Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Nézd meg @CarPanthersNews tweetjét:  twitter.com/CarPanthersNews/status/696435513033494528?s=09

#KeepPounding
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Ha esetleg valaki még nem lenne felpörögve 😊

 www.youtube.com/watch?v=liM11NDuw0c

Perception is reality.
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Még most is nehéz elhinni ezt a szezont... Már csak a hab hiányzik az i-ről, legyen az kiütős, idióta előnyleadós-kihúzós, vagy mocskos mázlista, csak hab legyen😊
molehill
Vagy a "pont" a "tortáról" 😁
Good luck.
több mint 8 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
A keep pounding dob ott lesz a Superbowlon is 😊
Jakehomer
Stephen Curry kezdte az évet, ő is fejezi be.
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
LEHÚZÓS KABALA HSZ:
Az a helyzet, hogy esélyetek nincs, mi több mindenidők leggyengébb SB résztvevői vagytok. Hogy miért?
- Newton nem elit qb, pontatlan még mindig, a tetejében meg néger is. Arról nem beszélve, hogy Olsenen kívül nincs normális elkapó a rosteren, mindent elmond, hogy Ginn a no1 target.
- a futójáték gyenge, mindent elmond róla, hogy nincs 1000 yardos futó a csapatban.
- Davis sérült, Coleman és Harper túlteljesítettek idén, Finnegan pedig mindig is gyökér volt. Voltaképpen Norman az egyetlen említésre méltó ember Luke melllett, de Norman is általában pofázik játék helyett, arrol nem is beszélve, hogy undersized corner.
- Rivera nem győztes matéria. Már az, ahogy kezdett itt is vicc volt, hiszen draftolta Newtont, mikor Clausen itt volt. Utóbbival már régen győztetek volna!
- Derek Anderson a rosteren van.
- mákotok volt a Cardinals és a Seattle ellen.

Sok sikert srácok!
Amadeus91
Kérünk egy ilyet a Broncos topikba is. 😊
Zalán
Kérdezd meg, hogy van-e rá igény.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
LEHÚZÓS KABALA HSZ:
Az a helyzet, hogy esélyetek nincs, mi több mindenidők leggyengébb SB résztvevői vagytok. Hogy miért?
- Newton nem elit qb, pontatlan még mindig, a tetejében meg néger is. Arról nem beszélve, hogy Olsenen kívül nincs normális elkapó a rosteren, mindent elmond, hogy Ginn a no1 target.
- a futójáték gyenge, mindent elmond róla, hogy nincs 1000 yardos futó a csapatban.
- Davis sérült, Coleman és Harper túlteljesítettek idén, Finnegan pedig mindig is gyökér volt. Voltaképpen Norman az egyetlen említésre méltó ember Luke melllett, de Norman is általában pofázik játék helyett, arrol nem is beszélve, hogy undersized corner.
- Rivera nem győztes matéria. Már az, ahogy kezdett itt is vicc volt, hiszen draftolta Newtont, mikor Clausen itt volt. Utóbbival már régen győztetek volna!
- Derek Anderson a rosteren van.
- mákotok volt a Cardinals és a Seattle ellen.

Sok sikert srácok!
Amadeus91

😀 köszönjük, jó lett, bár Clausen neve kicsit megpörkölte nálam a monitort

#KeepPounding
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
LEHÚZÓS KABALA HSZ:
Az a helyzet, hogy esélyetek nincs, mi több mindenidők leggyengébb SB résztvevői vagytok. Hogy miért?
- Newton nem elit qb, pontatlan még mindig, a tetejében meg néger is. Arról nem beszélve, hogy Olsenen kívül nincs normális elkapó a rosteren, mindent elmond, hogy Ginn a no1 target.
- a futójáték gyenge, mindent elmond róla, hogy nincs 1000 yardos futó a csapatban.
- Davis sérült, Coleman és Harper túlteljesítettek idén, Finnegan pedig mindig is gyökér volt. Voltaképpen Norman az egyetlen említésre méltó ember Luke melllett, de Norman is általában pofázik játék helyett, arrol nem is beszélve, hogy undersized corner.
- Rivera nem győztes matéria. Már az, ahogy kezdett itt is vicc volt, hiszen draftolta Newtont, mikor Clausen itt volt. Utóbbival már régen győztetek volna!
- Derek Anderson a rosteren van.
- mákotok volt a Cardinals és a Seattle ellen.

Sok sikert srácok!
Amadeus91
Kérünk egy ilyet a Broncos topikba is. 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
LEHÚZÓS KABALA HSZ:
Az a helyzet, hogy esélyetek nincs, mi több mindenidők leggyengébb SB résztvevői vagytok. Hogy miért?
- Newton nem elit qb, pontatlan még mindig, a tetejében meg néger is. Arról nem beszélve, hogy Olsenen kívül nincs normális elkapó a rosteren, mindent elmond, hogy Ginn a no1 target.
- a futójáték gyenge, mindent elmond róla, hogy nincs 1000 yardos futó a csapatban.
- Davis sérült, Coleman és Harper túlteljesítettek idén, Finnegan pedig mindig is gyökér volt. Voltaképpen Norman az egyetlen említésre méltó ember Luke melllett, de Norman is általában pofázik játék helyett, arrol nem is beszélve, hogy undersized corner.
- Rivera nem győztes matéria. Már az, ahogy kezdett itt is vicc volt, hiszen draftolta Newtont, mikor Clausen itt volt. Utóbbival már régen győztetek volna!
- Derek Anderson a rosteren van.
- mákotok volt a Cardinals és a Seattle ellen.

Sok sikert srácok!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
molehill Carolina Panthers 121
Még most is nehéz elhinni ezt a szezont... Már csak a hab hiányzik az i-ről, legyen az kiütős, idióta előnyleadós-kihúzós, vagy mocskos mázlista, csak hab legyen😊
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Picivel több, mint 8 óra aztán kezdünk.

Nem igazán tudom mit lehetne még írni, valahogy nyerni kell azt kész 😊
gabokocka
figyu, ha segít valamit, akkor szívesen írok rólatok egy lehúzó hsz-t. Legutóbb is bejött!
Amadeus91
Ne fogd vissza magad 😊

Perception is reality.
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
Picivel több, mint 8 óra aztán kezdünk.

Nem igazán tudom mit lehetne még írni, valahogy nyerni kell azt kész 😊
gabokocka
figyu, ha segít valamit, akkor szívesen írok rólatok egy lehúzó hsz-t. Legutóbb is bejött!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
nfl_lover 912
Athletic trainer Ryan Vermillion doesn't expect Panthers WLB Thomas Davis (arm) to be limited in Sunday's Super Bowl against the Broncos.
"The biggest challenge for him right now is, what's it going to feel like to take a blow on it," said Vermillion. "The nice thing is, wrist motion is going to be there, elbow motion is going to be there, and his grip is there." Davis has made a miraculous recovery from a broken arm and should play his usual snaps on Sunday. He shouldn't need any more surgery after having a six-inch plate installed during the bye week.



Kellemes lehet...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 796 — Keep pounding
Picivel több, mint 8 óra aztán kezdünk.

Nem igazán tudom mit lehetne még írni, valahogy nyerni kell azt kész 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Ezt a sztorit nem ismertem, nagyon durva
 espn.go.com/nfl/story/_/id/14704159/kurt-coleman-unbreakable-bond-teammate-paralyzed-nfl
Jakehomer
Magyarul?
steelwolf
Nagyon röviden: Coleman az OSU-n egy scrimmage meccs soràn eltörte az egyik WR gerincèt egy tackle soràn, a sràc derèktòl lefelè lebènult, de az ujjait se tudja tökèletesen hasznàlni. Az eset azonban közel hozta őket, összebaràtkoztak, a sràc ùgy èrzi ùjjàszületett ès kvàzi hàlàs Colemannek, hogy lebènìtotta... Születendő gyerekènek Cole lesz a közèpső neve

Perception is reality.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
MVP és a Coach of the year már megvan. Grat nekik.
Gorro
Mèg az OPoY is, ami kicsit meglepő volt. De elfogadjuk 😀

Perception is reality.
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ezt a sztorit nem ismertem, nagyon durva
 espn.go.com/nfl/story/_/id/14704159/kurt-coleman-unbreakable-bond-teammate-paralyzed-nfl
Jakehomer
Magyarul?
több mint 8 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
MVP és a Coach of the year már megvan. Grat nekik.

#KeepPounding
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
 www.syedschemes.com/carsb50run/
baggio
Ugyancsak elemzés a futójátékunkról, meg OL-ről, protectionről
 www.footballoutsiders.com/word-muth/2016/word-muth-panthers-run-game

Perception is reality.
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan


Tegnap Jackass 3D-t néztem, gondoltam belinkelem nektek meccs előtt 😊
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
 www.syedschemes.com/carsb50run/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 796 — Keep pounding
Ezt a sztorit nem ismertem, nagyon durva
 espn.go.com/nfl/story/_/id/14704159/kurt-coleman-unbreakable-bond-teammate-paralyzed-nfl
Jakehomer
És amúgy még hány ilyen történet lehet, amiről nem is tudunk, miközben egy nap születik 10-15 cikk arról, hogy Newton paraszt-e vagy sem....

Keep pounding!
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap3000000630936

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Ezt a sztorit nem ismertem, nagyon durva
 espn.go.com/nfl/story/_/id/14704159/kurt-coleman-unbreakable-bond-teammate-paralyzed-nfl

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 8 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
Tegnap unalmamban olvasgattam... Hogy őszinte legyek, egy dolog a zavaró ebben a bohóckodásban: adandó alkalommal a "polkorrekt" média ráhúzza a "mindenki utálja a feka QB-t" lemezt, holott köze nincs hozzá, legalábbis részemről tuti nem. Én olyan sportrendezvényekhez vagyok szokva, ahol a versenyzőtől elvárják, hogy eredményhirdetésig fegyelmezett legyen, ezért nekem furcsa az egész Cam jelenség, de a liga engedi, nem büntetik, akkor szabad. A feka QB-k (és játékosok általában ) azért általában más környezetből jönnek és másképp kultúrálódnak életük kezdeti szakaszbán, érthető, hogy másképp viselkednek (pl tegnap olvastam, hogy azért mert McNabb meg R.Wilson viszonylag kultúrált "tankönyvi" angolt beszélnek, csapattársak kikezdték őket, hogy nem elég niggák...WTF?). Nem jobban, nem rosszabbul, hanem másképp, ami különböző emberekből különböző mértékű szimpátiát vált ki. Eddig relatíve kevés sikeres feka irányító volt és tetszik vagy sem, de ez a típusú magatartás szignifikánsan nagyobb arányban jellemzi őket. Ez nem rasszizmus, hanem statisztika. Téma lezárva. Én őszintén remélem, hogy hamarosan lesz a ligában egy Super Bowl győztes kínai irányító, mert akkor végre le lehet szállni erről a feka-témáról. 😀 Piszok unalmas szerintem, 99%-a feka a ligának...
nexion218
Nyilván bonyolultabb dolog ez annál, hogy fekete (és nem elsősorban a bőrszín, inkább a kultúra miatt, ahogy írtad pl Wilson nem "brother" 😊 ), de benne van ez is. Mert amilyen ünnepléseket Cam előad, az más posztokon teljesen megszokott, sőt hát régebben, amikor szabadabban lehetett TD-t ünnepelni, akkor Ochocinco, Smitty és társai köröket vertek Camre. A 1st down jelzés is abszolút megszokott az elkapóknál, pl Antonio Brown is csinálja. Védő oldalon is megvan ez, amióta nézem a ligát, a sack dance mindig is integráns része volt az ünneplésnek 😊

Csak hát irányítótól nem láttuk ezeket eddig, és az sokaknál még mindig "fehér" poszt...
Jakehomer
Sztem inkább emberfüggő a dolog, hogy hogy viselkedik, nem bőrszín. Igaz írtam én is, hogy alapvetően más kultúrából jönnek, de gimitől kezdve azért egymás társaságában vannak. Szóval az egyik otthonról hozza és szervesebb része az egyéniségének, de a másik is ki van téve neki (pl. Manziel money dance van mi a szösz) Pl. kurva jót röhögtem, amikor múltkor olvastam, hogy az öreg Peyton egyetemista korában vmi orvos nőci orra alá dugta a pucér valagát...😀 Inkább valahogy a pozíció fontosságától várható el a nagyobb komolyság, nem pedig a pozíciót betöltő emberke bőrszínével szemben van az elvárás. Cam-nek ott van mázlija, hogy a teljesítménye egyelőre minden kérdőjelet lenulláz a bohóckodással kapcsolatban. De nézd meg pl a mi Hínárhajú Robinkat... Ő mondjuk nem a pályán volt idióta, hanem a közösségi médiában, de amint nem ment a szekér, egyenesen felgyújtották. Nem azért mert feka, hanem mert veszett nagy hülyeségeket hordott össze(sajnos).

Mindegy, az a lényeg, hogy engem piszkosul fáraszt, hogy ha vki el meri mondani, hogy neki nem szimpi egy feka játékos viselkedése, akkor máris rasszistáznak. Mindezt úgy, hogy aki azt mondja, hogy neki nem szimpi pl. Cam, az úgy mondja, hogy 99% valószínűséggel egy legalább akkora kannigger mezében csücsül a monitor előtt és rajongásig imádja a kérdéses játékost. 😀 1930-ban ez még elfogadható volt, mert akkor ténylegnem komálták a "tesókat", de manapság egyszerűen nem értem... Olcsó médiahúzás. Meg az is fárasztó, hogy ekkor savat kap. Nekem megmondom őszinté nenm szimpi. De semmi olyat nem csinál, ami szabálytalan, szóval innentől kezdve magamban fortyoghatok, de kuss a nevem. 😀 Nyeri a meccseket és közben azt csinál a játék szabálykönyve által adott keretek között, ami jól esik neki. De bazdmeg az a törölköző a fején....😀
nexion218
Ezt a teljesítmény vs bohóckodás dolgot én fordítva nézem, nem azért bohóckodik, mert megteheti a teljesítménye miatt, hanem mert egy nagy gyerek, és azért is tud ilyen jól játszani, mert az edzők hagyják, hogy egy nagy gyerek legyen a pályán. Érdekes, hogy felhozod Peyton esetét, ami ugye alapvetően szexuális zaklatás... Persze csak egy gyerekes prank volt, de sokkal súlyosabb dolog, mint amivel Camet valaha meg lehetett vádolni. Mégis ő a classy qb mintaképe, Cam meg a thug... Miközben a pályán kívül gyakorlatilag mintapolgár. Szóval ezért van az, hogy előjön a race card.

Ettől még lehet ellenszenves, azzal nincs baj 😊 De hogy miért pont a türcsi zavar?? 😛
Jakehomer
Mert mindig akkurátusan pozícionálja és így elveszti a lezser természetesség varázsát. 😀 De komolyra fordítva nemtom.😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
smash28anddash34 Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 45
Zseniális 😊

 www.youtube.com/watch?v=7dX2g-cV87k
Jakehomer
Hát ez a videó hatalmas, végig röhögtem az egészet 😀
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 796 — Keep pounding
Vannak azért érdekes írások is a sok hülyeség között, ez pl egy igen jó cikk Riveráról:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/if4j8ecyzoll2jndkvys
Ron Rivera's NFL voyage: Panthers coach returns home for SB50
Ron Rivera grew up in Northern California, played at the University of California and now he's back in his old stomping grounds for Super Bowl 50. Gregg Rosenthal chronicles the rise of "Riverboat Ron."

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.