszik, hogy egy nagy gyerek. Az első két évében viselkedett így, most újra előjött, nyilván a csalódottság miatt, legalább lesz min csámcsognia a hatereknek 😊
Viszont én Norman meccs utáni nyilatkozatát emelném ki, aki ugye szabadügynök lesz (az egyetlen fontos UFA), mégis azt nyilatkozta, hogy még erősebbek leszünk. Ergo nem megy ő sehova, marad itt a helyén 😊

Ahogy ülepszik le az élmény egyre inkább büszke vagyok a csapatra és kevésbé vagyok csalódott, pláne ha Davis kezére gondolok:
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/12568065_1545055815806863_717204799_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=iKB3RaXIYH8Q7kNvgHQJ5dZ&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfBkzgKpQjSK1Kx88rhqeeU6xj-7-hmurG8idQhs0Y4QxA&oe=662F2159
Thomas Davis Sr on Instagram: "This post is not about me, or how tough I am. It's not to shine any light on me or my injuries. Our team doctors and trainers did an amazing job giving me an opportunity to get back on the field. This post is strictly to show how much love I have for my brothers and #PantherNation. Thank you all for your support and we will #KeepPounding.-TD"
38K likes, 6,266 comments - td58 on February 7, 2016: "This post is not about me, or how tough I am. It's not to shine any light on me or my injuries. Our team doctors and trainers did an amaz...".


Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
nexion218 3 962 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nincs ezzel baj Srácok, Cam-nek meg a csapatnak is lesz bőven alkalma behúzni a gyűrűt! Azért az nem volt véletlen, hogy összesen 2 veresége volt a csapatnak és ráadásul amennyire tudom, fiatal a roster... Volt egy szar meccsetek, nem a világ vége, mert van bőven tehetség a csapatnál, nem valószínű, hogy tendencia, inkább kilógó érték volt a tegnap este. Inkább ezt a meccs utáni hisztit kéne Cam-nél rendbe tenni. Nem is azért, mert sokan "pofa alapján" szimpatizálnak és nem kedvelik Cam-et, hanem a média nagyon rászáll a dologra és az öltözőnek nem tesz jót... Meg tényleg kínos, na, ahogy szerencsétlen ott duzzogott, mint egy 5 éves. Szóval no para, az NFC döntőig meg se álljatok! 😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Nehéz pár szóban összefoglalni, mi volt a baj, mert annyi hibát elkövettünk, amivel az is csoda, hogy meccsben tudtunk maradni a végéig. Nyilván a Denver védelem brutálisat játszott, de mi olyan szinten asszisztáltunk ehhez, hogy az hihetetlen. Eleve ahogy kezdtünk, az borzasztó volt, sikerült rögtön 10 pont mínuszba taszítani magunkat, alighogy elkezdődött a meccs, és ezt cipeltük is végig magunkkal. A védelem két drive-ot engedett, azon kívül ők megtették a magukét, Ealy nagyon szuper volt, de ez most nem volt elég. És azért nem, mert amint léptünk egyet előre, sikerült utána kettőt vissza. False startok, dropok, buta hívások, a speciális egység bénázásai, peches játékvezetői ítéletek, rossz helyre pattanó labdák, minden ellenünk dolgozott, pont fordítva, mint a Cardinals elleni meccsen. Cotchery mióta itt, van tán összesen nem ejtett el annyi labdát, mint ezúttal, Philly megsérült, Ginn megmutatta, miért nem lett belőle klasszis elkapó a sebessége ellenére, Remmerst meg hülyére verte Miller, mi meg hagytuk a padon Williamst egész meccsen, ahelyett, hogy váltottunk volna. Nem Camen múlt, de ő sem tudta hozni, amit idén eddig mutatott, nem volt képes annyiszor varázsolni, mint kellett volna. Ráadásul nem nagyon tudja kezelni a kudarcot, pedig ő akkor is a franchise arca, amikor veszítünk, nem csak amikor nyerünk. Nyilván nem várható el, hogy ugyanúgy vigyorogjon, amikor kikapunk, de felemelt fejjel odamenni gratulálni az ellenfélnek illő, mint ahogy Norman tette a végén, az szép jelenet volt.

Tanulni kell ezekből, fejlődni minden téren, és jövőre ismét meg lesz az esély. A csapat 90-95%-a együtt marad, sőt talán még erősödni is fogunk, de elképesztően nehéz egy ilyen szezont összerakni, annyi mindenen el lehet csúszni. Ezért keserű az ember szájíze, mert láttuk, egy rossz meccs, és vége a dalnak. Fájó az utolsó akadályban elbukni, de szarabb volna, ha el sem jutottunk volna idáig. Szóval ez tényleg egy szép szezon volt keserű befejezéssel, de úgy tűnik a sors szerint még nem tettünk eleget, hogy elérjünk az ígéret földjére, ezért többet kell dolgozni. És ebben nem lesz hiba, Riverát és Gettlemant ismerve a következő szezonban is mindent megteszünk majd, hogy meglegyen az a nyamvadt gyűrű.

Keep Pounding!

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Nem szeretnék sebeket feltépni de Cam miért nem ugrott rá a végén a pattogó labdára!? Egyébként grat a szezonhoz. Nekem se szimpatikus Cam és véleményem szerint nem bírta a nyomást de nektek szurkoltam. Jó csapatotok van és ott lesznek még a végén ebben biztos vagyok.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Persze. Nem is azt akartam ezzel mondani, hogy a QB-n ment volna el a döntő(mindenki látta mi történt), inkább azokra az apró jelekre szerettem volna felhívni a figyelmet amit meccs közben észrevettem. Egyszerűen nem volt meg az a magabiztossága az első félidőben amit az ezelőtti meccseken láttam tőle(nem egyet). Ez csak egy plusz adalék a meccshez(egy észrevétel...érdemes visszanézni).Greengo
Ahogy én látom, Cam, amellett, hogy baromi tehetséges és már a minőséget le is tudja tenni (teljesen megérdemelten lett MVPÖ, de kicsit még memaradt benne a "kölyök" is. 😊 Ez sokszor előny, mert felszabadult, nem veszi fel a nyomást, emiatt tud olyan könnyed lenni időnként, valószínűleg a playek utáni "akciói" is ebből az ösztönből, felszabadultan viselkedő "kölyök"-ből jönnek. De ha nem jön össze, akkor a "kölyök" másik oldala is elő jöhet. Frusztrálhatja, hogy nem megy, az meg még inkább, ha nem is elsősorban neki nem megy, hanem az egész offense-nek vannak gondjai. Sztem csak ennyi volt az arcán, nem ment, és ezt érezte. De ettől még felment egyik drive után a másikra, és odatette ami ma benne volt, hiszti nélkül. Nem rajta múlt.

u.i.: A "kölyök" tényleg ott van benne. 😀 A meccs utáni sajtótájékoztatón pl. csak leült, morgott valamit válaszul pár kérdésre (kb. senki se értette, hogy mit), majd se szó, se beszéd felállt és otthagyta a francba az egészet a felénél. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Amit ellenben tényleg nem értek, hogy miért nem akartunk támadni a pénzfeldobást követően? #1 scoring offense, Seattle és Arizona ellen is remek nyitó drive-ok. Nyilvàn nem ezen ment el, de tényleg nem értem, miért adsz esélyt a SB-ban az ellenfélnek, hogy vezetést szerezzen. Majd 1-2 punt után jött a Cotchery drop és a fumble, s 0:10 után már olyan nyomás volt a csapaton, melyet nem tudtunk kezelni (ld.rengeteg büntetés).
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Sztem Cam megremegett. Ez talán látszott is az első félidőben rajta. Nem érett még meg a gyűrűre, de a történet folytatódhat.............
Greengo
Teljes mértékben vitatom az állításodat. Nem a QB poszton ment el a döntő. Nem arról szólt a meccs, hogy az üres elkapókat folyamatosan eltévesztette. Nem tudta kezelni a folyamatos nyomást, illetve a 2. félidőben az eredményes futójáték sem segítette. Az egy másik kérdés, hogy finoman szólva sem MVP teljesítményt nyújtott. De ez nem összevethető az érettséggel.
Ráadásul Manning, aki HoF irányító, sem a remek SB teljesítményeiről hírhedt, Ő sem érett még a gyűrűre?
nemtomi
Persze. Nem is azt akartam ezzel mondani, hogy a QB-n ment volna el a döntő(mindenki látta mi történt), inkább azokra az apró jelekre szerettem volna felhívni a figyelmet amit meccs közben észrevettem. Egyszerűen nem volt meg az a magabiztossága az első félidőben amit az ezelőtti meccseken láttam tőle(nem egyet). Ez csak egy plusz adalék a meccshez(egy észrevétel...érdemes visszanézni)
Manning gyakorlatilag a karrierje végére megfáradt. Nem is hozott kiemelkedő teljesítményt a döntőn sem...Viszont a karrierjét egészében tekintve teljesen megérdemelte a gyűrűt...........amúgy meg ezt a meccset (is) a védelem nyerte meg a Broncosnak. 10 ponton tartották a Pantherst és ezt nem is kell tovább ragozni.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Sztem Cam megremegett. Ez talán látszott is az első félidőben rajta. Nem érett még meg a gyűrűre, de a történet folytatódhat.............
Greengo
Teljes mértékben vitatom az állításodat. Nem a QB poszton ment el a döntő. Nem arról szólt a meccs, hogy az üres elkapókat folyamatosan eltévesztette. Nem tudta kezelni a folyamatos nyomást, illetve a 2. félidőben az eredményes futójáték sem segítette. Az egy másik kérdés, hogy finoman szólva sem MVP teljesítményt nyújtott. De ez nem összevethető az érettséggel.
Ráadásul Manning, aki HoF irányító, sem a remek SB teljesítményeiről hírhedt, Ő sem érett még a gyűrűre?
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
A védelem jól játszott srácok, hoztak turnovereket, csináltak fumblit, fogták a futást, kevés pontot engedtek, ők megtették a magukét. Caméknak nem jött össze a mai nap. A közvetítés alatt mutattak egy táblázatot, hogy az utóbbi hat? #1 offense-ből csak a Saints tudott nyerni, ők is egy elit offense-el felálló Colts ellen. Mindenki más kikapott. Döbbenet. Tényleg "defense wins champoionship" - amitől nekem, mint offense szerelmesnek általában sír a lelkem kicsit, de persze nem ma. 😊

"Nem jött össze, de így is szép volt. Majd legközelebb összejön." Ezt mondogattuk denveri szurkerek is két éve, amikor az az offense állt fejre, de igazából Denverben kevésbé volt remény a "legközelebb"-re, És lám, mégis összejött. Nálatok viszont megvan a fiatalság, minden adott, hogy valóban hosszú évekig évről évre ott lehessen a csapat az esély és a siker kapujában!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)