Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Az korrekt név 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Megvan Cam gyerekének a neve: Chosen Sebastian Newton.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Stew, Fozzy, Ginn és Coleman nem lesz, CAP és Boston villanthat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Coleman nyomott egy Nakamurát
gabokocka
Ezt beleíratnám a szótárba 😀

több mint 8 éve
petibá Carolina Panthers 41
Sziasztok, én is a legjobbakat kívánom minden Panthers - szurkolónak az idei évre (is)!
...két évvel ezelőtt a 12-4 es szezon után is pihent a csapat a wild card körben, és simán kizúgtunk - úgy emlékszem a Frisco ellen, hiába volt a hazai pálya. A múlt szezonban nyögvenyelős győzelem maradt meg az emlékeimben a Palmer nélkül felálló Cards ellen, majd sima vereség a Seehawks otthonában.

Szóval az utolsó fordulót tekintve a csapat hozzáállásával kapcsolatban én is a Tampa földbedöngölését várom. Igaz, szeptemberben gondolni sem mertem volna ilyesmi mérlegre, de evés közben jön meg az étvágy, és innentől kezdve nem örülnék egy puhány-szenvedős-cserékkel játszó meccsnek (még akkor sem, ha imádom, hogy Anderson a csere QB, és bármikor rá merném bízni a csapatot).
Bízom benne, hogy tényleg jókor jött a pofon a társaságnak, és engem az MVP-mizéria sem érdekel, legyen inkább Brady, vagy Palmer, vagy más, tökmindegy (Cam megérdemelné, -szó se róla).

De idén valahogy úgy érzem, minden fricska a médiától, meg a negatív promók növelik a dacot, a nyerni akarást a csapatban. Ha pedig ez az alapszakaszban ilyen mérleget produkált, akkor a playoffban is működnie kell. Nem szeretnék még egyszer bizonytalanságot, és beletörődést látni a játékosok arcán (Atlanta ide, vagy oda).. Olyan hozzáállást várok a rájátszásban, mint ami Newton arcára volt rajzolva a Giants egyenlítésekor két hete... (számomra ez az év felvétele, ezt kívántam erre a szezonra)... bízom a sikeres folytatásban, és ha mindenki így áll majd hozzá a játékhoz, a végeredmény sem fog különösebben érdekelni, úgy sem tudok mást tenni, mint elfogadni végül...

(...a dobot pedig ütni kell addig is folyamatosan, ki tudja meddig tart a varázsa... - persze, remélem örökké! 😊

Boldog új esztendőt!
több mint 8 éve
smash28anddash34 Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 45
Szerintem a Mi Riverboat-unk pont az a pedáns edző, sokszor nem lehet érteni a ragaszkodàsát bizonyos játékosokhoz... De az én bizalmamat teljes mértékben birtokolja, és nem csak most, már jóval régről... Egyszerűen Gettlemagic-el tévedhetetlenek, nem tudom miért, lehez csak kurva nagy mázlisták, de amit eddig csinàltak az zseniális.
Az hogy a Bucs elleni meccs miben mutatja meg a Januári teljesítményünket azt nem igazán értem. A csapat igazi erejét és mélységét a szoros meccsek màr megmutatták(hawks, colts, packs...).
A Cards meg totál olyan mint mi 2008-ban, nekem.

Ja és boldog újévet minden Panthers szurkolónak!

Szerkesztette: smash28anddash34
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
A meccsről pár gondolat így aludva rá néhányat (sajnos visszanézni nem sikerült)

Nem éreztem, hogy tompák lettünk, volna, nem lettünk volna kellőképp felkészítve. Kimentünk, átgyalogoltunk a pályán, majd csináltunk egy 3&outot. Aztán jött a zászló Tillmanre White parasztságát követően, onnan pedig kicsit kicsúszott a talaj a lábunk alól. Ebből kell tanulni, nem szabad, hogy egy ilyen dolog ilyen mértékben befolyásolja a játékunkat.
Amúgy a védekezés összességében nem volt rossz, oda-odaértünk Ryanhez - aki nagyot játszott - de harmadikra mindig megcsinálták a játékokat. Volt az a bohóc play ahol Coleman nyomott egy Nakamurát, de ott is összenyomtuk a zsebet négy emberrel simán, csak Ryan épp ki tudott szabadulni, azon kívül nagy játék nem volt, ezzel együtt kaptunk 20 pontot, amivel nyerni kellett volna.
Igen, volna, de vmi miatt az offense sem volt összeszedett, nem is igazán értettem a playhívásokat, hosszú passzok hiánya, CAP hanyagolása, szóval igazából semmi sem klappolt. Ennek ellenére meccsben maradtunk egy a szezon legjobb játékát produkáló Falconsszal idegenben, ez azért mutatja az erőnket.

Viszont ami furcsa, engem feldobott a vereség. Felnagyította a hibáinkat, sztem extra motivációt is szolgáltat, nem mi vagyunk a szexi csapat az NFC-ben, a Cardinals most nagyon menőnek tűnik, remélem a Hawksot is jól elverik, hagy gondolja mindenki, hogy ők már a Superbowlban vannak. A Tampa meccstől erődemonstrációt várok, mindenki úgy fog kimenni a pályára, mint aki vért ivott, komolyan oda fogjuk pakolni magunkat nincs kétségem. Remélem Stew játszani fog, kell neki egy kis mozgás, sok lenne az egy hónap pihi. Remélem Ron kicsit megmozgatja a depth chartot, több lehetőséget kap a védőfalban Ealy, Addison és Delaire, Williamset megnézzük élesben, Boston is pályát láthat Coleman sérülése miatt, szóval érdekes kis meccs lehet a vasárnapi, meg fogja mutatni, mit várhatunk januárban.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
@CameronNewton
My longtime girlfriend and I were extremely blessed to have a son last week. Our family is excited and thank you all for the well wishes!
1:12 AM - 31 Dec 2015

#KeepPounding
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
 twitter.com/RiverboatRonHC/status/681867625216000000


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
A csapatnál azt remélik, hogy Stewart már játszhat kezdőként a Tampa ellen. Legyen így! Mondjuk lehet jobb lenne nem erőltetni, inkább a PO játsszon (brutál fokozatban XO).
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Drew Brees Cam Newton-ról!



Szerkesztette: Béczkó
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Az első vereség megérdemli, hogy egy kicsit többet írjunk róla, mert bár alapvetően nem kell ettől kétségbe esni, de tény, hogy voltak zavaró dolgok, amik a playoffban (is) végzetesek lehetnek.

1) Defense
Lehet azon vitatkozni, hogy a D vagy O vesztette el a meccset, mindkettő mellett szólnak komoly érvek 😊 Nem foglalnék állást, nyilván mindkettő alulteljesítése benne volt, viszont a numero uno probléma, mint már hetek óta a pass rush, méghozzá egész konkrétan a DL, még pontosabban a DE-k szar teljesítménye (mert hát Short miatt végül is összességében a DL nem néz ki olyan rosszul). Amióta CJ visszatért, ő maga a láthatatlan ember, és mivel elveszi a két legjobb edge rusherünk, Ealy és Addison játékidejének egy jó részét, ennek az az eredménye, hogy DE-től utoljára a hálaadásnapi meccsen láttunk sacket. Nem is tudom, mi lenne, ha KK nem játszana eszement színvonalon. Allen futás ellen okés, de megkopott már a signature first stepje, így nem ér oda az irányítókhoz, szóval nyugodtan vissza lehetne venni az ő snap számaiból is (semmi szükség nincs rá, hogy a playek 70+ százalékában pályán legyen). Nem fog megtörténni, de én inaktivizálnám CJ-t a Bucs ellen, csak úgy üzenet jelleggel az egész egység felé...

Mivel a DL nem gyakorol kellő nyomást, McDermottnak sokkal többet kell blitzelnie (TD-nek soha ennyi sackje nem volt, mint idén), mint ahogy azt szeretnénk, és a secondary ezt nem feltétlenül bírja el, Bene jobban hiányzik, mint gondoltam, miközben neki is voltak nagyon gyenge meccsei. Ezért tartok pl a Cardstól nagyon, ahol annyi jó elkapó van, hogy mindet nem tudjuk levédekezni, ha a pass rush nem éled fel.

A Falcons ellen olyan óriási gond nem volt, kaptunk 20 pontot, de a 3rd down védekezésünk kritikán aluli volt - ugye a hosszú TD is egy 3rd&13 szituban volt, ami megengedhetetlen. Ott egyébként bár Keek rosszul időzítette az ugrását, nem elsősorban ő hibázott, nem tudom, hány MLB tudott volna tökéletes pozícióban maradni a passz levédekezéséhez Julio ellen (még akkor is, ha kicsit alul volt dobva a labda)... azt ott Coleman baszta el, maga elé engedte a deep route-on lévő wr-t és még rá is lépett a lábára, úgy bukott fel. Megjegyzem, ennél a playnél is slotból indult JJ, folytatódott a trend, hogy viszik be slotba a legjobb elkapóikat az ellenfelek, hiába nem olyan jó Norman 😊

Mondjuk vasárnap tényleg nem volt jó, most nem Batman játszot 24-esben, hanem Josh, a múltkori események miatt erősen vissza lett fogva, ami érthető dolog, de neki szüksége van arra, hogy kicsit hülye legyen... Ezzel együtt nem azon a 80-90 yardon múlt a meccs, amit Julio slantekből meg comeback route-okból elkapott JNo ellen. Látványos volt, hogy mennyire ültek a slantek White-nál is, nem igazán reagáltunk rá, aztán lehet, hogy direkt, mert végül is ha nem nyeljük be a hosszú TD-t, akkor hiába lett volna olyan sokat a Falconsnál a labda.

2) Offense
13 szerzett pont a legkevesebb idén (a Jax ellen is ennyit szerzett az O), különösen a szuper első drive után ez nagy csalódás. Több dolog vezetett ehhez: rossz pass protection, különösen Remmers gyenge játéka, de a playcalling is sokszor fejvakarós volt, Cam is hozott rossz döntéseket, és a WR-ek se sokat tettek hozzá. Ami igazán zavaró, hogy Shula semmit nem reagált arra, hogy Beasley folyamatosan alázza Remmerst, lettek volna opciók: duplázás, a zseb mozgatása, esetleg bootleg hívások, legvégső esetben a T cseréje. Ehelyett végigmozizta, ahogy Beasley playről playre megverte az első lépésével Remmerst. Szeretném hinni, hogy a playoffban, ha beleszaladunk egy hasonló rossz matchupba, akkor nem a tétlenség lesz a válaszunk...

Playcallig: CAP-ot sokat ekézem, de most legitim nfl backnek tűnt (a végsebessége sose lesz az erőssége, de tetszettek a ritmusváltásai), és nem csak a nagy futásánál, ehhez képest kapott öt labdát, miközben sokáig vezettünk, de végig 1 labdabirtokláson belül maradtunk. Érthetetlen. Összességében is keveset futottunk a második félidőben, persze tömték a boxot, de akkor is, ha mást nem, a pass rusht le lehetett volna kicsit lassítani több futással. Amikor az első félidő végén Cam kisackeltette magát FG távból, ott 3rd&kurva hosszúnál rámentünk a 1st downra, de ez olyan meccs volt, ahol meg kellett volna becsülni a három pontot, rossz döntés.

Cam se hozta az első drive után, amit megszoktunk, mondjuk a highlight play mindent vitt, amikor három védővel a hátán ment még négy-öt yardot előre 😊 Nem segítette a helyzetét a már említett pass protection probléma, de hozott rossz döntéseket, amik pontokba kerültek (nem biztos, hogy ezt fel kell hozni, mindenesetre a pletykát a gyerekének születéséről a TD ünneplésével megerősítette, ki tudja, hogy milyen hatással volt rá, most a kihagyott edzéseken túl is). Összességében ami leginkább aggasztó talán az volt, hogy miután Ginn lesérült, már akkor sem volt deep threat, amikor visszajött, beszűkült a pálya, és onnantól kezdve szinte csak checkdown passzokból haladtunk, azokkal se sokat. Ha a pass protection összeomlására tudunk valamit lépni, talán más lett volna, így megölték az offense-t.

A Bucs ellen hazai pályán kötelező a W, sok minden szerintem nem fog abból a meccsből kiderülni, de nyilván jó lenne fejlődést látni a kritikus területeken.

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Coleman lábfeje is megsérült, megy MRI-re.
Neki is van három hete felépülni, addig Boston pályát lát legrosszabb esetben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Fozzy high ankle sprain, elvileg három hét alatt rendbejöhet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Mondjuk az már lassan papírforma, hogy a Rams ellen szenved (és szív) a Seahawks.

Wyatt
Ez itt off, de ez csak St. Louisban volt igaz, a tegnapi előtt utoljára 2004-ben győzött a Rams a Qwest Fielden.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már csak Cam MVP-címe kell : )

Ez a forduló is jól mutatja, hogy minden meccs más, a Cardinals agyonverte a Packerst, miközben néhány hete csak a bírók tudták áttolni a 49ers jelentette akadályon. A Seahawks kikapott otthon a Ramstől, miközben hetek óta bombaformában vannak. A Steelers kikapott egy olyan Ravenstől, amiben a negyedik QB kezdett idén és az utcáról szedtek össze elkapókat, hogy ki tudjanak állni.

Szóval tök mindegy mi történt ma, mi történik a jövő héten, három hét múlva kell olyat produkálni, ami elég a győzelemhez, minden más csak mellékes. Azon a napon kell úgy játszani, hogy a labda felénk pattanjon, hogy tök mindegy legyen, mit fújnak, vagy nem fújnak a zebrák. Különben ez a 14 győzelem majdhogynem mehet a kukába (ami mondjuk nem teljesen igaz, mert rengeteg szép pillanatot szerzett idén a csapat).
gabokocka
Mondjuk az már lassan papírforma, hogy a Rams ellen szenved (és szív) a Seahawks. Viszont a Kosok nem lesznek PO-ban, szal szerintem így is a Seahawksot kell majd legyőznie az NFC bajnokának. Persze, nem bánnám, ha lenne megint egy Pats–Panthers, ha megint hasonló kimenetel lesz, mint az első Sport Tv-s meccsen 😀

A jó hír, hogy most már csak hazai pályán lesz meccsünk - ha minden jól megy, a Superbowlig 😊
Jakehomer
Ez még egyáltalán nem tuti. Ellenben a Cards-Packers meccsen melyik eredményt preferálnátok?
nemtomi
Azért írtam, hogy ha minden jól megy... De a saját kezünkben van a sorsunk.

Nekem mindegy a többi eredmény, jöjjön,akinek jönnie kell 😊
Jakehomer
Azt hinné az ember azért írtad, hogy ha minden jól megy, mert azt szeretnéd, hogy eljussatok a Super Bowlig, nem pedig azért, hogy tietek legyen az első kiemelés 😛

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Fozzy sérüléséről egyelőre nincs semmi konkrét, a meccs után húzódásról beszéltek. Mondjuk az biztosnak tűnik, hogy a Tampa ellen nem lesz.
Amúgy CAP teljes mértékű ignorálását a második félidőben nem értettem, egyértelműen a legjobban mozgó back volt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Egyidőben játszunk a Cardinalsszal, a mi meccsünket is magyar idő szerint 22:25-re rakták.
Komoly erődemonstrációt szeretnék látni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
gabokocka teljesen egyet érek veled, senkit sem szabad leírni! A Steelers meccs végeredményén mondjuk leesett az állam XO, a többin meg majdnem XO!

Szerkesztette: Béczkó
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Tetszenek a nyilatkozatok
- Cam: "We got our ass kicked today.", "We got to play better. That is unacceptable."
- Harper: "Atlanta outplayed Carolina today."
- Rivera: "It was disappointing. Had opportunities and didn't take advantage. Didn't take the Falcons lightly but we didn't play very well."

Nem dőlt össze a világ, de nincs mismásolás, nem játszottunk jól, összeszedettebbnek kell lenni. Meggyőződésem, hogy jót tesz nekünk ez a zakó. Aztán lehet tévedek 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Ez a forduló is jól mutatja, hogy minden meccs más, a Cardinals agyonverte a Packerst, miközben néhány hete csak a bírók tudták áttolni a 49ers jelentette akadályon. A Seahawks kikapott otthon a Ramstől, miközben hetek óta bombaformában vannak. A Steelers kikapott egy olyan Ravenstől, amiben a negyedik QB kezdett idén és az utcáról szedtek össze elkapókat, hogy ki tudjanak állni.

Szóval tök mindegy mi történt ma, mi történik a jövő héten, három hét múlva kell olyat produkálni, ami elég a győzelemhez, minden más csak mellékes. Azon a napon kell úgy játszani, hogy a labda felénk pattanjon, hogy tök mindegy legyen, mit fújnak, vagy nem fújnak a zebrák. Különben ez a 14 győzelem majdhogynem mehet a kukába (ami mondjuk nem teljesen igaz, mert rengeteg szép pillanatot szerzett idén a csapat).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Minden azon múlik, miként kezeli a stáb és a csapat a dolgokat.
Lehet hogy három hét pihi után úgy jönnénk ki, hogy letépnénk az ellenfél fejét, de az is benne van, hogy erőlködünk a Tampa ellen szar meccs, megsérül valaki, elmegy az önbizalom, stb...
Szóval olyan feladat előtt vannak Riveráék, amilyennel még nem találkoztak pályafutásuk során.
Remélem nem egyszeri a probléma.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Egyébként gondolkozva rajta egy kicsit, remélem, a Cardinals nyer ma, nem tenne jót nekünk szerintem, ha jövő héten alibizhetnénk, aztán újabb két hétig semmi, amikor aztán egy éhes és hot csapat ellen kéne rögtön visszarázódni, erre basztak már rá csapatok.

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Ja, legalább lehet gyűjteni a motivációt jövőre a Falcons ellen 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
A jó hír, hogy most már csak hazai pályán lesz meccsünk - ha minden jól megy, a Superbowlig 😊
Jakehomer
Ez még egyáltalán nem tuti. Ellenben a Cards-Packers meccsen melyik eredményt preferálnátok?
nemtomi
Tök mindegy, a Tampát el kell verni.
Nem szabad senki mással foglalkozni, elvileg lesz három hazai meccs, amit meg kell nyerni.
Teljesen mindegy, ki lesz az ellenfél, mindenkit meg kell verni, ha bajnok akarsz lenni. És idén képesek is vagyunk rá, persze mivel jó csapatok jutnak majd be a playoffba, ki is kaphatunk akár az első meccsen.
De hogy érzékeltessük a helyzetünket, addigra már 24 csapat tagjai golfozgatni fognak, mire mi pályára lépünk a rájátszásban.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.